Zamex

IT admin

4 body

• 24.6.2012  14:37
    Tom Sawyer (2011)

Daleko od kniznej predlohy, detskeho divaka vsak potesi.

• 9.11.2011  22:53
    Melancholia (2011)

Zaspal som pri tom, nuda. Koniec to trochu vylepsil.

• 31.8.2010  14:51

V tomto som si zahral malu ulohu :)

• 15.3.2009  20:42

Neskutočne úbohé, primitívne, s podradnou animáciou. Je mi z toho na vracanie.

• 19.2.2009  07:46

Videl som včera, a veľmi sa mi páčilo. Vtipné a zároveň vážne, veľmi dobre spracované. Miestami sa pýtali tých kuchárov príliš detinské otázky, ale vždy prišla múdra odpoveď. Určite odporúčam vidieť každému.

• 11.6.2008  20:09
    Krtek (1970)

Mausery z druhej svetovej vojny v zaverecnej strelbe? hmmm tak to je trochu moc...

• 29.1.2008  22:09
    Cheot nun (2007)

Študent Min z Kórey prichádza na rok s otcom do Japonska, kde hneď stretne krásnu Nanae (Aoi Myiazaki). Hoci ich delí jazyková bariéra, postupne sa zbližujú, no osud sa s nimi zahrá a rozdelí ich cesty. Nájdu sa opäť? Romantika ako vyšitá.

• 25.11.2007  20:59

Jednotka bola lepšia, pri tomto som pri konci zaspal... :(

• 7.9.2007  14:13

No... film som pretrpel, a nebolo to ľahké. Začiatok sa rozbiehal pomaly, az ku koncu to bolo lepšie. Scéna s upálením Johanky bola vrcholom filmu, na svoju dobu majstrovsky urobená. Na začiatku filmu je spomenuté, že bol natočený podľa dobového záznamu z procesu. Je potom zarážajúce, že vo filme je Johanka zobrazená ako chudátko neschopne povedať súvislo jednu vetu. Celý čas sa tam klepala, vypliešťala oči, tiekli jej slzy... Ak si ale prečítate prepis dobového spisu z procesu, zistíte, že Johanka bola v skutočnosti silná žena, kládla si podmienky, odvrávala, bola drzá, zastrájala sa útekom z väzenia pri najmenšej príležitosti, že nikto s ňou preto nemohol prichádzať bez súhlasu do kontaktu, obzvlášť nie stráže, pod prisahou na bibliu (vo filme s ňou sedia v OTVORENEJ cele a pohrávaju sa s ňou). Takže Johanka bola taká aká mala byť - silná mladá žena bez strachu postaviť sa na čelo vojska. Film ju vykresľuje nesprávne. Detaily ako opakujúci sa záber alebo mních v moderných okuliaroch už snáď ani nezavážia.

• 27.8.2007  21:25
    Brouk (2006)

I am the supermotherbug! :))) Divny film, hlavne na zaciatku, potom sa to zlepsuje.

• 24.5.2007  21:59

Príbeh o natáčaní filmu v Taliansku v predvečer druhej svetovej vojny. Na filme pracujú ľudia z rôznych národností, z ktorých sa majú o niekoľko dní stať nepriatelia či štvanci - žid a homosexuál, Nemka, Brit a Maďar na jednom pľaci podtrhujú nezmyselnosť medzinárodného konfliktu.

• 11.5.2007  16:27
    Heobeu (2007)

Správna kombinácia od všetkého, kvalitný film ktorý sa oplatí vidieť.

• 17.2.2007  22:07

Srandovný "love story" tučniakov, plný sprostých slov a vtipu. Tvorcovia skombinovali rôzne zábery na tučniakov a spojili ich v jeden film. 80%

• 3.2.2007  22:09

Veľmi dobre zahrané. Príbeh filmu je smutný po celý čas, ale nakoniec zanechá dobrý pocit.

• 22.1.2007  18:51

K filmu som pristupoval s nedôverou, ale na konci mi zostal na tvári úsmev. 80%

• 20.1.2007  20:36
    Fanaa (2006)

Indi zjavne nešetria na metroch filmu. Príbeh zamilovaného páru popretkávaný množstvom hudby a tanca, odohrávajúci sa v teroristami ohrozovanej Indii. Dĺžka filmu je tu však skôr prínosom, pretože pokaždé, keď som si už myslel že je koniec, prišlo nové zauzlenie príbehu. Indická choreografia nesklamala a tak je to radosť pozerať sa.

• 17.1.2007  18:01
    Neznámý (2006)

Priemerny film, priemerne skore.

• 13.1.2007  19:47

Prijemny film pri ktorom som sa dobre bavil. Dlhy vylet starym volkswagenom odhali povahy jednotlivych clenov rodiny a zaroven ich stmeli dokopy. Dnes je to pozrety druhy film s dievcatkom v hlavnej ulohe, no oproti Tideland je velmi dobre stravitelny.

• 13.1.2007  14:29

Neviem, čo si mám o tom myslieť... podivný film plný podivných obrazov. Príbeh dcérky narkomanov, ktorá nakoniec zostane sama v rozpadajúcom sa dome niekde v prérii, so svojím mŕtvym otcom v parochni na húpacom kresle. Rozpráva sa so svojimi bábikami, nájde si priateľa - bláznivého epileptika, ktorého šialená jednooká sestra vypcháva nielen zvieratá.. .