DJ Laky

Lukáš Kotnour

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4
    • 13.10.2013  11:30

Film se mi docela líbil. Zajimávý napád, že na Bilý dům utočí korejci. U filmu jsem se královský bavil, trochu mi to připomínalo smrtonostnou zbran. Film byl jednoduchý, ale po režišerské strance dobře udělaný. Dávám filmu 80%.

• 6.9.2012  21:36
    Okno do hřbitova (TV seriál) (2011)

Nechápu ty odpady, po prvnim dílu dávám 90%. Ta první povídka se mi hodně líbila

• 2.9.2012  21:58
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

Zatim dávám za pilotní film 60%. Podle mě dobré herecké výkony. Né uplně super, ale odpad si to nezaslouží. Pořád je to lepší než Ordinace v růžové zahradě a další hrozný telenovely jako např Helena.

• 28.7.2012  13:51
    Doteky osudu (TV seriál) (2012)

Serial Touch neni tak špatnej. Celkově se mi tento serial hodně líbí. Kiefer Sutherland to hraje na výbornou a vztah otce se synem je taky dobře zahraný. Posledních šest dílu z první řády bylo hodně napínavejch. Dávám zatim za první řadu 90%.

• 29.5.2012  23:41
    Avengers (2012)

Film Avengers je bezpochyby nejlepší komiksový film, který jsem viděl ve 3D za poslední rok. Nemohu jinak než dát 100%.

• 29.5.2012  23:39
    Terror Train (1980)

Film byl tak na 60% a za originální nápad vyvraždovačku ve vlaku přidávám 10%. Dávám 70%.

• 2.5.2012  22:36

Mírně nadprůměrný snímek, který je málo vtipní, ale nějaké vtipné momenty se najdou. Jako např. s panem sousedem, který se nechce obléknout a jede nahý na policajní stanici. Davám celkově za film 60%.

• 6.4.2012  23:38
    Strážce spravedlnosti (TV seriál) (2010)

Zatim dávám po pilotu 70%, seriál mě mile překvapil je lepší určitě než filmy, které Steven Seagal poslední dobou točil, jako typu video filmy.

• 4.4.2012  23:56
    Vzpomínky (TV seriál) (2011)

Zatim dávám za 14 dílu 70%.

• 30.3.2012  22:09
    Pohřešovaný (TV seriál) (2012)

Zatim dávám za tři díly 70%. Uvidim jak se bude vyvijet serial dál

• 6.3.2012  00:33
    Tajemství Noemovy archy (TV film) (2011)

Tv film, který podle mě nebyl tak špatnej. Viděno 6.3. 2012 na Barandově. Děj byl jednoduchej, dávám za film 70%.

• 27.1.2012  01:14
    Moneyball (2011)

Tento sportovní film se mi hodně líbil. Napinávý od začátku do konce. Brad Pitt hrál jako vždy dobře a Jonah hill na roli analytika se hodil. Nemám tomuto filmu co vytknout dávám 90%.

• 19.1.2012  17:57
    Labyrint (2012)

Mě se film Labyrint hodně líbil. Akorát tam byla jedna nelogická věc, ják by ta ženská odtahla mrtvolu až dolu a nikdo si toho nevšim. A hudba byla hodně povedená. Nechapu hodnocení na csfd. Tedle film si nezaslouží tak nízké hodnocení. Dávám za film 70%.

• 12.1.2012  01:24
    Hostel III (2011)

Třetí hostel neni tak špatnej. Dokonce mě bavil víc než slabší dvojka. A vraždy na video film vypadaly hodně dobře. Akorat ten konec mi připadal trochu nelogickej. Srážim hodnoceni na 70%.

• 10.1.2012  22:09

Podle mě nejlepší akční film za rok 2011 a občas jsem se i zasmal. Tomudle filmu nemám co vytknout dávám 90%.

• 27.10.2011  11:51

Texaský masakr motorovou pilou se mi hodně líbil. Dokonce se mi to líbil víc než ta předělávka. Tobe Hooper umí. Ale okorat jeho poslední filmy nejsou moc podařený. Ta rodina na mě působila přesvědčivě a herecké výkony docela dobrý. Dávám za film 90%.

• 27.10.2011  11:46

Film Noční můra v Elm Street se mi hodně líbil. Originální nápad a žádné minusy jsem ve filmu nenašel. Podle mě nejlepší film od Wese Cravena. A Rober Englund se do tý role hodně hodí. Podle mě herecký výkon na Oscara. Dávám za film 100%.

• 27.10.2011  11:44

Hlas smrti 2 byl o něco horší než jednička. Ale film je podle mě nadprůměrnej. Nápad ve dvojce neni tak špatnej, ale začínaj jim potom dochazet nápady, poslední půlhodiny mě film trochu nudil. Ale herecké výkony byli přesvědčivý. Dávám za film 60%.

• 27.10.2011  11:37
    Závada Blair Witch (TV film) (2000)

Film Zavada Blair Witch byl chvilkama průměrnej a chvilka podrůměr. A některé scény byli vtipný a některé trapné. Sice jsem to chtěl po dvaceti minutách vipnout a dal jsem tomu šanci a dokoukal jsem to dokonce a nakonec jsem změnil názor, že tadle parodie si zaslouží 50%. Dávám za film 50%.

• 27.10.2011  11:35

Film Stopy zmizelých se mi hodně líbil. Libilo se mi jak byli udělaný ty přišery. A ten originální nápad. A hráli zde dva i známý herci mojí oblibený. Sice spád filmu byl trochu pomalejší a čas filmu byl hodně dobrej. Dávám za film 70%.

• 27.10.2011  11:30

Pach Krve 4 je stejně dobrej jako druhej díl. Začátek byl fakt luxusní. Jak jse zbouří ty psychopati a ze začátku ta hudba k tomu filmu mě dostala. A hustý bylo jak ho natahovaly na ten skřipec to nemělo chybu. A druhá část filmu byla hodně slušna. Dostalo mě to stima masovýma fondama. Herecké výkony normálka. Akorat ten konec si autoři mohli odpustit. Jak jedou na tom sněžnim skůtru a přezízne je osnatej drát. Dávám za film 70%.

• 27.10.2011  11:25
    Pach krve 3 (2009)

Pach Krve 3 je horší než 1 a 2, Trojku je oproti dvojce nudnější a tentokrát herecké výkony čistej průměr. A je to trochu přehnány, že by jeden kanibal dostal s lukem všechny vězně to trochu bylo nahlavu, ale gore scény byly dobrý. Ale jinak jinak celkově film hodnotim 50%. Víc si to nezaslouží.

• 15.10.2011  15:03
    Colombiana (2011)

Film Colombiana nebyl tak špatnej. Sice ze začátku jsem chtěl dát 60%, ale druhá půlka filmu mě mile překvapila. Akce tam bylo až aš. Nejvíc mě dostala ta vražda stěma žralokama. Podle mě nejlepší scéna v tom filmu. Akorát ten konec si autoři mohli odpustit. Dávám za film 70%.

• 15.10.2011  15:00
    Deník vraha (1995)

Deník Vracha je podle mě slušnej film. Ani nemám tomuto filmu co vytknout. A ani žádný zápory jsem na tomto filmu nenašel. Podle mě slušné životopisné drama. Hlavní herec předváděl obdivuhodný herecký výkon. A podle mě se na tu roli hodil. Dávám za film 80%.

• 15.10.2011  14:57

Čekal jsem podle hodnocení na cdfd, že ten film bude nic moc. Ale film Kovbojové a vetřelci mě mile překvapil. Hned první scéna byla fakt dobrá. U tohoto filmu jsem se vůbec nenudil a parkrát i zasmál. Daniel Craig a Harrison Ford se podle mě do těch rolých hodí. Celkově podle mě hodně podařanej film. Dávám za film 80%.

• 15.10.2011  14:52
    Terapie - Série 1 (série) (2011)

Roden hraje jako vždy na výbornou a první pacientka působila velmi věrohodně. Dávam zatim za první díl 80%.

• 11.10.2011  01:03

Film Zámecka zrůda nebyl tak špatný. Zrůda byla dobře udělany a herecké výkony nadprůměr. Ale napětí tady bylo hodně. Líbil se mi příběh a všechno v tomto filmu. Akorát ten konec si autoři mohli odpustit. Dávám za film 70%.

• 11.10.2011  00:59

Zrůda Ed Gein jsem ještě viděl na kazetě. A tedle film se mi strašně moc líbil. A hlavní herec, který hrál hlavní postavu byl prostě skvělelý. A v tomto filmu bylo napětí až až. Lepší psycho film jsem dlouho neviděl. Dávám za film 80%.

• 11.10.2011  00:56
    Zrůda (2003)

Film Zrůda nebyl tak špatnej. První půlka filmu se mi hodně líbila a druhá půlka filmu byla už jenom nadprůměrná. Čekal jsem od tohoto filmu víc. Dávam za film 60%.

• 11.10.2011  00:52

Nezvratný osud 5 jsem viděl ve 3D a podle mě to stálo za to. Vraždný byli detajlně udělaně a některé jsem ani nečekal. Podle mě byla nejlepší uvodní scéna a nebo v tý tělocvičně to nemělo chybu. Jako celek tedle film na mě působí kladně. Dávám za film 80%.

<< předchozí 1 2 3 4