J. T. Kirk

okres Uherské Hradiště

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 26.3.2012  22:06
    Hunger Games (2012)

Do kina jsem šel s vědomím, že hodnocení na ČSFD je trošku přehnané, alespoň podle mě. Je to zbytečně dlouhé, hodně keců a zbytečností by se dalo osekat. Pak by z toho byl hodně zajímavý snímek, který by neměl ani čas nudit. Příběh byl sice dobrý, ale docela předvídatelný. Jennifer Lawrence to skvěle zahrála a na tu roli se prostě hodila. Více krve by nebylo na škodu, ale nemůžu říct, že by to nějak zásadně vadilo. Bohužel je tu jedna věc, která celý film naprosto pohřbila a to je ta již mnohokrát zmiňovaná kamera. Jestli to byl záměr, mít všechno roztřesené, při soubojích nevidět naprosto nic a celkově si připadat, jako při jízdě po poli, tak super, úkol splněn. Pokud ovšem ne, tak je to velký průser. Myslím, že na svůj starý mobil bych natočil ty souboje nespočetněkrát líp. Bohužel, nebýt té kamery dal bych HG 4*, škoda.

• 22.3.2012  08:26
    Cesta do neznáma (TV seriál) (1995)

Hodnocení se vztahuje pouze na epizody ve kterých se vyskytuje většina původních hlavních postav. Např. 5. série je naprostá ubohost, tu jsem dokonce ani nedodíval, prostě to nešlo. Nerad bych tak dobrému seriálu kazil hodnocení kvůli posledním řadám, jestli se někdy dokopu k dodívání celého seriálu, tak nejspíš upravím hodnocení. Jak už jsem psal u pilotu, Wade je roztomilá, Profesor Arturo je bedna, Rembrandt je šoumen a Quinn je prostě Quinn. Zbytek postav, které následovali, byl pouze odpad.

• 22.3.2012  08:20

Naprosto skvělé! Snad nejlepší z celého seriálu. Wade je roztomilá, Profesor Arturo je bedna, Rembrandt je šoumen a Quinn je prostě Quinn. Úžasný začátek skvělého sci-fi seriálu, škoda že kvalita postupně upadá a to hlavně po změně hlavních hrdinů. Každopádně kdykoliv se chci podívat na dobrý seriál, tak minimálně první dvě série Sliders jsou jasnou volbou a samozdřejmě pilot, ten jsem viděl Xkrát.

• 17.3.2012  20:19

Co všechno ty lidi nenapadne. Kdybych byl Conway, tak bych si nechal změnit jméno na Stanley Kubrick, pak by zase bylo těžší ho prokouknout. Každopádně to byl zajímavý a vtipný film. Bohužel jenom průměr a to i přez skvělého Malkoviche.

• 17.3.2012  17:31

Po dlouhé době a těžkém vzpomínání na název filmu jsem se znovu podíval na Ztraceni ve vesmíru. Pravdou je, že jsem si z celého filmu pamatoval pouze konec, takže bylo načase to napravit. Některé věci nebyly zrovna promyšlené a efekty taky hodně vázly. Asi 90% hlášek bylo naprosto trapných a nevhodných. Zbytek ušel, dokonce se našlo i pár dobrých. Příběh jako celek není špatný, obsazení taky není nejhorší, až na LeBlanca, ten se mi tam vůbec nehodil. Dalo se z toho vytřískat o hodně víc, škoda.

• 9.3.2012  18:40
    Boxeři (1999)

Je to docela zajímavý film, samozdřejmě to má fůru chyb a nepřesností a taky třeba jízda autem je docela nudná, až na určité části (Lucy Liu). Taky souboj byl zmatený a trošku ujetý. Ale uznávám, že jsem se bavil celou dobu, někdy sice více, někdy zase méně, ale všechno to dorovnává ten překrásný mustang. Určitě nelituju, že jsem se na tento film podíval, ale na druhou stranu neplánuju, že bych se na to v nejbližší době díval znovu.

• 9.3.2012  18:19
    Drive (2011)

Na tenhle kousek jsem se těšil docela dlouho, je sice pravda, že jsem na něho zapomněl, ale naštěstí mi byl připomenut. Hned ze začátku vytknu jednu "maličkost", Volba písma, které se objevuje v úvodních titulkách a taky na některý plakátech je podle mě docela zavádějící a k filmu se nehodí. Navíc ta růžová barva, připadalo mi to, jako z nějakého romantického filmu. Ryan Gosling mi strašně připomíná Ryana Reynoldse, což je asi dobře? Co se týká Carey Mulligan, tak to je prostě strašně sexy kočka a opravdu jí to slušelo. No, ale na vzhledu herců zas tak nezáleželo (nebo snad ano?), myslím, že hlavní byl příběh a ten byl prostě špičkový. Začátek mě trošku naštval, hlavně kvůli tomu, že jsem nevěděl co se stalo s těma jeho pasažérama. To jsem se v průběhu filmu dozvěděl, takže super. Film neztrácel tempo a pořád uháněl v černém mustangu dál a dál (ten mustang jsem prostě nemohl vynechat). Trošičku mě lezlo na nervi, že hlavní hrdina někdy na otázky vůbec neodpovídal a když odpověděl, tak mu to trvalo tak 10 minut. Vždycky se usmál a až pak začal mluvit, chápu, že to tak bylo schválně, ale prostě tohle u filmu nesnáším. Sečteno, podtrženo je to parádní film, sice se nějaká ta chybka najde, ale bez toho by to snad ani nebylo ono. Zatím hodnotím za 4*, ale pokud mě něco přinutí se na něj podívat znova, tak kdo ví, třeba to bude tentokrát 5.

• 24.2.2012  11:04
    Psychoville (TV seriál) (2009)

První série byla každopádně lepší, než ta druhá. Nejlepší postavou byl pro mě Oscar Lomax, ale všichni byli zajímaví a zábavní. Mr. Jolly a Mr. Jelly, ti mě prostě dostávali pořád a to nemluvím o Davidovi a jeho matce. Jednoduše jsem se královsky bavil, černý humor mě vůbec nevadí, takže není co vyčítat. Ale pokračování už bych, být tvůrci nedělal , protože by to podle mě šlo docela hodně rychle tam, kde slunce nesvítí...

• 22.2.2012  23:58

Paráda! Už jsem se bál, že dnes neuvidím dobrý film, protože z Vyměřeného času mě bylo fat špatné, naštěstí Real Steel nezklamal. Až na určité části je to přesně podle mých očekávání. Jackman je super, jako vždy. V dabingu bylo pár chyb, ale to nemůžu počítat mezi zápory tohoto filmu. Celý film jsem doufal, že ho nakonec bude ovládat podle toho stínování a nakonec jsem se dočkal a byla to paráda! Nejvíc mě vadili ty mobily ze skla a vlastně všechny ty monitory a blbosti ze skla, ale jinak to byla paráda. Když to tak vezneme, tak to byl Rocky, jenom pár detailů bylo jinak. Vlastně jsem na konci uplně čekal, že začne vyřvávat ,,Adriano!" a na dotaz ,,Slyšel jste výrok rozhodčích, není to pro vás sklamání?" odpoví ,,Já vím, že jsem prohrál, ale seru vám na to, seru na to!" :)

• 22.2.2012  18:54

Dobře, předpokládal jsem, že to nebude film roku a měl jsem pravdu. Ale doufal jsem, že to bude aspoň trošku dobrý film. Hned ze začátku mě zarazilo to, že nebylo vysvětleno jak se to stalo, proč, jak to funguje, atd... Prostě bez těchto informací jsem začal film ihned zavrhovat, ale říkal jsem si, že se to snad časem vysvětlí... marně. No dobře, nechejme to jako takový neutrální bod, dejme tomu, že to teoreticky vneslo trochu tajemna. Zaměřme se na fakt, že nikdo ten čas "nefalšoval", to mě přišlo jako docela solidní blbost. Je sice možné, že nějací takový lidé existovali, ale každopádně o nich nebyla řeč. Ale raději bych se zaměřil na ty logické chyby, teda aspoň na ty nejzávažnější. Na začátek trochu matematiky: Máte 1,5h, autobus stával 1h, nyní stojí 2h, takže vám to nevýjde, ale to je nepodstatné. Když autobus dojede na zastávku (samozřejmě bez vás) zbývá vám 21 minut, z čehož vyplívá, že i kdyby stál 1h, tak budete v 1/3 cesty mrtvý. Taky tu byla řeč o tom, že pěšky je to na 2h a tím pádem by ten autobus asi moc rychle nejel, ale to je fuk. Dále tu máme třeba takovou drobnost, každému se už určitě stalo, že se vyboural v kabrioletu tak, že se celé auto převrátilo, on nebyl připoutaný a vyvázl pouze s odřeninami, že? Jo a nebylo náhodou někde řečeno, že správce dostává vždy jenom jeden den? Tím pádem, když si to pak Will vybral, tak by odpovídal jeho čas, ale ta jeho kočka by to nepřežila, protože si jenom "plácli" a převod času chvilku trvá, nebo snad ne? Jinak každý člověk, který nemá v hlavě nas*áno určitě nebude v poslední minutě svého života žvatlat o tom, že to nemá cenu a že to nezvládne, to aspoň skusím ne? Mimochodem, kde nabral Will těch 250 let, když hráli (poker?). Že by už nějakou dobu hráli a on je vyhrál? Ale proč by se ho Weise ptal na jméno až pak? Každopádně akce byla slušná, herci v pohodě a když jsem zrovna nemlátil hlavou do zdi kvůli těm kecům co tam byli, tak jsem se i docela bavil. Ale stejně mě nasralo, že tam nijak nevysvětlili původ toho všeho, na začátku filmu bylo řečeno, že nemají čas se tím zabívat a co čas do 21, než se jim spustí odpočet? To ať mi netvrdí, že se nad tím nikdo nepozastavil. A ty auta měly zvuk, jak moje staré autíčko na ovládačku.

• 21.2.2012  13:47

Řekl bych, že to bylo stejně dobré, jako první díl. Tedy alespoň jsem nenašel nic, kvůli čemu by měla být Hra stínů horší. Určitě byla Hra stínů zábavnější a komedii bych snad i zařadil mezi žánry. Oba dva hlavní hrdinové byly skvělý, stejně jako v prvním díle. Stejně jako v prvním díle se zde ukázala krásná Rachel McAdams, jenom je škoda, že tak krátce. Naštěstí ji pak zastoupila sexy Noomi Rapace. Jared Harris záporáka hrát umí (David Robert Jones - Fringe). Naštěstí jsem viděl ve 2D s titulkama, takže jsem si to mohl maximálně užít.

• 21.2.2012  13:33

Postava legendárního vyšetřovatele a génia Sherlocka Holmese pojatá trochu jinak. Více akce jenom prospělo a zaujalo mnohem větší publikum. Pořád se něco dělo, zábava byla taky značná. Robert Downey Jr. se v poslední době docela hodně zviditelnil a ještě nekončí. Role Sherlocka mu docela padla a myslím, že bez něho by to nemělo ten šmrnc. Jude Law se na roli Watsona taky hodil. Skvělý příběh a dobře padnoucí hudba Hanse Zimmera.

• 1.2.2012  21:48
    Poltergeist (1982)

Po těch letech jsem se konečně dostal k tomuto duchařskému hororu. Atmosféra je skvělá, konec se dal očekávat, ale to vůbec ničemu nevadilo. Hudba geniálního Jerryho Goldsmitha jenom dolaďuje atmosféru a dělá z tohoto filmu klasiku.

• 1.2.2012  15:47

Co říct k tomuto filmu? No, moc mě toho nenapadá. Trailer byl hodně dobrý, ale protože jsem ho viděl už docela dávno, tak jsem ani nevěděl, že šlo o tento film. Až při scéně se židlí mě to docvaklo. Vlastně je to taková klasická akční rubačka. Není na tom nic extra, ale De Niro si to valil hodně dobře, obzvlášť ta scéna s devítkou s tlumičem na té zastávce, to bylo hodně dobré. Chtěl jsem ještě něco, ale teď mě to nějak vypadlo, každopádně jako oddychovka to bylo dostačující.

• 29.1.2012  15:51

No, takhle to dopadá, když se vydá banda vystrašených měšťáčkých studentů na venkov. Tento film jsem už viděl nejmíň 3x a pokaždé jsem se skvěle bavil, nutno dodat, že to bylo 3x ve 14 dnech, což už něco znamená. Hodně šílená hororová komedie, která by sice mohla být ještě lepší, ale mě osobně to stačí i takhle. Nejlepší Tuckerova hláška: ,,Studenti! Studenti!"

• 29.1.2012  15:43

Filmy z mafiánského prostředí jsou v poslední době nedostatkové zboží, tedy alespoň ty dobré. Proto jsem velice vděčný za Sejmout zabijáka. Napětí by se v průběhu celého filmu dalo krájet a akční scény taky nebyly nejhorší.

• 29.1.2012  15:37

Čekal jsem, že to bude dobré a přesto jsem byl překvapený tím, jak moc dobré to je. Tolik hvězd v jednom filmu, to prostě stojí za podívání. Navíc sranda je celou dobu a takovou pařbu v Bangkoku to strčí do kapsy jako nic.

• 29.1.2012  15:33

Já prostě musím dát 4*. Takhle vtipnou komedii, která má příběh a ještě k tomu je to z části fantasy jsem už dlouho neviděl. Efekty jsou vinikající, hlášek je tu až, až a obsazení trojky hlavních hrdinů, je hodně dobré. Nejvíc mě asi rozsekal Standa Kožený a pokaždé, když si na něho vzpomenu, tak prostě nemůžu :D. Konec byl, jak se patří dobrý. Víc takových komedií!

• 29.1.2012  15:25

Celou dobu jsem se skvěle bavil a nebýt toho konce, možná bych zařadil Zdrojový kód mezi mé oblíbené filmy. Ale i tak jsem spokojený a pokud Duncan Jones zůstane u takových filmů, tak se ještě máme na co těšit.

• 29.1.2012  15:14
    Rango (2011)

Už sem se bál, že je s normálníma animákama konec, ale Rango to naštěstí zachránil. Skvělé, mnohem lepší, než jsem čekal. Je to zábavné, akční a dokonce mi nevadil ani ten klasicky westernový příběh. A ta hudba od Zimmera, no prostě super animák.

• 29.1.2012  15:06

Celý film se vlastně odehrává pouze v rakvi. V dnešní době, kdy je většina filmů plná efektů a tím pádem stojí hrozné prachy je příjemné vidět film, který vlastně nestál skoro nic. Pravda, i ty 3 miliony jsou docela hodně, šlo by to natočit i za pár tisíc. Film je napínavý od začátku, až do samého konce. Když už mluvím o tom konci, tak ten je na celém filmu nejlepší. Reynolds je super, ostatně, jako vždy.

• 22.1.2012  18:05
    Jonesovi (2009)

David Duchovny je prostě borec. Film je zábavný a ten nápad je skvělý. Nebýt toho, tak je to jenom průměrné něco, pokud vůbec. Ze začátku jsem sice vůbec netušil o co tam jde, ale to byl asi účel. Ten konec mohl být trošku originálnější, ale jinak k tomu nemám žádné připomínky. Podle mě by se z toho mohl udělat docela slušný seriál. Když vezmeme v úvahu, že lidi sledují třeba Ulici a nebo 90210, tak seriál založený na tomto nápadu by se mohl prosadit. Mimochodem, takovou práci bych bral taky, jenom by mě zajímalo, kolik jim to vynášelo.

• 22.1.2012  17:54

Zábavné postapo, které se v žádném případě nebere vážně (díkybohu). Navíc tu hraje Malcolm McDowell, což je pořádné plus. Je to vlastně tak šílené, až je to skvělé. Komiks jsem nečetl, takže to nemůžu srovnávat, možná časem. Podívejte se na to a pochopíte... Možná.

• 22.1.2012  17:46

Čekal jsem podprůměr, ale byl jsem mile překvapený. Je to vtipné, docela ujde i ten příběh a hlavně v hlavních rolích jsou dvě sexy herečky (Jennifer Aniston a Brooklyn Decker). Dobře jsem se bavil, ale na 4 * to bohužel nemělo, ale bylo to o chlup.

• 22.1.2012  17:40
    Vlákna (TV film) (1984)

V poslední době jsem viděl pár postapo filmů, ale proti Threads jsou to všechno blbosti. Vlastně se to hodně podobá Dnu poté (1983), jenom tu se vůbec nes*ali s nějakým umíráním zvířat, lidí a hlavně je tu znázorněné i to, co by následovalo po atomové válce. Sice se prvních několik desítek minut "nic" neděje, ale pak se to všechno rozjede a je to opravdu nářez. Občasné proložení scén textem s údaji (např. počet zemřelých, síla radiace, atd.) byl naprosto skvělý nápad a tím se stal film ještě větším unikátem. Od teď je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů.

• 22.1.2012  17:32

Už to prostě není ono. Jediná dobrá věc jsou ty úmrtí, bohužel to nestačí. Příběh je pořád stejný a každému, kdo viděl alespoň jeden díl Nezvratného osudu je jasné, jak bude celý film probíhat. Je pravda, že se tu objevilo pár změn, ale chtělo to spíš něco zásadního. A to jsem zvažoval zajít na tento film do kina. Ještě, že jsem tak neučinil, protože by mě fakt, že je to blbost naštval ještě víc. Nechci vidět, jak by vypadal Nezvratný osud 10... U toho by lidi snad páchali sebevraždy.

• 22.1.2012  17:25

Trapná, až debilní rádoby komedie. V poslední době jsem si zvykl na kdeco, ale tohle je opravdu trošku moc. Který debil napsal něco tak strašného? Aha, Sandler, tak už je to všechno jasné... Je mě z toho tak špatně, že už to radši nebudu víc rozebírat. Jedna * za Christinu Ricci a za Kevina Nealona (Doug Wilson), protože scény s ním udržovali film, alespoň trošku vtipný.

• 19.12.2011  15:04
    Strašáci (2011)

Obyčejný remake, na dnešní dobu nic neobvyklého. Je pravda, že některé věci jsou tu trošku lepší, ale těch je minimum. Jednou z nich je přítomnost Jamese Woodse. Je to další docela zbytečný film, raději se podívejte na původní strašíky s Dustinem Hoffmanem.

• 19.12.2011  14:52

Musím uznat, že jsem čekal trošku něco jiného. U bratrů Coenových jsem zvyklý spíše na komedie a to hodně dobré komedie, takže nejspíš proto jsem nebyl spokojený. Nemůžu tvrdit, že by mě to nebavilo vůbec. Chvilkama to bylo hodně zajímavé, ale pak se zase dlouho nic nedělo. Na konci by nebylo špatné alespoň nějaké ukončení, protože takhle to byl film naprosto o ničem.

• 19.12.2011  14:43
    Bill Hicks: Revelations (TV pořad) (1993)

Nejlepší video Billa Hickse, kdo tohoto komika nezná, tak by to měl fofrem napravit. Jak už jsem zmínil u jeho videa Relentless, tak souhlasím téměř se vším co tvrdil. Dokonalá show, jsem schopný se na ni dívat i několikrát po sobě a stále mě dokáže pobavit.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14