rakovnik

učitel

<< předchozí 1 2 3 4 24 47 70 93
    • 24.2.2018  08:42
    Hydra (TV film) (2009)

Laciná amatéřina od začátku do konce. Snad ani nejde vypsat, co všechno se mi nelíbilo. Jediným kladem byly celkem hezké mladé herečky, ale stejně nebylo co hrát, protože buď jen vystrašeně pokukovaly, nebo utíkaly. Jinak vykrádačka všech možných jiných filmů s trapnou digitální stvůrou.

• 21.2.2018  21:04
    Inspektor Max - Hračka (E01) (epizoda) (2018)

Dlouho jsem přemýšlel, kde bere Maxík ta hrozná saka. Ke konci dílu mi to došlo. Je to klaun! Česky šašek. Hrozná parodie na krimi.

• 21.2.2018  14:33
    Profíci (TV film) (1985)

Televizní slabota. Nechci prozrazovat děj, ale výměna rolí mi přišla nevtipná, šroubovaná, na svou délku až nudná. Hamlet a moucha, hahaha.

• 21.2.2018  10:57
    Nádobí (TV film) (1973)

Jiříček a Vojtíšek to mají pěkně zařízené. Divím se, že jim to ženy trpí. Doba postoupila, emancipace zapůsobila, takže jsem klukům moc nefandil. Děj byl krátký, bez využití komediálního talentu dua Menšík - Bláha, jen pointa byla úsměvná.

• 20.2.2018  20:53
    Smrtící vegetace (TV film) (2011)

Nepodceňujte Bibli, je vědecky dokázáno, že věci v ní popsané se udály. Takže zmutovaná fazole z edenu zničí brzy svět. Jedna pitomost za druhou, že se snad nelze ani smát.

• 20.2.2018  18:12

Kvůli mému silnému ekologickému cítění jsem fandil pochopitelně decimovaným velrybám, byť v 19. století byly ještě lidem celkem vyrovnanými soupeři. Tomu, co jsem viděl, odvaha neříkám. Touha po penězích, přetavená v touhu a vůli po životě, s nadějným koncem, byť víme, že pro kytovce bohužel smutným.

• 20.2.2018  13:58

Příběh byl jasnou klasikou, s tradičním schématem, byť v neobvykle otočených rolích. Vyspělí, morálně a city na výši byli tentokrát plazi a na rovinu, hlavní hrdina není zrovna dojemně roztomilý. Také neplní regály hračkářství. Ale animace prostředí byla naprosto úžasná a konec tradičně a očekávatelně bral za srdce.

• 20.2.2018  11:08

Po delší době jsem měl čas sledovat seriál, jež jsem dříve schválně opomíjel. Případ byl pro mě překvapivě zajímavý a celkem pěkně vystavěný. Pár drobností asi nebylo úplně správně, ale jinak scénárista vymyslel pěkný příběh. Na co ale trpí Specialisté nejvíce, je necharismatický tým.

• 19.2.2018  21:39

Velice detailní popis děje mě nenadchl, při sledování jsem tedy nebyl zklamaný. Seriál je tak slabý, jak stojí v obsahu. Klára Melíšková je fajn a asi dvakrát jsem se zasmál, ale tento humor asi nechápu. Nedokáži odhadnout, zda vydržím další díl, nicméně jen neočekávám s nadšením.

• 19.2.2018  21:08

Nebýt lhůty 48 hodin, určitě by nebyl tento díl tak napínavý. Shoda náhod, jež vedla k usvědčení pachatele ale byla příliš velká licence. Nicméně závěrečný výslech beze slov, humor ve správný čas a pohled do zákulisí vyšetřování činí tento seriál stále nadprůměrným.

• 18.2.2018  21:40

Dnes se poprvé naplno projevilo, že dceři Krále viditelně není 15 let. Stejně jako nebylo patrné, na jakou školu vlastně chodí - to měli být deváťáci? Nestandardní získávání důkazů, navíc nezletilou mládeží mě trvale iritovalo. Jinak ale byl případ zajímavý, stejně jako jeho rozuzlení, dokonce byla jednou větou připomenuta Prokopova minulost.

• 18.2.2018  19:27
    Dáma a Král - Série 1 (série) (2017)

Velká očekávání, jež nakonec přinesla průměrný seriál amerického střihu. Případy nebyly zcela marné, ale autoři úplně rezignovali na hlavní linii příběhu. Model, kdy zaměstnanci advokátní kanceláře suplují nedostatečnou práci policie u mě přestal brzy fungovat.

• 18.2.2018  19:21

Zmatený upovídaný film plný nesmyslů a klišé. Malé děti nepochopí tahanice o majetek, mládež se bude nudit u scén, kdy děti pátrají (no, tomu malému géniovi padají nápovědy samy náhodně pod ruku) po pokladu a dospělí asi budou jen kroutit hlavou nad slabostí příběhu. Televizní nuda typu "never more."

• 18.2.2018  13:17

Skořápkáři a spravedlnost. Na to, že kriminalistům běhá po městě v podstatě sériový vrah, tak jsou v klidu. Retro pro pamětníky.

• 17.2.2018  23:23

Skautíci a prsatá bloncka vs zombíci. Fajn zábava, často jsem se smál.

• 17.2.2018  21:56

Tři a půl hvězdy. Vzhledem k prostředí a minulosti Andreje jsem se oprávněně obával, že budu muset sledovat šermířský souboj. Jinak jsem se celkem slušně bavil, vtipu bylo rozhodně více, než krimi.

• 17.2.2018  21:02
    Experti (TV seriál) (2013)

Silně protigádžovské. A jestli rodiče dětí, jež tam účinkovali, nevěděli, do čeho jdou, tak se mi až zvedá žaludek z takového zneužívání důvěry nezletilých. Jak toto mohlo vzniknout? Hnus.

• 17.2.2018  15:22

Poetika úžasného českého jazyka převedena umně i do obrazu páně Menzela. Srovnej klasiku: Tento způsob léta... a chčije a chčije.

• 16.2.2018  23:32
    Hostitel (2013)

Zdravím své oblíbené uživatelky a vzkazuji, že je a jejich hodnocení chápu. Sám jsem se nechal nachytat na scifi a Saoirse Ronan. Scifi byla romantika a Saoirse k mé lítosti měla své nádherné uhrančivé oči digitálně upravené. Jak pravím obvykle v takovýchto případech: nemám-li na scifi, netočím jej. Scifi není ukecaná telenovela s modrýma očima.

• 16.2.2018  23:15
    Metro (2004)

Nebyl by to špatný horror. Jenže tvůrci příliš brzy odhalí (směšného) původce zla.

• 14.2.2018  21:19
    Vzteklina - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2018)

Kdo je pachatelem, bylo lze tušit už déle. Jeho motivace také. Přesto mě při odhalení podrobností mrazilo. Stránka naší historie, jež je stále poněkud tabu. Zlo nakonec plodí stejně pouze zlo. Pro snahu tvůrců ale přejdu některé nesrovnalosti, akci trochu zavánějící fraškou, protože jsem se opravdu bavil.

• 14.2.2018  13:58

Tento díl přinesl takové napětí, jaké už jsem dlouho nepocítil. Možná je lepší takový konec, ale je to trochu zrada na divácích.

• 14.2.2018  12:53

Pohled z druhé strany byl celkem očekávatelný, také ze mě trochu spadla tíseň z uzavřeného prostředí. Navíc na Judit je hezčí pohled, že na "kluky" ve sklepě. Její postava se chová někdy tak pitomě, až je to uvěřitelné. Tíseň opadla, napětí ne. Bohužel název posledního - příštího dílu je moc výmluvný, tak snad se mýlím...

• 13.2.2018  14:06

Z thrillerového dramatu jsme přešli do slušného napínavého survivalu, okořeněného vtipnou vložkou z lovu potravy. Ale ten závěr...nutí sledovat další díl.

• 13.2.2018  13:38

Idylka, která ale zavání těžkým průšvihem. Ovšem, kam to autoři dotáhli, jsem opravdu nečekal. Opravdu jsem napjatý, jak toto vše dopadne.

• 13.2.2018  12:13

Již od dob Boženy Němcové víme, že když babička šukala od rána po světnici, tak sama. Založit humor na tomto polském slově mi přišlo laciné. Vtip přišel s Ivanem Trojanem, nicméně zamrzl na opakování neobvyklých slov. Vím, že se nebavím, ale skvělé Případy 1. oddělení končí už v devět...

• 12.2.2018  21:08

Vynikající ironický šéf, doyen Václav a jeho pohodový příspěvek k vyšetření vražd, pohotoví i vtipní operativci, prima podezřelí a parádní vražedkyně. Nemám co vytknout.

• 12.2.2018  19:41

Podobně jako v dílu Převýchova, sluší opět kriminálce temná atmosféra ponurého kláštera. Pokud se děj odehrává tam, byl jsem spokojen. Vata okolo byla ovšem kvalitativně níže. Vyšetřování je sice poněkud chaotické, v podstatě stále v partě namixované z kriminalistů a svědků, ale pátrání po pachateli i pointa byly zajímavé.

• 12.2.2018  19:34

Mysteriózní filmy mám rád, byť je hlavním hrdinou mnou nepříliš oblíbená hvězda. Tento příběh byl sice poněkud natahovaný a tempo znatelně kolísalo, stejně jako napětí, téma není příliš originální, ale pointa byla milá.

• 12.2.2018  12:58

Idylka se nám rychle zvrtla v napínavé drama. Nejvíce Vietnamský díl byl lepší, než sladké brambory. Plešoun ukázal, že je v něm i trochu herectví, akce mu sedí.

<< předchozí 1 2 3 4 24 47 70 93