Mission: Impossible - Fallout (2018)

Vrchol série, po príbehovej aj akčnej stránke. Tom Cruise je frajer, behal po najvyššej budove sveta, šplhal po skalách, vydržal pod vodou niekoľko minút, pilotoval helikoptéru. V ďalšej časti bude asi pilotovať raketoplán rovno na Mars, inde sa už nemá kde posunúť.

Tomb Raider (2018)

Najlepší dobrodružný film od Indiana Jonesa 3. Alicia bola božská, kritikom zavrela ústočká.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Môj najobľúbenejší hrdina z Marvelu je späť a mňa znovu nesklamal. Tom Holland bol skvelá voľba, videl som pár videí ako sa pripravoval na svoju úlohu a chalan sa do toho celkom zažral a na plátne to bolo vidno.

Dunkerk (2017)

Asi to nie je najlepší vojnový film čo som videl ale zobrazenie vojny mi prišlo veľmi živé a skutočné. Poe Dameron nie je najlepším pilotom vesmíru ale Tom Hardy - Farrier. Nolan v mojich očiach ešte ani raz nezakopol.

Mumie (2017)

Podobný prípad ako minulý rok s Tarzanom, po hodnoteniach na CSFD som nič nečakal a zase som sa v kine super bavil. Ahmanet u mňa lepšia ako Imphotep. Ako som tu zazrel v komentároch miestami som tam videl aj ja Uncharted :). No neprišla žiadna nuda, krásne to odsýpalo so skvelou akciou. Asi to neni čistých 5* ale keď sa pozriem na to hodnotenie musím dať plnú, dúfam, že to zarobí a Dark Universe neskončí už v zárodku. Kráľa Artuša tento rok mi je tiež lúto, hlavne že trápne rýchlo a zbesilo zarobí miliardu :D.

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Tento seriál má dokonalé tri veci, atmosféru, agenta Coopera a strašne sympatické baby.

Život (2017)

Mňa osobne toto mimozemské stretnutie bavilo viac ako napríklad tak veľmi ospevovaný Arrival, je mi jedno, že to bola kombinácia viacerých filmov, u mňa to fungovalo na výbornú, ja som sa bavil počas celého filmu.

Stranger Things (2016) (seriál)

Neviem aké more vyplavilo bratov Dufferovcov alebo odkiaľ prišli, ja osobne som o nich nikdy nepočul ale chlapci natočili pre mňa dokonalý seriál, ktorý hodnotím 11/10. Tú atmosféru 80 rokov a celý seriál som si tak k....... vychutnával. Lahôdka.

Spojenci (2016)

Pitt a Cottillard veľmi sympatická dvojica (Cotillard som v iných filmoch až tak nemusel) + koniec filmu vo mne zanechal silné emócie, celý film to bolo na 4* ale koniec to vytiahol hore.

Logan: Wolverine (2017)

Wolverine je skvelý charakter a Hugh Jackman očividne miloval hrať túto postavu, zaslúžil si takúto rozlúčku. Neviem si predstaviť ďalší film s novým hercom, som zvedavý čo ďalej budú robiť s tou postavou lebo to momentálne nevyzerá, že by komiksovky prestali točiť, keď to zarába také peniaze + taký silný charakter. No nech príde čokolvek tak Wolverine je Jackman a Jackmana si všetci budú pamätať ako Wolverina. Vďaka bohu, že to natočili ako R-kový film.