stuntmanMIKE

filmovy fajnsmeker

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 14.10.2018  09:46
    Apostle (2018)

To som si zase raz nabehol. To, ze tu z toho filmu vlhli miestni sampioni bolo jaksi prirodzene. Mna vsak navnadil Evans. Holt ked uz tomu skurvenemu Netflixu platim 10 euri mesacne, tak si to reku pozrem. No zacnem plusmi. Atmosferu, vizual a hudbu to ma dobru. Vsetko ostatne nie. Clovek cumi cez 2 hodiny na nieco, v com sa vlastne stale straca. Ma to aj napad aj vsetko, ale neni to dobre pozliepane. Mne bolo vlastne aj jedno ako to skonci. Zase som sa dostal do momentu, kedy som fandil zaporakovi, pretoze by to bolo daleko zaujimavejsie. Tesil som sa na gore jatky, ktore neprisli. Proste nudilo ma to, stracal som sa v tom az mi zacalo byt vsetko jedno ako to dopadne. No a potom su tam take detaily. Komparzu je chvilu plna pica...potom zrazu nikde nikdo a podobne. Slabota...

• 21.5.2018  21:32
    Cargo (2017)

No jo no... kratasy dnes toci kde kto... sam mam dokonca scenar na kratas, ktory som si sam namietol, vytvoril, sam si v nom zahram a sam si ho zrezirujem... A bude popici... taky som ja frajer. Problem vsak nastane, ked sa tento moj skvost bude pacit viacerym a po mne ako nadejnom reziserskom zazraku sa zacne ocakavat, ze moj genitalny vyron dokazem natiahnut na 105 minut !!! Sam budem vediet, ze na to nemam, no nakoniec sa presvedcim, ze preco nie ? a zacnem na moju kostru nabalovat "vatu", ktorou to akoze natiahnem. Ako to dopadne ? Asi takto jak tento film. Obzvlast, ked moj rozpocet na "celovecerak" bude rovnaky jak ten na kratas. No ale k filmu, ktory sa rozhodol mat posolstvo ako to uz v dnesnej dobe byva.... nasrat posolstvo aj do pornofilmu. A tak tu mame postapokalipticky flak "masa" odlezaneho pol roka na slnku, kde Bilbo Pytel ,vdaka svojej zene so zvedavostou simpanza, putuje krajinou s malym uskriekanym fakanom a mensim problemom s ocnou infekciou (zacne srat ocami, ked ho nakazil zvedavy simpanz v podobe jeho zeny). Putuje a putuje...az kym nenarazi na chlapa, ktory to ma ako jediny vo filme v hlave zrovnane. Ma nepriestrelny plan ako udrzat seba a svoju banku na sperma nazive. Na odputanie pozornosti totizto pouziva australsky druh ludoopa - priameho predchodcu dnesnych ludi - ktoreho zavrie v klietke a laka nan ludi, ktori seru tvarou. No...ale ako to uz v dnesnej dobe byva, treba zaujat jasny postoj a vyslat jasny signal, ze politicka korektnost musi pretrvat aj v case, kedy svet sko ho pozname skonci a radsej zdochnut ako sa vzdat multikulturnych hodnot. No a aby som dalej nespoileroval, tak si to radsej ani nepozrite. Akcia je imrvere mimo zaber...atmosferu to nema... ma to rozpocet mojho piatkoveho nakupu v Lidli a teda nikomu tuto kokotinu odporucat nebudem.

• 20.4.2018  14:53
    Deep Blue Sea 2 (2018)

Horory mam rad... tie so zralokmi este viac... a tak som sa tesil. Zial... po prvych minutach bolo jasne kam sa to bude uberat. Ked opomeniem to, ze zraloky vo filme su inteligentne ako jadrovi fyzici, opomeniem, ze nacuvaju o com sa bavia ludia poza okno (fakt nekecam...zralok pocuva bez toho, aby musel plavat za oknom a spehuje), ked opomeniem, ze male zraloky vydavaju zvuk ako male opice, opomeniem, ze zraloky vo filme vedia kopat, opomeniem katastrofalne herecke vykony a opomeniem debilne chovanie postav, dialogy, pointu... co mi vlastne ostane ? :)

• 3.3.2018  11:51

Kurva v tom filme bolo vsetko... Stefan dostane na picu, Tyson skusajuci africky akcent, beduini na konoch s mobilmi, hackeri, tanky, rozbijanie stien rukami, zenska obriezka a kopec dalsieho, ale to som uz nevidel kedze som to vypol po hodine. Nedalo sa to dopozerat. Herecke vykony boli tak zalostne, ze to parodovalo same seba. No proste neskutocna blbost.

• 13.2.2018  16:54
    Accident Man (2018)

No... malo to napad...malo to ambiciu... malo to potencial. Dokonca prvych 5 minut filmu som mal blazeny usmev a simranie na gulkach. Akonahle vsak zacali dialogy...premisa filmu... slo to do hajzlu. Adkinsovi som najomneho vraha veril asi ako ciganovi vysoku skolu...to jeho "moralne" spravanie najcool zabijaka nad vecou, ktory sa drzi nejakeho super speci kodu a naraz sa na vsetko vysere a ide za pomoci neprijemnej defky patrat po vrahoch svojej ex...no proste kokotina. Na druhej strane vsak chcem pochvalit obsadenie (okrem Adkinsa a Stegmanna), ktore ma celkom bavilo... Stevensona mam rad a bol pre mna aj v tomto filme najsympatickejsou postavou a suverenne charizmov odstrihol mladeho Baryshnikova. Hopsandy a akcne sekvencie boli standard, ktory baletak proste vie... ale tak na jedno pozretie...cert to ber. Nepriestrelny okruhly stol, ktory odolal tazkemu gulometu z piatich metrov radsej spominat nebudem.

• 24.1.2018  11:29
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

Toz asi takto... napriek tomu, ze som sa vyborne bavil a uzival si jak Milous cvici toho zufaleho sasa, ktory pred celym narodom zo seba robil vola, tak budem hodnotit len samostatny program. No vyzera to tak, ze zase Prima chce byt americkejsia jak americania a zvolila format, ktory sme mohli vidiet pred volbami v US and A. Kym McDonnaldovska kultura veli urobit zo vsetkeho show, pretoze ta pologramotna banda primitivov by inak o volby vobec nemala zaujem, tak v nasich krajinach sa tato estrada minula ucinku. Bola otravna...nudna...a uberala uz tak kratky cas na debatu kandidatov. Publikum hlavne na strane Drahosa bolo az komicky trapne, kde Drahosa zahrnalo potleskom takmer po kazdej vete...a nie nutne mudrej alebo konzistentnej vete. Moderator sa snazil jaksi tuto situaciu zvladnut, no bolo vidno, ze je bezradny a rozmysla nad tym (ako zrejme aj cele vedenie Primy) ako ich media a ludia roznesu za takyto sunt.

• 12.1.2018  10:51
    Svět podle Daliborka (2017)

No... co povedat k tomuto "dokumentu". Celkom som sa tesil nakolko to mohla byt zabava...aspon podla traileru. Nakoniec sa z toho vyklukla nahrana agitka s politickym kontextom. Klusak - evidentne kaviarensky typ- nasiel nejaku lopatu, dal jej scenar, povedal jej co ma robit ako to ma robit...natocil to, dal tomu nalepku dokument a teraz sa vsetci slniecka a snowflakes kopu stastim do riti, ze Daliborek je prototyp vsetkych tych co nechcu migrantov, nechcu tolerovat ciganov a mediam nezeru kazde jedno slovo. Keby to holt bolo aspon vtipne...ale nebolo. Uplne ucelova, nudna kokotina, ktoru moze evidentne docenit len ten tupec horrible.

• 26.11.2017  10:52
    Mlčení (2016)

Zas mu jebe...jak pri Hugovi... ten film mi pripominal filmy, ktore farar Otik pustal Kelisovej a spol. v Slunce,seno... dufam, ze sa Mato vyblbol na tomto hnise a pri Irishmanovi nam ponukne to, co vedel kedysi...

• 27.7.2017  12:26
    Dunkerk (2017)

Vytecne !!! Kamera, strih, rezia, hudba... proste super. Nemozem sa vsak ubranit pocitu, ze s Rkom by to bolo este o triedu lepsie, ale co uz... nenazrani skurvenci si prepasovali PG do filmu, na ktory im pubertaci jebu. Logika jak hovado. Nevadi...ten rating tam az tak citit nebol (ale sere ma to a preto 4 a nie 5). Atmosfericky je to pecka...clovek si neoddychne pocas celeho filmu. Co ma bavilo este viac su zvukove efekty, kde ta strelba a vybuchy konecne zneju ako strelba a vybuchy. Tiez ma bavilo, ze tam vlastne nieje hlavna postava...nejaky zromantizovany terminator co save the day kdekolvek sa zjavi. Takze vela plusov a vyborny film. Neda mi vsak nezareagovat na boom okolo tohto filmu, ktory prepukol po jeho premiere. Vyjebane mozgy z neziskoviek, aktivisti a podobny ludsky odpad sa zacal ozyvat, ze film je rasisticky a sexisticky. Rasisticky preto, ze tam niesu negri... hmmm... takze sme tam, kde som hovoril, ze budeme. Jebat na historicku presnost, proste trend diktuje nasadit negra a po novom aj zenu do kazdeho jedneho filmu !!! Inak je rasisticky a sexisticky. Nikoho nesere, ze v Dunkirku zeny ani negri nebojovali...historicka presnost musi ustupit politickej korektnosti. Cisto biela armada moze byt predsa len ta nacisticka, no ni ? Takze okrem toho, ze po novom budu Oscari redistribuovane sposobom - kazdy rok aspon jeden pre negra - tak sa musime pripravit, ze cokolvek historicke bude podliehat tymto skurvenym tlakom jakbysmet. Aby sme sa potom nedivili, ked nas Holy Ud bude presviedcat o tom, ze Vikingovia boli vlastne negri a ze strejce Dolfiho porazili komunisti vedeni nejakym tym pieskomilnym pavianom.

• 25.7.2017  09:56

Parada... mam rad filmy, ktore sa odohravaju v jednej miestnosti, su zalozene na konverzacii a su tak vymazlene, ze nechces aby skoncili. Jednoduchy namet, kde sa stretne pri veceri particka kamaratov a zahraju sa hru, kde sa ukaze kto bude Cazzo di tutti cazzi. Skvele vtipne dialogy striedanu chvile, kde sa moze posrat vsetko v minute. Fakt som spokojny. Keby to bolo viac pravdepodobne, ze sa nieco taketo dokaze zomliet za jediny vecer, tak bijem plny.

• 14.7.2017  14:37

Tak tu mame zavrsenie kurva dobrej trilogie ?!?! ...neviem. Je totiz dost mozne, ze Holy Ud nadviaze dalsim pokracovanim, ze ? no kazdopadne je to dobre... ono to vlastne ani nemoze byt zle. Mame tu postapo svet s krasnym vizualom, do toho nejaki ti nasrati africania s nadmernym ochlpenim, ktorych vedie nejaky ten Martin Luther Kong no a samozrejme Woody "Woodpecker" Hitlerson, ktoreho mam cim dalej tym radsej v ulohach takychto zmrdov. Za akcne sceny, kde sa bojuje, by sa nemusel hanbit hociktory vojensky film. A aj ked je tam par chujin, ktore trosku biju do oci (a to nehovorim o hovoriacich opiciach) a niektore sekvencie su pomalsie a mozu mat tendenciu sklzavat do nudy - nevadi mi to. Dej ma chytil, bavil a drzal az do konca.

• 13.7.2017  10:20

A ja som sa tak tesil... Lenny McLean... legenda ba az mytologicka postava a oni to takto dojebu. Casting je skvely. Helman sa tam hodi jak rit na serbel...kto vie ako Lenny hovoril musi ocenit aj Helmanove grimasy. Aj Pretty Boy Shaw bol celkom podareny. Ale kurva to spracovanie... akoze preco nesfilmovali cely jeho zivot, ale len nejaky vysek ? takto to vyznieva plytko. pritom jeho zivot mal co ponuknut. Od poulicneho bitkara, cez sampiona v bare knuckle fightoch, cez sampiona unlicensed boxu, najobavanejsieho a zaroven najziadanejsieho vyhadzovaca v Britanii, cloveka, ktoreho respektovalo cele podsvetie...alebo cas co stravil vo vazeni, ked zabil chlapa. Dokonca mohli spomenut, ze vyzval Mr. T na fight o najlepsieho ochrankara/vyhadzovaca ( Mr. T. tvrdil, ze je najlepsi) no ten stiahol chvost a usiel. Nakoniec to Lenny dotiahol az do filmu. Proste celkom bohaty zivot na zaujimavy celovecerny film. Ale oni nie... oni si vybrali len jednu etapu jeho zivota, kde sa stal Guvnorom. Len zo sentimentu davam 3, ale inak objektivne je to na 2.

• 11.7.2017  16:23
    Mumie (2017)

Ano presne tak...tak malo mi staci. A vraj som narocny...pche. Staci tam dat vymazlenu ciganecku s hiero...hieroglifa...hieroglifm... picovinami po ksichte, obstarozneho, ale stale v kurze Tomasa a samozrejme nezabudnutelneho Maximusa Decimusa Meridiusa, ktory sa nam vyvpapal do krasy, ale furt ho mam rad a ked dakomu baci, tak je to pre mna daleko presvedcivejsie ako uder od toho baletneho picusa Adkinsa. Vsetko toto sa vezme a hodi sa to do jedneho poloblbeho pribehu, ktory som v roznych variaciach videl u chalanov co nosia slipy na leginach X-menkrat, naserieme tam zombie-mumio-skeletonov co to ide a premiesame... a voila mame tu prijemnu a nenarocnu zabavnu kokotinku, ktora mala sice vacsie ambicie ako ciel, ale mna zabavila aaa to je jaksi ten ucel tychto nenarocnych kravin no ni ?

• 11.7.2017  16:05

Takto to dopadne, ked sa zobere namet jaxvina, vsetko zaujimave sa z neho vyskrta a natoci sa vsetko to nudne nezazivne klise. Kurva sak Fawcett je pojem !!! kde su vsetky tie giganticke anakondy, ktore pri objavovani Amazonie videl a znacil ? kde su vsetky tie kryptozoologicke monstra, ktore boli popisane v jeho dennikoch ? Leda hovno... Ked konecne nabehnu indiani a clovek sa zacne tesit na nejake to "anglicke" raznici nad pahrebou, tak ono nie !!! Oni sa proste skamaratia... fakanovi da privesok...daju sebe banany a sicko v poriadku... Proste je to nudna kokotina, ktora ma od dobrodruznej popcornovky daleko ako Dirty Anal Whores 5 od romantickeho filmu. Na taketo nasrat...

• 26.6.2017  10:46
    Svět podle Putina (TV seriál) (2017)

Zaujimavy dokument... treba to povedat tak, ze Vladimir Vladimirovic je rozporuplna osobka. Rozhodne mu netreba vsetko verit... v dokumente je par veci, ktore realite az tak neodpovedaju a samozrejme je to kapek jednostranna zalezitost. Na strane druhej je fakt, ze Rusko vytiahol z prvotno pospolnej spolocnosti niekde vyssie... je treba brat v potaz aj fakt, ze Rusko nie je nejaka vyspela demokracia, kde sa daju aplikovat podobne principy ako v zapadnej Europe. Takze ja na nejake obmedzovanie ludskych prav a potlacanie, mierne povedane kontroverznej, opozicie zo strany Putina nepocujem. Pokial ide o rozjebanie blizkeho vychodu, tak s Putinom maximalne suhlasim. Za toto vinim mierotvorcov z USA, ktori rozjebali pomerne liberalne moslimske krajiny a zapricinili tak vznik konzervativnych kozojebov co radi rezu hlavy, odpaluju sa na uliciach a vyhlasuju vojnu civilizovanemu svetu. Mierotvorcovia totizto zase opominaju fakt, ze nie kazda krajina presla rovnakym vyvojom. K demokracii sa musi dospiet...neda sa nanutit a uz vobec nie v krajinach, kde lider musi byt respektovany a zaroven obavany vodca, ktory dokaze krajinu udrzat jedinym sposobom a to sposobom maly dvor a velky bic. Ked sa toto narusi, tak sa zrazu vyprofiluju krvilacni skurvysyni. Takze hoci som v mnohych veciach v tomto dokumente skepticky a Putinov nevinny vyraz je miestami usmevny, stale Rusko a osobu Putina povazujem za poslednu bastu, ktora drzi akusi rovnovahu vo svete voci imperialistom z poza mlaky.

• 15.6.2017  16:20
    Život (2017)

Tak nejak sa cudujem preco ma tato atmosfericka pecka modru farbu... potom som si precital komentare miestnych kundovanych odbornikov na film a je to jasne... vykradacka. Vazeni a mili soudruzi... Pica, Pica, Pica, kokot, zasyflena klika od hajzlu vole... Pri tom kvante filmov co sa natocilo za posledne dekady je vykradacka vsetko !!! Takze sa netvarme, ze ide o vykradacku Veci...pretoze nejde. vykradacka je, ked sa Jewishhood rozhodne natocit Zeny, ktore nenavidia muzov len preto, lebo u McDonnaldovcom sa im nechce citat titulky. Ale k filmu... je to genitalne natocena lahodka s R-kovym ratingom...dobrym obsadenim...prijemnym zvratkom a vsetkym co k tomu patri. Za mna maximalna spokojnost a uz predhonievam na dvojku...

• 10.4.2017  22:09

Jooooj vzdy som rad, ked film prekona moje ocakavania. A tento to dokazal. Uprimne a nekriticky poviem, ze Adkinsa rad nemam. Je to pre mna homo picus, ktory nema charizmu a herecky talent. Jedina jedna postava, s ktorou som nemal problem je prave Jurko Bojko. Neviem ci to je tym ucesom, briadkou alebo hviezdami na ramenach, ale tu mu to drsne ruske hovado zerem. A tu sme sa prave dostali do problemu. Pretoze ako som sa z popisu dozvedel, tak to moje oblubene drsne ruske hovado sa chystalo pretransformovat na nejakeho Social justice warriora, ktory ide zachranovat zensku a fakanov nebo co ?! no skoro som sa posral. Tak chlap co sedi v base za vrazdy...podla tetovani je Vor v zakone...a ja neviem co a oni takto ? No nie... siel som do toho filmu s velmi malou dusickou a o to viac ma prekvapkal. Bojka sa naozaj zmenil, ale je to zakomponovane do deja tak, ze som bol ochotny pristupit na ich hru. Dokonca som bol miestami aj milo prekvapeny, ze dialogy maju hlavu a patu a tak nejak to cele dava zmysel. Jedine co ma sralo bolo chovanie ten ruskej cuzy, ktora sa uz tradicne od dobroty chovala jak pica. Takze po tejto "dramatickej" stranke som spokojny. No... a co je to najpodstatnejsie - na vsetko to co som napisal vyssie sa mozme vysrat. A aj keby to vsetko nebolo, tak aj tak dam minimalne tri. Dovod ? Lebo je to kurva arenovka, ze ? No a to uz je tradicne Fiorentinom zvladnute na jednotku. Hru na to ci su tieto Adkinsove kudrlinkove piruety, salticka, baletne skokokopy a ine natrhnigule prvky realisticke a fyzicky mozne, respektive ucinne v boji sa hram s miestnymi karate tigrami, ktori maju vdaka takymto filmom neochvejny pocit, ze ustoja v bitke 30 ran po hube od namakaneho chlapa, po nejednej diskusii, takze to tu rozoberat nejdem. Musim, ale uznat, ze je to proste efektne. Dobre sa na to pozeralo, je to natocene ozaj pekne, ziadne posrane strihy, roztrasene kamery alebo tma. A o to ide nie ? Takze nemam viac co dodat.

• 10.4.2017  21:28

Jaaaaj Arnie Arnie... a taku som mal v teba doveru. Bol si konecne Back ! ...aspon na oko. Uz sa prosim ta vyser na zombie picoviny a dramaticke kusky, kde ronis slzy. Si kurva moj decky vzor, kde si visel v izbe na plagate s cigarou v hube a pasom s nabojmi. A tak si ta chcem pamatat. Viem, ze mas 70 rokov a ze si skurvene ctiziadostivy a ze by si najradsej predviedol rakusku anglictinu na Oscaroch, ale ser na to ! To nie je tvoja parketa. Nikdy nebola. Davas sa dokopy, je to vidiet na tvojej postave a hlavne stale na to mas ! Tak na kiupicu tocis tieto hovna ? Ja viem, ze ti uz ziadny obrezany Itzik rozpocet na velky film neda, ale ak mas tocit tieto ultranudne sracky, tak sa fakt na to radsej vyser, nech si ta pamatame ako Dutcha, Matrixa, T2 alebo Conana (ako jedineho praveho) a nie ako nejakeho picusa, co sa silou mocou snazi hrat vazne ulohy. Vies, ze herectvo ti nikdy neslo a filmy si tahal charizmou a svalmi...tak preco kurva na sklonku kariery skusas nieco nove ? Co od teba chcem, je este jeden kusok. Nemusi to byt film s tucnym rozpoctom, smahnuty trapnou komediou... ani ta nechcem v ulohe nejakeho krutoprisneho vojaka...na to uz pri vsetkej ucte nemas. Co po tebe chcem je jedna rozlucka, kde to das na nekompromisneho stareho pardala, ktory ma v sebe este nieco co chce dat von. Nieco ako Sly s Rockym 6 alebo Rambom 4. Proste rozlucka, ktora je hodna tvojho formatu. takze este toto ti odpustim, lebo si to ty, ale dufam, ze este najdes v spodnom supliku gule a ukazes vsetkym, ze na to este mas....aspon trochu.

• 16.3.2017  19:57
    Volyň (2016)

No hned to inak vyglonda, ked sa takehoto nametu zhosti niekto, kto nema potreby ovulovat pri romantizacii postav. Psia krev nesklamala a natocila pozoruhodne surovy a realisticky film o harmonickom spolunazivani psonkov a tazkych "inteligentov" za nasou vychodnou hranicou. So surovostou vo filmoch problem nemam...dokonca mi sem tam zasimra aj podbrusko, ale toto neni ten pripad. Toto je podane sposobom, kde si aj kazdy polointeligent musi uvedomit, co je vojna za zmrdstvo. Ono ani ani tak nejde o vojnu samotnu ako o to, aky vplyv ma na pologramotnych primitivov, ktori radi v mene "pravdy" dokazu stratit zabrany a idu sa odbavovat na ludoch, ktorym ku stastiu staci nejaka ta vychladena plznicka, zvarko a oralny sex. Koniec koncov nemusime ani chodit do Hostic u Volyne, ale staci si kliknut na sudruhov s uterakmi na hlavach (ano myslim tych jadrovych inzinierov pred dverami Europy). No a teraz sa zase budeme tesit na nejaky ten americky rymejk, kde nam ukazu ako to vlastne cele bolo. Treba sa vsak pripravit, ze poliaka mozno bude hrat nejaky ten cierny Saracen, aby bolo komu odovzdat Oscara a samozrejme take tie sugestivne surove highlighty ako chlapec-fakla vynechaju, aby nahodou neodradili potencionalnych marinakov za XBOXami od narukovania.

• 9.3.2017  10:40
    Zásah (2016)

Tak tu mame zase raz jednu tamansku kung-pao hasenicu s nesmrtelnymi terminatormi z Indonezie. Ked si clovek odmysli vsetky tie prehnane kokotiny bollywoodskeho stylu, kde tamani supluju schopnostami Xmenov, Batmanov, Supermanov a Dominicov Torettov, odmysli "herecke" vykony a dialogy, tak dostane prijemnu, drsnu, priamociaru akcnu jazdu, kde je mozne vypnut mozog a uzivat si digitalnu krv, zlomene ruky a popraskane lebky. Zo zaciatku mi sice vadila roztrasena kamera, ale potom som to nejak skusol. Co ma bavilo bolo hlavne stupnovanie subojov, kde nas hlavny makak hlusi hierarchicky vsetkych ostatnych, az sa dopracuje k sefovi pavilonu. Na jedno pozretie...preco nie ?

• 14.2.2017  19:22

Stryc Judenmord to proste vie. Co vam budem rozpravat ? Suverenne najrealistickejsi vojensky film aky som kedy videl. Kde sa hrabe romanticky Ryan. Strasne som sa bal tej cernoprdelnej vlozky o viere v hovoriaceho hada a horiaci ker. A cuduj sa satan...vobec ma to nesralo !!! A preco ? Preto iste, preco ma v Americkom sniperovi nesrali vlajky US and A na kazdom rohu. Lebo proste americania proste taki kokoti su !!! A tak to aj bolo. Film neni agitkou na nabozenstvo, ale krasny ponor do mysle pomateneho blazna, ktory by si urcite nechal v spovedelnici analne pozehnat bez naroku na Fidorku. Bal som sa aj toho, ze sa chalan bude mesiac bohorovne prechadzat pomedzi Yoshitsuneovcov bez bambitky a bude prstom kreslit krize na celo. Mal proste jeden stastny den, kedy mu to vyslo a v druhom turnuse mu miesto nohy ostalo cevabcici. Takze tomu kludne verim a rad si to pustim znovu... Heil Gibson !!!

• 25.12.2016  23:17
    The Guv'nor (2016)

Dokument o najtvrdsom chlapovi Britanie... McLean je legenda a som rad, ze tento dokument vznikol. Rozhodne si to zasluzi. No ale k veci... po dokumentarnej stranke teda nic moc. Je to tak na tri hviezdy, ale vzhladom na to, ze mam na tychto anglickych magorov slabost, davam aj stvrtu. Cakal by som trosku viac informacii o jeho zivote. Je pravda, ze je tam par velmi zaujimavych az neuveritelnych pribehov o jeho zivote, ale potom sa to cele nejak zvrtne a jeho zrzavy syn sa zacne srat do psychologie svojho otca a cele to odstreli niekam do prdele. Ale inak za pozretie to stoji. Som zvedavy ako dopadne hrany film My name is Lenny.

• 13.12.2016  09:54

tak ti nevim...Vychodneholesa mam velmi rad... kvitujem to, ze ten film nenatahoval do obludnych rozmerov ako to uz s takymito nametmi chodi. Ale medzi nami dievcatami musim povedat, ze s toto veru az tak nebralo. Nevravim, ze je to zle natocene, ale nic pre mna...

• 12.12.2016  10:45

joooj... ako som rad, ze som sa mylil... Pri uvedeni pociatocnych info o filme som zostal konsternovany. Multikulty remake v PG13 ratingu ? No nasrat. Poviem to tak... kvoty sa splnili, ale vobec mi to nevadilo. Fuckua po velmi dlhej dobe prijemne prekvapil a natocil paradny westernovy flak. Konecne sa nasinec nie je pri tomto zanri nudou dohnany k trhaniu si nechtov, odsypa to krasne aj napriek stopazi. Obsadenie je prijemne a nevadi ani to, ze Vosington nie je ani raz nazvany negrom. Proste prijemna oddychova zalezitost s paradne natocenymi prestrelkami a akciou, ktorej je dost. A aj ked si viem zaporaka predstavit aj lepsieho, nevadilo mi to. Som spokojny a milo prekvapkany.

• 19.10.2016  09:55
    Matky na tahu (2016)

to som si ja zase dal... k uplnej dokonalosti tam chybala uz len Melissa McFarty. Ja viem...bola to komedia primarne pre zeny, ale ak tento film je odrazom zenskeho mylenia a zmyslu pre humor, tak ludstvo ma vazny problem. Na tu Milu Kundis sa da aspon pozret, ale vysvetli mi niekto, kde vykopali toho babochlapa s priznacnym menom Hahn ( Hahn - kohut po nemecky - kohut v niektorych slovanskych regionoch pomenovanie pre muzsky pohlavny ud - kurac, kohut, KOKOT !!!!). Nova trendy politicka korenktnost - obsadne aspon jedneho negra, aziata, a skaredu picu, ktora je vtipna...a ked neni vtipna musi byt aspon skareda a nasilu vtipna, nech sa bezna americanka dokaze s nou stotoznit. S Melissou McDonald Carthy to funguje, tak preco nenajst takychto antikoncepcnych nahrad viac, ze ? No proste k zbliti...

• 17.10.2016  16:41
    Smrt ve tmě (2016)

Ano, ano, ano... konecke kurva !!! Konecne dakto natocil thriller, ktory ma gule, napad a spad. Nieco taketo, kde som sa musel rozhodovat na koho strane som mi posledne ponukol Zombie s Devil's rejects. Samozrejme pri pozerani som bol na strana pana domaceho, ktory mal veskere moje sympatie. nehovoriac o tom, ze pankovi som fandil uz v Avatarovi. kazdopadne ide o perfektnu filmovu zalezitost, ktora je skvelo napisana a natocena. Nejake velke diery v scenari sa nekonaju a aj ked je to chovanie zlodejickov miestami nie uplne kosher, ale koho to sere v dnesnej dobe ? Maximalna spokojnost.

• 6.10.2016  17:00

Evans tu akciu veru vie... dobre no aj ked pointless... kazdopadne najlepsie su Crocsy na nohach samuraiov :)

• 24.9.2016  08:18
    Očista: Volební rok (2016)

Tak vážení a milí, pekne sa nám to kokotí. Poviem to tak...námetovo je to skvelé. Myšlienka nejakej očisty je výživná a šťavnata a má kurevský potenciál. Len mi niekto vysvetlite, prečo sa to uberá týmto smerom ? Aký je rozdiel medzi týmto dielom a dvojkou ? Kde kurva sú nejaké echt vraždy ? Kde je to zverstvo ? Kde sú všetci tí magori, ktorí chodia a nápadito likvidujú vágus ? Neviem... sú tam asi 3 scény s niečím takýmto, 3 prestrelky a to je celé. Potom sa už len pozeráme hodinu a pol na chodiaci Gril, ktorý je nepriestrelný, na slniečkársku pičku, ktorá by sa skôr hodila do porna a hlavne, a teraz to príde, na spravodlivých negrov BLACK LIVES MATTERS a nespravodlivých a krutých belochov MAKE AMERICA GREAT AGAIN a ja sa nemôžem zbaviť pocitu, že ide o ďalšiu pojebanú americkú agitku na multikulty nažívanie. Neviem si inak vysvetliť prečo tí spravodliví a dobrí sú všetci farební + nejaký ten biely dred alebo ksiltofka, a tí zlí škaredí mocipáni sediaci v kostole sú všetci bieli jak mlieko RICH WHITE MALE PRIVILEGE. Takže sa nám takto novodobá trendy politka pomaličky nasiera aj do žánru, ktorí mám rád. Nabudúce by mohli natočiť Purge vo Švédsku ako tí hnusní blondaví švédi tyranizujú slušných, integrovaných, vzdelaných, utierkárskych ťavojebov v ich malebných getách. No proste grc... a jednotku Ku-Klux-Klanu spomínať ani nebudem.

• 16.9.2016  16:29
    31 (2016)

Toz to ja chcem od Zombika viac... vela veci funguje jak ma. A citit tam tu jeho sialenost, ale chcelo by to trosku zpletku a tak... keby som chcel byt objektivny, tak dam 2*, ale za hlavneho zaporaka a soundtrack, ktory sa sklbi v poslednej scene davam 3*

• 3.9.2016  14:55

Tak sa nám rozhodli zrýmejkovať 80tkový akčný film, ktorý je mnohými braní ako klasika akčného žanru (kokotina) a pre mnohých najlepším filmom ŽánKlóda. Nie zlý nápad... problém, ale je, že miesto rýmejku z roku 2016 spravili rýmejk z roku 1989. Chcem tým povedať, že som mal pocit ako keby som sa nepozeral na nový film, ale na nejakú zabudnutú béčkovú sračku z 80. rokov. A ja naivný som si myslel, že sme to už niekam za tú dobu posunuli. Leda hovno. Údery sú sádzané pol metra od ksichtu, aby to náhodou nevyzeralo reálne, Tong Po chodi po aréne ako keby mal v prdeli stále zarazeného róbertka a samozrejme si náš hrdina po 30 ranách od 2 metrového nekultúrneho svalnatého hovada maximalne utrie kútik odkial mu cverčí pramienok krvi. Čiže vlastne zopakovali všetky chyby 80tkových filmov v roku 2016 !!! Samozrejme do toho pridali aj nejaké nové "trendy" ako obsadiť do hlavnej úlohy nesympatického neherca bez kúska charizmy, obsadiť do vedlajšej úlohy jebačku, ktorá sa vie reálne byť (áno...Gína) a dať jej 5 scén, kde jediný akčný moment prichádza, keď pobozká mŕtvolu na čelo. Takže zhrnuté a podčiarknuté... to že je to na 90% kópia originálu by som ešte zniesol a odpustil, ale to že tam posrali asi všetko čo sa dalo... to nie

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14