maty15

maty15


0 bodů

Moji oblíbení režiséři

 • foto

  Tom Hanks

  Úžasný režisér a ještě lepší herec. Doporučuji filmy od tohoto chlápka :-)

 • foto

  Neil Marshall

  Zrežíroval firm Centurion, na který nedočkavě čekám a jen nelibě nesu, že jeho premiéra se přesunula z 15.7. na 26.8. Z ukázek to vypadá dobře, takže Neil má u mě zatím +. :-)

 • foto

  Rick Jacobson

  Možná neznámí, ale já jsem si ho oblíbil hlavně díky seriálu Spartacus: Blood and Sand. Spolupracuje na něm s Michealem Hurstem a Jessi Warnem. Opravdu pěkný seriál. Čekám na 2.sérii, ale slyšel jsem, že má vyjít až v lednu, tak doufám, že mě do té doby neomrzí na to čekat..

 • foto

  Michael Hurst

  Možná neznámí, ale já jsem si ho oblíbil hlavně díky seriálu Spartacus: Blood and Sand. Spolupracuje na něm s Rickem Jacobsnem a Jessi Warnem. Opravdu pěkný seriál. Čekám na 2.sérii, ale slyšel jsem, že má vyjít až v lednu, tak doufám, že mě do té doby neomrzí na to čekat..

 • foto

  Jesse Warn

  Možná neznámí, ale já jsem si ho oblíbil hlavně díky seriálu Spartacus: Blood and Sand. Spolupracuje na něm s Michealem Hurstem a Rickem Jacobsnem. Opravdu pěkný seriál. Čekám na 2.sérii, ale slyšel jsem, že má vyjít až v lednu, tak doufám, že mě do té doby neomrzí na to čekat..

 • foto

  Ridley Scott

  Od tohoto režiséra jsem viděl jenom 1 film, ale za to opravdu pěknej a záživnej film: Robin Hood. Na ten film mrkněte opravdu třída :)

 • foto

  Steven Spielberg

  Jeden z mých nejoblíbenějších režisérů. Natočl podle mě jedny z nejlepších fimů. Kupříkladu: Zachraňte vojína Rayna, Terminál, Indiana Jones ( příští rok má vyjít 5.díl). A mnoho dalšího...

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace