DJ Laky

Lukáš Kotnour

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4
    • 13.10.2013  11:30

Film se mi docela líbil. Zajimávý napád, že na Bilý dům utočí korejci. U filmu jsem se královský bavil, trochu mi to připomínalo smrtonostnou zbran. Film byl jednoduchý, ale po režišerské strance dobře udělaný. Dávám filmu 80%.

• 29.5.2012  23:41
    Avengers (2012)

Film Avengers je bezpochyby nejlepší komiksový film, který jsem viděl ve 3D za poslední rok. Nemohu jinak než dát 100%.

• 28.7.2012  13:51
    Doteky osudu (TV seriál) (2012)

Serial Touch neni tak špatnej. Celkově se mi tento serial hodně líbí. Kiefer Sutherland to hraje na výbornou a vztah otce se synem je taky dobře zahraný. Posledních šest dílu z první řády bylo hodně napínavejch. Dávám zatim za první řadu 90%.

• 2.9.2012  21:58
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

Zatim dávám za pilotní film 60%. Podle mě dobré herecké výkony. Né uplně super, ale odpad si to nezaslouží. Pořád je to lepší než Ordinace v růžové zahradě a další hrozný telenovely jako např Helena.

• 19.1.2012  17:57
    Labyrint (2012)

Mě se film Labyrint hodně líbil. Akorát tam byla jedna nelogická věc, ják by ta ženská odtahla mrtvolu až dolu a nikdo si toho nevšim. A hudba byla hodně povedená. Nechapu hodnocení na csfd. Tedle film si nezaslouží tak nízké hodnocení. Dávám za film 70%.

• 30.3.2012  22:09
    Pohřešovaný (TV seriál) (2012)

Zatim dávám za tři díly 70%. Uvidim jak se bude vyvijet serial dál

• 2.5.2012  22:36

Mírně nadprůměrný snímek, který je málo vtipní, ale nějaké vtipné momenty se najdou. Jako např. s panem sousedem, který se nechce obléknout a jede nahý na policajní stanici. Davám celkově za film 60%.

• 4.8.2011  22:28

Film Captain America, pro mě byl dobrej jako X-men první třída, akce bylo fakt hodně. Film jsem viděl v kině v Angličtině s titulkama, protože dabing s ukázek mě moc nenadchnul, musim souhlasit s jednim uživatelem, že dabing je fakt hrůza. Hodně byla dobrá ta scéna s tou motorkou to nemělo chybu. A celkově herecké výkony na výbornou. Na tomto filmu jsem žádné zápory nenašel. Doporučuju jít na film spíš v angličtině s titulkama. Dávám 100%.

• 15.10.2011  15:03
    Colombiana (2011)

Film Colombiana nebyl tak špatnej. Sice ze začátku jsem chtěl dát 60%, ale druhá půlka filmu mě mile překvapila. Akce tam bylo až aš. Nejvíc mě dostala ta vražda stěma žralokama. Podle mě nejlepší scéna v tom filmu. Akorát ten konec si autoři mohli odpustit. Dávám za film 70%.

• 2.10.2011  17:20
    Drive (2011)

Film Drive se mi hodně líbíl. Napětí bylo zde hodně a hlavně žádnej předvidatelnej děj. A honičky byli vynikající. A celkově se mi příběh líbil a hlavní herec, který hrál v tomtu filmu hrál na výbornou a ostatní herecké výkony taky na výbornou. Podle mě celkově film působí velmi pozitivně. Dávám celkově za film 100% míň si to podle mě nezaslouší.

• 22.8.2011  02:25

Film Green Lantern nebyl tak špatnej. Sice byl slabší než Captain Americka, ale myslim, že si to těch 80% zaslouží.

• 4.7.2011  11:50
    Hanna (2011)

Film Hanna se mi hodně líbil. Hlavní herečka je podle mě simpatická a ta role se naní hodila. A hudba od Chemical Brothers byla fantastická. A akční scéný jako např. v tý garáži neměli chybu. Podle nejlepší akční film, který jsem viděl za rok 2011. Dávám 80%

• 12.1.2012  01:24
    Hostel III (2011)

Třetí hostel neni tak špatnej. Dokonce mě bavil víc než slabší dvojka. A vraždy na video film vypadaly hodně dobře. Akorat ten konec mi připadal trochu nelogickej. Srážim hodnoceni na 70%.

• 26.7.2011  01:07
    Kazatel (2011)

Mě se film Kazatel hodně líbil. Viděl jsem v klasickém formátu. Akční scény se mi hodně líbil a Paul Bettany je podle mě hodně dobrej herec a hrála zde i moje líbil herečka ze seriálu Nikita, která podle mě hrála jako vždy na výbornou. A tedle film je podle mě áčkovej film a v žádném případě to neni béčkovej film a nechápu ty odpady tady, tedle film si to podle mě nezaslouží. Budu se těšit na další film od tohoto režiséra. Dávám za film 80%.

• 15.10.2011  14:57

Čekal jsem podle hodnocení na cdfd, že ten film bude nic moc. Ale film Kovbojové a vetřelci mě mile překvapil. Hned první scéna byla fakt dobrá. U tohoto filmu jsem se vůbec nenudil a parkrát i zasmál. Daniel Craig a Harrison Ford se podle mě do těch rolých hodí. Celkově podle mě hodně podařanej film. Dávám za film 80%.

• 21.6.2011  01:05
    Lidice (2011)

Tento film byl hodně zajímavý. Nejlépe hral ve filmu Karel Roden a Karel Zíma. A plus bych dal filmu tu autentičnost a mínus za to že tam lidice nebyli víc zobrazeny. Dávám 80%

• 5.7.2011  23:43

Film Mechanik zabiják nebyl tak špatnej. Akce tam bylo dost. Akorát jsem našel jeden zápor ta jedna scéna s tou pistolí jak má střílet na tom gauči, prej že neni levák to mě dostalo. Děj byl jednoduchý, ale některý bitky byli dobrý. Podle mě o něco slabší film než Hanna. Tomudle filmu bych dal 70%, ale přídávám 10% za ten konec. Dávám 80%.

• 2.10.2011  17:12
    Megakrajta versus Gatoroid (TV film) (2011)

Včera jsem koukal na další výtvor od Asylum Obří krajta vs Aligátor. Viděno na DVD, ale zezačátku mě naštvala řitka video, prý anglicky s titulkama, tak jsem dal anglicky s českými titulkama a co se stalo vidavatele ze řitky video tam zapomněly dát české titulky, to jsem si řek jestli to myslý vážně a fakt tam titulky nebyly. První půlka vypadala líp než dva předchozí filmy, ale druhá půlka už byla horší. Ale u filmu jsem se nasmal hodně. Nejlepší byla ta rvačka: policajtky s orchanářkou hadů u toho se jsem se popadal za břicho. A libil jsme mi ty krvavější scený, vypadalo to líp. Podle mě o deset procent lepší film než předchozí. A celkově dávám za film 60%

• 10.1.2012  22:09

Podle mě nejlepší akční film za rok 2011 a občas jsem se i zasmal. Tomudle filmu nemám co vytknout dávám 90%.

• 27.1.2012  01:14
    Moneyball (2011)

Tento sportovní film se mi hodně líbil. Napinávý od začátku do konce. Brad Pitt hrál jako vždy dobře a Jonah hill na roli analytika se hodil. Nemám tomuto filmu co vytknout dávám 90%.

• 21.9.2011  11:48
    Nebezpečná identita (TV seriál) (2011)

Zatim dávám po prvnim dílu 80%. Komentář napíšů až uvidím celý seriál.

• 11.10.2011  00:52

Nezvratný osud 5 jsem viděl ve 3D a podle mě to stálo za to. Vraždný byli detajlně udělaně a některé jsem ani nečekal. Podle mě byla nejlepší uvodní scéna a nebo v tý tělocvičně to nemělo chybu. Jako celek tedle film na mě působí kladně. Dávám za film 80%.

• 21.6.2011  01:09
    Nine Lives of Chloe King, The (TV seriál) (2011)

Tento seriál je podle mě průměrnej a hlavní hrdinka je simpatická ale další plus bych dal za to že mě seriál nenudil. Po pěti dílech nechávám 60%.

• 17.8.2011  01:51

Pro mě mile překvapení co se týče tohodle film. Jean Claude Van Damme fakt hrál výborně a bojové scený byly hodně dobrý. Dávám za film 80%.

• 6.9.2012  21:36
    Okno do hřbitova (TV seriál) (2011)

Nechápu ty odpady, po prvnim dílu dávám 90%. Ta první povídka se mi hodně líbila

• 23.9.2011  02:09

Film Ošetřovatel nebyl tak špatnej. V první půlce jsem chtěl dát 60%, ale druhá půlka byla lepší a hodně vtipná. A chování zvířát nemělo chybu. Fakt jsem se u toho filmu hodně nasmál. A herecké výkony byli průměrné. A celkově mě film pobavil. Podle mě dobrej námět na komedii. Dávám za film 70%.

• 27.10.2011  11:30

Pach Krve 4 je stejně dobrej jako druhej díl. Začátek byl fakt luxusní. Jak jse zbouří ty psychopati a ze začátku ta hudba k tomu filmu mě dostala. A hustý bylo jak ho natahovaly na ten skřipec to nemělo chybu. A druhá část filmu byla hodně slušna. Dostalo mě to stima masovýma fondama. Herecké výkony normálka. Akorat ten konec si autoři mohli odpustit. Jak jedou na tom sněžnim skůtru a přezízne je osnatej drát. Dávám za film 70%.

• 26.6.2011  19:43
    Paul (2011)

Tento film měl dobrej humor. A ty hlášky neměli chybu. A byl namluvenej dobře ten mimozenšťan a ty hlášky mě hodně rozesmáli a herecké obsazený bylo taky výborné. A ty herci ja hráli ty dva agenty tak ty podle mě hráli dobře. Podle mě nejlepší scifi komedie co jsem za tedle rok viděl. Dávám 80%.

• 26.6.2011  11:23

Tento film se mi hodně líbil. Nenašel jsem žádné zápory. Lepší Fantasy komedii jsem dlouho neviděl. Dávám 80%

• 23.9.2011  11:31

Film Půlnoc v Paříží se mi hodne líbil. Zápletka taky. Do toho jak zabudoval to fantasy to se mi líbio. Jak vždycky večer jse šel procházet. Podle mě od Woody Alena hodně podařenej kousek. A hrálo zde hodně známých herců jako např Andrien Brody, který je můj oblibenej herec a další známý herci. A několik vtipnej hlášek. A dostal mě ten konec, jak skončí ten vyšetřovatel u dvora to nemělo chybu. Celkově na mě zapůsobil film kladně. Dávám za film 80%.

<< předchozí 1 2 3 4