DJ Laky

Lukáš Kotnour

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4
    • 6.9.2012  21:36
    Okno do hřbitova (TV seriál) (2011)

Nechápu ty odpady, po prvnim dílu dávám 90%. Ta první povídka se mi hodně líbila

• 28.7.2012  13:51
    Doteky osudu (TV seriál) (2012)

Serial Touch neni tak špatnej. Celkově se mi tento serial hodně líbí. Kiefer Sutherland to hraje na výbornou a vztah otce se synem je taky dobře zahraný. Posledních šest dílu z první řády bylo hodně napínavejch. Dávám zatim za první řadu 90%.

• 29.5.2012  23:41
    Avengers (2012)

Film Avengers je bezpochyby nejlepší komiksový film, který jsem viděl ve 3D za poslední rok. Nemohu jinak než dát 100%.

• 27.1.2012  01:14
    Moneyball (2011)

Tento sportovní film se mi hodně líbil. Napinávý od začátku do konce. Brad Pitt hrál jako vždy dobře a Jonah hill na roli analytika se hodil. Nemám tomuto filmu co vytknout dávám 90%.

• 10.1.2012  22:09

Podle mě nejlepší akční film za rok 2011 a občas jsem se i zasmal. Tomudle filmu nemám co vytknout dávám 90%.

• 27.10.2011  11:51

Texaský masakr motorovou pilou se mi hodně líbil. Dokonce se mi to líbil víc než ta předělávka. Tobe Hooper umí. Ale okorat jeho poslední filmy nejsou moc podařený. Ta rodina na mě působila přesvědčivě a herecké výkony docela dobrý. Dávám za film 90%.

• 27.10.2011  11:46

Film Noční můra v Elm Street se mi hodně líbil. Originální nápad a žádné minusy jsem ve filmu nenašel. Podle mě nejlepší film od Wese Cravena. A Rober Englund se do tý role hodně hodí. Podle mě herecký výkon na Oscara. Dávám za film 100%.

• 2.10.2011  17:33

Parfém príběh vraha na mě působil velmi kladně. Všechno je na vybornou co se týče příběhu a děje a postav a zvratů. Hlavní herec hrál podle mě přesvědčivě. A jak se orioteoval podle vůni to mě fascinovalo. A konec filmu te mě dostal, jak omámyl celý dvůr svojí voňavkou to nemělo chybu. Celkově dávám za film 90%.

• 2.10.2011  17:24

Film 300 Bitva u Thermopylu byl hodně strhující a bitvy byli luxusní. Podle mě co si může přát každý fanoušek akčních fantasy. Celkově herecké výkony byli na výbornou a nejvíc se mi líbila ta druhá bitva s těma maskovanýma bojovníkama. Prostě všechno v tomdle filmu do sebe zapadá a neni zde žádná klíše. Podle mě jak má přesně vypadat výborný film. Dávám za film 100%.

• 2.10.2011  17:20
    Drive (2011)

Film Drive se mi hodně líbíl. Napětí bylo zde hodně a hlavně žádnej předvidatelnej děj. A honičky byli vynikající. A celkově se mi příběh líbil a hlavní herec, který hrál v tomtu filmu hrál na výbornou a ostatní herecké výkony taky na výbornou. Podle mě celkově film působí velmi pozitivně. Dávám celkově za film 100% míň si to podle mě nezaslouší.

• 25.9.2011  16:09
    Hindenburg (1975)

Film Příběh vzducholodi Hindenburg se mi hodně líbil. Mělto to perfektní příběh a herecké výkony taky velmi dobrý. Na tu dobu podle mě slušnej film. Ten konec jsem nečekal. Dávám za film 90%.

• 4.8.2011  22:28

Film Captain America, pro mě byl dobrej jako X-men první třída, akce bylo fakt hodně. Film jsem viděl v kině v Angličtině s titulkama, protože dabing s ukázek mě moc nenadchnul, musim souhlasit s jednim uživatelem, že dabing je fakt hrůza. Hodně byla dobrá ta scéna s tou motorkou to nemělo chybu. A celkově herecké výkony na výbornou. Na tomto filmu jsem žádné zápory nenašel. Doporučuju jít na film spíš v angličtině s titulkama. Dávám 100%.

• 31.7.2011  01:19
    Na doživotí (TV seriál) (2007)

Podle mě hodně povedenej seriál. Hlavní herec je mi simpatyckej a jak mluví to nemá chybu, protože ty jeho hlášky jsou hodně vtipný. Celkově dávám za seriál 90%.

• 31.7.2011  01:13

Film To co dýchám se mi hodně libil a všechny herecké výkony se mi líbily. Hrála zde moje oblíbená herečka Sarah Michelle Gellar, ktere podle mě hrála jako vždy výborně. Celkově dávám za film 90%.

• 11.7.2011  09:56

Film X-men: První třída mě mile překvapil. Na tonto filmu jsem nenašel vůbec žádné zápory. Všechno se mi ve filmu líbilo. Dávám 100%

• 5.7.2011  23:49

Podle mě nejlepší seriál, který jsem za poslední dobu vyděl. Hlavně nejlepší herec co hraje Gibse a Dinozá. Ty jsou podle mě nejvtipnjší. Dávám 100%.

• 30.6.2011  18:45

Třetí Transformers mě mile překvapilo. Herecké výkony byly hodně dobré a efektý taky. A trojka byla stejně dobrá jako jednička. Žádné zápory jsem na tomto filmu nenašel. Dávám za film 90%

• 13.10.2013  11:30

Film se mi docela líbil. Zajimávý napád, že na Bilý dům utočí korejci. U filmu jsem se královský bavil, trochu mi to připomínalo smrtonostnou zbran. Film byl jednoduchý, ale po režišerské strance dobře udělaný. Dávám filmu 80%.

• 29.5.2012  23:39
    Terror Train (1980)

Film byl tak na 60% a za originální nápad vyvraždovačku ve vlaku přidávám 10%. Dávám 70%.

• 6.4.2012  23:38
    Strážce spravedlnosti (TV seriál) (2010)

Zatim dávám po pilotu 70%, seriál mě mile překvapil je lepší určitě než filmy, které Steven Seagal poslední dobou točil, jako typu video filmy.

• 4.4.2012  23:56
    Vzpomínky (TV seriál) (2011)

Zatim dávám za 14 dílu 70%.

• 30.3.2012  22:09
    Pohřešovaný (TV seriál) (2012)

Zatim dávám za tři díly 70%. Uvidim jak se bude vyvijet serial dál

• 6.3.2012  00:33
    Tajemství Noemovy archy (TV film) (2011)

Tv film, který podle mě nebyl tak špatnej. Viděno 6.3. 2012 na Barandově. Děj byl jednoduchej, dávám za film 70%.

• 19.1.2012  17:57
    Labyrint (2012)

Mě se film Labyrint hodně líbil. Akorát tam byla jedna nelogická věc, ják by ta ženská odtahla mrtvolu až dolu a nikdo si toho nevšim. A hudba byla hodně povedená. Nechapu hodnocení na csfd. Tedle film si nezaslouží tak nízké hodnocení. Dávám za film 70%.

• 12.1.2012  01:24
    Hostel III (2011)

Třetí hostel neni tak špatnej. Dokonce mě bavil víc než slabší dvojka. A vraždy na video film vypadaly hodně dobře. Akorat ten konec mi připadal trochu nelogickej. Srážim hodnoceni na 70%.

• 27.10.2011  11:35

Film Stopy zmizelých se mi hodně líbil. Libilo se mi jak byli udělaný ty přišery. A ten originální nápad. A hráli zde dva i známý herci mojí oblibený. Sice spád filmu byl trochu pomalejší a čas filmu byl hodně dobrej. Dávám za film 70%.

• 27.10.2011  11:30

Pach Krve 4 je stejně dobrej jako druhej díl. Začátek byl fakt luxusní. Jak jse zbouří ty psychopati a ze začátku ta hudba k tomu filmu mě dostala. A hustý bylo jak ho natahovaly na ten skřipec to nemělo chybu. A druhá část filmu byla hodně slušna. Dostalo mě to stima masovýma fondama. Herecké výkony normálka. Akorat ten konec si autoři mohli odpustit. Jak jedou na tom sněžnim skůtru a přezízne je osnatej drát. Dávám za film 70%.

• 15.10.2011  15:03
    Colombiana (2011)

Film Colombiana nebyl tak špatnej. Sice ze začátku jsem chtěl dát 60%, ale druhá půlka filmu mě mile překvapila. Akce tam bylo až aš. Nejvíc mě dostala ta vražda stěma žralokama. Podle mě nejlepší scéna v tom filmu. Akorát ten konec si autoři mohli odpustit. Dávám za film 70%.

• 15.10.2011  15:00
    Deník vraha (1995)

Deník Vracha je podle mě slušnej film. Ani nemám tomuto filmu co vytknout. A ani žádný zápory jsem na tomto filmu nenašel. Podle mě slušné životopisné drama. Hlavní herec předváděl obdivuhodný herecký výkon. A podle mě se na tu roli hodil. Dávám za film 80%.

• 15.10.2011  14:57

Čekal jsem podle hodnocení na cdfd, že ten film bude nic moc. Ale film Kovbojové a vetřelci mě mile překvapil. Hned první scéna byla fakt dobrá. U tohoto filmu jsem se vůbec nenudil a parkrát i zasmál. Daniel Craig a Harrison Ford se podle mě do těch rolých hodí. Celkově podle mě hodně podařanej film. Dávám za film 80%.

<< předchozí 1 2 3 4