Sharlis

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 4.4.2020  20:18
    Pod vodou (2020)

Kvalitne provedeni. Hlavne zacatek a havarie vrtu. Bohuzel vybuchy (imploze :-) a "to neco" ve tme pod vodou nestaci, aby z toho udelali neco vic. Kristen byla v pohode tho.

• 28.3.2020  09:36
    Zdravotní policie (TV seriál) (2020)

Hrozne suchy humor, ktery prestane po chvili bavit. Ale scena, kde chytli "teroristu" a misto odpalovace bomby mu z kapsy vypadla gumena vagina, to je proste neco co nedostanu chvili z hlavy :D

• 28.3.2020  09:33
    Snídaně, oběd a večeře (TV seriál) (2019)

Pozor neni to o jidle. Hlavny protagonista je prezentovan jako Chef, ale to mu taky neverim moc... jinak jen bere celebrity a cestuji na random mista, kde mluvi o blbostech. Vyjimka je prvni dil se Sethem, kde se huli a je to zabavne, ale dalsi dily jsou shiat.

• 28.12.2019  16:28

Siel som na IMAX s kamaratmi, ale okrem CGI ma film vobec nebavil. Pribeh mi za celu stopaz nevysvetlil, ze o co vlastne ide, teda som videl len bandu typkov, ktory bez respektu zabijali nevinnych stormtrooperov, ktori si len plnili svoje povinnosti. Strih kazde 0,5sekundy je na epilepsiu, vo filme sa asi 5x objavil nejaky duch, jeden dokonca vycaroval vesmirnu lod. Ta typka Leia, ktora v minulom diele prezila vybuch jadrovej hlavice, bola vymrstena do vakua, kde sa spamatala a silou vole sa pritiahla naspat na planetu (LOL) v tomto diele asi nevzala spravne pilule rano. No a potom ked som videl po vesmirnej lodi behat kone s cernochmi, tak to uz som mal dost. Inak napisane, vacsiu kokotinu som tento tok asi nevidel, mozno len Cpt. Marvel... tupa vypatlavacka s incestnym koncom (for real).

• 6.11.2019  18:19

Film, kde nikdy neviete co sa vlastne deje... aj ked skonci, tak neviete o co vlastne slo.

• 3.11.2019  22:13
    Harpoon (2019)

Zabavne, za jedno pozretie urcite stoji, ak hladate zabavu. Ma to humor i akciu, a len troch hercov.

• 1.11.2019  14:27

O rasizme, trocha politiky, zvyšok random vtipy a zabava. Celkom dobra volba na nenarocny stvrtkovy vecer.

• 31.8.2019  11:08

"Your emotions makes you weak"... dalsi diel X-Men originalny ako dedove papuce. Toz pokial niekoho bavi divat sa ako sa biju modra a cervena farba, tak dobre.

• 13.8.2019  11:51
    Pod černou vlajkou (TV seriál) (2014)

Je to priemer. Pilot zacina super, prepadnutim lode a spinavymi piratmi. Ale potom nasleduje nespocet dielov plnych konverzaciek a nekonecnych intrig, kde kazdy diel niekto paktuje s niekym inym az sa postupne neda urcit, kto je s kym a kto ma ake ciele. Intrigy medzi piratmi su na mieste, ak by sa i nieco dialo na mori. Ale na more sa takmer nedostaneme, pretoze konverzacky na piratskom ostrove striedaju konverzacky v flashbackoch na anglickom dvore.

• 4.8.2019  12:30
    The Boys (TV seriál) (2019)

Rozhodne super zalezitost i kreativne prevedenie. Super az na 2 veci. Skratka sa nedockate suboja medzi superhrdinmi, lebo tam proste ziadny nie je - napriek tomu, ze sa to vyslovene uz samo pytalo ku koncu serie, tak to cele skonci obyc. konverzackami. A hnusny totalne otvoreny koniec, kde miesto toho, aby sa nejake dejove linky ukoncili, tak vsetko ostane otvorene, len pribudnu dalsie dejove linky a postavy... to ma velmi sklamalo, lebo po 8 hod. stopazi sa vlastne nic nevyriesilo.

• 25.6.2019  18:11
    Proboha! (2008)

Ano dokument je (ocividne) logicky, ale asi po 30minutach je to stale to iste... Bill Maher niekam pride a niekto mu porozprava o Jezisovi a on mu potom dava otazky "na telo", aby ten dotycny vypadal co najviac ako idiot. Dal som to asi do polovice, ale potom ma to uz hrozne nudilo, kvoli stereotypnosti. Humor tiez slaby.

• 19.6.2019  20:04
    Živí mrtví: Počátek konce (TV seriál) (2015)

Je to hrozna blbost, zaciatok serialu se este dal, tak som to skusil, ale potom je to hrozne. Postavy sa spravaju maximalne dementne a nerealisticky, zase sa vytvori "skupina", zase intrigy medzi ludmi v skupine bla bla bla, hlavne ze ziadni zombici len ludia co po sebe kricia a hadaju sa nonstop...

• 16.6.2019  19:38
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Vynikajuce!

• 4.6.2019  22:31

Tak nahodou to bolo dost zabavne, mozno netreba vsetko brat prilis vazne a uzit si humor, ktori tvorcovia pripravili. Jedna sa o sci-fi komediu a nevidim trebars rozdiel medzi Vesmirnou prdou, Hitchhikers guide a tymto. Kreativitu v sci-fi treba ocenit, hocjako blazniva je. Nie je potreba hladat skatulkovo presny satiricky humor, prave naopak vyblaznit sa. Ved takto sa predsa vydaril i Kung Fury...

• 21.5.2019  22:11
    Můj táta napsal Porno (TV film) (2019)

Ako recenzia by sa dalo napisat: Originalny namet na prevedenie stand-upu. Defakto sa jedna o citanie z knihy a komentovanie jednotlivych casti. Humor je pomerne decentny a anglicky, teda ziadna explozia gagov a hlasiek, ale ak je 22hod a hladam nieco na pobavenie kym si lahnem, tak bohate staci. Kazdopadne, keby na podiu sedelo ine osadenstvo komikov, ktori skutocne vedia improvizovat ako napr. Jimmy Carr atp. tak ta kvalita i humor, by boli zase na inej urovni.

• 7.4.2019  12:35
    Skleněný (2019)

Asi najmenej útešné ukončenie trilógie, aké som kedy videl.

• 29.10.2018  15:51
    Mr Inbetween (TV seriál) (2018)

Tento serial je darom z nebies medzi vsetkymi nekonecnymi kktinami, ktore tento i minuly rok vysli. Cela seria je navyse dlha ako jeden poriadny film a striktne sleduje hlavnu postavu. Viac tohto!

• 21.10.2018  18:40

Nijak vtipne, crazy ci sexy. Take nijake.

• 13.9.2018  20:56

Krásné scény. Ta "live-camera" je perfektná.

• 11.9.2018  14:33
    Pandemie (2016)

Bez dobrej kamery nemože byť dobrý film a už vobec nie, pokial sa to točí z first person. S hardcore Henry sa to nedá ani zďaleka porovnávať. Ten pohľad z prvej osoby je mizerný, scény šialene prestrihané, navyše kamera skáče medzi niekoľkými charaktermi a to aj počas akcie, takže úplný chaos. Ako keď sa dívam na video z telefonu, ktoeré je totálne roztrasené. A to by len stačilo ubrať ten šialený strih, ktorý je vyslovene každé 2 sekundy počas akcie. Niečo také mal režisér rozhodne zaraziť!

• 19.7.2018  22:15

Nepríjemné neprekvapenie. Prvých 38 minút stopáže, ako aj defakto celý film sú nemé, čo ma skoro unudilo na smrť. K tomu každých 10 minút pre zmenu zvuk tak hlasitý, že vyletím po strop. Díky... A keď sa v tichosti chete dívať na nejakú americkú rodinu niekde zo zapadákova ako polhodinu vešajú prádlo a opravujú nejakú vysielačku, tak ok. Fakt sorry, ale odmyslím si CGI príšerky a je to študentský film... ak sa to tak páčilo a trváte na 4-5 hviezdách, tak spravte pokus - pozrite si to znovu!

• 17.7.2018  22:54

Ak mas rad Sharknado a robotov, tak musis vidiet :-D

• 20.6.2018  12:03
    Jessica Jones (TV seriál) (2015)

Prvé diely sú výborne a zaujímavé, potom to totálne postagnuje (možno s výnimkou pár dielov), postavy začnú byť nezaujímavé, nudné a utrápené. Až sa to mení na nedojemnú dramu, kde sa postavy správajú bez logiky - paradoxne. Za ten laxný koniec prvej série, který totálne nenaplnil očakávania som bol nakoniec i vďačný...

• 23.3.2018  22:05
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Prvá séria úžasná, druhá séria už totálna slabota.

• 12.3.2018  22:43
    Locked Up (2017)

To bol asi jeden z najhorsich filmov co som kedy videl :D To myslim fakt vazne :D

• 20.2.2018  13:23

Konečne sa to nebralo vážne, ako tie nudné avengers, kde bojujú proti sebe. Takáto vtipná forma na štýl Guardians of galaxy tomu svedčí oveľa viac. Hneď som sa bavil.

• 11.2.2018  21:51
    Accident Man (2018)

Podla mna to bolo uplne super :D

• 8.2.2018  02:49
    Melancholia (2011)

Prva cast strasna nuda, ta druha mensia nuda, ale neskutocna natahovana.

• 20.12.2017  11:34
    The Orville (TV seriál) (2017)

V kazdom dieli je socialna tematika a skoro ziaden humor (humor bol max. v pilote). Trailer ma oklamal. Riesia sa veci ako spravanie deti k matke, operacie pohlavia, rasizmus atd atd. Kazdy diel ma takuto jednu temu a kazdy diel je takto nudny. Dal som 10 dielov, posledne uz trochu nasilu, ze ci sa to nezmeni este abo co. Inak k tomu, ze to nie je vtipne, tak je to navyse okopirovany star trek. Diky Seth, ale radsej animaky.

• 20.12.2017  11:30

Príbeh rovnako šilhavy ako predchodzi film. Aspon potesilo, ze to bolo viac akcne. Herci nestihaju, niektori hraju ako s downovym syndromom. Benicio del Toro sa tam objavil na par minut a zlikvidoval akekolvek herecke pokusy mladsich kolegov z filmu :D na Rogue One zdaleka nestacil ani jeden z posl. dvoch filmov.... zdaleka.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9