Zuzatornik

okres Jihlava

4 body

<< předchozí 1 2
    • 2.5.2017  21:42

Dechberoucí. Myslím, že se z tohohle dílu nikdy nevzpamatuju. Hlavní hrdina mi nijak nevadil, ale chápu, že nemusí každýmu sednout. Pro mě asi nejlepší díl z celýho zrcadla.

• 14.10.2016  23:16
    Stážista (2015)

Příběh docela dobrej. De Niro podává skvělej výkon a ani ostatní to nijak nekazí. Jenom celej film mohl mít minimánlně o půlhodinu kratší stopáž a bejt ořezanej o ty přeslazený bezduchý kecy a zbytečně dlouhý scény. Nebýt toho, dám klidně 4* a nemám výhrady, ale takhle jsem si už přála, aby byl konec. Konec byl, jen tak mimochodem, docela nezajímavě pojatej. Určitě z něj šlo vytěžit víc. Film je příjemná oddychovka, která rozhodně neurazí.

• 14.10.2016  23:11

Tohle mi vážně sedlo. Prozatím nejlepší díl série, ale nechci zase moc předbíhat, ještě pár dílů zbývá. Každopádně, dlouho jsem u ničeho takhle nenasmála. Klasický Red Dwarf. Kocour s Listerem nemají chybu.

• 16.12.2013  21:44
    Famílie (TV seriál) (2010)

Odpad za to, že to pokaždý když nějakej díl vidím, mám chuť vyhodit televizi z okna, aby už bylo ticho. Nesympatický uječený postavy, podle mě snad i naprosto nereálný situace a pokud je toto opravdu pro někoho obraz reality...no nazdar. Chápu, že si Familie najde svý fanoušky, ale mě to nijak neoslovilo.

• 19.10.2013  12:24
    Smrtící vegetace (TV film) (2011)

Viděla jsem dost hrozných filmů, ale tenhle mezi ně určitě nepatří. Proto se divím, jak je možný, že má tak tragický hodnocení. Oscarový dílo to není ani zdaleka. Přesto tam není nic, co by mi zásadně vadilo, rušilo mě nebo bylo trapný. Znova už se na to určitě dívat nebudu, ale dalo se to.

• 31.5.2013  19:37
    Vylomeniny (TV pořad) (2013)

Mně to přijde vtipné. Konečně nějaký vtipný pořad, který nebalancuje na hranici trapnosti. Moderátoři jsou skvělí a účastníci většinou taky, protože takhle si dělat srandu sám ze sebe nedokáže každý.

• 4.8.2012  00:48
    Volejte věštce (TV pořad) (2008)

Ne že bych si někdy (nedej bože) tohle cíleně pustila a sledovala (nedej bože) do konce, ale už několikrát se mi při nočním přepínání kanálu poštěstilo, že jsem se zadívala. Nemělo by to bejt snad trestaný - nechat ty krasavice povídat úplný kecy o ničem a vydávat to za rady a nechat si za to ještě platit?

• 23.6.2012  14:11
    Nenávist (2002)

Celým filmem se táhla zajímavě napínavá atmosféra, dokonce i nápad byl dobrej, ale něco tomu chybělo. Ne že by se u toho člověk nedokázal bát, to zas jo. Nicméně tam spoustu spojitostí zůstalo nedořešených. Nedotažený do konce.

• 3.11.2011  21:20
    Tele Tele (TV pořad) (2000)

A mně se tenhle humor líbil! Není to nic inteligentního, ale vy snad čekáte od tv pořadů nějakou inteligenci?

• 29.10.2011  02:00
    Finále (2009)

Musím říct, že z toho mám spustu smíšených pocitů. V první řadě mi vadilo jak je to natočený, než jsem se podívala z jakýho to je roku, tak jsem myslela, že to pochází z doby raz dva. Za druhý..film má spoustu skvělých myšlenek a nápadů, bohužel naprosto nedotažených do konce. Některé scény zbytečně dlouhé a u některých by se naopak hodila minutka navíc. Scénář mi kupodivu nevadil, aspoň se tam zbytečně nekecalo. Ale jeden by se v tomhle celým zmatku ztratil. Na odpad to není, ale už to znova nepotřebuju vidět.

• 28.10.2011  22:11

Tomuhle filmu nepřestanu nikdy tleskat. Nolan je bůh a opět nám vytřel zrak. Perfektní herecké výkony, skvělá atmosféra, scénář promyšlený do každého detailu, úžasný filmový zážitek. Jedině v superlativech.

• 28.10.2011  21:57
    Gorila: Příběh opičí (amatérský film) (2005)

Byla jsem opilá já nebo oni? Co na to říct...že jsem se začla několikrát nevěřícne smát z toho ani tu jednu hvězdu neudělá.

• 20.8.2011  16:45
    Miss Březen (2009)

S prominutím fakt čumim, kde vzal tenhle film tak vysoký hodnocení? Nuda, trapný vtipy, humus, tlachaní o ničem..prostě trapas.

• 15.8.2011  23:49

Vážně neotřelý a zajímavý dokument, který by měli povinně pouštět na všech základních školách. Jelikož je má drahá maminka v nutrícii velmi velmi vzdělaná, tak mi to příliš nového nepřineslo a je fakt, že jsem se ke konci už nudila. V podstatě přece všichni víme, že ten cheeseburger vůbec, ale vůbec není zdravej...a ani za ty přesolený hranolky nám tělo nepoděkuje, jen občas sem tam některej člověk potřebuje, aby mu to i "ta" televize řekla. Něco mi brání dát 4*, ale tohle by se prostě mělo vidět.

• 6.8.2011  20:36

Musím uznat, že Román pro muže mě pozitivně překvapil. Na to, že jsem se na tenhle film ani neměla v plánu dívat (i možná kvůli "všelijakému" hodnocení) mě opravdu zabavil. Donutil zahrál zazobaného neohleduplného Cyrila vážně bravurně. Nevím, co komu na tom vadí, pár sprostých slov snad? Nebo že je to (možná nepřiznaný) obraz dnešní doby? Je fakt, že to nebyl žádný extra velký filmový zážitek, nicméně pro mě žádný podprůměr.

• 25.7.2011  23:53

V první řadě musím uznat, že jsem ne zrovna málo zaujatý Pottermaniak, který nemůže jinak než 5hvězd. Ale pro mě to bylo vážně úžasné, napjaté a hlavně strhující epické zakončení. Od první minuty jsem chtěla, aby ten film nikdy neskončil a po celou dobu to byl pro mě skvělý zážitek. Jestli 3D nebo ne už je subjektivní, možná zbytečné, nadruhou stranu...to co si tolik let představujete máte najednou téměř na dosah ruky. Nicméně se těším na 2D verzi s titulky. Je samozřejmé, že se to v nejedné scéně lehce rozchází s knížkou. Věřím, že i diváci, kteří nepřišli do styku s knížkou, mohli být v mnoha případech zmateni. Pro mě je to ale filmový vrchol tohohle roku.

• 25.7.2011  23:39
    Stmívání (2008)

Pro mě zatím To nejlepší, co Twilight nabídnul (a to že toho moc nenabídnul). Má to své kouzlo, které vás drží u obrazovky a velmi příjemný a dobře poslouchatelný soundtrack. Co mi ale vadí jsou dialogy, které se tváří, že jsou jako něco víc, přitom ale postrádají tu hloubku. Když jsi člověk zvykne na to, že v maskérně nevedou jiný než biíý pudr, není to tak zlý.

• 25.7.2011  23:32

Po dlouhém odkládání jsem již měla tu "čest" a viděla to. Snad to ani nemělo cenu, nicméně jsem se dokoukala do konce a musím říct, že to jdem s Twilightem tak akorát do filmovýho pekla. Proboha, o čem to jako mělo bejt??? O hloupý holce, která furt a furt neví co chce? Nebo jen přehlídka vyumělkovaných náádherných amíků, jejichž výkony omlouvá jen vzhled? Pořádně nevím, za co dávám tu jednu hvězdičku, asi jen že se mi to prostě nezdá jako Odpad.

• 7.5.2011  20:15
    Sonny ve velkém světě (TV seriál) (2009)

O tom, že na Disney channelu dávají jednu vymejvárnu za druhou, už víme snad všichni. Ale tohle je blbost prvního stupně. Trapný dialogy a přehrávání, ale hlavně, že je ke každý druhý větě přidanej potlesk a bouřlivej smích. Zlatý časy, kdy to byl ještě Fox kids.

• 7.5.2011  20:09

Pro mě silně podprůměrná teenage komedie. Na konci tomu chyběl snad už je typicky krásnej zamilovanej americkej konec, kdy se Kráska zamilovala do Zvířete . Hrůza. Od odpadu to dělí jen jedna zásadní věc - viděla jsem to od začátku do konce a ani se nijak zvlášť nenudila.

• 3.4.2011  18:00

Neobvyklý a originální téma na americkou romantickou komedii. Jo zezačátku by to asi bavilo slyšet myšlenky protějšků, ale kolikrát je lepší nějaký věci nevědět :-). Gibsonovi i Helen to sedlo, takže spolu tvořily zajímavou dvojku, na kterou se dobře kouká.

• 3.4.2011  17:53

Po dlouhý době nová česká komedie, která mě baví a není jen na jedno shlídnutí. Je to příjemná oddychovka s žádným složitým nebo obvyklým příběhěm. Tenhle druh humoru mě vážně po celou dobu rozesmíval. Jen snad víc takovýhle filmů.

• 3.4.2011  17:45

Nechutný, trapný, nevtipný. Některý parodie celkem vyšly, snad proto aspoň jedna hvězdička.

• 3.4.2011  17:42
    Tupíři (2010)

Hodně dobrá parodie! Co se týče gestikulace, tak ta jako by z oka vypadla Twilightu. Že některý scény byly na hranici vkusu, celou úroveň filmu hodně sráží.

• 3.4.2011  17:37

Hned po skončení už jsem dávala 5 hvězdiček, pak jsem se musela probrat z euforie a nadšení. Neuvěřitelně mě to bavilo a to jsem nikdy na tyhle animáky (s výjimkou Shreka) jako je Doba ledová, Madagascar...nebyla. Je to skvělá podíváná, ale není to film na kterej bych mohla koukat pořád.

• 3.4.2011  17:33

Pro mě veliký zklamání. Podle mě si režisér, z jehož rukou pochází Requiem for a dream, mohl dovolit sakra víc. Téma se mi líbilo i celkově začátek, kdy baletka začne propadávat své roli, ale ten závěr? To už bylo chvílema i směšný a přehnaný. Čekala jsem mnohem víc napětí.

• 3.4.2011  17:29
    Pach krve (2003)

Co čekat od západního hororu...dobrej scénář určitě evidentně ne. Co se efektu a hlavně krve týče, tak to bych u Pachu krve asi nepostrádala. Nechuťárna dobrá, ale neustálý přímominky na sex na začátku mi přišly celkem mimo mísu a ne zrovna vhodný.

• 3.4.2011  17:27

Škoda tý velký podobnosti se Sílou lidskosti, v Nickyho rodině už nebylo nic tak překvapující. Ale dokument je to skvělej. Ono tady jde hlavně o Wintona, takže celkovýho zpracování už si člověk tolik nevšímá. Jak tohle mohl jeden člověk udělat, je pozoruhodný a já ho hrozně obdivuju.

• 3.4.2011  17:22

Možná je to průhledný a pro mnohé nezajímavý, ale pro mě je tohle vážně srdcovka. Konec mě dojal asi stokrát víc než u Titanicu, kvůli tomu 5*. Jo asi snaží hrát na city ale u mě se jim to vážně povedlo.

• 3.4.2011  17:13

Sice nejsem fanoušek komixových hrdinů, ale tohle mě rozsekalo. Těžko říct jestli to bylo efekty, příběhem, Balem či Jokerem. Každopádně vše z toho bylo perfektní. Mimojiné si myslím, že i smrt Heath Ledgera dala filmu "něco ozvláštňujícího". Po ne až tak omamném Batman Begins nasadil Dark Knight laťku hodně vysoko budoucímu The Dark Knight rises, kéž by se tak vyvedl.

<< předchozí 1 2