Dariuska

Dariuska


6 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Blade Runner (1982)

  Všechny ty chvíle se ztratí v čase,jako slzy v dešti... Ten konec....ten byl:nezapomenutelný,místy dost psycho,byl tak krásný,tak dojemný.. A je jen málo lidík,kteří se dokáží do role tak vcítit a žít jí,jako Rutger Hauer alias Roy Batty,krásný ale dost tragický replikant.Už nikdy by nikdo neměl uvažovat o sebevraždě,protože je tolik lidí,kteří jsou "zklamaní" životem a mrhají jím,jako něčím nepotřebným a nahraditelným.A přitom je tolik lidí,kteří touží žít.Nezbývá jim moc času ale pořád bojují! Já jsem si z Battyho vzala příklad.Tento filmový klenot mě napravil. A proto vám radím:Prožívejte život plnými doušky,berte plnými hrsmi,protože takovouhle šanci už mít nebudete!Možná jsem dětinská,ale za touhle myšlenkou si stojím.

 • poster

  Hvězdný prach (2007)

  Děj celkem jednoduchý, postavy propracované, dobře vymyšlené. A soundtrack? Naprosto geniální!!!! http://www.youtube.com/watch?v=GVjC0GZjsOo De Nira v šatech se nám nepoštěstí vidět každý den ;)

 • poster

  Dračí srdce (1996)

 • poster

  Osm statečných (2006)

 • poster

  Fantom opery (2004)

  V komentářích negativně hodnotících uživatelů jsem nejednou narazila na slovo "nuda","nudný" či jiné variace na toto slovo. Dovolila bych si odporovat těmto lidem-Fantom opery je muzikál,takže se smiřte s tím,že tam sem tam někdo zazpívá.Erik tam dokonce zpíval 10 minut v kuse..A co na tom?táži se vás. A dovolila bych si zajít ještě dál:Také nesouhlasím s názory některých uživatelů na zpívání Gerarda Butlera-Pro vaši informaci zpívá úžasně!Jen má trochu hlubší a silnější hlas.No a co??Komu to asi má vadit?Není snad důležitější,že ty písně zazpíval na víc,než na výbornou,než že zpíval nahlas? Dále někdo srovnává fantoma s Moulin Rouge,nebo se Sweeny Toddem-lidi prosím vás vzpamatujte se!Vždyť ty filmy mají úplně jiný příběh!Mají navzájem společné jen to,že jsou to muzikály. Já jsem se na Fantoma dívala jedním dechem od začátku až do konce,a nelituji toho ani v nejmenším(do hudby jsem se úplně zamilovala,stejně jako do Gerardova hlasu..)tak nevím,proč někdo ano.

 • poster

  Mladý Frankenstein (1974)

 • poster

  Moulin Rouge (2001)

 • poster

  Trainspotting (1996)

  Jakmile se přeneseme přes pár nechutností, začne se film rozjíždět, McGregor hláškuje jak o život a heráku valem ubývá. Někteří lidé si myslí, že Trainspotting má odradit od užívání drog. Podle mně ale má za úkol ukázat to feťácké prostředí takové, jaké je, a přeberte si to jak chcete. Ukazuje spoustu důvodů proč brát nebo nebrat drogy. Ale kdo potřebuje důvody když má heroin?

 • poster

  Otec prasátek (TV film) (2006)

 • poster

  Tajemství hradu v Karpatech (1981)