Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Dobrodružný
  • Krimi

Recenze (81)

plakát

Somos. (2021) (seriál) 

Je to takové zmatené, kromě mexické verze Karla Effy (Paquito) mi všechny postavy splývaly. Rozjíždí se tam několik linek a žádná není dotažená. Pořád to vypadá že se to už už rozjede a bude to super a najednou je konec a jeden pořádně neví o čem to vlastně mělo být.

plakát

A Fool (2014) 

Asi jedinej čínskej film co jsem kdy viděl. Hlavní postava jde z města a potká podivína-blázna kterej se na něj nalepí. A pak se to zamotá. Hodně zajímavý.

plakát

Boj o koláč (2015) (pořad) odpad!

To je na tři odpady. Čirá esence trapnosti. Pečenýho sněhuláka to posouvá o třídu výš.

plakát

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014) 

Naprosto zcela a úplně o ničem. Opravdu jen z nostalgie a lásky k Bolkovi aspoň jednu. A ta Dáša tam taky bejt nemusela. Hlavní výtka je k hlavní postavě a těm záchvatům buranství, které se objevily sporadicky jakoby si tvůrci najednou vzpomněli ježišmarja, vždyť von je to vlastně Bohúš!

plakát

Pečený sněhulák (2014) (pořad) odpad!

Tak trapné, že jsem se musel schovávat pod deku. Dokonce i tele-tele je vtipnější. Půlce scének chybí jakákoliv pointa, ty které pointu mají jsou trapné. Reportáže z Ostravy už vůbec nechápu. Jediný plus, že tam ČT nenarvala Bohdalku.

plakát

Neviditelní (2014) (seriál) 

Ze začátku příjemné překvapení, s každým dalším dílem to ale ztrácí drajv a začíná to být otravné. Výkony některých heců jsou na pováženou. Konkrétně Chýlková je topornost sama. Doplnění: tak dokoukal sem to, ale několik posledních dílů už fyzicky bolelo, asi jako když se člověk zadejchá do schodů. Jestli můžu, tak bych poprosil další řadu netočit. Díky

plakát

Jasmíniny slzy (2013) 

3x jsem u toho usnul, konec mi muselo dovyprávět žena. Nic moc se tam něděje, přišlo mi že tam půlku filmu jedna hysterka chlastá vodku.

plakát

Marta a Věra (2014) (seriál) 

To že si Pavel Liška nalepí hitlerovský knírek tak nějak nestačí. Vadí mi ten smích v pozadí, protože mě vždycky vyleká, přichází ve chvílích kdy tam nic k smíchu není. Je to takové slaboučké, no.

plakát

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012) odpad!

Viděl sem to v nemocnici a chtěl sem si vytrhat kapačky. Nedá se k tomu řct nic víc, než že je to sračka, naprosto monumentální.

plakát

Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

Sakra, je to odpad. Ale přitom jediná slušná veřejnoprávní investigativní novinařina s hmatatelnými výsledky ...