Tos neviděl! (2017) (pořad) odpad!

A 1.misto v traparne roku vyhrava...

Já, Kajínek (2017) (seriál) odpad!

Přidám komentář na úrovni inteligence Kajínka - Humus

Dva a půl chlapa - Cítíte můj prst? (2004) (epizoda)

Popis: Charlie má telefon od jedné ze svých přítelkyň, že je možná těhotná, ale naštěstí pro něj není. Tato událost Charlieho donutí k činu a chce si nechat udělat vasektomii. To se ale zase nelíbí jeho matce, protože chtěla ještě další vnoučata. U doktora se Charlie ujistí, že to nebude mít žádné následky, ale pořád ho znervózňuje, že doktorovi volá jeho žena s tím, že se blíží její porod.

Dva a půl chlapa - Jako bizoni (2004) (epizoda)

Popis: Charlie řekne před Jakem něco, co pak Jake řekne před svojí matkou Judith. Když pak Alan jde vyzvednout Jakea, tak narazí na kamarádky Judith a ta mu sdělí, že si nepřeje, aby Jake trávil čas s Charliem. Charlie se proto rozhodne vyřešit situaci sám a jde si to vyříkat s Judith. Povede se mu ukrást Judith všechny kamarádky a ta aby je získala zpět, dovolí aby Jake zase chodil k Charliemu.

Dva a půl chlapa - Moje doktorka má plyšovou krávu (2004) (epizoda)

Popis: Charlieho v noci probudí hluk. Jde se podívat co se děje a zjistí, že Alan je náměsíčný. Když se incident opakuje i následující noc, Charlie požádá o pomoc svoji matku. Ta mu řekne, že se to Alanovi dělo už v mládí a přestalo to, když si začal ulevovat. Charlie proto připraví v baru malé divadlo, aby si užil. Bohužel nic nejde podle plánu a tak musí jít s Alanem k psychologovy.

Dva a půl chlapa - Žádný čichání ani balení (2004) (epizoda)

Popis: Alan má schůzku se svojí právničkou. Na schůzku musí i Charlie, aby probrali jak se chová před Jakem. Alanova právnička se Charliemu, ale líbí a tak ji začne balit. Ona dělá, že ji to nezajímá, ale nakonec pak stejně skončí u Charlieho v posteli. Oba se rozhodnou, že před Alanem nic neřeknou, protože je to neetické. Charliemu se to ale vymkne z rukou a Alan nakonec přijde o všechno.

Dva a půl chlapa - Můžu čůrat venku potmě (2004) (epizoda)

Popis: Jake je na víkend u Charlieho a Alana. Chová se ale hodně nezvykle, protože se s nikým nebaví a hraje jenom na kytaru. Od Judith se dozvědí, že se tak chová už delší dobu. Charlie a Alan se snaží zjisti co mu je, ale bohužel nic nezjistí a když nic nezjistí ani jejich matka, rozhodnou se jít s Jakem k dětskému psychologovy.

Dva a půl chlapa - Šatnu si pamatuju, tebe ne (2004) (epizoda)

Popis: Alan s Judith se domlouvají, kdo bude mít Jakea na který svátek. Charlie si uvědomí, že Jakeovi se blíží narozeniny a chce něco podniknout, ale jeho rodiče už vše připravili. V den Jakeovým narozenin se k Charliemu, Alanovi, Jakeovi a Judith připojují také Evelin a sestra Judith Liz, se kterou se Charlie vyspal na svatbě Alana a Judith. Liz celý den svádí Alana, ale to se nelíbí Judith.