Ženy na cestách (2010) (pořad)

Přesná reflexe českého mainstreamového turismu. Mě to baví. :) (Akorát tam chybí ponožky v sandálech a chleba s řízkem)

Princezny (2005)

Hudba od Manu Chao. Výborně.

Autosalon (2005) (pořad) odpad!

Pfffffffffffrrrrrrr! To upřednostňování značek mě u tohoto pořadu naprosto irituje.... Citroen má naprosto úžasně velkej kufr o objemu až 500 litrů a za chvíli vám tvrdí, že tenhle hnusnej Peugeot má jen 800 litrů, což je pěkně málo... Top Gear rulez.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Pevnost Boyard rulez, ale tohle taky docela jde. Ale kdyby byly některý "disciplíny" bez jištění, tak by to asi bylo zajímavější :)

Bruno (2009)

Přijde mi, že Sacha v Boratovi zjistil, že v americe si může dovolit opravdu všechno a v Brunovi už jede na jistotu.

Škola svádění (2006)

Náhodou docela sranda. Narozdíl od ostatních romantických "komedií", které mi většnou přijdou naprosto nudné, utahané a přihlouplé, jsem se u tohoto filmu občas i docela zasmál (- spoiler - hlavně scéna s pokresleným psem, Roger v trenýrkách vs. gangsta, nebo pitomci s paintballovkama jsou hodně vydařené). Jo, a Ben Stiller, teda spíš v tomto podání pitomec co si nasadí knír a teď bude vtipnej je tady naprosto mimo.

Bobule (2008)

Prdelačka rulez!