Kejt.lin

okres Praha
holka

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 22.10.2018  01:24

“Hit the road Jack and don't you come back.. more no more no more no more..” Jednou ten dům postavit nestačí. Musíš ho třikrát zbořit, abys pochopil, jak se má postavit správně.. zkrátka čistý peklo, který musíš vidět ještě “more more more”, abys vstřebal všechny ty myšlenkový pochody satana, psychopatickýho vraha s OCD, architekta nebo inženýra? nebo umělce? .. kontroverze sama tohle

• 6.9.2017  17:38

zrcadlo dnešního světa..lidí..a takhle to je a takhle to chodí..trochu to bolí..

• 18.8.2017  11:42
    Dunkerk (2017)

.. a teď co? mám si prohnat kulku hlavou? ten pocit z toho takovej je, ne že ne. Nebudu tu hrozně hloubkově řešit, jestli Dunkerk je Nolanův a jak se s tim popral oproti jeho ostatním "sláva filmům" a především se stavět na stranu "Miluju Nolana", "Nemiluju Nolana", "Nesnášim lidi, co opěvují Nolana", "Jsem za jedno s lidma, který hejtujou lidi, co opěvují Nolana".. blbost.. ten režisér tuhle práci zvládnul na jedničku a je jedno jak se jmenuje. Ten skladatel je nevysychající studnou nepřeberných možností jak zhudebnit pocity a atmosféru, tak, že máte husinu. Vsadim se, že mu stačí říct Dunkerk a on ví - ten chlapík je mistr svého řemesla. Prostřihy voda, vzduch a pláž byly skvělé, žádná zmatečnost a krásná prolínavost. Zápletka příběhů tomu dodala drive. Závěrečné zhodnocení: Dunkerk neni pro astmatiky, připravte se na zvýšenou nebo naopak sníženou frekvenci dechu za vteřinu (moje nová směrnice na rychlost nádechů, výdechů).

• 13.8.2017  16:39
    Divočina (2014)

Nepřineslo mi to žádný nový pohled na věc, poselství a ani nic co bych od toho vlastně nečekala (kromě těch jejích božích bot). Nemělo to pro mě asi ani žádný překvapující závěr nebo scény, kdy napětím nemůžu dýchat, nicméně bylo tam pár věcí, co mě vzali za srdce. Reese je vynikající, nádherná - tahle baba je čím dál víc oslňující.

• 22.3.2017  23:24

Emma je překrásná a tahá tenhle průměr výš. Víc jak 3 hvězdice, ale určitě né. Rada na závěr (tam kde jsem zklamala já a vy nemusíte): ať Vás ani nenapadne jít na to s dabingem! (jeden z nejhorších, co jsem viděla a slyšela).

• 5.3.2017  22:16
    Memento (2000)

Na tomhle nekonečným oceánu kinematografie miluju to, že se stále dají najít opravdu jedinečné úlovky. Memento je toho skvělým příkladem. A proč ne plný počet? Protože by to nebylo fér vůči filmům, které mě zaujaly víc, protože originalita není leckdy všechno a protože mě Guy nebavil.

• 28.2.2017  21:16

Pohádka o tom, jak přestat býti lidskou bytostí...K tomu nejsou slova. Doposud mi nebylo z žádného dokumentu/filmu o Holocaustu tak strašně špatně jako je mi teď. Použivané záběry jinde neuvidíte. Hvězdičky dávám za zpracování, dodržení chronologie, komentáře, přesnost, stručnost, autentičnost. Dokonale zvládnutý svědecký dokument. Jinak se tohle ale prostě nedá...

• 28.2.2017  01:01
    Interstellar (2014)

Jsem četla, že je to prej nejufňukanější sci-fi v dějinách. Ale no tak.. nebýt toho občasného propojení na Zemi zasviněnou prachem, tak by zas někdo frfňal, že to nebylo dynamický a že ho nebavilo koukat 3 hodiny na dění ve vesmíru. Já jsem tuhle intergalaktickou dechberoucí parádu viděla už několikrát a furt mě to dost ba! Za mě je tohle geniálně zvládnutý snímek s těžko zpracovatelnou tématikou, o kterou se opírá nesčetně kousků světové kinematografie a Interstellar vážení, je pro mě jeden z mála, které budu doporučovat. Nebo jako zkuste si běžnému konzumentovi filmů nandat haldu mouder o relativitě, tak, aby to na první dobrou bylo jasný. Jsem vážně uhranutá a děkuju !

• 26.2.2017  18:39
    Rammstein in Amerika (koncert) (2015)

Bylo mi asi 18, když jsem poprvé měla tu čest stát v gládách s barevnýma vlasama a sicherhajskama v první řadě natřískané o2 areny a nechat se postříkat pěnou z obřího jezdícího péra a vozit Tilla po rukou na nafukovacím člunu. Vlasy mi málem shořely, hlas přestal fungovat, uši praskly a já byla v totální euforii. Miluju tu hudbu, myšlenku, show a jejich "svoucnost". Je rok 2017 a za pár měsíců mě to čeká znova, jsem nedočkavá. Rammstein je kapela, ze které si odnesete zážitek na celý život. A v tomhle dokumentu se dozvíte proč, tak se dívejte :)

• 26.2.2017  12:44

Vážení, tak tohle je pro mě ten nejrozporuplnější film ever! Nedokážu to ohodnotit, prostě nedokážu. Chystala jsem se na něj už děsně dlouho a teď nastal čas. Pustit si ho v půl 12 v noci byl teda vrchol hlouposti, tleskám Kačko. No jako usla jsem u toho, ne že ne. A pak mě probudily tak šílený zvuky linoucí se z obrazovky, že jsem se málem počůrala a rozbrečela strachy, fakt. Jako..dokoukala jsem to další den..a na to tedy asi musíte mít já nevim co, abyste seděli přilepení k obrazovce a nevěřícně hltali 2 a půl hodiny v kuse tuhle vesmírnou odyseu a pak řekli "nejlepší film, co jsem viděl". Já nevim, jak bych se na to měla dívat, abych to zhodnotila jako nejlepší a nejkulturnější zážitek na světě. Dokoukala jsem to s přeskakováním pasáží, protože něco mě tam fakt nudilo a řikala jsem si "kurva cože?", první půl hoďku jsem vážně nedala...naopak u poslední půl hodiny jsem byla jak přikovaná, ve stresu a pak jako aha, aha..wow..normálně mi z toho bylo zle..hele já prostě nevim a nehodnotim, dokud to neuvidim souvisle ještě jednou (to bude asi trvat) ..tohle je prostě děsnej bizár

• 25.2.2017  16:55
    Vichr 2 (2015)

Dobrý filmy by prostě neměly mít další díly...ztrácí to kouzlo, příběh je často nucený a herci nemaj už tak hezký vlasy...tohle mi přišlo už moc prvoplánový, hrdinský a chudinkovský..ale ruku na srdce - na to, že já koně nerada, získalo si mě to..nebo to tady bylo spíš už jen o okouzlující Hanně.

• 23.2.2017  01:07

Ať si každý věří jakože na to chce. Mít víru je důležité. Zázraky možná existujou a tahle holčička měla štěstí, jsem za ní ráda. Ale prostě mi asi vadí propagace slova a lásky boží zhuštěné do hodiny a půl. O příběhu jsem nevěla nic, je smutný, emotivní, zajímavý, ale bohužel už od čtvrtky filmu jsem veděla o happy-endu. Okatý náznak významu kravaty Bostonského doktora byl tak nepřirozeně moc okatý, že si toho zkrátka nešlo nevšimnout...a pak jedna a jedna dá dvě a Vám je to prostě jasný. Model happy family se zuby nehty držel celý film, dostalo mě tam přesto pár věcí - nejstarší sestra a její zmeškaný konkurz - tady byl prostor pro emoce, tady jsem brečela, přesně v ten moment, kdy ta holka seděla sama na posteli a na peřinu jí kapaly slzy, když si uvědomila, že koncentrace všech, které teď potřebuje byla uplně jinde, u vážně nemocné Ann...A pak vemte si pozici rodičů - jak být v téhle situaci těmi nejlepšími pro tři děti? ..tady se odpovědělo za nás - stačí víra...nicméně našeptávačky, omýlačky a meet-upy z Bohem to celé v mých očích staví uplně na jinou rovinu, bohužel. Já jsem tolerantní, nezlehčuju to, brečela jsem v průběhu, ale ke konci už to na mě bylo prostě moc...a ještě jedna věc - strašně nemám ráda Jennifer Garner, ale to já jen tak..a k závěru...já jsem u filmů ovlivněná těma zatracenýma emocema...síla a zajímavost příběhu mi nedovolí dát míň než 3 csfd hvězdy..

• 22.2.2017  10:23
    Bez kormidla (2014)

Vědro plný emocí, bezmoci, pádů dolů, pokusů jít nahoru, smutku, zatnutých zubů, bolesti, odvahy, lásky a nádherný hudby.

• 20.2.2017  21:34

"Už teď mi chybíš" je strašně násilné hraní na city. Nepříjemně vnucuje divákům smutný příběh, kterým provádí nesympatická, egocentrická, sebelitující Toni, která v pár pasážích ukáže i svoje kladné stránky, které by asi měly dojmout (tady bychom nejspíš měli brečet). Navíc mě totálně rozčilovala. Její best friend Jess předvedla bravůrní nudnou, milující přitelkyni. Za mě byla Drew v roli naprosto bez šťávy. Tahle tématika musí umět zacházet s divákem, je nebezpečný to tam do nás poslat špatně..ale vyberte si no..mě se tohle dotýká už jen tématem. Protože jsem prostě rakovinu u nejbližších zažila a protože prostě mám od dětství kamarádku, se kterou bych jela na větrnou hůrku..do mě to tenhle film poslal špatně. Zkrátka bylo tak nějak celý nepřirozený.

• 11.2.2017  12:58

Fascinující. Jsou věci mezi nebem a zemí, na které je i lidstvo krátké. To mě prostě bere dech. Tolik nezodpovězených otázek visících ve vzduchu mě nenechává chladnou. Já to chci vyřešit, všechno a teď hned! Kéž bych se dožila toho, až někdo uvidí za horizont událostí, až někdo překoná hranici okem pozorovatelného vesmíru, až to někdo objasní..kéž by to vůbec někdo někdy zvládnul...posouváme se. A díku Hubblu jsme nekonečně dál než před 25 lety. Ale kolik světelných let musí ještě uběhnout abychom zjistili kde to žijeme a co je ve stále rozpínajícím se vesmíru? Ne prostě. Já na tyhle dokumenty koukat nemůžu. Jsem jak malá. A tenhle byl obzvlášť skvělej! Doporučuju všem mimogalaktickým bláznům i nebláznům.

• 11.2.2017  11:52

Je prostě blbý koukat se na 3D bez 3D, no jo no...nicméně jsem nějak v rozpacích, co tu hodnotit..záběry, příběh? Nevim. Příběh tu nebyl žádný. Paradoxně oprava Hubbla šla stranou na úkor ukázkám vesmíru, byť nádherným a dechberoucím. Kamera byla pomalá, je zde možnost si obrazy vychutnat, ale beztak jich je pomálu. Chybí mi něco poutavého a takový ty terminologický plky o tom, na co, že to těch 7min v kuse koukáme. Jo a- miluju hlas Filipa Švarce.

• 5.2.2017  20:36

"naučim se plavat Hano, slibuju" byla pro mě asi ta nejsilnější slova z Tajemství slov. Má to v sobě emoce a neuvěritelnou vypovídající hodnotu..asi Vás překvapí, že z proudu nekonečných monologů a dialogů je to zrovna tohle, ale bohužel. Vůbec mi to nepřirostlo k srdci. Možná je to mým velkým očekáváním? jako těžko říct, ale já jsem hrozně zklamaná. Slova mnohdy byly zcestný a říkám si proč, když je to na nich založený. Příběh se vyvíjel tak, jak nejspíš každý od začátku očekává a nenastává tam žádný zvrat, škoda. Celý se to hrozně pomalu táhne a v průběhu se dozvídáme věci z minulosti dvou hlavních hrdinů, (kteří mi upřímně nepřijdou zajímavý natolik, aby celé dvě hodiny byla upoutána pozornost jen na ně), což je fajn, ale v tomhle případě bych rozhodně uvítala rozehranost ostatních postav. Protože jako pardon, ale co za lidi zkejsne na otevřeném moři uvnitř vrtné plošiny? Aha! Strašná škoda, že jim nebyl dán žádný prostor. Kuchař, co vaří jídla pokaždý z jiný země a k tomu pouští místní hudbu - tohle mi přišlo vhodný k rozehrání. Za mě to hlavní, životem prolezlá, smutná a zkroušená dvojice prostě celý neutáhla. K vyzdvižení stojí za zmínku skromnost, lidskost, intimita, deprese, prostředí a téma.

• 28.1.2017  22:22
    Last Night (2010)

Když ti film nastaví zdrcadlo, do kterýho se tak dlouho bojíš podívat..když ti prohloubí ránu...Chceš brečet. Když si to uvědomíš...Chceš si nafackovat. Když se v tom najdeš...au!

• 25.1.2017  23:39

vážně? tak buďto jsem měla děsnou náladu nebo jsem právě prožila 139 minut děsný Americký přeslazený nudy..

• 25.1.2017  23:19
    Steve Jobs (2015)

Kdyby o mě někdo někdy natáčel film (a je teď nepodstatný, proč by to jako měl dělat), zdvojnásobil by všechny moje dobrý a špatný vlastnosti, ostatně, jako se to dělá u většiny biografií. Takže bych nejspíš byla holka, co se vymyká a nejde s davem, má vždycky co říct, je vtipná a oblíbená. Holky z ní maj respekt, chlapy nosej modrý z nebe. Vrba pro ostatní. Na druhou stranu koketní vypočítvavá mrcha, tvrdohlavá umělkyně neschopná řešit věci v čas a věčně zacyklená v minulosti. Nenapravitelnej naivně milující snílek. Což je samozřejmě pitomst, žejo! .. Zatím, co Jobs tady sklízí pozici workoholickýho, afektovanýho, cholerickýcho idiota, se srdcem na správným místě, ačkoliv to kvůli hrdosti zabejčeně popírá. Puntíčkářskej a zatraceně dobrej markeťák. Horlivej prezentér. Chytrej chlápek - v práci bůh, v soukromí mrzák. Takže haloo, co si z toho mám vzít? Z tohohle a ostatních filmů o osobnostech.. Těžký hodnotit něco, co nevíte z kolika procent to vybočuje z reality a zda-li pak to není kravina. Nicméně, já jsem si z toho nic moc neodnesla..teda kromě toho, že Local Integrated System Architecture nic neznamená..Za mě slabší průměr. Problém tady byl, že já tomu filmu vůbec nevěřia..

• 5.1.2017  23:58

Takže za prvý, díky těm chytrým hlavám, kterým to došlo a neměly potřebu překládat název COLLATERAL BEAUTY. A teď k věci. Málokdy se mi stává, že bych nepředvídala konec..s tím si tenhle film dal trochu na ČAS..každopádně pro LÁSKU boží, vždyť ten film nebyl o SMRTI, ta je moc jednoduchá..poprat se s ŽIVOTEM, to je zkrátka horší..paradoxně jsem nejvíc neobrečela konec, ani smutnej příbeh..já řvala u těch zatraceně pravdivejch mouder..ohraná písnička? Jasně, že jo..ale víte co je nejtěžší? přijmout ten fakt, že to tak opravdu je, že to platí...vztáhněte si to na zažitý situace, na vzpomínky, myšlenky..au ..ono to pak bolí..emoce jsou svině..no a pak se teprv poserete, při tom uvědomění..a když vám to dojde rovnou v kině, tak už tam..pak jen tak sedíte a při titulkách s rozmazanejma očima si řikáte "jako vážně?"..já jen - díky za ten scénář a dokonalou rozehranost! ..a při týhle příležitosti bych si se zakrytejma očima mohla už konečně písemně přiznat, že moje paměť neni jedna z nejlepších , jasně to už vim dávno.. (a ano, k podstatě toho co tu teď píšu se dostanem možná ještě dneska)...Horší je to psát na tenhle web, když se ta moje mizernost týká i filmů..bohužel mám jedinečnou schopnost zapomenout leckdy i film (včetně jeho názvu), který se mi vážně líbil a o to hůř i toho, který ve mě něco zanechal - navzdory tomu pak stačí jeden obrázek a zase je vesmír v rovnováze.. (nicméně dost zbytečných keců kolem a kolem).. Já tím jen chtěla říčt, že tady obrázek nebudu potřebovat - přeberte si to jak chcete..

• 3.1.2017  22:52
    Expres foto (2002)

Perfektní přehlídka emocionálních rovin jedné dobré osamělé duše...Ukázkový příklad toho, že chovat se k lidem hezky může být po zásluze potrestáno..z tohohle je mi fakt ouzko ..smutno..

• 11.12.2016  13:32

takový ten příjemný, relaxační film, který doporučíte kámošce, když Vám napíše na whats app, že je doma a nemá náladu zhola na nic, kromě filmu - buď jí napište ať k Vám přijde na víno nebo jí dopručte tenhle film..je to nenáročné a celkově takové pěkné..

• 11.12.2016  13:10

Rozhodně originální. Rozhodně kontroverzní. Rozhodně skvěle sprostý (a to já i můžu jakože). Pár dobrých momentů - katastrofálně padající jídlo z nákupního košíku, boží prostě, chudák banán. Ale bohužel, celý to bylo tak nějak..bez vtipu..a jakékoliv další přidané hodnoty, za kterou bych měla zvýšit počet hvězd. Prostě mě to zas tak nenadchlo.

• 29.11.2016  19:49
    Anthropoid (2016)

nebudu se tu teď zabývat tím, jak moc arogantní je režisér, a že prostě některé pasáže nebyly uplně na sto procent historickou kopií - jasně. Ale ten pocit, co jsem měla, když jsem se na to koukala, ten pocit, co jsem měla po shlédnutí - nepopsatelný! A jako bonus - ne když shlédnete dva filmy, dokonce ani ne když shlédnete jeden, ale pokud se dokoukáte aspoň do půlky, získáte zcela zdarma - průtok slz! Neskutečnej zážitek to pro mě byl, hrozně divný, zvláštní..a musim říct, dlouho jsem nezažila, aby celý sál v kině cca 5 minut seděl přikovaný na sedačkách a ani se nehnul, nikdo nebalil, nikdo nešustil, nikdo neodcházel, hrobový ticho a pár zajíkacích přísedících - wow. A abych si ke konci i zakritizovala - za ten americkej konec palec dole.

• 18.11.2016  14:11

Tenhle nedostatečně rozvinutej příběh,- který má tendenci se stále opakovat a když si řikáte, že jste konečně narazili na můstek, od kterého by se dalo odrazit a trochu oživit děj, tak se zase oslí smyčkou vrátí zpět na začátek - má od začátku to nejzřetelnější možné východisko, které prostě ve výsledku ani v nejmenším nepřekvapí. Vlastně shlédnete božsky absurdní psycho, ze kterého budete mít možná během přehrávání trochu depresi, ale v podstatě se nedozvíte nic, co byste už od prvních pár minut nevěděli a žádný nový rozměr a úhel pohledu Vám to v podstatě taky nedá. Roden je v týhle roli sociálně a psychicky slabšího jedince celkem třída, Chýlkové to moc neklouzalo. Nevim, už si to asi nikdy nepustim..

• 5.6.2016  00:20

Čím dál víc úžasnoucnější. A světe div se, stále to má svojí svoucnost! Tohle je prostě naprosto boží podívaná pro oči i uši a má to dokonce i skvělej příběh. Miluju to prostě!

• 15.5.2016  23:09
    Eurovision Song Contest 2016 (TV pořad) (2016)

za báječnou vizuální stránku pořadu, za zpracování medailonků, za prostředí a prostor, za celkový průběh grand finále, za spádnost a za méně opravdu dobrých zpěváků - bohužel.

• 14.5.2016  19:30

Láska není silnější smrt - to příroda je. Nejsem si jistá jeslti tenhle film byl natolik dobrý, abych tu dávala 4 hvězdy. Ale jedním si jistá jsem - tím pocitem, co ve mě zanechal. Je mi špatně. Protože si tak říkám.. projevit všechny svoje vlastnosti, bez ohledu na to jak zlé jsou vůči okolí, jak zlé jsou vůči tobě samému je sakra těžký. A se vzpřímenou hlavou sebevědomě vystupovat 100% sám/a za sebe a postavit se tomu čelem je těžší než si hrát na někoho jiného. Na někoho, kým byste možná chtěli být. Na někoho s kým by se žilo lépe Vám i ostatním. Mám jednu otázku - vážně dokáže člověk žít jen s jedním opravdu milujícím člověkem vedle sebe? Stačí mu ke štěstí jedna bytost plná lásky? Nevim, asi ne..jsem sentimenátlní..ale příštím životě chci být tak krásná, silná, nadaná a vyrovnaná jako Gerda, děkuji.

• 29.5.2015  10:56
    Popelka (2015)

Ježiš mě to teda přišlo trapný a vůbec mě to nebavilo. Snobský a přeplácaný. Lily James byla naprosto nepřirozená. Svou roli zvládla možná jako ufňukaná naivka, což by asi k roli patřilo, ale vtipný je, že ani to jsem jí nevěřila. Myslím, že co se týče pohádek, tak dokážu být objektivní..ale..asi by se mi to nelíbilo ani kdyby mi bylo o 10 let méně. Ale jak tak koukám, tak jsem asi jen z mála exemplářů, kterému se tohle přeblyštěné hloupé zpracování nelíbilo.

<< předchozí 1 2 3 4 5