Skandál po britsku (2021) (seriál)

Paul Bettany a Claire Foy jsou fantastičtí, ale jinak je to úplně o ničem. Nemá to žádný děj, je to taková novinová stórka do jednoho odstavce. červená knihovna bez hlubší myšlenky.

Rozčarování - Série 1 (2018) (série)

85 % Hravost, fajn postavy a jednoduchý tah na branku. Tenhle seriál má přesně to, co tak zoufale chybí posledním řadám Simpsonových...

Rozčarování - Série 3 (2021) (série)

Ze zábavné, drzé komedie se stal béčkový thriller, kde je splácané dohromady páté přes deváté až je to víc hloupé než zábavné.

Jack Reacher (2022) (seriál)

Asi nejvěrnější adaptace knihy, jakou jsem kdy viděl. Když k tomu člověk přistupuje s tím, že Reacher je král béčkové zábavy, takže to je prostě trochu pitomoučký, tak tomu nemám moc co vytknout. Snad jen závěr ve skladu vypadal až příliš televizně (+moc ruční kamery) a hlavní představitel je až příliš toporný, že mu člověk nevěří ty logické dedukce. Chybí mu trochu oldschoolového eastwoodovského charizmatu a šarmu, vypadá spíš jako nějaký MMA model, ale oproti Cruisovi je to posun o tisíc mil k lepšímu.

Nečekaný vrah (2021) (seriál)

Je to velmi dobře natočené, jenom je to z takového toho ranku Joker, kdy je hlavní postava odpornej, nesmypatickej člověk a vy ho jen s nechutí sledujete a zároveň nemáte tam komu fandit. Představitel hlavní role má na sobě příliš mnoho latexu, takže mu chybí mimika obličeje a působí vedle nenalíčených herců až příliš kamenně.

Rychle a zběsile 9 (2021)

S Dieselových parťáků zůstali jenom ti otravní a scénář je tentokrát extrémně debilní a padouši extrémně slabí.

Kokainové pobřeží (2018) (seriál)

Španělská verze Narcos, která vedle svého amerického bratříčka vypadá trochu lacině (levně), ale jeho mexickou verzi o hlavu převyšuje perfektně napsanými a zahranými postavami.

Narcos: Mexiko - Série 3 (2021) (série)

Laťku to tak nějak s odřenýma ušima stále drží, hlavně díky výborně natočeným akčním scénám. Ale linka s mexickým strážníkem a jeho hledáním sériového vraha je dost nudná a ta postava je strašně otravná a chová se naprosto nelogicky. Když si navíc na konci uvědomíte, že to nijak nesouviselo s dějem zbytku seriálu, přijde vám to plně zbytečné.

Kaštánek (2021) (seriál)

Tohle mě nějak nechalo úplně chladným. Chvílemi to má dobré náběhy na atmosféru, ale nějak to celkově působí sterilně. Asi je hlavní chyba ve scénáři a strašně nezajímavých postavách, hlavně hlavní dvojice vyšetřovatelů je extrémně unylá. I když mají zajímavý background, byli mi celou dobu úplně ukradení. Odhalení pachatele se nabízí a je z ranku těch slabších. Od takhle zkušených tvůrců jsem čekal víc.

Ovládací panel
57 bodů