kikka20

kikka20


Studentka

11 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Počátek (2010)

  Tenhle film je jedním slovem ÚŽASNÝ, ale tohle slovo ho dobře nevystihne. Žádné slovo ho nevystihne dobře. Efekty, hudba, herci, děj - úžasné. Sen ve snu. Tenhle film má přímo dech beroucí děj (podle mě). Někteří mi říkali, že se na film museli kouknout několikrát než děj pochopili, ale nevidím důvod proč. Maximálně měli špatné titulky, které nebyli do přeložené. Samozřejmě, u děje musíte přemýšlet, je to trochu na mozek, ale to neznamená, že tenhle film je jen pro chytré lidi. Naopak, jak už jsem říkala, tenhle film je skoro pro každého. Když jsem tenhle film viděla poprvé věděla jsem, že na tenhle zážitek jen tak nezapomenu. A stalo se. Nezapomněla jsem. Koukám na něj klidně i 2x týdne, ale pak mám pauzu. Tuhle nádheru si nechci nechat zkazit. Sen ve snu - komu se tohle někdy stalo? Podle mě asi nikomu. Možná si jen člověk uvědomil, že je ve snu a nemohl se probudit (to se stalo mě) a vážně to bylo zajímavé, ale být TAM s nimi v jejich snu? Páni! Chtěla bych! Tenhle velkolepý film je prostě skvostný ať si říká, kdo chce, co chce ;)

 • poster

  Rychle a zběsile 5 (2011)

  Že je tohle nejlepší díl, to už psát ani nemusím. Po celý film jsem měla pocit jako bych tam byla s nimi. Film, který by měl tak dobře promyšlený každý záběr, každý detail jsem naposled viděla už dávno. Akce, humor, napětí - to vše v tomto filmu je. Chtěla bych napsat nějaký zápor, ale jelikož jsem se právě dokoukala a jsem plná emocí, tak mě teď nic nenapadá a snad ani nenapadne. Ten trik se štěnicí byl dobrý a vážně jsem nečekala, že na to příjdou, ale zas na druhou stranu.. jsou to FBI, že? Ztráty na životech byly velké, ale bez toho by to nebyl správný film. Vin Diesel byl skvělý a rvačka mezi nim a Dwaynem byla vážně neuvěřitelná. Strašně jsem si zamilovala herce Paula Walkera a Jordanu Brewster, vážně jsem jim přála, aby jim to všechno vyšlo a u tohodle páru jsem chtěla mít šťastný konec a povedlo se. A nakonec ten trezor. Vidět ho, jak ho táhnou dvě auto po celém Riu bylo skvělé. Dobrý plán, že i nás dokázal oblafnout. Film jak má být, získal si mě - 95%.

 • poster

  Megamysl (2010)

  Tak to je film jak se patří. Toho dle malého modrého mužíčka si hned zamilujete. Vtipné, originální, pro děti i dospělé. Prostě skvělý film pro ty co mají rádí humor.

 • poster

  Keith (2008)

  Herci odvedli skvělou práci. Tohle mě dostalo. Další film, který u mě vyletěl mezi TOP10 filmů. Příběh je neobyčejně obyčejný. Keith byl vážně skvělá postava a tomu filmu to dodalo něco, co mě za chvíli přinutí se zase na to kouknout. Konec byl podle mě nejkrutější, ani slovo co se s ním stalo a potom mi to docvaklo. Málem mi začaly téct slzy, opravdu, opravdu dojemný příběh a hlavně krásný. Nádhera, vážně.

 • poster

  Transformers (2007)

  První film co jsem od Baya viděla a jsem úplně nadšená. Tihle roboti jsou úžasní. Obrovský stroj, ale city to má, to je.. neuvěřitelné. Na konci filmu jsem byla jako v transu, myslela jsem, že to nebude dobré, ale to bylo víc jak dobré, to bylo prostě neuvěřitelné skvělé. Myslíte si, že to moc chválím? Já si nemyslím, je to tak jak to tady teď píšu a jak to píšou lidi pode mnou. Tyhle monstra vás dostanou, a kdyby ne, tak vás rozhodně dostane Bayova režie. Michael tomu dal život, efekty nebyly jen "parodie na efekty", prostě film jak se patří. A samozřejmě v každém filmu musí být láska. Megan Fox to pořádně rozjela a jsem ráda, že to hrála ona, nikoho jiného se neumím představit místo ní. Shia, další hlavní postava, podle mě, skvělý herec, takový ňouma na začátku, ale potom to bylo prostě, asi se budu opakovat, ale bylo to prostě úžasné. Herci, efekty, děj, monstra - a to pod jedním jménem - Michael Bay. On to udělal dobře a dobré to prostě zůstane.

 • poster

  Je to i můj život (2009)

  Dostalo mě to! Krásný film, i když smutný, ale co oni předvedli bylo famózní! Takový smutek jako u tohohle filmu jsem dlouho nezažila. Výborné obsazení se skvělým dějem. Anna nebo-li Abigail - ona byla prostě skvělá, tak mladou a výbornou herečku jen tak nenajdete a ona má vše co si každý přeje (myslím teď vše ohledně hraní). Tenhle film vás dostane, nemám ani slova jak tento film popsat, všechny slova by nebyly přesné. Hodně hraje na city, ale kdo by nebrečel kdyby měl dceru s takovouhle odpornou nemocí. Bylo mi ji líto, ani nevíte jak! Tohle si zaslouží 5*!

 • poster

  Transformers: Pomsta poražených (2009)

  Pokračování, pro některé špatné, pro mě ovšem dobré. Trochu více přehnané oproti prvnímu dílu, ale jak jinak by to mělo být? Podle mě, to bylo dobré. Efekty,herci - prostě všechno tohle mě připadá dobré. Dobře, děj trochu pokulhává od předešlého dílu, ale o čem jiném by to mělo být? Je to více válečné (což nemusím), ale to je ono. Já války nesnáším a v tomhle filmu mi to vůbec nevadilo, možná proto, že tam nebyla krev, rozřezané hlavy apod., ale tohle mi dalo odvahu se zase kouknout na něco jiného. Pro mě tohle vždycky bude film, na který se ráda podívám.

 • poster

  500 dní se Summer (2009)

  Po dlouhé době snímek, který není naivní, je prostě jen sladký. I když už hned na začátku bylo řečeno, že ho opustila, doufala jsem, že se k sobě vrátí, ale jak film ubíhal, tak mi bylo jasné, že to šťastně neskončí. I přes to se mi to líbilo. Herec Joseph je pro mě strašně zajímavým hercem, jelikož už jen když na něj kouknu je strašně zvláštní. U něho se furt rozhoduji zda je to pěkný či nepěkný chlapík, ale to je jedno, v tomhle filmu se mi moc líbil. Zooey Deschanel a Joseph zářily energií a láskou, i když si to holka nepřiznala. A to, že nejsou spolu mi ani nevadí, ke konci, jak byla odtažitá, tak ve mě vyvolávala nedůvěru a celkově divnou osobnost. První jsem myslela, že to bude další klasický film, kde bude romantika, ale že to vážně bude i komedie, tak to mě vážně mile překvapilo. Natočit film, který by byl aspoň trochu komediální je strašně těžké, ale Marcovi Webbovi se to povedlo. Celý film bylo milé a krásné překvapení. 5* si to zaslouží oprávněně.

 • poster

  50/50 (2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace