Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Životopisný

Stárnoucí gigolo (2013)

Velmi příjemná Allenovština, která není od Allena

Taxi Teherán (2015)

Hodina a půl v tágu a zábavným způsobem , skvělý nápad způsobu natáčení, který přitom film neruší, pitoreskní postavičky co by cestující a hlavní hrdina nad věcí

V pasti (2016) (seriál)

Perfektně se to rozjelo, ale pak se to kapku zbláznilo, příliš mnoho pachatelů, příliš komplikací, přitom postavy byly báječné, počasí a atmosféra skvělé, do takového 6. dílu vše OK, ostatně i ta rivalita s krimi teamem z hlavního města.

River (2015) (seriál)

Famózní Stellan a všechno okolo, nejde o klasickou kriminálku - krimi jsou kulisy

Odnikud (2017)

4 hvězdy za skvělou Krugerku, jinak působí film tak nějak lacině, a to je škoda

plakát

Mission: Impossible - Fallout (2018)

To, že scénář je vyloženě hloupý zas tak nevadí, je to o akci tak co, ale akční scěny nejsou moc nápadité, jsou protahované do nekonečna, jako celý film, pro mě nejhorší ze série

McMafie (2018) (seriál)

Po 4 dílech (byl jsem statečný) už opravdu není důvod na to koukat dál. Neskutečně komplikovaná finanční likvidace jakéhosi bojara, nevím, kde vyhrabali pana Jamese Nortona, ale je to dokonalý uspávač s věčně nablblým úsměvem

Blok 99 (2017)

První polovina filmu velice příjemná a slibná a pak se něco stalo, asi se všichni zkouřili a udělali z nadějného snímku blbé Béčko. Potom co Vince Vaughn exceloval v Temném případu, tenhle úlet neměl zapotřebí.

Den patriotů (2016)

dobrej začátek, skvělá přestřelka ve Watertown, otravný neherec Wahlberk a jeho kecy

plakát

Hotel Artemis (2018) odpad!

Tak tady si ze mě někdo totálně vystřelil, koncentrovaná blbost bez ladu a skladu, Fosterka možná pořebovala prachy na dovču, ale tenhle přístup by se jí mohl vymstít, ona už tahounem na nové filmy těžko někdy bude

Ovládací panel