Wacki

Jan Vašák

okres Benešov

4 body

• 7.9.2016  20:51

Tohle byla fakt kravina a ještě ke všemu hrozně nudná! Nic víc k tomu neni snad potřeba ani dodávat.

• 2.3.2016  22:57
    OUTsideři (2014)

It's a fucking freak show!!! Jak jsem po zhlédnutí zjistil, není to originální nápad, ale co... Já se bavil a lehoučce mě to chytlo i za to srdíčko a vo tom to přeci je! :D

• 15.1.2014  22:15
    Monstrpavouk (2013)

Ptákovina, ale zase na druhou stranu tam bylo pár světlejších chviliček, občas nějaká hláška a ... a to je asi tak skoro všechno. Možná ještě stojí za zmínku efekty, sice nevím jaký byl rozpočet a předpokládám že hodně malý, ale oproti jiným brakům byly alespoň trošku na úrovni. Hodnocení: 30%.

• 21.8.2013  13:41

"Ty vole, to jsou sr*čky"... opravdu tak trochu jiný a velice zajímavý dokument řešící především vzájemné vztahy mezi predátorem (člověkem) a relativně mírumilovným stvořením (krokodýlem). Určitě doporučuji se na to podívat!

• 4.7.2013  22:10
    Doktoři z Počátků (TV seriál) (2013)

Přidávám se k menší polovině zdejších hodnotitelů a ikdyž to neni žádná pecka, tak odpad to rozhodně taky neni. Některé ftípky mě docela i pobavily. Vesnická tématika mě vždycky bavila a tak doufám, že se to nezvrtne moc do ordinace, jinak už bych s hodnocením taky váhal... Takhle dávám 1,5 * za samotný seriál, 0,5 * za sexy sestřičku Markétku a 1 * jenom proto, abych na*sral "odpaďáky" a taky, že mám něco pod kůží :)

• 28.6.2013  22:09
    Obřad (2011)

Prvních 3/4 filmu nemastný, neslaný a v podstatě o ničem. A to si v těchto (řekl bych až mysteriózních/lehce nahorovělých) filmech docela libuju. Závěrečné vymítání zlého ducha ze sira Antonína Hopíka už nějakou tu šťávu mělo a jeho hereckému umění všechna čest! Bez něj by ten film nestál ani za starou bačkoru. Proto 2*+ = 50 %

• 28.6.2013  08:58

Je to přesně takový, jaký si to pamatuju, když mi to máma četla před spaním :D Pro mě to byla skvělá podívaná - sexy drsná Mařenka a vtipnej Jeníček. Nabitý akcí od začátku až do konce, takže jsem vůbec neměl čas se nudit. A že je to docela blbost? I don't give a shit ;)

• 27.6.2013  21:57
    Sígři ve výslužbě (TV pořad) (2013)

Před reklamou to byl pro mě totální odpad (scénky trapné až to bolelo), ale potom jsem se dokonce i párkrát přistihnul jak se usmívám, takže uvidíme... třeba se na to podívám i příště.

• 23.5.2013  22:39

Že to bude ptákovina, to bylo jasný už předem, ale toho humoru jsem podle traileru čekal mnohem víc, bohužel se tak nestalo. Takhle je to jenom další Twilight, jak už někdo přede mnou poznamenal. Škoda.

• 22.3.2013  23:08
    Poslední základna (TV seriál) (2012)

Od začátku to vypadalo na super nový seriál - bylo to něco neokoukaného, dobrý děj, dobré postavy,... Prvních deset dílů rozhodně za 5*, další dva už trošku slabší, ale ten poslední? WTF? Jak to někdo mohl tak dementně osekat? Za to dávám možná tak 1*. Proto celkově za 4*.

• 9.9.2011  17:02
    Forrest Gump (1994)

Nevím, asi jsem jinej, ale tenhle film mě zaujal pouze jeho zpracováním a excelentním výkonem hlavního hrdiny. Příběh mě nechal zcela chladným, škoda.

• 9.9.2011  16:59

Podle některých komentářů, které film přirovnávají k Forrestu Gumpovi a vyčítají mu jeho přeslazenost, příliš nesouhlasím. Ano, je to přeslazené a přehnané, ale narozdíl od Forresta (rozumějte - retardovaný člověk s IQ 75, který je skvělým atletem, držitelem akcií Applu, majitelem firmy lovící krevety, běžcem, který přeběhl několikrát USA,... je i na mě už trochu moc) jsem jim to velice rád odpustil. Rozhodně je to skvělý film, který jsem od Bollywoodu nečekal.

• 16.8.2011  19:53
    Tong (studentský film) (2009)

Tenhle filmek stojí za zhlédnutí. Kvalitní animace, dabing a originální příběh s koncem, který sem rozhodně nečekal!

• 27.1.2011  16:04
    Enthiran (2010)

Viděl jsem asi desetiminutový sestřih toho "nejlepšího" a docela sem se u toho bavil. Ale jít se na to podívat jako na celovečerní film? Možná tak po deseti pivech, ale střízlivej nikdy! :D

• 5.1.2011  15:37
    Kalendář Míši a Ríši (TV pořad) (2008)

Né každý má jejich humor rád, i mně se některé díly nelíbily. Ale jako nápad dobrý a pro zlepšení nálady to taky ušlo.

• 30.12.2010  15:30

Popravdě jsem se chtěl na tento film podívat jenom proto, že jsem byl zvědavý na nahé hlavní postavy. :) Avšak jaké bylo překvapení, když mě po prvních pár minutách příběh zcela pohltil a já si ho nevýslovně užíval. Dokonalá hudba (písen Loving strangers mi již několik dní zní v hlavě), děj je sice nenáročný, o to však více je příjemné sledovat, jak se zprvu dvě cizí osoby začínají poznávat, odhalovat svou minulost a vzrůstá jejich vzájemná náklonnost (dostatečně prokládaná erotickými scénami :) ). K tomu skvělá kamera, herecké výkony a samozřejmě výběr samotných hereček a máme tu film, který na mě po delší době udělal opravdu veliký dojem a chuť se podívat do Říma je o to větší. Navíc sem se musel na tento film podívat ještě jednou, aby sem se ujistil, zda jsem se nezbláznil, ale i na podruhé to bylo naprosto skvělé. Dávám 5* a ani o chlup míň.