cskomando

cskomando

Nicolas Švec

Česko


ICQ: napište si

10 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  You're Next (2011)

  Tomuhle říkám výborná podívaná plná akce od začátku do konce. Kdo se o akci postará ? Je to čistě mezi jednou sympatickou slečnou Sharni Vinson, která dokáže svojí nenávistí za zradu k ní řádně potrestat až stříká krev ze všech přítomných osob a to včetně najatých zabijáků, jejího partnera s jeho bratrem. Jde vlastně jen o to získat dědictví a peníze. Film není udělaný ani trošku primitivně co se týká vražd, které vykonává Sharni - což jsem měl již šanci v několikero filmech vidět, kde hlavní hrdinka ihned a tak stupidně zabije každou zápornou osobu, až je mi z toho nazvracení. Jsem příjemně potěšen, že tento film mohu po dlouhé době zařadit mezi mé nejlepší. Atmosféra 5/5, vizuelní efekty 5/5, dějovost 5/5 a klidně si mě odsuzujte, tomuhle snad nic nechybělo včetně krve!! Inu ať každý posoudí sám!

 • poster

  The Funhouse Massacre (2015)

  Tak dlouze jsem čekal, až jsem se dočkal !!! Anooo tohle byla přesně ta očekávaná jízda, která se mimo jiné skutečně podobala traileru, nebylo zde využito jen něco na způsob lákadla. Dostal jsem naservírováno hody krvavého gore + spousty vtipných hlášek v průběhu filmu (viděno ang. dabing s ang. titulky). Tahle lahůdka se pro mě stala prozatím za nejlepší horor co jsem viděl v roce 2016 ! Co se týká děje tak ano má to správně šlehle ujetej spád, ale za to dobře promyšlených prvních 15min. Dále už je to zběsilá jízda v legračním domě, kam se chodí lidé dobrovolně zabíjet v domnění, že je vše jen jako :D. Kruté !

 • poster

  The Belko Experiment (2016)

  Ráj pro mé oči ! Říkáte si, že film nemůže mít tempo od začátku až do konce ? Omyl ! Skoro se dá až říct, že se jedná o rozšířenou verzi SAW (díky počtu osob uvězněných v budově a úkolů, které když nesplní tak končí). Najdeme zde krásně provedený gore, krev, brutalita v podobě nožů, sekáčků, bomb uvnitř hlav, které bouchají jak balónky na cirkuse a zároveň vymalovávají místnosti do ruda. Co víc si můžete přát ? Za mě bych to viděl jako objev a brutální hororový filmek pro tento rok, který obhahuje Británie ! Děj a scénář postav je velice jednoduchý a působí dost realisticky. Je to jednoduché, zabij nebo budeš zabit.

 • poster

  Saw 3D (2010)

  Jak už tu znělo krve a brutálních pastí bylo opravdu dostatek. Na poslední díl (pokud to opravdu je ?!) podle mého očekávání nejvíce brutální díl... proti předchozím dílům si zde zahrála aspoň nějaká slavnější osobnost (Chester-Linkin park), ale jeho smrt nebyla až taková hrozná, jako jeho kamarádi to jsem se skoro i zasmál :D. Co se týče 3D provedení vůbec být nemuselo... kromě začátečních titulek --se v celém filmu nenašel nějaký dobrý hrůzostrašný efekt-- Viděno v 3D kině. Skvělý film na závěr tohoto roku, pokud udělá Kevin Greutert nebo nějaký jiný režisér další díl budu velice potěšen na další brutalitu! + Další překvapivý konec pro mnoha z nás.

 • poster

  The Collector (2009)

 • poster

  The Collection (2012)

 • poster

  Zánik (2015)

  I když nemám rád zdlouhavé a dramatické filmy hrající si hodně na psychiku přeživších, tak tenhle film mě neodradil a ani toho nelituju. Tady snad nemám co vytknout. Pokud někoho film dojemně dostane tak to chápu, ale že se to stane při vyspěle inteligentních zombie právě při tomhle filmu tak to jsem nečekal ! Je vidět, že španělská tvorba nezaostává a neustále se drží (u mě) pod krásným vrcholem. Děj je téměř stejný coby každý druhý zombie filmek až na pár výjimek - originální nápad se zombie a přizpůsobení jejich přežití (jejich masky jsou také fajnové), dále skupinka 3 přeživších, které něco spojuje a postupem filmu se dozvídáte věci z dřívější doby, které opravdu překvapí. No a ten konec tak to přivádí opravdu smutek...

 • poster

  Rec 2 (2009)

  K tomuto filmu se dá říct jen, že se může člověk těšit na další díl a další.. pokud si to něčím nepokazí. ps: kdo nemá rád točení filmu ve tmě, tak to raději ani nezapínejte.

 • poster

  Věc: Počátek (2011)

  Krásný prequel, krásné CGI efekty, hodně krve, samá akce - nenudil jsem se ani chvilku ! Kéž by bylo pokračování.

 • poster

  Sám v temnotě (2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace