Mefistofelle

okres Plzeň
Vcelku neškodný magor

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 24.8.2011  21:10

... a bude hůř! Opravdu? Film nám prezentuje dobu, kdy už možná už ani hůř být nemohlo. Je to doba, kdy jakákoli odlišnost vedla k persekuci, kdy touha po svobodě a životě nezávislém na komunistickém kolosu byla trestána vězením nebo blázincem, kdy hrdinové druhé světové války žili v bídě na ulicích. Může snad být něco horšího? Ano, může... pořád ještě existuje smrt. A přesto se jedná o film, který kromě bídy ukazuje i svobodu, lásku a drobné radosti života. Je to film o hezkých věcech, které ovšem musíme hledat v nánosech neskutečné špíny. Skoro si říkám, že mi je líto, že jsem se nenarodila o něco dříve a moje teenagerská léta mě zastihla v mnohem příznivějších podmínkách. Už se ale každopádně těším, až si seženu knižní předlohu...

• 4.6.2011  13:08

Další ze série mnoha japonských duchařin, která nenadchne ani neurazí. Námět a zápletka nejsou nic originálního a vše běží v zaběhnutých (a taky místy už dost okoukaných) kolejích. Dá se v podastatě říci, že pro někoho, kdo je v asijských hororech zběhlý, to nic nového nemůže přinést, zatímco pro toho, kdo se s asijskou produkcí setkává poprvé, je to maximálně dost nevšední zážitek. Pár lekaček docela ujde, herecké obsazení je průměrné a atmosféra zde sem tam taky je. A i když závěr byl dost nepovedený, dávám 3*, protože se nejedná o debilitu, u které byste se vyloženě nudili.

• 1.10.2011  18:18

Thajsko znamená exotiku a pokud ji spojíme s dobrým thrillerem, máme skoro vše, co si fanoušek daného žánru může přát. Děj je prostý a jednoduchý, ale jednotlivým postavám i atmosféře to očividně sedí. Gradace taky funguje tak jak má, jednotlivé úkoly, které po uši zadlužený muž plní, jsou stále bizarnější a brutálnější a s každým novým ve vás roste očekávání závěrečného vyvrcholení. Některé scény jsou možné nechtěně vtipné (což je na druhou stranu dáno odlišnou mentalitou západního diváka), ale celkově se jedná o vyváženou směs nechuťáren a dobrého napětí. Závěr, který jsem očekávala se skutečným zájmem, je působivý, ačkoli by se mohl obejít bez jistého morálně-filozofického nádechu. Jako celek hodnotím tento smělý thajský pokus jako velmi hodnotný příspěvek do asijské kinematografie.

• 2.7.2011  22:33

Já to říkám pořád, že ti hipízáci z PETY jednou něco pokazí:)... 28 Day Later sice není nejoriginálnější zombie film pod sluncem co se týče základní dějové linky, ale zato má nejen rozumně vypracovanou psychologii postav, ale i dobrý scénář. Efekty taky patří do lehce nadprůměrné kategorie a proto je trochu škoda, že zombíků si moc neužijete. Na rozdíl od podobných snímků zde totiž nejde o žádné extra brutální řezání mrtvoláčků, ale o jednotlivé postavy a vztahy mezi nimi. Post-apo prostředí je místy jen kulisou ustupující silně do pozadí, takže jsem chvilkami během filmu zapomínala, v jakém že světě se to hlavní hrdinové nacházejí. No, ne že by to nebyla příjemná změna... Co mi trochu nesedlo byla ta epizodka s vojáky, zvláště ke konci. Ale celkově to prostě nejde hodnotit hůř než za 4*.

• 21.5.2011  18:28

Jak jsem předpokládala už po první půl hodině, většinu času jsem se dost nudila. Ne každý dokáže dobře natočit film odehrávající se v několika pár místnostech a v tomto případě bohužel musím říct, že se to opravdu moc nepovedlo. Rozjezd byl na můj vkus poněkud dlouhý a jakmile se začalo konečně něco dít, nestálo to za moc. A na to, že se jedná o film z roku 2008, tak mi přijde, že lepší triky jsem viděla i v mnohem starších filmech. Ale abych jen nehaněla... herecký výkon Famke Janssen není nejhorší a v asi třech momentech je to docela napínavé. Jako celek to ale vidím pouze na slabší 2*.

• 5.9.2014  11:58

Znáte ten pocit když si chcete vzít jeden kus pizzy, ale rozteklý sýr ne a ne oddělit dva kousky od sebe a tak natahujete ruku tak dluho dokud se na sýrová nitka nepřetrhne? Že je to otravné? Podobný pocit jsem místy měla u tohoto filmu. Někomu v tomto případě rozvleklé tempo vyhovuje, mně tedy rozhodně ne. Zpočátku to vypadá na duchařinu klasického asijského stylu, ovšem někde v polovině se film překlenuje v drama/thriller na téma osamělost, nepochopení a vyrovnávání se s trpkou minulostí. Proč ne, proti změně žánru nemám nic, ale během celého průběhu jsem nechápala kam vlastně chce film směřovat, co je jeho finálním poselstvím a co si z něj mám vzít kromě depresivního pocitu. Čistě objektivně vzato, není to špatně natočené ani zahrané, formální stránka je zcela v pořádku, ale subjketivně to ve mně nevyvolalo téměř žádné pocity, nedokázala jsem se identifikovat s postavami a jejich osudy mi byly víceméně lhostejné.

• 4.3.2014  22:45

Film je tématicky blízký Habermannovu mlýnu, ovšem zdá se mi, že pozornosti českého diváka poněkud uniká. A ono se není co divit, vyvolává o poznání méně emocí než jeho slavnější brácha. A to i přesto, že ukazuje prakticky to samé, tedy sviňské chování a násilí na nevinných. Možná je to nepřesvědčivými hereckými výkony (Vetchý se moc nepředvedl, o jeho filmové manželce německého původu se dá říci to samé) nebo tím, že se obtížně vžívá do postav, o kterých vlastně vůbec nic nevíme kromě toho čí je kdo příbuznej a na jaké straně barikády stojí. Rozhodně to ale není špatný film, do průměru se vejde celkem pohodlně.

• 4.4.2012  21:19

Pěkný kraťas, jež vám zabere 10 minut, kterých nebudete litovat. Není to žádný majstrštyk na profesionální úrovni, ale atmosféru to má dobrou, zejména v první polovině, která se odehrává v metru. K té druhé bych sice nějaké výhrady měla, ale jsem moc ráda, že takové kraťasy existují a tak si protentokrát rejpání odpustím.

• 5.6.2011  14:10
    =3 (TV seriál) (2009)

Tenhle seriál staví na jednoduchém druhu zábavy - dělání si srandy z videí, která se šíří po internetu. Podobný projekt existuje i u nás, jmenuje se Stahovák a je to tragédie. Rozdíl oproti Stahováku tkví v případě =3 v tom, že je to opravdu vtipné. Ray William Johnson je rozený bavič a je na něm vidět, že to, co dělá, ho skutečně baví. Zbývá jenom doufat, že mu popularita, které se momentálně těší, nestoupne do hlavy a dokáže udržet kvalitu svých videí na takové úrovní, na které je doposud.

• 25.12.2011  18:25
    Aftermath (1994)

Jeden veselý patolog si dal rande s jednou moc milou slečnou. Na tom by ještě nebylo nic zvláštního, ovšem rande si dali na pitevně. Pořád to není dost zvláštní? Tak dobře, ona slečna byla mrtvá... Autopsy je kraťas, který si nebere servítky. Pokud nechcete vědět, jak vypadá práce na pitevně - nedívejte se na to. Pokud nechcete vidět patologa znásilňujícího mrtvolu - nedívejte se na to. Pro nás "úchyláky", co mají žaludek z oceli, je to ovšem lahůdka. Mozartovo Reqiuem hrající na začátku dobře naladí na zbytek. A sotva si trochu zvyknete na pitevní prostředí, přijde pořádný hardcore zakončený takovou roztomilou scénou s krmením pejska. Zkrátka, nic pro slabé povahy to není a smlsne si na tom jen okrajové publikum.

• 7.5.2011  11:37
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Pokud chcete sitcom s neodolatelně vtipnými hláškami a veskrze sympatickými postavami, IT Crowd vás na 100% nezklame. Vytknout můžu jenom pár slabších dílů.

• 3.10.2013  18:38

A máme tu další prasárničku po japonsku. Jedná se o exploitation, ovšem hladina brutality je poněkud střídmá v porovnání s tím, co jsem dosud měla možnost vidět. Čtveřice soutěžících zde plní jednotlivé úkoly za cílem vyhrát milion yenů, které jim mají pomoci dostat se z těžké životní situace. A není tak těžké si domyslet, že v jednotlivých kolech značně přituhuje a soutěžící se nebojí sáhnout po stále brutálnějších metodách jak vyřadit své soupeře. Je to něco jako Saw, akorát značně povrchní a prvoplánovité, postavy jsou jen figurky na úchylné šachovnici a nedá se říci, že by se autoři nějak zvlášť snažili abychom s nimi soucítili. Celé to na mě trochu působilo jako značně nedotažený polotovar nebo spíše koncentrát něčeho co mělo původně být mnohem víc šokující. Slabší tři hvězdičky jsou proto podle mě odpovídající hodnocení.

• 3.10.2013  16:30
    Alicia (1994)

Surrealistická úchylárna kde je vlastně jedno o co tam jde, protože nejdůležitější je audiovizuální brnkání na nervy. Deprese a hnus, to jsou hlavní atributy tohoto kraťasu. Co víc k tomu říct? Snad jen: mrkněte na to, těch pár minut vás nezabije a je to velmi zajímavý zážitek.

• 1.2.2013  01:57

Je to v podstatě úplná debilita, ale mě naštěstí debility baví, takže na slušnej průměr to u mě bez problému dosáhne :). A lego Pinheada bych chtěla mít doma :).

• 16.1.2012  16:33
    Alyce Kills (2011)

Tak tohle bylo velmi příjemné překvapení. Původně jsem od toho neočekávala moc a ani začátek nenapovídal tomu, že by se mělo jednat o něco pozoruhodného. Psycho začíná v momentě, kdy se hlavní hrdinka propadá do stále větší schízy pod vlivem drog, prostřednictvím kterých se snaží zapomenout na to, co provedla své nejlepší kamarádce. A jak to tak u drog už bývá, je ve stále horším stavu a nakonec se z ní stává naprostý psychopat. Posledních dvacet minut je pak opravdu pecka. Škoda jen, že si z toho nejspíš budu pamatovat jen těch posledních dvacet minut...

• 26.12.2015  14:23
    Ame no machi (2006)

Ame no machi stojí mezi ostatními japonskými horory v kategorii solidního průměru. Japonská hororová škola podlehla tomu samému nešvaru jaký je vidět v tvorbě z USA. V obou případech se točí duchařiny a mysteriózní horory, které vypadají jako kdyby někdo pořád dokola používal ten samej prefabrikát, akorát ho pokaždé okořenil trošku jinak. Průměrné postavy a průměrný příběh jsou snadno zaměnitelné za dalších 100 filmů, nic nového nebo šokujícího se nekoná, ale pořád se jedná o víceméně koukatelnou záležitost, která neurazí. A pokud někdo teprve začíná s japonskými horory, není to úplně špatný film, na kterém začít, protože je ještě relativně nenáročný a ve vyprávění velmi přímý. Přesně takový je Ame no machi. Tenhle komentář by klidně mohl být delší a měla bych i chuť se k tomuto filmu trochu rozepsat, protože moc komentářů k němu zde nevidím, ale film samotný mi to vůbec neusnadňuje, protože o něm nejde říci skoro nic, co už nebylo řečeno jinde ve stovce variací.

• 23.6.2011  15:47

Ačkoliv těmhle hororům opravdu moc neholduju, musím uznat, že mě to docela bavilo. Hlavně začátek odehrávající se na vřesovištích a ve vesnické hospodě stál docela za to a velmi dobře mě naladil na další sledování. Komediální prvky zde navíc vůbec nepůsobí rušivě, jak jsem původně tak trochu očekávala. A jak už zde poznamenali mnozí, přeměna ve vlkodlaka je po trikové stránce nadprůměrně dobře zvládnutá a působila na mě dokonce líp, než takové ty moderní plně počítačové přeměny.

• 2.9.2011  21:34

Svět není zdaleka tak idylický, jakým se zdá být. A zvlášť země jako je Brazílie jsou místem, kde se život snadno může stát peklem. Už od začátku se film s hlavní hrdinkou nemazlí. Maria, sotva dvanáctiletá dívenka s naprosto odzbrojujícím smutným výrazem v krásných tmavých očích, je vystavena krutosti, sexuálnímu týrání a různým formám ponižování. A přesto z této postavy vyzařuje neuvěřitelná čistota i nevinnost. Mám-li srovnávat s tématicky podobným filmem Lilja 4-Ever, docházím k závěru, že zde na mě díky oné nezničitelné nevinnosti působil osud mladé prostitky mnohem tragičtěji, neřku-li dojemněji, a tím pádem na mě příběh více zapůsobil. Celková dynamika děje mi taky vyhovovala, stejně jako herecké obsazení. Nezbývá než říci, že jako film na téma dětské prostituce to zkrátka funguje dobře a moje očekávání byla zcela naplněna. Rozhodně doporučuji.

• 3.12.2013  22:58

Film značně připomíná zde již mnohokrát zmiňovaný Přelet nad kukaččím hnízdem. Ačkoliv nedosahuje jeho kvalit co se scénáře týče a postrádá výraznou osobu Jacka Nicholsona, dá se počítat mezi velmi počiny na toto téma. Osobně se mi líbil přístup k popisu rozvoje škaredé nemoci jménem schiozfrenie. Ve filmech obyčejně nevidíme postupný rozvoj (zkrátka tak jak to ve skutečnosti opravdu je), ale náhlé rupnutí v kouli. Postava Paula se nejdřív začne chovat trochu divně, posléze si toho všímá jeho okolí a nakonec je soužití s ním absolutně nesnesitelné, což vede k jeho umístění do blázince. Zde ho dají dohromady, vrátí se domů, po čase vysadí medikaci a vše začíná znovu. Dokonale realistické. A herec, který Paula zosobňuje a jehož jméno nejsem schopna ani napsat, by si určitě zasloužil nějakou islandskou filmovou cenu (pokud jí už nemá), protože jsem mu toho schizofrenika opravdu věřila. Rozhodně bych film doporučila všem těm, kteří se chtěji dozvědět něco o schizofrenii, protože je to zatím nejlepší snímek, který se touhle nemocí zabývá.

• 21.12.2011  09:52
    Angel Heart (1987)

Nemůžu si pomoci, ale ani zdaleka mi to nepřišlo tak brilantní, jak by se mohlo podle zdejších procent zdát. Bavilo mě to první půlhodinu, ale poté už jsem se začala trochu nudit. Mickey Rourke se docela snaží, ale maximum ze sebe podle mě nedostal ani zdaleka. Jediný herec, který mě silněji zaujal, byl Robert De Niro, který byl skutečně démonický, ovšem zamrzelo mě, že mu nebylo věnováno víc prostoru. Jako plus rozhodně beru vykreslení dobového prostředí a života černošské populace... mimochodem, jejich hudba má opravdu něco do sebe. Jako mínus vidím přílišnou rozvláčnost děje, navíc podpořenou docela dlouho stopáží, a podivný závěr. Voodoo tématika mi rozhodně nevadí, ale téma nebylo dostatečně rozvedeno, ačkoliv potenciál je zde veliký. Angel Heart není špatný film, ale mezi výrazně dobré (alespoň z mého úhlu pohledu) rozhodně zařadit nejde.

• 5.6.2011  14:27
    Angst (1983)

Další z mnoha příběhů o fiktivním sériovém vrahovi a dle mého názoru také jeden z nejlepších. Nestaví na brutalitě ani explicitním násilí, tudíž za slasher se to nedá označit ani náhodou. Na diváka působí úplně jiným způsobem - vše je postaveno na úhlu pohledu samotného vraha a jde čistě jen o jeho vlastní vnímání světa a situací, do kterých se dostává. Jiným postavám je zde věnován prostor minimální, hrají vesměs nevýznamnou roli a jsou čistě jen prostředkem pro vrahovu úchylnou seberealizaci. Proto mi ani nevadí, že herecké výkony "obětí" nejsou na kdovíjak vysoké úrovní. A když už jsme u těch hereckých rolí, nemůžu nepoznamenat, že Erwin Leder v roli psychopata na mě působil opravdu přesvědčivě. Děj je zde velmi jednoduchý: vrah je propuštěn po mnoha letech z vězení a i když si systém myslí, že je napraven a nemůže už nikomu ublížit, on ví, že hned jak se dostane ven, začne s vraždami znovu. A proto se vydává hledat ideální prostředí, které nalezne v jednom domě, kde se ukryje a čeká na příchod jeho obyvatel. Během té doby a i v dalším průběhu filmu se dozvídáme prostřednictvím jakéhosi vrahova vnitřního monologu o jeho mládí. Za povšimnutí tak stojí, že na rozdíl od spousty jiných filmů, kde je pro nás chování vrahů něčím absolutně nepochopitelným, tak zde mu vidíme do hlavy perfektně a není těžké si domýšlet, jaké jsou motivy i těch sebezvláštěnjších činů, kterých se dopouští. Dojde samozřejmě i na vraždy, které ačkoliv nejsou kdovíjak brutální, jsou působivé svým naturalismem. Nejedná se o film, který by nadchl každého a ani se o to nesnaží, ale dle mého názoru je to jeden z nejvíc nezapomenutelných psychologických filmů, jaké jsem kdy viděla.

• 22.5.2011  13:04
    Antikrist (2009)

Úchylné filmy, které mají problém s tím, že je někde nechtějí promítat, mě vždycky lákají a tak jsem se na Antikrista docela těšila. Po shlédnutí ale nechápu ty důvody, proč byl film označován za jedno z nejbrutálnějších děl. To, co je zde totiž skutečně brutální, jsou psychické pochody a proměny hlavních postav, fyzické násilí je zde vyjádřeno jenom jako prostředek k vysvětlení těchto psychických stavů. Jako první bych ovšem zmínila naprosto úžasný, emotivní a takřka geniálně natočený prolog, který vám doslova vyrazí dech a výborně vás naladí na depresivní pokračování filmu. Nešťastní rodiče se snaží najít útěchu v lesní chatě, ale místo toho se dočkají postupně narůstajícího šílenství protkaného znepokojovými hororovými scénami. Závěr je přitom skoro tak geniální jako prolog. Lars von Trier opět ukazuje svůj talent, bravo.

• 30.1.2012  15:19
    Antropofág (1980)

Kdo nemá rád starší italské horory, může klidně přestat číst dál, protože Antropofagus je jejich vcelku typický zástupce. Akorát trochu nudnější než obvykle... Žádné extra gore nečekejte, spíše počítejte s tunou dialogů, zejména pak v první polovině, která je tak orpavdu dost nezáživná. Posledních cca 20 minut je už velmi slušných, bohužel však nepřebíjí pachuť té předchozí hodiny. Je škoda, že s tak zajímavým námětem nedokázal Joe D'Amata vykouzlit větší nakopávák. Takhle zůstává jen film, který i přes pár slušných scén zapadá do slabšího průměru...

• 2.8.2011  16:43
    Aparecidos (2007)

A pak že duchařina už nemůže být originální. Aparecidos je velmi atmosférický a dobře natočený horor s ohromně nosnou myšlenkou, která byla podle mého plně využita. Jako jediná vada na kráse se mi zdál jeden ze sourozenců a sice ta holka, která se tváří a chová jako by měla celý rok krámy. Škoda, protože jinak bych neměla problém hodnotit výš.

• 13.12.2011  19:49
    Apollo 18 (2011)

Pokud bych se snažila vzpomenout si na nějaký film, který by se tomuto podobal, trvalo by mi hodně dlouho, než bych přišla na něco byť jen vzdáleně podobného. Found footage filmy odehrávající se v lese, starých barácích a na podobných místech začínají už být trochu jednotvárné, tak proč projednou taky nezkusit vesmír, že jo? A vida, ono to docela dobře funguje. Záběry skutečně vypadají jako by byly pořízeny kdesi tisíce kilometrů mimo naši domovskou modrou planetu a i chování astronautů je vzhledem k jejich situaci vcelku uvěřitelné. A povrch měsíce se filmařům povedl znamenitě. Jakmile jsem však zjistila, co že to ty astronauty vlastně pronásleduje, nebyla jsem z toho nápadu ze začátku moc nadšená, ale jak děj ubíhal, přestalo mi to nakonec vadit a tak jsem s výsledkem víceméně spokojená.

• 2.1.2012  17:22
    Apríl (1986)

Svatý valentýn má svůj slasher, Halloween, Vánoce a Den díkuvzdání taky, tak proč by jeden nemohl mít taky Apríl, že? Na nápadu samotném nevidím nic špatného, ovšem provedení se moc nepovedlo. Potíž mi dělalo už jenom přežít začátek, který kromě pár docela podařených vtípků byl dost nudný. Jakmile přišly na řadu vraždy, přišlo další zklamání. Žádné gore se nekoná, všechny jsou ve stylu "objeví se vrah-střih-nic-najednou je tu mrtvola". Ano, slasher nutně nemusí být přehnaně krvavý, ale když by se na to mohlo koukat tříletý děcko aniž by se pak bálo jít spát, tak to v pořádku taky není. Navíc tomu chybí nápaditost. A proč tedy dávám nakonec dvě hvězdičky? Za prvé, ke konci se to výrazně zlepší a trocha napětí se přeci jen objeví. Za druhé, závěr je zajímavý a dá se říci, že i poměrně originální. A nakonec za třetí - Amy Steel. Z toho všeho mi tak nějak vyplývá, že April Fool's day je možná tak povinností pro skalní fandy slasheru, ovšem zbytku ho spíše neodporučuju.

• 3.10.2013  18:31
    Aragami (2003)

Původně jsem čekala jakýsi historicky laděný japonský horor, dostalo se mi konverzačního dramatu s nějakým tím soubojem. Ale ačkoliv jsem očekávala něco zcela jiného, zklamána jsem nebyla. Poněvadž jsem člověk, kterej je co se týče filmů hodně vysazenej na vizuální stránku, tento krátký filmeček po této stránce plně saturoval mou potřebu. A nejen to, dialogy jsou dobře napsané a bojové scény, kterými je dialog sem tam proložen, jsou velmi střídmé a přichází ve vhodný okamžik. Rozhodně doporučuju ke shlédnutí.

• 31.5.2011  18:15

Nejslabší díl série, ale své kvality nezapře. Jedná se o hodně akční řežbu odehrávající se ve středověku, která je navíc místy opravdu dost vtipná. Třeba scéna s malými Ashi nebo závěrečná bitva jsou nezapomenutelné:). Od jedničky a dvojky se liší diametrálně, ale pořád je to ten samý Raimi a jeho zvláštní pojetí záhrobního strašení, které dodávají filmu přesně tu šťávu, jakou měly předchozí díly. Ash, ústřední postava celé trilogie, je touhl dobou už pořádný drsňák a můžeme počítat s tím, že tentokrát se jen tak dostat nenechá. K slabinám filmu patří některé dost přehnaně předrsnělé scény a taky to, že některé pasáže byly na můj vkus až moc zdlouhavé. Oproti dvojce, kterou považuji za nejlepší, je to vyrazněji slabší, ale sérii to ostudu nedělá.

• 26.7.2014  17:25

Vzhledem k tomu že jedničku si už prakticky nepamatuju (a tudíž ji už ani nebudu komentovat), nemůžu říci, jestli je tento druhý díl lepší či horší (každopádně jedničku jsem hodnotila stejně). Roztřesená kamera, parta úchyláků, prasárny, blití, podřezávání, mrdání mrtvoly, žraní červů - co chcete, je to exploitation/fake snuff jako každý druhý. Není bohužel ničím nápaditý, ničím nevybočuje z řady, je to jen další z filmů, který byste si na běžné párty nepustili. Navíc jsou některé scény tak natažené, až se z toho napínají a praskají nervy - ano, mluvím o té scéně s dvěma ženskejma, se kterejma si pohrává ta paní s ostnatým rozkrokem. Ráda bych aby tenhle komentář byl delší, ale ono fakt není moc co říct.

• 26.7.2014  17:33

Třetí díl je jen o MALINKO lepší jak druhý, ale myslím, že na trojhvězdí už se v pohodě vyšplhá. Ne že by byl o tolik lepší příběhově (koneckonců to ani žádnou dějovou linku nemá), ale pár plus navíc tu je. Především je o něco lepší kvalita obrazu - asi si tvůrci uvědomili, že i když to má působit dojmem snímku nahrávaného na domácí kameře, přeci jen není od věci, když tam divák taky občas vidí víc, než nějakou divnou změť tvarů a stínů. Další plus je trochu méně gore a více těch věcí okolo, např. záběry kde se dvojice úchyláků prochází po městě a baví se téměř jako normální lidi, jejich hádky atd. Člověk by neřek, že u fake snuffu by mohlo pomoci ubrat na gore, ale v tomto případě tomu tak je. A když už přeci jen na gore dojde, je to kvalitní masakr, který se dvojce spolehlivě vyrovná. Někdy se zkrátka vyplácí netlačit na pilu za každou cenu.

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22