Aver7n

Aver7n

• 12.2.2011  22:50

Skvěle natočený film o afrických reáliích, nebere si žádné servítky a lehce odkrývá oponu.

• 12.2.2011  22:46

Kompletně zničená tajemná atmosféra z jeho minulosti, chvilku jsem se divil, proč tam prostě nedali všechny z BEP, jediné co zasluhuje pochvalu jsou bojové scény, ale ty měli být samozřejmostí.

• 8.10.2010  22:32
    Star Trek: Nová generace (TV seriál) (1987)

"Vraťte se zpět a zničte komunismus, stačí na to pár mužů" "Ten nesmysl, již dlouho neexistuje" geniální :D miluju tenhle seriál

• 12.9.2010  18:59

Nejlepší romantická komedie vůbec?

• 12.9.2010  01:08
    Noční let (2005)

Za první polovinu v letadle...

• 10.7.2010  02:00

Už jsem myslel, že Cusacka nevytáhnu z podvědomí jako herce hrajícího profláklé role ve stupidních filmech jako 2012 ale to sem se šeredně zmýlil. Doslova božská komedie, která se jen tak nevidí.

• 8.7.2010  22:36

Za jednu scénu a jinak dobré efekty, nic víc tento film totiž nenabízí...

• 7.7.2010  21:25
    Pán času (TV seriál) (2005)

Celou dobu jsem se těšil na Davida Tennanta a hned chvilku po puštění prvního dílu na mě vybafl Christopher Eccleston, který se mi tam vůbec nehodil. Po chvilce sledování se však stal nepřekonatelným Doktorem a přechod na Davida, již nebyl možný :D Takže 5 hvězdiček, ale jenom za první sérii...

• 6.7.2010  04:27

Pryč s politickou korektností a pryč s dětskou naivitou, toto je na vás po celou délku filmu křičeno. Je jeden z majáků světové ekonomie (ne)legální obchod se zbraněmi? Mooožná...

• 6.7.2010  04:21
    Ghost Rider (2007)

Tomuto filmu jsem chtěl dát odpad jako každému jinému odpadu, ale když jsem se nedávno díval na tento film s přáteli znova (nechápu proč) přišlo mi to jako solidní komedie, bohužel nechtěně. Takže zvedám na 1*

• 6.7.2010  04:17
    Lovci pokladů (2004)

Strašný, strašný ale strašný film.

• 6.7.2010  04:11
    Proroctví (2009)

Jedna z dalších špatných tuctovek Nicolase Cage snažící se vytěžit co nejvíc z dnešního trendu. Představa světa ve kterém je vše, již dávno předpovězeno je sice vzrušující, ale způsob jakým je tato myšlenka v tomto filmu prezentována je skoro až směšný.

• 5.7.2010  23:00
    Občan Havel (2007)

Kdybych byl naivní zelený mužíček dal bych asi za 5*, ale bohužel nejsem, takže 2* za lehkomyslnou srandu budou muset stačit.

• 5.7.2010  22:16
    Rychlý prachy (TV pořad) (1998)

Upřímně, už jenom ten název mě pobavil víc, než celá tahle show :D

• 3.7.2010  15:12

Film, velmi perverzní a někdy i hodně nechutný, tak moc, že si řeknete, zda je v něm vůbec něco jiného. A možná ano, je v něm nádherná ukázka téměř groteskního pokrytectví tehdejší společnosti, strhující výkon Geoffreyeho Rushe, který se pro roli Markýze de Sada jakoby narodil a to vše je podtrženo vrcholícím vztahem postav Kate Winslet a Joaquina Phoenixe.

• 3.7.2010  15:11
    Trosečník (2000)

Skvělý Tom Hanks na jehož výkonu staví celý film, který je sice zábavný, ale vážně nevím co by bez tohoto špičkového herce v hlavní roli dělal. Začátek filmu je nádherný, prostředek je zajímavý, ale i trpký a celé to končí smutným, avšak reálným koncem s drobnou vtipnou narážkou na spolehlivost FedExu.

• 3.7.2010  15:11

O Čingischánovi jsem se učil, že to byl jeden z největších sukničkářů své doby a asi každý sedmý Mongol je jeho potomek, zde byl ovšem vyobrazen jako nejvěrnější manžel své doby. Počítám, že toto i mnoho dalšího patři mezi snahy režiséra Sergeje Borgova co nejvíce pochválit mongolského národního hrdinu. I přesto, že se mi nelíbí upravování historie a proto z principu nemohu dát více jak tři hvězdičky, nemůžu filmu upřít skvělé obsazení tadanoba asana, s ním film jako celek působí velmi přesvědčivě a ani si nevšimnete, že film je prakticky jen o utíkání, a když to konečně začne být trochu více horké vyskočí na vás závěrečné titulky.