Yorkcz

Miroslav Havel

okres Opava

<< předchozí 1 2
    • 12.7.2014  21:35

Za posledních x letech super pohádkový film od francouzů klobouk dolů, atmosféra, animace, efekty suprová a asi nejlepší verze krásky a zvíře. Blbec Disney se může jít zahrabat (podle mého názoru, česká verze je taky pěkná na dobu kdy se to natáčelo) za posledních 7 let si ukládám tuhle hranou pohádku mezi tom 10 hraných pohádek a určitě k tomuto filmu se nebudu vracet ne jednou. Super by bylo kdyby to dávali každým rokem o vánocích jako jiné pěkné pohádky.

• 22.11.2013  06:12

Herecké výkony, režie jsou o mnohem lepší než předešlejší díl a myslím si že 4* jsou naprosto zasloužené.

• 30.7.2013  22:16
    Wolverine (2013)

Viděl jsem všechny filmové díly X-many i Wolverina které udávaly kvalitu a velikou laťku ale tento Wolwerin je prostě japonská telenovala ve stylu wolwerina a doufám že nikdy více tento film už neuvidím!!!!!

• 22.10.2012  17:09

Hvězdička jenom za akci jinak mi ten příběh připadá že se sám sobě proti řečí a pan Lincoln se musí obracet v hrobě

• 15.12.2012  20:50

Pěkný animák od Batmana ale nemůžu si pomoct a furt si myslím že nejlepší batman animák Batman vs. RedHood. Jsem zvědavý na druhou část tohoto animáku.

• 16.12.2012  22:26

Chtěl jsem dát původně 3* ale za ty žebra jsem musel ubrat o 1*:

• 18.1.2013  11:33

Tento film předčil moje představy o tomto filmu a nechápu že tento film není jako nejlepší animák za rok 2012

• 22.5.2012  01:57
    Hunger Games (2012)

I když jsem knížku nečetl což asi byla chyba si přesto myslím, že tento snímek zpracovaný podle knižní předlohy je effektivně dobrý i příběh byl pěkný který vyvolával emoce v určitých částech filmu. Přesto všechno dávám *** protože mě se nezdálo že tento snímek je úplně dotáhnutý dokonce tak jak by měl.

• 10.11.2012  12:08
    Looper (2012)

Film kde hlavní postava bojuje sám ze sebou. Hodně zajímavě udělané ale chtělo by to v pár momentů ve filmu pořádně dotáhnout.

• 30.1.2013  20:28

Na tento film si vezměte rovnou celé balení kapesníčku protože tento film je plná emocí které zahrají člověku pořádně na strunu.

• 4.5.2013  20:34

Myslím si že tento film je podceněná a hodnocení na tom to servu je zbytečně malý. Sice to není Černý jestřáb ale furt zachycuje bojové momenty kde mariňáci musí překonávat sama sebe a tu psychiku kterou musí zvládnout je neuvěřitelná.

• 11.11.2012  21:05
    Rebelka (2012)

Brave je pro mě nejlepší animák v tomto roce které jsem stihnul shlédnout.

• 19.10.2012  17:33
    Tron: Povstání (TV seriál) (2012)

Zatím je příběh pěkný udělaný jenom jsem zvědavý na zakončení tohoto seriálu protože jak všichni víme tak Tron se nakonec přidal ke CLUovi. Uvidím časem jestli nechám hodnocení takové jaké jsem teď dal nebo ho ještě změním.

• 5.3.2013  18:54
    Ve stínu (2012)

Film který vystihuje minulou dobu československa. Film který ukazuje vykonstruované procesy. Film který ukazuje pravdu ve které je věčná lež. Tak nechápu proč lidé chtějí takové hajzly zpátky do vlády!!!!!!!!!!!

• 5.3.2011  14:41
    Armin Only: Mirage (koncert) (2011)

Novy koncept Mirage od Armina van Buurena je vynikající. Pro fanoušky Trancu je to povinnost.

• 7.5.2013  22:19

Tento film se mi hodně zalíbil protože je to na styl Geocaching který rád hraji. Takže velká spokojenost :-)

• 28.5.2011  09:50

U tohoto dílu jsem se bavil mnohem krát více než u třetího dílu :). Uposlechl jsem rady pár lidí kteří psali že doporučujou vidět film ve 2D a bylo to super. Johny Depp jako vždy zahrál za jedna Jacka Sparrowa.....

• 4.6.2012  17:58

Hvězdička jenom za to že si mi líbil učitel zmenšování jinak tento film nemá ani hlavu a ani blbou patu.....

• 22.5.2012  01:47

Pěkně propracovaný film oproti předchozího dílu akorát děj trošku pokulhal na konci.

• 22.5.2012  01:51
    Stud (2011)

Pěkný příběh o člověku který ničí sebe samotného.

• 9.8.2011  19:23
    Super 8 (2011)

Nejhorší film co jsem kdy vyděl od J.J. Abrams.

• 28.9.2011  18:10

Nejhorší díl ze série Transformers. Efekty jsou pěkné ale ten děj a zápletka je tak nedotáhnutá že mě to hodně zklamalo. Žádný titul filmu nemůže být napořád dokonalý jednou přijde čas kdy spadne sláva a u toho dílu to už nastalo

• 26.3.2012  10:36

Očekával jsem od tohoto filmu asi příliš nebo já nevím. Vzducholodě a bitvy ve vzduchu??? Pane Andresone trošku se zamyslete nad tím co děláte.

• 14.5.2012  09:23

Jedna z mála historických komedií která mě hodně pobavila a poučila :)))) Hysteria by se měla nechat diagnostikovat do dnešní doby protože podle mě to ženy potřebuji ještě více než v předchozí době ve kterém se tento film nachází.

• 15.5.2011  12:22
    Faster (2010)

Film který je jenom o pomstě a nějak se ten film nelíší od ostatních filmu o pomstách. Jedno a to samé dokola.

• 23.4.2011  16:27

Historický film který poukazuje na to že víra a jeho představitelé jsou mocnější než samotný král

• 20.3.2011  16:14

Film o 2 dětech kteří bydleli od sebe jenom přes ulici a řešili svoje city k sobě :)

• 27.3.2011  14:33
    Město (2010)

Affleck po delší době udělal film na který se dá pořádně koukat s tím že si ho můžu pár krát do budoucna pustit znovu protože mně bavil, hlavně se mi líbily ty převleky u těch loupeží.

• 5.3.2011  09:00
    Na vlásku (2010)

Animovaná muzikálová pohádka která mně tak neohromila a je vyloženě jenom pro děti. Rodiče se musí vyloženě nudit v tom kině s těmi dětmi. Děj převzán z jinačí pohádky která bohužel upadla do zapomnění.

• 19.9.2012  07:14
    Odsouzení (2010)

U tohoto filmu jde vidět jak člověk dokáže být věrný až do konce i přes jakékoliv strašné překážky.

<< předchozí 1 2