Nic nás nerozdělí (2012)

Na tento film si vezměte rovnou celé balení kapesníčku protože tento film je plná emocí které zahrají člověku pořádně na strunu.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Takže nám seriál definitivně skončil :-( Co série to zasloužená hvězdička a jelikož se mi líbily 4 první série z 5 tak dávám 4* z 5*

Hotel Transylvánie (2012)

Tento film předčil moje představy o tomto filmu a nechápu že tento film není jako nejlepší animák za rok 2012

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Já osobně se zajímám o bankovnictví a dalších mnoho aktivit kolem toho a musím říct že jsem to žral od začátku do konce a asi si to do budoucna pustím ještě hodně krát.

Expresní zásilka (2012)

Chtěl jsem dát původně 3* ale za ty žebra jsem musel ubrat o 1*:

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Nebudu to nějak pitvat a řeknu to ve zkratce: Prvních 4-5 sérií super seriál ale pak to začíná pomaličku a jistě upadat na své kvalitě takže přestávám momentálně se na to koukat a až se budu hodně nudit možná budu pokračovat a dávám o jednu hvězdičku méně z plného počtu hvězd.

Z pekla štěstí (1999) (seriál) odpad!

Tohle rozdělování téhle pohádky je nesmysl a ztrácí akorát jak na kvalitě filmu tak i na svém kouzlo.

Princezna ze mlejna 2 (2001) (seriál)

Princezna ze mlejna (1994) (seriál)

Hrdinové (2006) (seriál)

První série je briliantní což mě nutilo dát seriálu 5* druhá série trošku slabší ale furt super ale od třetí série mi to připadá takové přeplácané a přestává i tím snižuji o 1* . Radši jsem se zavčasu přestal koukat jinak by hrozilo že bych musel snižovat svoje hodnocení.