Ramones77

Ramones77

Jiří Brašnička

okres Strakonice
fanda do filmu a všeho kolem

• 2.3.2018  22:14

Velmi slabý horor s mizernou atmosférou a několika levnýma lekačkama, které člověka nechávají naprosto chladným. Přitom by se dalo říci, že má námět filmu velký potenciál, jež byl alespoň pro mě, dokonale pohřben.

• 23.3.2014  21:57
    Ils (2006)

Zvuk řehtačky ještě nebyl nikdy tak děsivý. Druhý den po zhlédnutí filmu jsem sledoval biatlon a když tam zazněla ona řehtačka, pořád mi běhal mráz po zádech. Krátká stopáž není vůbec na škodu ba naopak. Nevím, jak přesné je to s tou skutečnou událostí a faktami na konci, ale i bez toho má celý film opravdu mrazivou atmosféru.

• 1.2.2014  00:56
    Sviňák (2013)

Teda knihu jsem nečetl, ale film mě ohromě zklamal. Líbil se mi snad jen ten soundtrack. Na to, že to má být komedie, tak jsem se nezasmál asi ani jednou... a to u mě nebývá zvykem. Opravdu si budu muset sehnat tu knihu, páč věřím, že bude o dost lepší než film.

• 28.1.2014  20:50

Skvělá dávka černého humoru. Skutečně jednoduchá zápletka, což rozhodně není na škodu... a většina se odehrává ve sklepě, ve kterém probíhá celé vtipné a zároveň velmi mrazivé mučení. Výběr herců mohu též jen pochválit... já byl spokojený a bavil jsem se...

• 9.1.2014  21:47

Ani mocné záběry na krásná ženská těla v bikinách nezachrání celý film. Prvních 30 minut by ještě šlo, ale pak přijde James Franco jako rádoby gangster, který mě vůbec nepřesvědčil a naprosto nic se neděje. Asi jsem přesně nepochopil co tím chtěl autor říci. A ten podivně naivní závěr bych raději nerozebíral.

• 2.1.2014  19:46

Už to nemá ten správný nádech jedničky a dvojky. Atmosféra kriminality jako takové se vytratila, děj je poněkud rozpačitý a konec ničím nepřekvapí. Ale dohromady je Snabba Cash velmi slušná trilogie, která určitě stojí za zhlédnutí.

• 6.12.2013  15:20

Začátek mě chytl a byl i dost vtipný, ale moc dlouho to nevydrželo. Asi po 30 minutách film ztrácí tempo a pomalu začíná nudit. Netrpělivě už jsem čekal na záverečné titulky. I přesto si myslím, že spoustu lidí dokáže dobře pobavit. Tenhle kousek mi prostě nesedl.

• 26.11.2013  22:20
    Insidious 2 (2013)

Vynikající pokračování a rozšíření jedničky. Ihned mě film vtáhl zpět do děje a nepustil až do konce. Jeden z mála hororů, který si i ve druhém díle udržel svoji vysokou kvalitu. Jsem moc zvědav jak dopadne třetí díl.

• 24.11.2013  21:45

Už dlouho se mi nestalo, že bych po filmu na hodinu oněměl, pustil si soundtrack, který je vskutku ohromně povedený a přemítal si ho v hlavě pořád dokola. Nikdy bych nečekal, že se mi bude tak moc líbit film tohoto typu s náctiletými herci, a přece to ve Švédsku dokázali. Severská kinematografie dokáže opravdu překvapit a proto ji miluju.

• 4.6.2013  17:49
    Konečná (2013)

Typický akční film s nestárnoucí hvězdou Arnoldem Schwarzenegger. Prostá zápletka a akce od začátku až do konce. Místy jsou i docela vtipné okamžiky, které zpříjemňují celý průběh filmu. Nakonec velké plus za vedlejší roli mého oblíbeného Johnnyho Knoxvilla.

• 4.6.2013  17:47

Na film jsem se velmi těšil, ale bohužel musím říct, že mě trochu zklamal. Nápad je dobrý, vizuálně to také vypadá skvěle, jen mi přijde, že to není úplně dotažené do konce a šlo z toho vymáčknout víc. Milostný románek mezi dvěmi hlavními postavami také není bůhvíjaký zázrak. Přesto přese všechno je to netradiční snímek s úžasnou atmosférou, který stojí za to vidět.

• 4.6.2013  17:46

Veliké překvapení v dobrém slova smyslu. Od filmu jsem mnoho nečekal, ale o to víc mě dostal. Matthew Perry dokazuje, že to není jen ten vtipálek z Přátel a umí zahrát skvěle i takovouto dramatickou roli. Třešničkou na dortu už je zde jen božsky krásná a sympatická Lynn Collins.

• 4.6.2013  17:45

Nezávislé filmy mám hodně rád a Jim Jarmusch je skutečný mistr svého oboru. Výběr hlavní role se povedl přímo na jedničku a Forestu Whitakerovi sedla dokonale. Celý film podkresluje vynikající hudba a snímá krásná kamera. Takhle si předtavuji opravdovou nezávislárnu.

• 4.6.2013  17:44
    Gauneři (1992)

Svoji filmovou tvorbu nemohl Quentin Tarantino odstartovat lépe. Na to, že se skoro většina filmu odehrává ve skladu, což mu samozřejmě na kvalitě nic neubírá, je to opravdu výborné dílo. Dialogů je v něm sice hodně, ale ani chvilku mě nenudili a celkový dojem je více než dobrý.