• Životopisný

Doktorka Fosterová - Série 2 (2017) (série)

dvojka výrazně horší než jednička, ikdyž některé díly skvostné, ono už je to ale celé takové nepravděpodobné

Doktorka Fosterová - Série 1 (2015) (série)

zapomenutý vlas na šále, zpočátku vypadá hlavní postava jako hysterka žárlivá, ale indicie se kupí a kupní, hodně dobré

Temný případ - Série 3 (2019) (série)

zdařilý pokus o návrat k první sérii, ono se to nezdá, ale ti chlápci se vryjou pod kůži, na plný počet to není, protože pořád je ve vzduchu srovnávání s jedničkou a na tu to prostě nemá

Temný případ - Série 2 (2015) (série)

odkročení od první série, báječný Vince Vaughn, měl jsem ho jen za takového šaška a ten chlap má potenciál jak hrom

Temný případ - Série 1 (2014) (série)

Dokonalé, temné, postava Rustyho úžasná, závěrečná scéna pod hvězdami vryta do paměti na furt

Zlý časy v El Royale (2018)

Když smícháte trošku toho Quentina s troškou toho Farga, nezachrání to ani Jeff Bridges

Zelená kniha (2018)

agitka plná klišé, u které jsem nepochopil jen to, jak se na ni příjemně kouká

Na mušce (2018) (seriál)

neskutečně zábavné a vynálezavé, šílená vražedkyně dokonalá, nejzajímavější pro mě bylo, že seriál celou dobu balancoval na hraně, kterou kdyby překročil, stane se z něj pitomost, a oni to ustáli, smekám

Co jsme komu udělali? (2014)

Hlava z toho nevybuchne a to je dobře, uvolněná komedie v době kdy se komedie téměř netočí, myslím tím dobré komedie , a nekorektní poznámky v tomto praštěném světě, kde černoch už není černoch atd. jsou osvěžující