Kejt.lin

okres Praha
holka

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 27.9.2012  00:02

Ani ne tolik o jistém zranění a jeho následcích, o nevyrovnání se svým osudem, o těžkém přijímání reality a postupném začlenění se do ní ..ale o vztahu mezi dvěma lidmi, o lásce, vzájemném pochopení a toleranci, o navrácené naději..

• 26.2.2017  12:44

Vážení, tak tohle je pro mě ten nejrozporuplnější film ever! Nedokážu to ohodnotit, prostě nedokážu. Chystala jsem se na něj už děsně dlouho a teď nastal čas. Pustit si ho v půl 12 v noci byl teda vrchol hlouposti, tleskám Kačko. No jako usla jsem u toho, ne že ne. A pak mě probudily tak šílený zvuky linoucí se z obrazovky, že jsem se málem počůrala a rozbrečela strachy, fakt. Jako..dokoukala jsem to další den..a na to tedy asi musíte mít já nevim co, abyste seděli přilepení k obrazovce a nevěřícně hltali 2 a půl hodiny v kuse tuhle vesmírnou odyseu a pak řekli "nejlepší film, co jsem viděl". Já nevim, jak bych se na to měla dívat, abych to zhodnotila jako nejlepší a nejkulturnější zážitek na světě. Dokoukala jsem to s přeskakováním pasáží, protože něco mě tam fakt nudilo a řikala jsem si "kurva cože?", první půl hoďku jsem vážně nedala...naopak u poslední půl hodiny jsem byla jak přikovaná, ve stresu a pak jako aha, aha..wow..normálně mi z toho bylo zle..hele já prostě nevim a nehodnotim, dokud to neuvidim souvisle ještě jednou (to bude asi trvat) ..tohle je prostě děsnej bizár

• 27.8.2011  00:42

Můj problém, že nesnášim Harnetta..ale to, že to byla blbost už zas tak můj problém neni..

• 16.1.2011  18:48
    Akta X (TV seriál) (1993)

strašně se bojim té hudby, mám z ní trauma :D .. tenhle seriál mám spojenej s dětstvím.. hledala jsem si k němu cestu dost dlouho, protože když mi bylo 8 let tak mě moc nebral.. ovšem postupem času jsem zjistila, že tohle je prostě kult a taky jeden z prvních a nejlepších mysteriózních seriálů vůbec .. potom už bylo jednoduché si ho oblíbit :)

• 15.1.2011  15:33

Nejradši bych hodnotila pouhým citoslovcem: jůůůů ! .. a to proto, že při sledování toho filmu jsem se cítila jako malá holčička, která ohromeně kouká na všechny ty divy a je tak strašně nadšená.. já jsem se vlastně cítila jako Alenka v říši divů.. a už tohle myslím lecos vypovídá. Když jsem byla malá, ten kreslený seriál jsem milovala a měla jsem spousty knížek, chtěla jsem být Alenkou a zažít to co ona, obdivovala jsem Kloboučníka a písničku Karla Černocha, spojenou s touto pohádkou jsem si pouštěla stále dokola na walkmanu :D .. Postupem času jsem skoro zapoměla, pohádky už pro mě nepředstavovali hlavní roli..a po 14ti letech přijde ten bláznivej chlapík Burton s Alenkou v říši divů a do hlavní role mi obsadí Deppa, to byla pro mě naprosto vražedná kombinace..Je nepopsatelně úžasný vrátit se v čase a mít zároveň pocit, že všechno na sebe absolutně navazuje..jako bych usnula v kreslené Alence a vzbudila se na tom samém místě, s vyjjímkou toho, že tohle už nebylo kreslené, ale reálné, a to proto, že už jsem vyrostla a už nemám takovou představivost jako v dětství..rázem to nevidím zkresleně, trochu jsem pochybovala, ale víra byla silnější.. a teď si tak říkám: vždyť tohle je popis té filmové Alenky, vždyť já zase obdivuji Kloboučníka, zase se zarážim nad divama té skvělé říše, vždyť já se zase cítím jako Alenka.... a proto bych na závěr chtěla říct jedno slovo: díky ..

• 5.6.2016  00:20

Čím dál víc úžasnoucnější. A světe div se, stále to má svojí svoucnost! Tohle je prostě naprosto boží podívaná pro oči i uši a má to dokonce i skvělej příběh. Miluju to prostě!

• 19.3.2011  16:23

Žádný lidský život není obyčejný, a proto není obyčejný ani tenhle film.

• 20.6.2014  11:09
    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003)

"Keenyah si stále stěžuje, že přibrala, ale může si za to sama. Furt se cpe, podívejte, teď si dokonce dala ke snídani hned dva croissanty!" .. no tak to je vážně hrůza, šílený - tímhle to Keenyah teda vážně podělala. Ty holky ze sebe zbytečně dělaj hlupačky, přitom by některé ani být nemuseli. O to překvapující jsou pak momenty, kdy si řikám, že některé vlastně tak hloupé asi nebudou. Každopádně, hloupé je polemizovat o hlouposti ostatních..Ale jako koukat na to vydržim, někdy je to celkem prdel.

• 19.6.2011  22:54

Přišlo mi to dost nedomyšlený.. jako "panebože, zapoměla jsem, že ve vedlejším pokoji hoří" - ahá no :D .. Kuklová je strašně uječená.. jako a co říct k hercům ? .. solidně neherecky předvedený výkon. Plusík asi jen za to, že celkově dojem filmu docela vykompenzovala atmosféra. Jen škoda té nucené a tedy celkem mimo provedené "ponurosti" .. a když to tak shrnu, co vlastně můžu čekat od Trošky ?

• 29.11.2016  19:49
    Anthropoid (2016)

nebudu se tu teď zabývat tím, jak moc arogantní je režisér, a že prostě některé pasáže nebyly uplně na sto procent historickou kopií - jasně. Ale ten pocit, co jsem měla, když jsem se na to koukala, ten pocit, co jsem měla po shlédnutí - nepopsatelný! A jako bonus - ne když shlédnete dva filmy, dokonce ani ne když shlédnete jeden, ale pokud se dokoukáte aspoň do půlky, získáte zcela zdarma - průtok slz! Neskutečnej zážitek to pro mě byl, hrozně divný, zvláštní..a musim říct, dlouho jsem nezažila, aby celý sál v kině cca 5 minut seděl přikovaný na sedačkách a ani se nehnul, nikdo nebalil, nikdo nešustil, nikdo neodcházel, hrobový ticho a pár zajíkacích přísedících - wow. A abych si ke konci i zakritizovala - za ten americkej konec palec dole.

• 2.8.2011  10:32
    Auta 2 (2011)

Ale zas tak špatný to přeci nebylo :)) .. jasný, že prvnímu dílu nelze konkurovat.. tohle bylo zas něco jinýho, jiné dobrodružství.. jiný kraj, jiný mrav :D .. ale stále to mělo to své přátelské a vtipné kouzlo. Táburák-odtahová služba opět boduje. V tomhle případě podle mě hodně záleží s jakou náladou se to chystáte zčíhnout. Takže buďto trapná blbost nebo celkem dobrej, vtipnej animák. Já měla nejspíš náladu dobrou ;))

• 5.2.2011  12:57
    Babel (2006)

Páni, tenhle film teda dokáže pořádně zatočit s emocema! Dojalo mě toho hodně, ale při scéně kde američan Richard nabízel Marockému řidiči autobusu za pomoc a jeho neuvěřitelnou ochotu opravdu slušný balík peněz a on ho bez váhání odmítl! Sakra prostě přes všechnu jeho chudobu a nehorázné přežívání v téměř nepřeživatelném prostředí si ty zatracený peníze nevzal! zatímco by jiní sebevíc bohatí lidé po balíku hrábli. On teď mohl žít s dobrým pocitem. Pocit, že byl užitečný a že pomohl-tohle pro toho chudáka mělo větší cenu ! .. chytla jsem se za hlavu a rozbrečela se jak malý dítě. A potom..přímo se koukat na to, jak trpí ti nepravý a jak ti co tpět měli se obešli bez úhony.. jak (opravdu nečekaně) skvěle se americká vláda postarala o své občany, zatímco v Maroku postřelili nevinného člověka a nikdo! novolal sanitku, nikdo se ho nesnažil zachránit ..No..achjo.. Zkrátka a jednoduše, ten film je prostě výbornej !! .. moc dobřé souznění tří odlišných příběhů, které na sebe neuvěřitelně navazují. Kontrast odlišností tu hrají hlavní roli a je perfektně zakomponován do celkového děje a zasazen do podivuhodných míst (Japonsko, Maroko, Amerika, Mexiko..). A závěrem, ač mi to rve srdce, musím uznat, že Brad Pitt je opravdu skvělý herec !

• 30.7.2011  20:10
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Nesnášim pořady o vaření ! .. nesnášim hlas pana Babicy a potom i jeho samotného, jakožto člověka ! .. nesnášim Babicovy dobroty ! .. stačí ? :D

• 22.2.2017  10:23
    Bez kormidla (2014)

Vědro plný emocí, bezmoci, pádů dolů, pokusů jít nahoru, smutku, zatnutých zubů, bolesti, odvahy, lásky a nádherný hudby.

• 11.12.2016  13:10

Rozhodně originální. Rozhodně kontroverzní. Rozhodně skvěle sprostý (a to já i můžu jakože). Pár dobrých momentů - katastrofálně padající jídlo z nákupního košíku, boží prostě, chudák banán. Ale bohužel, celý to bylo tak nějak..bez vtipu..a jakékoliv další přidané hodnoty, za kterou bych měla zvýšit počet hvězd. Prostě mě to zas tak nenadchlo.

• 18.9.2013  16:05

teda jako mě to vůbec nebavilo, fakt ne ..

• 1.12.2010  11:19
    Camp Rock (TV film) (2008)

A kde je nějaký děj a smysl filmu? Stále nechápu název filmu. Camp rock? .. Tvůrci filmu by se asi měli o rockové hudbě dozvědět více, nebo si jí alespoň poslechnout. Odstrašivé zpracování. Klasický příběh-šedá myška se zamiluje do arogantního, všemi oblíbeného páva. Hlavní děj absolutně postrádá jakýkoli smysl, který by diváka přesvědčil dodívat se na film do konce. Ale jelikož nemám ráda rozkoukané filmy, překousla jsem to a skrz jedno oko jsem se úspěšně dodívala. Závěr je takový, že z šedé myšky je rázem bílá a pávovi spadne hřebínek. No není to úžasné? Tohle opradu nejspíš nikdo nečekal. Rádoby rocková skupina Jonas Brother´s v hlavních rolích tomu dodala tečku na závěr.

• 3.9.2013  00:15

ten moment kdy Charlie pláče a vracej se mu vzpomínky je k posrání dobrej!! ..to jakej chová vztah k Sem.. to jakej charakter je.. to jak se mu při loučení vrací vzpomínky na noc se Sem, jízda v autě, božskej Patrik a kurva dobrá hudba!.. - to je pro mě další pětihvězdičkovej kousek!

• 28.6.2011  18:29

Příběh ze života, ze života během války pojatý očima malého osmiletého chlapce Bruna. Co si asi má myslet syn německého nacistického důstojíka, který žije z propagandistických blábolů a s pocitem, že jeho hrdinský tatínek chce pro něj a pro celé německo dobrou věc. Bruno má sen-být výzkumníkem, stále číst své dobrodružné knížky a mít spousty kamarádů. V novém domě blízko tatínkovi práce, která opravdu není na farmě jak se Bruno ze začátku domnívá, si opravdu jednoho najde. Přítele Shmuela v pruhováném pyžamu, který hraje hru s čísly. To dětské přátelství má svá kouzla, dokáže totiž dva lidi spojit v jednoho. Proto při dalším stěhovaní Bruno uteče za Shmuelem do koncentračního tábora, kde jsou zajisté kavárny a hřiště pro děti jak viděl ve filmu u svého tatínka. Ten chlapec ani netuší, že když ho odvedou do místnosti se sprchama tak se nečeká, že přestane pršet. Jako co víc k tomu říct ?

• 24.9.2013  10:49
    Colette (2013)

no..to jsem teda čekala něco víc..naprosto blbej a zbytečnej začátek a konec filmu, mělo by to určitě smysl, kdyby to nevypadalo takhle lacině...Colette měl válkou začít a zkončit, měl mít víc "šťávy", rázu, neměl být tak hraný, chvílemi nucený, ale hlavně ten příšernej dabing!! no proboha..němci měli mluvit německy, franzouzi francouzsky + titulky, ale tohle né jako, možná díky tomu jsem se pořádně nedokázala přenést do děje..ale i přesto si takový film nezaslouží jen 3 hvězdy a ani to na takovou slabotu nevydím, z kina jsem znechucená rozhodně nešla..

• 5.1.2017  23:58

Takže za prvý, díky těm chytrým hlavám, kterým to došlo a neměly potřebu překládat název COLLATERAL BEAUTY. A teď k věci. Málokdy se mi stává, že bych nepředvídala konec..s tím si tenhle film dal trochu na ČAS..každopádně pro LÁSKU boží, vždyť ten film nebyl o SMRTI, ta je moc jednoduchá..poprat se s ŽIVOTEM, to je zkrátka horší..paradoxně jsem nejvíc neobrečela konec, ani smutnej příbeh..já řvala u těch zatraceně pravdivejch mouder..ohraná písnička? Jasně, že jo..ale víte co je nejtěžší? přijmout ten fakt, že to tak opravdu je, že to platí...vztáhněte si to na zažitý situace, na vzpomínky, myšlenky..au ..ono to pak bolí..emoce jsou svině..no a pak se teprv poserete, při tom uvědomění..a když vám to dojde rovnou v kině, tak už tam..pak jen tak sedíte a při titulkách s rozmazanejma očima si řikáte "jako vážně?"..já jen - díky za ten scénář a dokonalou rozehranost! ..a při týhle příležitosti bych si se zakrytejma očima mohla už konečně písemně přiznat, že moje paměť neni jedna z nejlepších , jasně to už vim dávno.. (a ano, k podstatě toho co tu teď píšu se dostanem možná ještě dneska)...Horší je to psát na tenhle web, když se ta moje mizernost týká i filmů..bohužel mám jedinečnou schopnost zapomenout leckdy i film (včetně jeho názvu), který se mi vážně líbil a o to hůř i toho, který ve mě něco zanechal - navzdory tomu pak stačí jeden obrázek a zase je vesmír v rovnováze.. (nicméně dost zbytečných keců kolem a kolem).. Já tím jen chtěla říčt, že tady obrázek nebudu potřebovat - přeberte si to jak chcete..

• 27.2.2011  10:37
    Cry-Baby (1990)

Dost jsem přemýšlela o hodnocení a rozhodla jsem se, že si Cry-baby odnese tři hvězdy. Dost to taky ovlivňoval jedinečný Johnny, protože nebýt jeho hlavní role, asi bych musela ještě snižovat. Film sám o sobě je nic moc. Děj dost všední..navíc hodně předvídatelný, už hruba po 2 minutách je každému jasné jak všechno dopadne..velká škoda. Hlavní dívčí role v podání Amy Locane mi opravdu neseděla, zdála sem mi nepřirozená. Ale i přes to všechno měl film jakýsi náboj..a dalším plusem je celkem dobrá hudba, která nabývá na ceně svou naprostou chytlavostí :) . No.. a teď se dostáváme k tomu proč se mé hodnocení najednou pohybuje tak, jak ho vydíte. Faktem je, že jsem si to další den musela pustit znovu....už to něčemu napovídá.. Následně prošel Cry-baby přehodnocením. Chyby zůstávají stále stejné, ale byly převálcovány..na kolena je srazila ta energie, blázinec, hudba a scéna ve vězení při znění "Please Mr. Jailer" ..No jo, prostě se mi to líbilo :) tečka

• 13.8.2017  16:39
    Divočina (2014)

Nepřineslo mi to žádný nový pohled na věc, poselství a ani nic co bych od toho vlastně nečekala (kromě těch jejích božích bot). Nemělo to pro mě asi ani žádný překvapující závěr nebo scény, kdy napětím nemůžu dýchat, nicméně bylo tam pár věcí, co mě vzali za srdce. Reese je vynikající, nádherná - tahle baba je čím dál víc oslňující.

• 10.2.2011  15:48

Ještě že pan Nolan zná dokonalý trik jak na dokonalý film. Tak se pozorně dívejte ;)

• 22.9.2012  12:15

...aneb jak mít 93 minutovej pocit dát blondýně přes držku

• 30.12.2012  12:37
    DonT Stop (2012)

téma, ze kterýho se dá vytěžit opravdu mnohem víc...tohle byl celkem nic neříkající pohled na underground za komunismu...herci nepřesvědčivý, příběh celkem nudnej..dvě hvězdy za kameru a pár dobrejch momentů

• 15.1.2011  15:21

Klasickej příběh ztracené a znovu nalezené lásky, aneb láska nestárne v žádném věku.. po 20minutách nudného začátku je každnému jasný jak příběh dopadne a když sem si tenhle fakt uvědomila, neměla jsem chuť se dívat dál..ale já prostě nepřetrpim rozkoukané filmy. Hvězdičky uděluji za nádhernou italskou přírodu, kterou jsem sledovala víc jak děj filmu, který se stejnak pohybovalblízko u bodu mrazu..dále za Amandu Seyfried, ona je prostě krásná..a ještě jedna věc mě nemírně potěšila.. a to, když na svatbě Lorenza a Claire nezazněla klasická svatební hudba..

• 18.8.2017  11:42
    Dunkerk (2017)

.. a teď co? mám si prohnat kulku hlavou? ten pocit z toho takovej je, ne že ne. Nebudu tu hrozně hloubkově řešit, jestli Dunkerk je Nolanův a jak se s tim popral oproti jeho ostatním "sláva filmům" a především se stavět na stranu "Miluju Nolana", "Nemiluju Nolana", "Nesnášim lidi, co opěvují Nolana", "Jsem za jedno s lidma, který hejtujou lidi, co opěvují Nolana".. blbost.. ten režisér tuhle práci zvládnul na jedničku a je jedno jak se jmenuje. Ten skladatel je nevysychající studnou nepřeberných možností jak zhudebnit pocity a atmosféru, tak, že máte husinu. Vsadim se, že mu stačí říct Dunkerk a on ví - ten chlapík je mistr svého řemesla. Prostřihy voda, vzduch a pláž byly skvělé, žádná zmatečnost a krásná prolínavost. Zápletka příběhů tomu dodala drive. Závěrečné zhodnocení: Dunkerk neni pro astmatiky, připravte se na zvýšenou nebo naopak sníženou frekvenci dechu za vteřinu (moje nová směrnice na rychlost nádechů, výdechů).

• 30.8.2012  23:16
    Dámský krejčí (divadelní záznam) (2012)

Čtyři hvězdy jen proto, že tento (opravdu velice zdařilý a kvalitní) divadelní záznam se s tím, co jsem onoho zdárného večera viděla v Činoherním klubu srovnat prostě nedá. Tenhle důvod mi nedovolil dát plný počet, ale vážně mě to trhá za srdce. Dámský krejčí - jedno z nejvtipnějších divadelních představení, co jsem kdy viděla. Výborné herecké obsazení a naprosto vhodně zvolená jednoduchá scéna, která splnila účel (pan Holub by mohl vyprávět). A jen tak mimochodem ..do divadla jsem vcházela JÁ jak se patří nalíčená.. z divadla pak odcházel takový horší Joker..zjistila jsem, že moje oční linky nejsou až tak kvalitní, aby udrželi cca 100 minutový nával slz.

• 14.5.2016  19:30

Láska není silnější smrt - to příroda je. Nejsem si jistá jeslti tenhle film byl natolik dobrý, abych tu dávala 4 hvězdy. Ale jedním si jistá jsem - tím pocitem, co ve mě zanechal. Je mi špatně. Protože si tak říkám.. projevit všechny svoje vlastnosti, bez ohledu na to jak zlé jsou vůči okolí, jak zlé jsou vůči tobě samému je sakra těžký. A se vzpřímenou hlavou sebevědomě vystupovat 100% sám/a za sebe a postavit se tomu čelem je těžší než si hrát na někoho jiného. Na někoho, kým byste možná chtěli být. Na někoho s kým by se žilo lépe Vám i ostatním. Mám jednu otázku - vážně dokáže člověk žít jen s jedním opravdu milujícím člověkem vedle sebe? Stačí mu ke štěstí jedna bytost plná lásky? Nevim, asi ne..jsem sentimenátlní..ale příštím životě chci být tak krásná, silná, nadaná a vyrovnaná jako Gerda, děkuji.

<< předchozí 1 2 3 4 5