kikka20

kikka20

Studentka

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 12.8.2012  13:11

Atmosféra byla snad lepší než na koncertu z roku 2008 The best damn tour, to je ta stará Avril hrající na kytaru skoro u každé písně, kterou si pamatujeme a byla skvělá. Jasně, v roce 2004 mi bylo sedm, ale jak na to koukám teď, tak je mi vážně líto, že jsem to nemohla zažít. Obyčejný koncert a tolik dobrý, neskutečné.

• 26.7.2012  20:05

Když je někdo talentovanej, tak není co řešit. - http://www.youtube.com/watch?v=fsLplvHM1vQ

• 16.7.2012  13:36

Kdo má rád hudbu a nemá vybraný styl, tak si myslí, že je jeho povinností se na to podívat. Přece je to legenda, je to génius v tom co dělal. Popravdě jsem ho nikdy neposlouchala, nevyhledávala jsem ho, ale po jednom dílu glee se mi vryl do paměti. A ted o půl roku později jsem se koukla na This is it, a to je vážně this is IT. Líbilo se mi, že ty písně chtěl mít přesně tak, jak to jeho fanoušci a i ostatní lidi znají, pamatoval si to všechno nazpaměť, šlo vidět, že to všechno se snaží dělat jen a jen pro své fanoušky. Na svém koncertu chtěl vyzdvihnout i kytaristy, tanečníku, bubeníka - prostě chtěl ať všichni zazáří, ne jen on. Jak už jsem psala - nikdy jsem nebyla jeho fanynka, ani teď nejsem jeho obří fanynka, ale kdyby někdo pustil jeho píseň, kterou znám, určitě bych neohrnula nos - jako bych asi udělal před pár lety- ale on nebyl jen geniální, byl i originální a podle mě tímhle si nás získal. Je to dlouhá doba co zemřel, ale věřím, že je spousta tisíců, snad i sta tisíců lidí co pořád v něho věří, co pořád poslouchají jeho hudbu, co pořád ho milují. Nedávno jsem četla staré články, kde spekulují o jeho smrti. Ničemu, NIČEMU nevěřím, na zkouškách vypadal tak vyrovnaně a klidně, jasně mohla to být jen póza, ale u tak mírumilovného člověka silně pochybuju. Byl neobyčejný, až teď si začínám uvědomovat co lid ztratil. PEACE!

• 11.7.2012  21:46

Upřímně? Bylo to odporné jak o něm mluvili. Nikdy jsem nebyla jeho fanynka, ale tohle říct? Všichni se dohadují furt o tom samém: Je pedofil? Jsou to jeho děti? Byla to sebevražda? - víte co? Běžte se bodnout. Nejúspěšnější a nejslavnější Američan, který neměl soukromí, a tento dokument skvěle ukázal, že ti co byli nejblíž, byli ti co mu ubližovali. Nejrozumnější člověk tam byla kuchařka? Děláte si srandu? Ten dokument byl ubohej, jen další capina, která má vydělat peníze. Prostě Američani, co?

• 10.7.2012  08:43
    Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

Tohle je vážně šílená rodinka. Ráda se na ně podívám, protože mě rozesmějí. Je to ta klasická americká rodinka, kde bydlí na krásném předměstí a každý má svůj pokoj a mnoho dalších věcí, ale možná že i tímhle je ten seriál zvláštní. Teď bych ráda vypsala ty, které mám nejraději, ale nejde to, každý má něco. Phil, který chce být cool, Jay, který je prostě sám sebou, Haley a její věčný mobil, Cameron a jeho tanečky - no je toho spousta. Skvělý seriál!

• 8.7.2012  13:00

14. století? Neřekla bych. Kdyby tam nebyli lidé, kteří se oblékali na tu dobu, tak bych vážně netipovala 14. století. Bože, byla tam moderní hudba! Nedávalo mi to smysl. Neoslovilo mě to. Věřím, že Heath Ledger je sice dobrý herec, ale celkový film se mi nezamlouval a nelíbil.

• 8.7.2012  12:57
    Milý Johne (2010)

Zasáhlo mě to vší silou. Mladý voják, který má svou přítelkyní, potom se dozví zdrcující zprávy. No, neuvěřitelné. Channinga mám strašně ráda, ráda se koukám na filmy, kde hraje, ráda se koukám jak tancuje. Je talentovaný v mnoha směrech. Nikdy, nikdy! jsem ale netušila, že by mohl natočit něco takového. Příběh na mě dolehl, já u filmů nebrečím, a ani tohle nebylo vyjímkou , ale měla jsem slzy v očích. Příběh jeho otce, samotný Channing a nebo Amanda - ti tvořili něco, co se podle mě moc dobře popsat nedá. Vážně krásný příběh.

• 8.7.2012  12:49

Buď se líbit bude, nebo ne. Nic mezi tím u tohohle filmu není. Já se přikláním k pozitivní stránce. Ten chlapík, kterého si měla vzít Amanda byl vážně děsný. Od začátku se mi nezamlouval, ten film to tak, podle mě, měl i vyvolat, a vyvolal. Není to tak zábavné, na to, že to má být komedie. Ale romantické a drama - to určitě je. V polovině filmu už některým určitě docvaklo, že bude s tím druhým, ale to je jedno. Pěkný nápad to byl, sice mohl být lépe zpracovaný, pár chybiček tam je, ale není to nejhorší. Podle mě to bylo milé.

• 8.7.2012  12:43

Po dlouhé době snímek, který není naivní, je prostě jen sladký. I když už hned na začátku bylo řečeno, že ho opustila, doufala jsem, že se k sobě vrátí, ale jak film ubíhal, tak mi bylo jasné, že to šťastně neskončí. I přes to se mi to líbilo. Herec Joseph je pro mě strašně zajímavým hercem, jelikož už jen když na něj kouknu je strašně zvláštní. U něho se furt rozhoduji zda je to pěkný či nepěkný chlapík, ale to je jedno, v tomhle filmu se mi moc líbil. Zooey Deschanel a Joseph zářily energií a láskou, i když si to holka nepřiznala. A to, že nejsou spolu mi ani nevadí, ke konci, jak byla odtažitá, tak ve mě vyvolávala nedůvěru a celkově divnou osobnost. První jsem myslela, že to bude další klasický film, kde bude romantika, ale že to vážně bude i komedie, tak to mě vážně mile překvapilo. Natočit film, který by byl aspoň trochu komediální je strašně těžké, ale Marcovi Webbovi se to povedlo. Celý film bylo milé a krásné překvapení. 5* si to zaslouží oprávněně.

• 19.5.2012  13:10
    Rádio Rebel (TV film) (2012)

Klasický příběh, nic nového.

• 5.5.2012  12:23
    Nakopni to (TV seriál) (2011)

Jason Earles je vážně blbec, když na takovouhle kravinu přistoupil. Jeho nejlepší role byla snad jen v prcičkách.

• 4.5.2012  14:54

Rozhodně tohle není pro kluky. Je to holčičí "komedie", ale i když jsem holka tak se mi to teda moc nezamlouvalo. Šestnáctiletý kluk a líbí se mu čtrnáctka? Oki, fajn, láska je láska, ale tohle bylo i na mě moc. Kdyby byla nějak vážně moc hezká, neměla dětský úsměv a kdyby měla aspoň trochu mozek v pořádku, tak by mi to nevadilo, ale ona to prostě neměla. Ještě k tomu, když ten kluk byl na ní moc hezký. On mohl mít na každém prstu deset dívek a vybere si čtrnáctiletou nánu? No, to mě celkem uzemnilo. DĚS A HRŮZA. Ta hvězdička je jen za toho kluka, protože ta holka byla děsně nesympatická.

• 16.4.2012  21:09

Stejně si myslím, že třetí a čtvrtý díl byl lepší.

• 16.4.2012  21:07
    Vegas, Baby! (2011)

Dobrá vsuvka, ale pořád mi v té třetí sérii bude chybět, na tom se nic nezmění.

• 16.4.2012  21:03

Konečně zase ta parta jako v prvním díle, což bylo bezva. První díl byl dobrý, ale dvojka a trojka byla jen taková malý, ne moc dobrý flek na jejich seznamu. Jsem ráda, že i přes to nepřestali natáčet a konečně bylo další pokračování na světě a dokonce i dobré. Kdybych věděla, že dva předchozí díly byly slabé, tak bych hned šla na tento díl.

• 16.4.2012  21:00
    Proud času (2003)

Koukal jsem se na to ne proto, že by mě zaujal článek o tomhle filmu, ale kvůli Paulu Walkerovi, protože je to jeden z mých oblíbenců. Ovšem, byla jsem zklamaná. Myslím si, že se to dalo udělat lépe. Jasně nejsem profesionál, co ví všechno o filmech, ale ten, co ví jak točit, by to udělal lépe. Z jedné strany to je dobrý nápad, který by se mohl uchytit, ale na druhou stranu je to ztráta času. Knihu jsem nečetla a musím přiznat, že po tomhle filmu se na to ani nechystám. Byl to průměr, skoro i podprůměr, prostě si myslím, že to mohlo být mnohem, mnohem lepší.

• 16.4.2012  20:53
    Hanna (2011)

Zajímavý příběh mladé dívky, který není radostný. Mám několik otázek, ale nikdo mi je ve filmu nezodpověděl. Vážně otevřený konec pro pokrčování. Kdo byl její otec? Proč ji tolik chtěli chytit? Proto, že by z toho ústavu? Bylo to zamotané, ale vyznat se v tom dalo. Než jsem ještě začala psát tento komentář, tak jsem stále přemýšlela nad hodnocením. Kéž by existovalo něco mezi třemi a čtyřmi hvězdičky. Věřím, že toto hodnocení ještě změním milionkrát, ale teď bych ráda promluvila o filmu. Hlavní hrdinka to měla těžké.(Opět mám otázku, proč byla v tom lese?) Bylo to velice zajímavé, už jen ta nápaditost toho příběhu, který byl celkem i komplikovaný, byl neskutečné skutečný. Saoirse je dobrá herečka, za tenhle výkon se jí klaním, snad po dlouhé době se objevila chytrá krásná dívka, která má blond vlasy - přiznejme si, že to tak často není. Ale zpátky k filmu. Jak už jsem psala, příběh byl fajn, někdy sice nudný, ale i to dalo z kousnout. Myslím si, že tenhle snímek bude mít pokračování a jestli ne, tak se budu hodně divit.. s tím otevřeným koncem.

• 15.4.2012  08:13
    Proroctví (2009)

Vážně dobře natočený film. Řekla bych, že je i skvělý, ale rozhodně se mi nezamlouval konec. To bylo vážně moc a TO bylo pořádně nereálné.

• 13.4.2012  20:31
    Glee Live! 3D (koncert) (2011)

Všechny pocity, jaké jsem měla při sledování seriálu, se mi vrátily. Celé ty choreografie, písně a atmosféra byla vážně skvělá. Nejvíce mě potěšila Brittany, zpívala píseň od Britney Spearce, protože měla úžasnou sestavu a všichni moc dobře víme, že je skvělá tanečnice. Pěkně se to k ní hodilo a asi se mi to líbilo nejvíce. Nesmím taky zapomenout na Pucka, když zpíval Lauren bylo to skvělé. Kéž bych tam mohla byt s nimi, jelikož je mám strašně moc ráda a moc ráda bych je viděla naživo.

• 8.4.2012  21:53

Říše snů, fantasie, divočiny, dobrodružství. Takhle bych mohla pokračovat dál a dál, protože tenhle film má tohle všechno. Tak rychle někoho vtáhnout do fantasie jsem snad ještě neviděla.Ze začátku jsem si myslela, že mě to bavit nebude, že je to pro ty menší, ale spletla jsem se. I když je to spíše určené pro ty malé, tak si myslím, že je tam hodně emocí jak radost tak i smutek. No prostě jsem se bavila a jsem ráda, že jsem tomu dala šanci, líbilo se mi to.

• 7.4.2012  13:39

Že je tohle nejlepší díl, to už psát ani nemusím. Po celý film jsem měla pocit jako bych tam byla s nimi. Film, který by měl tak dobře promyšlený každý záběr, každý detail jsem naposled viděla už dávno. Akce, humor, napětí - to vše v tomto filmu je. Chtěla bych napsat nějaký zápor, ale jelikož jsem se právě dokoukala a jsem plná emocí, tak mě teď nic nenapadá a snad ani nenapadne. Ten trik se štěnicí byl dobrý a vážně jsem nečekala, že na to příjdou, ale zas na druhou stranu.. jsou to FBI, že? Ztráty na životech byly velké, ale bez toho by to nebyl správný film. Vin Diesel byl skvělý a rvačka mezi nim a Dwaynem byla vážně neuvěřitelná. Strašně jsem si zamilovala herce Paula Walkera a Jordanu Brewster, vážně jsem jim přála, aby jim to všechno vyšlo a u tohodle páru jsem chtěla mít šťastný konec a povedlo se. A nakonec ten trezor. Vidět ho, jak ho táhnou dvě auto po celém Riu bylo skvělé. Dobrý plán, že i nás dokázal oblafnout. Film jak má být, získal si mě - 95%.

• 6.4.2012  20:56

Pěkné, ale zbytečné dlouhé. Nakonec se to zdá jako fajn film, ale jelikož se na to koukám na jaře, tak jsme to tolik s nimi neprožívala, ale ten kdo se na to koukal o Vánocích tak z tohoto filmu musel mít dobrý pocit. Některé příběhy se mi zdály zbytečné, a proto to bylo i dlouhé, ale i přes to to nebylo tak zlé. Nejvíce mě překvapil konec, a jelikož jsem teenager, tak mě hodně zajímal příběh Hailey a Setha, protože konec jejich příběhu neměl chybu, ale jak už jsem psala - vážně na jaře nemám chuť na sníh. Chtěla jsem dát tři hvězdičky, ale po tomto konci dám čtyři, protože to bylo plné emocí, lásky a hlavně překvapující.

• 4.4.2012  21:57
    Nešika (TV seriál) (2011)

Velmi mile mě to překvapilo, jelikož mě moc MTV seriály nikdy moc nezaujaly. Ale jsem ráda, že jsem tento seriál hned nezavrhla a koukla na něj. A nelituji. Pro někoho to bude veliká blbost, ale pro někoho fajn seriál. Já patřím k těm, co na seriál má kladný názor. I když Ashley nevypadá jako 15- ti letá puberťačka (a tohle mě velice vadí), tak se to dá přehlídnout, ale mě to prostě problém dělá, protože podle mě na 15 nevypadá a tohle mi nikdo nevymluví. 1. série byla fajn, dobře provedené, spousta zápletek, které byly prostě pravé zamotané malé příběhy. Tahle malá (nevypadající) 15- ti letá outsiderka je pro vážně dobrá oddychovka, ale kdo nemá rád středoškolský americký život, tak to prostě pro něho není, ale to nevadí, nebudu jako oni.

• 31.3.2012  22:57
    Hunger Games (2012)

Hunger Games mě mile překvapily. Jsem jeden ze šťastlivců co četli i knihu a musím přiznat, že to nebylo nejhorší, ba naopak. Myslím si, že se jim to velice povedlo, šli pěkně podle knihy, i když tam některé scény prostě chyběly, a myslím si, že někteří lidé to hned nepochopí. Peeta se mi ze začátku zdál, že tam vůbec nezapadá, ale ke konci bych ho už asi neměnila. Hurikán se tam naprosto nehodil, za tím si prostě stojím. Katniss se naopak krásně povedla. Výborná herečka, velice mě překvapila svým hereckým uměním a byla to prostě ta pravá Katniss, jaká je v knize. Čtyři hvězdičky dávám proto, že děj byl dobrý, Katniss taky a ke konci i Peeta nebyl k zahození, ale ostatní herci mi prostě nesedli a děj, kdo nečetl knihu, ztrácí se. Jak už jsem říkala, jsem jedna z těch, co knihu četli a vím, co kde chybělo, ale to vůbec nevadí. Mile mě to překvapilo, ale popravdě se na druhý díl netěším. Totiž ten, to úplně zkazí.

• 29.3.2012  20:44
    3 Minutes (2011)

I když ty světelné meče byly asi už moc, tak se mi ten námět vážně hodně líbil.

• 26.3.2012  21:35

Ten, kdo není zaujatý vůči Disney, Cyrus, tak si tenhle film užije. Tolik emocí pouze v jednom filmu. Je to úžasné. Ovšem ne tak úžasné, jak povídám. Má to své mouchy, ale to se dá lehce přehlídnout, protože samostatný děj, příběh, který Miley prochází je krásný a čistý. Konec je smutný, ale zároveň i něco co se ve vás pohne a všimnete si, že to zas tak zlé nebylo a mělo to celkem i pěkný konec. Prostě pro oddychnutí úplně ideální.

• 20.3.2012  20:51
    Vítejte doma! (TV pořad) (2003)

Tahle reality je opravdu zajímavá. Celý dům za.. několik dní, to je neuvěřitelné, ale kdybych se v tom chtěla šťourat, tak by mě opravdu zajímalo, co by ten dřevěný dům dělal, kdyby tam byla vážně, vážně obří vichřice. Ten dům, by už nebyl.. dům :D

• 20.3.2012  20:46

Tahle rodinka má o zábavu postaráno a my u televizních obrazovek taky. U tohoto filmu se nudit nebudete a kdo jo, tak neví co je dobré a zábavné. :)

• 20.3.2012  20:44
    The Glee Project (TV pořad) (2011)

Po prvním díle 3. série jsem si myslela, že znám vítězku, ale nebylo to tak. Taková oddychovka v létě, kdy není Glee, je to dobré. Takže, kdo má rád hudbu, glee, gleeky - je to pro něho jako stvořené :)

• 20.3.2012  20:42
    Glee (TV seriál) (2009)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. 1. série, byla vážně dobrá, ale nevím proč, ale zdála se mi lepší 2. série. Pro někoho je tohle nepochopitelné, ale je to takto. 3. série je propadák, to ano, ale pořád věřím v to, že nějak Murphy vyřeší, i když to vypadá vážně dost bledě. 5* si to, ale pořád zaslouží, aspoň za tu 1. a 2. sérii. Říkejte si co chcete, ale tohle pro mě bude hodně dobrý seriál, v dobrém i ve zlém. Glee můžu snad doporučit jen těm, co mají rádi hudbu, ale musím se na to taky koukat s nadhledem. Spousta věcí by se asi v reálu nestala, ale v tom je to kouzlo, nikdy nevíte čím vás Glee club překvapí. Nechte je, aby vám vnikli do života a udělali z něho o něco příjemnější den.

<< předchozí 1 2 3 4 5