Jestřábí žena (1985)

U mňa film s najhoršou filmovou hudbou, ktorá sa k tomuto filmu vôbec nehodí a úplne ho zabíja. Keby malé dieťa vybralo náhodné zvukové ukážky, asi by to oveľa horšie nedopadlo.

Sex ve městě 2 (2010) odpad!

Štyri tupane na výlete mimo svojho "rajónu".

Adaptace (2002)

Poriadna blamáž!

Tulpan (2008)

Pre mňa osobne poctivý kúsok filmárčiny. Film som zapol len "náhodou", ale toto milé prekvapenie udržalo moju pozornosť až úplne dokonca. Prirodzené herecké výkony napriek niektorým náročnejším scénkam, príjemný humor a polodokumentárny pohľad do života na rozsiahlej veternej kazašskej stepi. Pre mňa 9/10.

Všichni jsou v pohodě (2009)

V jednoduchosti je krása. Krása príbehu, krása réžie aj skvelého herectva. Živé a úprimné. Vrelo odporúčam

Chuť leta (2009) (TV film)

Trapáááááááás. Pomôžte prosím slovenskému filmu a prestaňte točiť takéto zlátaniny! Ale po poriadku: Už úvodné titulky v štýle TV inscenácií 60-tych rokov nasvedčovali, ako si tvorcovia filmu dali na tomto snímku záležať. Potom nasledovali podpriemerné herecké výkony sťaby z rýchlokvasného TV seriálu súčasnosti, k tomu slabý scenár, príšerná réžia a nevýrazná hudba. K tomu treba pridať (ako sme si už v slovenskom filme zvykli) nerealistické dialógy a zvuk ako z otrasného dabingu. Výsledok? Film bez akéhokoľvek náznaku emócií a hlavne smerovania. S veľkým prižmúrením všetkých očí sa dá povedať, že film vyznel nepresvedčivo, nesúrodo, rozhárane, s násilne uplácaným záverom. Skvelé ako stredoškolská amatérska prácička. Človek by povedal, že pri tom mále, čo sa na Slovensku vo filme zrodí, si dajú tvorcovia záležať a natočia niečo aspoň pozerateľné, kde si divák nebude chcieť po strašne nudnom filme už dlho pred koncom z tých nesúrodých výkrikov do tmy trieskať hlavu o stenu. No nič ideme čakať ďalšie roky. Raz sa musí niečo pozerateľné urodiť.

Pirát silnic (2007)

Hot Rod má všetko, čo dobrý film nemá mať :(

Příběhy obyčejného šílenství (2005)

Tragikomický príbeh o osamelosti vo vnútri každého a o "neštandardnom" konaní navonok. Výborný scenár, kamera, hudba, réžia a samozrejme skvelé herecké výkony. U mňa 4,5.

Evidence (1995)

Ťažko komentovať a nespoilerovať. Preto napíšem, že podobné detské pohľady žiaľ poznám aj ja...