Stín v oblacích (2020) odpad!

Teraz neviem či potrebuje USA podporiť nábor žien do letectva alebo woke hnutie, že ženy su silnejšie ako muži... Tak či tak ten príbeh nedaval veľmi zmysel, vsadiť tam len tak nejakeho okridleného potkana bolo vyslovene divné. Nevedel som čo je vlastne priorita či potkan alebo zerá, ktoré si dávali medzi útokmi asi obed lebo inak neviem ako to lietadlo nezostrelilo hneď prvé z nich... Uplná blbosť, ozaj nepozerať

Životní trefa (2022)

Neni to niečo čo mi vezme dych ale je to krásny film plný emócie ako športovej tak ľudskej. Neobvyklý Sandlerov výkon vo vážnejšej polohe ale o to lepší. Jemu dramatickejšie role sadnú viac ako role veľkého dieťaťa. Film plný basketbalových hviezd pričom som sa nakonci už len pýtal kde nechali EmDžeja. Nakoniec je ale asi lepšie, že tam nebol. Jeho osobnosť je tak veľká, že by to pôsobilo ako klišé alebo by celý film stiahol na seba. Určite by to nebolo o tom držať palce dvojici outsiderov.

Invaze: Operace Mincemeat (2022) odpad!

Réžia a kamera super ale scenár vyprdel niekto po 10 pivách v pondelok keď musel niečo napísať.... Okrem toho útok na sicíliu bol totálny prejeb a jedno z najkokotskejších rozhodnutí slabo skúsených vojsk ameriky a británie. Američania zariadili vrelé prijatie na pobreží pomocou new yorkskej mafie, ktorej spravili ústupky a prepustili ich šéfov aby poslali dobré slovo domov do starej zeme a nechali vojakov prejsť a aby sa sicilskí vojaci vzdávali. To bolo všetko, ako náhle prešli vojská do kopcov, ktoré boli vždy 3 po sebe vzostupne vyššie a vyššie delené údoliami tak sa začalo skurvené prelievanie krvy. Zopár delami taliani neskutočne mrvili a mleli spojencov a zdržovali ich tak dlho, že nemci sa mohli vpohode preskupiť čo aj spravili ale na siciliu sa vyjebali... Plán akcie bol prejsť cez sicíliu do Paríža a zobrať hitlerovi tento klenot. Nepodarilo sa a nemci zosadili musoliniho nasadili vlastnu babku....okrem toho dopady Mincemeat môžu byť 0, nik nevie či to vôbec malo zmysel.

Uncharted (2022)

Je to zábavné a dobre natočené. Len 2 hviezdy dole za to, že chlapec čo tam robí saltá a preskakuje z balíku na balík v závese za lietadlom nevládze zbiť iného človeka ani ženu. Zato tá žena vie rozdrviť jabĺčko na prach hocikomu a tá čierna je silná ako gorila. Takéto woke kokotiny sú neprípustné. A ten záver, jednak tá kotva by sa už pri dopade na hladinu odtrhla, nedočiahla by ani na hladinu nie to na dno a už vôbec by loď neudržala o tú kotvu zapretá voči dvojmotorovému vrtulníku. Typicky dostala fyzika po papuli a tak by si to zaslužilo aj tretiu dole ale zase mam rad walberga, holanda a filmy podľa pc hier tak nechcem tak znižiť hodnotenie.

Batman (2022) odpad!

Postava batmana nemala vplyv na žiadnu hlavnú udalosť okrem posledného zachránenia asi 10 ľudí pred elektrošokom...na začiatku zachranil jedneho ale to bol len taký fight mimo dejovej línie. Takže odpad no. Celkom hovno za tie peniaze natočili.

Resident Alien - Girls' Night (2022) (epizoda) odpad!

Táto časť je neskutočný woke odpad. Najhoršie, že ten mimozemšťan neukázal na iracionalitu v tých ich  tvrdeniach...Takto použiť seriál na vtĺkanie hlúpostí do ľudí to je hnus.

Klan Gucci (2021)

Nesympatickí a nie veľmi dobrí herci. A nechápem prečo rozprávali tou debilnou talianskou angličtinou.

Dream Team, The (2012)

Inšpiratívne, motivačné a cenné. Také sú zábery na historicky neopakovateľnú zostavu atlétov 90tych rokov.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Hrozne mi to prišlo ako keby odkukávali od animovaného Spidermana into the Multiverse ale pritom mi to ani veľmi nevadí. Aspoň z časti dostali zmysel tie nekonečne remake-y.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Seriál som celý pozrel až po dlhých rokoch od jeho uvedenia a príjemne ma prekvapil. Keby tam bolo menej tej umelej americkej napínavej sračky tak je to ešte lepšie ale celkovo bol príbeh akčný aj keď stále vlastne šlo dokola o to isté. Ideálne by bolo keby zostrihali prvých 5 sérií na nejaké 2 a tú poslednú nechali ako bola.