Yorkcz

Miroslav Havel

okres Opava

<< předchozí 1 2
    • 12.7.2014  21:35

Za posledních x letech super pohádkový film od francouzů klobouk dolů, atmosféra, animace, efekty suprová a asi nejlepší verze krásky a zvíře. Blbec Disney se může jít zahrabat (podle mého názoru, česká verze je taky pěkná na dobu kdy se to natáčelo) za posledních 7 let si ukládám tuhle hranou pohádku mezi tom 10 hraných pohádek a určitě k tomuto filmu se nebudu vracet ne jednou. Super by bylo kdyby to dávali každým rokem o vánocích jako jiné pěkné pohádky.

• 22.11.2013  06:12

Herecké výkony, režie jsou o mnohem lepší než předešlejší díl a myslím si že 4* jsou naprosto zasloužené.

• 30.7.2013  22:16
    Wolverine (2013)

Viděl jsem všechny filmové díly X-many i Wolverina které udávaly kvalitu a velikou laťku ale tento Wolwerin je prostě japonská telenovala ve stylu wolwerina a doufám že nikdy více tento film už neuvidím!!!!!

• 7.5.2013  22:19

Tento film se mi hodně zalíbil protože je to na styl Geocaching který rád hraji. Takže velká spokojenost :-)

• 4.5.2013  20:34

Myslím si že tento film je podceněná a hodnocení na tom to servu je zbytečně malý. Sice to není Černý jestřáb ale furt zachycuje bojové momenty kde mariňáci musí překonávat sama sebe a tu psychiku kterou musí zvládnout je neuvěřitelná.

• 5.3.2013  18:54
    Ve stínu (2012)

Film který vystihuje minulou dobu československa. Film který ukazuje vykonstruované procesy. Film který ukazuje pravdu ve které je věčná lež. Tak nechápu proč lidé chtějí takové hajzly zpátky do vlády!!!!!!!!!!!

• 30.1.2013  20:28

Na tento film si vezměte rovnou celé balení kapesníčku protože tento film je plná emocí které zahrají člověku pořádně na strunu.

• 24.1.2013  10:55
    Hranice nemožného (TV seriál) (2008)

Takže nám seriál definitivně skončil :-( Co série to zasloužená hvězdička a jelikož se mi líbily 4 první série z 5 tak dávám 4* z 5*

• 18.1.2013  11:33

Tento film předčil moje představy o tomto filmu a nechápu že tento film není jako nejlepší animák za rok 2012

• 2.1.2013  09:37

Já osobně se zajímám o bankovnictví a dalších mnoho aktivit kolem toho a musím říct že jsem to žral od začátku do konce a asi si to do budoucna pustím ještě hodně krát.

• 16.12.2012  22:26

Chtěl jsem dát původně 3* ale za ty žebra jsem musel ubrat o 1*:

• 16.12.2012  09:54
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Nebudu to nějak pitvat a řeknu to ve zkratce: Prvních 4-5 sérií super seriál ale pak to začíná pomaličku a jistě upadat na své kvalitě takže přestávám momentálně se na to koukat a až se budu hodně nudit možná budu pokračovat a dávám o jednu hvězdičku méně z plného počtu hvězd.

• 16.12.2012  09:30
    Z pekla štěstí (TV seriál) (1999)

Tohle rozdělování téhle pohádky je nesmysl a ztrácí akorát jak na kvalitě filmu tak i na svém kouzlo.

• 16.12.2012  09:30
    Princezna ze mlejna 2 (TV seriál) (2001)

• 16.12.2012  09:29
    Princezna ze mlejna (TV seriál) (1994)

• 16.12.2012  09:05
    Hrdinové (TV seriál) (2006)

První série je briliantní což mě nutilo dát seriálu 5* druhá série trošku slabší ale furt super ale od třetí série mi to připadá takové přeplácané a přestává i tím snižuji o 1* . Radši jsem se zavčasu přestal koukat jinak by hrozilo že bych musel snižovat svoje hodnocení.

• 15.12.2012  20:50

Pěkný animák od Batmana ale nemůžu si pomoct a furt si myslím že nejlepší batman animák Batman vs. RedHood. Jsem zvědavý na druhou část tohoto animáku.

• 11.11.2012  21:05
    Rebelka (2012)

Brave je pro mě nejlepší animák v tomto roce které jsem stihnul shlédnout.

• 10.11.2012  12:08
    Looper (2012)

Film kde hlavní postava bojuje sám ze sebou. Hodně zajímavě udělané ale chtělo by to v pár momentů ve filmu pořádně dotáhnout.

• 22.10.2012  17:09

Hvězdička jenom za akci jinak mi ten příběh připadá že se sám sobě proti řečí a pan Lincoln se musí obracet v hrobě

• 19.10.2012  17:33
    Tron: Povstání (TV seriál) (2012)

Zatím je příběh pěkný udělaný jenom jsem zvědavý na zakončení tohoto seriálu protože jak všichni víme tak Tron se nakonec přidal ke CLUovi. Uvidím časem jestli nechám hodnocení takové jaké jsem teď dal nebo ho ještě změním.

• 7.10.2012  16:49
    Star Wars: Klonové války (TV seriál) (2008)

Prvni dily se mi libily a celkove ten serial me i chytnul takze zatim davam 4* a dal uvidim jake bude moje konecne hodnoceni tohoto serialu :-)

• 19.9.2012  07:14
    Odsouzení (2010)

U tohoto filmu jde vidět jak člověk dokáže být věrný až do konce i přes jakékoliv strašné překážky.

• 4.6.2012  17:58

Hvězdička jenom za to že si mi líbil učitel zmenšování jinak tento film nemá ani hlavu a ani blbou patu.....

• 22.5.2012  02:00

Špatně sestavení herců kteří se moc nehodily do tohoto filmu. Dávám ** za Maggie Smith a její standardní výkon na kterém chtěli celým film zachránit.

• 22.5.2012  01:57
    Hunger Games (2012)

I když jsem knížku nečetl což asi byla chyba si přesto myslím, že tento snímek zpracovaný podle knižní předlohy je effektivně dobrý i příběh byl pěkný který vyvolával emoce v určitých částech filmu. Přesto všechno dávám *** protože mě se nezdálo že tento snímek je úplně dotáhnutý dokonce tak jak by měl.

• 22.5.2012  01:51
    Stud (2011)

Pěkný příběh o člověku který ničí sebe samotného.

• 22.5.2012  01:47

Pěkně propracovaný film oproti předchozího dílu akorát děj trošku pokulhal na konci.

• 22.5.2012  01:43

Stále můžu říct že tento snímek překonává dnešní moderní pohádky jak české tak i zahraniční. Na to že je to česká pohádka dávám 95%

• 14.5.2012  09:23

Jedna z mála historických komedií která mě hodně pobavila a poučila :)))) Hysteria by se měla nechat diagnostikovat do dnešní doby protože podle mě to ženy potřebuji ještě více než v předchozí době ve kterém se tento film nachází.

<< předchozí 1 2