• Životopisný

Černobyl (2019) (seriál)

RUSKO JE VTIP a špatný

Černobyl - Vichnaya Pamyat (2019) (epizoda)

každá země má právo na dvé Djatlovy, ale kombinace bolševismu a Djatlovismu je smrtící

Zlo s lidskou tváří (2019)

způsob vyprávnění mi nesedl, o šílenci jsem se nic nedozvěděl - co mu probíjelo v hlavě atd., nicméně casting přesný

Toman (2018)

Filmově nic zvláštního, ale obsah mě zaskočil, pro mě neznámá část naší historie, Toman má svůj stromek v Izraeli,a le s Schindlerem nemá společného nic, kluk jel jen na prachy, všechno mu vyšlo, okolí mělo smůlu

Ve znamení raka (2010) (seriál) odpad!

Ono že to téma je vážné a Laura Linney skvělá herečka, ještě neznamená, že to může být taková kravina.

Černobyl - Open Wide, O Earth (2019) (epizoda)

Není to jen o Černobylu, ale i o životě v bolševickém Rusku, který je pro náš myslím neuchopitelný, a to i přes naši komoušskou zkušenost. Havíři nasazení do akce jsou přízrační, utrpení v nemocnici děsivé

Balón (2018)

Zábavné, napínavé, retro, ale příběh mě vadil, vyrostl jsem mezi bolševiky a rozhodně jsem s nimi netančil, ale zdrhat takovým způsobem s třemi malými dětmi mi příjde naprosto šílené, škoda, že ve filmu nebyly uvedeny pohnutky emigrace a šel tak jen po povrchu, rodina mi nepřišla politicky stíhaná, jen klasický nasraná na debilní systém, což naprosto chápu, na svou dobu měla i neskutečnou životní úroveň, prostě cena výkon mi nesedí

Odhalení (2019) (seriál)

Munchausen Syndrome by Proxy v praxi, neskutečná chameleónka Patricia Arquette, důležitý seriál,ke koukání mě inspiroval Rexlex, který se přímo touto causou zabýval. Pro pochopení alespoň základů této složité a hnusné nemoci je tam vše. Kdyby mi samotný skutečný příběh tak nelezl na nervy, včetně toho sice patřičného, ale neskutečně otravného kňourání hlavních postav, tal bych plný počet.

Ovládací panel