dubinak

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45
    • 14.10.2018  12:26
    Terminal (2018)

To obsazení mi dělalo trochu rozpaky, vlastně jsem ani pořádně nevěděla, do čeho jdu. Co můžu říct s jistotou je, že tento snímek má určitý styl, který asi nesedne každému a mohl by na některé diváky působit spíš divadelně. Mně trošku vadilo to časté prolínání linií, docela často jsem byla z děje zmatená a nevěděla, co si o něm myslet. Ve finále to ale bylo roruzleno docela dobře a Margot to celou stopáž táhla v podstatě na svých bedrech sama. Víc než tři hvězdy ale nedám kvůli tomu, že to působilo tak nějak povrchově a hloupě. Ale zážitek to špatný nebyl, i když můj postoj je k Terminalu spíše neutrální.

• 14.10.2018  12:05

Tak takhle podle mých představ druhý díl Sicaria dopadnout neměl. Bůhví proč je tam až moc dějové látky, která nemá s tou původní moc společného. V jedničce jsme nepotřebovali žádné vztahové a rodinné vložky, stačila nám prostě akce, brutalita a hlavně kartely. Teď jsme dostali příběh o dceři narkobarona, jejíž osud mě osobně vůbec nezajímal. Když se vrátím k té akci, za zmínku stojí asi jen scéna s policejní přestřelkou a tím celá akčnost tohoto snímku téměř končí. Řemeslně super, herecky skvělý, ale co z toho, když scénář stojí za prd. Sicario 2 je jako něco, co se zoufale chce stát Sicariem jedna, ale ten talent tam prostě ještě dost chybí. Na tomto příkladě si aspoň můžeme ukázat, jak je Dennis Villeneuve vlastně pekelně dobrý režisér.

• 14.10.2018  11:33
    Koule (1998)

Ač nerada, musím konstatovat, že ze Sphere jsem opravdu velmi zklamaná. Kdybych měla popsat, v čem mám s tímto snímkem největší problém, řeknu asi nuda. Dvě hodiny rádoby zajímavých dialogů, napětí gradující nikam, šokující scény, které nejsou šokující a navíc to věčné vysvětlování a chytračení ze strany postav. Navíc žádná z nich byť jen trochu zajímavě napsaná. Člověk by řekl, že takové herecké složení předvede dokonalý koncert, ale bohužel i to byl dost slabý článek tohoto celého projektu. Jak už se tak často stává, asi to fungovalo víc v knižní předloze. Závěr už byl pro mě jen další tragédie. Chválím snad jen scénu s medůzami.

• 14.10.2018  11:22

Skvělý obraz toho, jak někdy dokáže vypadat skoro každá druhá česká rodina a myslím si, že tento snímek zdůrazňuje naše velké huby celkem autenticky.

• 14.10.2018  11:17

Asi se mi vyplatí hodnotit film tak, jak jsem si ho užila, jak na mě zapůsobilo zpracování, vizuál, herecké výkony, prostředí, dialogy a raději se nebudu vrtat v tom, jestli je scénář reálný nebo nereálný jako většina zdejších komentářů. Moje vědomosti totiž nejsou natolik široké, abych věděla, zda je tyto technologie možné využít v opravdovém životě, protože kdybych se měla nad každým scénářem takhle zamýšlet, asi bych nesměla dát dobré hodnocení ničemu. Takže já říkám, že Důvěrný nepřítel se mi líbil tak nějak lehce nadprůměrně, protože vizuálně byl na velmi vysoké úrovni, herecky jakbysmet, vyloženě mě tam nic konkrétního neštvalo, naopak to na mě působilo až zahraničním dojmem. Scénáristicky to samozřejmě mouchy mělo, šlo to ke konci až do extrémů a taky to začínalo být zdlouhavé, ale velké pomluvy o tomto snímku říkat nemůžu. Na české poměry velice výživné.

• 14.10.2018  10:49

Double Date mi v paměti utkví už jen proto, že jsem ho nestihla za jeho časů ve Varech a ještě rok poté nebyl k sehnání , i kdyby jen s anglickými titulkami a dopídit se k němu mě stálo opravdu dost úsilí. No ale už ho mám za sebou a jsem fakt hrozně ráda, že ten hon stál za to a Benjamina Barfoota společně s Dannym Morganem oceňuji za to, že dokázali jejich debut udělat tak vtipný a zároveň krvavý bez stop po trapnosti a klišovitosti. Nechyběl typický britský humor a spousta šílených vedlejších postav (rodinná oslava byla fakt bizár). Závěr sice nebyl asi úplně to,co jsem čekala a nabralo to trochu šílené otáčky, ale vesměs tomu nemám co vytknout, protože jsem se bavila královsky. Super festivalovka.

• 14.10.2018  10:21

Režisér skvělého Session 9 a ještě skvělejšího The Machinist přišel s klasickým televizním thriller, který se trefí do chuti mnoha věkovým kategoriím. Musím přiznat, že jsem na to narazila náhodou v televizi a ani neměla v plánu to začít sledovat, ale rázem mě to nějak upoutalo a vydržela jsem u toho až do konce. Díky svižnému tempu a nechybějící akci jsem byla docela příjemně spokojená, jak stopáž rychle utíká. Halle Berry předvedla sympatický výkon, ale Abigail už od přírody nějak nemusím. Také by někoho mohla otravovat třesoucí se kamera a obecně styl, kterým byl snímek natočen, protože někdy působí skoro až dokumentárně. Byla jsem přesvědčená o tom, že dám čyři hvězdy až do té chvíle než přišel dramaticky klišovitý a typicky americký závěr. To je důvod, proč u mě nedávné evropské Tísňové volání vede na plné čáře.

• 14.10.2018  10:08

Zezačátku se zdálo, že by to mohl být další "Sirotčinec slečny Peregínové" a kousek Burtnovského feelu tam skutečně chvíli cítit bylo. Rozjezd až první polovina byla docela fajn, Uma se mi ve své roli líbila, takové to hloubání nad dějem bylo příjemně napínavé a záhadné, ale vyvrcholení bylo pro mě silným zklamáním. Věřím, že v knize by se toto téma dalo strávit asi mnohem lépe, než na plátně. Přišlo mi totiž, že tam, kde to mělo na diváka působit nejvíc dramaticky, to začalo skřípat a svezlo se to až do komických vod. Po zhlédnutí jsem si říkala, že jsem taky možná nebyla cílovou skupinou, protože to zapáchalo docela teenagrovským odérem. Za mě tentokrát velký krok vedle.

• 28.9.2018  18:41
    Boar (2017)

Už jen plakát o tomto snímku něco vypovídá a přesně takový pocit, jaký z něj máte, budete mít pravděpobně i z celého tohoto kousku. Boar je naneštěstí velmi lacinou záležitostí a to myslím jak herecky tak i vizuálně, protože kvalitu zdejších CGI efektů můžu přirovnat například ke slavnému Sharknadu. Jediné co mě tu potěšilo byl John Jarratt a to jen z prostého důvodu, že jsem ho od Wolf Creeku dlouho nezahlédla. Příběhově je to celé vlastně jen omáčka k tomu, jak obří prase terorizuje a vraždí lidi v jakémsi australském městečku, takže citové spojení s postavami opravdu nečekejte, naopak jsou zde postavy tak nesympatické, že vlastně budete chtít, aby je to prase vyplenilo. Toť můj názor na tento film. Což značí, že víc jak dvě hvězdy mu dát už jen z morálního hlediska nemůžu.

• 28.9.2018  18:31
    Summer of 84 (2018)

Wannabe Stranger Things plus Disturbia plus Scream plus The Town That Dreaded Sundown. Scénáristicky docela fajnové, objevil se tu i dobrý humor, postavy mi nelezly na nervy, některé malé twisty byly dost originální, ovšem po většinu stopáže jsem měla jediný pocit a to ten, že tohle jsem už někde viděla. A tím tohle, myslím všechno. Je to zkrátka taková koláž hororů, se kterými už všichni máme nějakou zkušenost. To bych snad ještě odpustila, ale vzhledem k tomu, že má Summer of '84 stopáž dlouhou 105 minut, akce se tam začala dít až skoro v úplném závěru a k zapamatování je tu jen jedna trochu explicitní scéna, která možná někomu nažene i mráz po zádech. Pro mě to ale bylo docela málo a tak víc než tři hvězdy dát nemohu.

• 28.9.2018  18:11

Boarding School je velice netradiční záležitost už jen z toho důvodu, že nemáte tušení, co od ní čekat a že je tak nějak zvláštně namixovaná. Začátek vypadal velmi slibně, seznamování se se studenty a okolnostmi mě bavilo. Akorát, že když dojde na nastínění pointy a následně na její vysvětlení, příběh začne působit tak nějak komicky. Taky jsem podle komentářů čekala něco zcela jiného a třeba i víc hororových prvků. Líbil se mi ale vizuál a prostředí a postavy pro mě byly, snad až na ředitele školy, opravdu plusovou záležitostí. Asi nikdy už nezapomenu na kluka s Touretovým syndromem, kterému bych okamžitě udělila nějakou hereckou cenu za ty tiky, co tam předvedl, protože tohle jsem ještě nikdy neviděla. Ve finále ale převládají spíše rozpaky kvůli jisté nedomrlosti, zlehčování závěru a tak nějak nedotaženému scénáři. Klidně bych víc tlačila na pilu a nebála se upustit úzdu něčemu zvrácenějšímu. Takhle je to jen lepší průměr.

• 28.9.2018  17:47
    Dagon (2001)

Naprosto skvělá hororová fantasmagorická rybí podívaná, která má super tajemný a svižný rozjezd. Možná můžu říct, že ten rozjezd byl až příliš dobrý, protože se tak nějak hned vyplácalo to nejlepší na začátek. Stuart Gordon ale vtiskl do příběhu tak hutnou atmosféru, že jsem si užívala každou minutu a byla ráda, že jsem docela náhodou objevila něco tak dobrého. Hodně dlouho už jsem neměla takový ten cringe pocit a říkala jsem si, že na to, že film vypadá velice levně, je s ním vyhráno ze všech stran dokonale. Od šílených masek po interiéry. Navíc zde nebyly potřeba ani žádné CGI efekty a když Dagon porovnám s nějakým dnešním výtvorem, který na sebe nemá finance, tohle bylo umělecké dílo. Lovecraftovu tématiku zrůd já mám obecně dost ráda, ale Dagon byl u mě velkou trefou do černého. Fakt doporučuju hlavně monster hororovým srdcařům.

• 28.9.2018  17:39
    Upgrade (2018)

Upgrade je film, který mě tak trochu vyděsil svým příliš futuristickým trailerem, poněvadž mám zrovna období, kdy se mi na tento subžánr dívat nechce. Nicméně na doporučení zdejších uživatelů a uvědomněním toho, že do režisérského křesla zasedl Leigh Whannell, má nechuť byla potlačena a film byl dokoukán. Záhy po projekci jsem z Upgradu měla docela slušně nadprůměrně spokojený pocit, akce docela pěkná, hlavní postava super, nápad sice lehce průhledný, ale zároveň ne tak obyčejný. K těmto typům snímků ale nemám jaksi hlubší vztah a tak se mi v průběhu času začal velmi rychle zpamětí vytrácet a po opakovaném přetáčení, zjišťuji, že ty čtyři tomu dávám dost nerada a spíš to vidím na tři lepší až tři a půl. Mnohem lepší uspokojení jsem dostala například z Hardcore Henryho, kde jsou ty čtyři hvězdy naprosto adekvátní.

• 11.9.2018  12:05
    Ghoul (TV seriál) (2018)

Tak tohle překvapivě nebyl můj cup of tea, protože já a horory z vojenského prostředí, to mě netankuje. První díl byl vyloženě o ničem, sloužil pouze na seznámení se zdejším politickým systémem a hlavní hrdinkou. V druhém díle bych očekávala, že se stane nějaký větší zvrat, ovšem stále se spíš jen tak napíná na díl poslední. Který byl pro mě však nejlepším zážitkem a to jak z akční stránky, tak z gore i hororové. Ovšem to je pro mě prostě málo. Nevidím důvod, proč z tohoto musel být miniseriál. Za mě pěkné tři a ještě chválím hudbu, ale to velké počáteční nadšení ze strany diváků úplně nesdílím.

• 11.9.2018  11:44
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

S vědomím toho, že si tu knížku asi nikdy nepřečtu, přesto, že jsem se na ní už několikrát chystala, jsem si pustila tento seriál. Nemůžu sice soudit, co je lepší, ale recenze na předlohu nejsou zdaleka tak nadšené jako tady. Než jsem se seznámila s formou a s postavami, chviličku jsem měla rozpaky a to hlavně kvůli věčným zábleskům z minulosti, které nebyly až tak atraktivní, ale nakonec se staly hlavním zdrojem vysvětlení veškerého dění. Postavy byly řádně jebnuté, tvůrci vás nechávají opravdu dlouho čekat, než se dozvíte trochu víc o té přicházející pointě. Jako film by tohle asi moc nefungovalo, protože je tam potřeba říct docela dost a kvůli dost nevšednímu tématu a psychologickému rozboru všech postav je štěstí, že zvolili zrovna minisérii. Amy Adams jsem viděla poprvé v tak neidentifikovatelném charakteru, ale zhostila se ho dobře. U mně to za pět není, protože taková bomba to nebyla, ale posledních pár minut finální epizody bylo fakt docela mindfuck a můj dojem šel silně nahoru.

• 11.9.2018  11:34
    Narcos (TV seriál) (2015)

1. série: Narcos byl u mě podobný případ jako první série The Handmaid's Tale. První tři díly mě nezaujaly, tak jsem si od seriálu dala asi dvouměsíční pauzu a pak se k němu zase vrátila. Od čtvrtého dílu už to šlo ale letem světem a já první sérku zfoukla za bezmála týden. Neuvěřitelné, kolik jsem se toho dozvěděla z jihoamerické historie. To je taky jeden z plusů tohoto seriálu, dozvíte se něco, co se dříve ani vědět nemělo. Narcos má neskutečný dějový spád. Neříkám, že je v každém díle nějaká akce, ale čím dál víc vás zajímá, kam se Pablova prohnanost a nelidskost prokouše. Brutalita tady taky nezná mezí a s nějakou cenzurou se tvůrci fakt nezabývají. Tohle téma si zkrátka říkalo o seriál a schválně říkám seriál, abychom nepřišli ani o detail a mohli si vychutnat zvrácenou historii drogových kartelů do posledního gramu. 2. série: Pro mě byla v první sérii trochu větší sranda to, jak si Pablo dělal z každého prču a vysmíval se systému, zatímco si seděl ve "vězení" plném rulet, šampáňa a šlapek. Druhá série už míří do těch realističtějších vod, dramatičnost klepe na dveře a Pablo začíná chytat depku ze strachu, co bude dál. Samozřejmě byla i druhá série výtečná, nechybělo mi tam nic, jen jsem jí zkrátka nezfoukla tak rychle a natěšeně jako tu první, protože ta látka prostě zpomalila a každému bylo jasné, jak to skončí. Do třetí série se mi nějak nechce, ale asi to hecnu, protože špatné ohlasy rozhodně nemá, jen mě asi jako každého odrazuje absence Pabla. No, tak uvidíme.

• 11.9.2018  11:33
    Narcos - Série 2 (série) (2016)

• 11.9.2018  10:55

2. série je kvalitativně velice blízko první sérii, takže úplně nejsem schopna posoudit, jestli byla z nějakého hlediska lepší nebo horší. Příběh je od začátku dost poutavý, tvář Gileádu je ještě temnější, než jak ji známe. Flashbacky osvětlují nové poznatky z minulosti a máme tu zde i několik twistů, které ovšem neměly tak velkou váhu na důležitosti a moc se bojím, že předvedeným závěrem bude mít The Handmaid's Tale tendenci se natahovat, protože už tak jsem četla o stížnostech diváků, kteří četli i předlohu, že se seriál začíná scénáristicky vymykat a dokonce jsem se doslechla, že pokud se mu bude dařit, mohl by dostat řad ještě víc, což by podle mě byla škoda a skončit třetí řadou by bylo optimální, abychom nedostali podobný případ jako u The Walking Dead, kde už se jen vaří z vody a propírají se ty stejné zápletky dokola. Na žánr Služebnice tři série a dost, protože nevím, jak dlouho bych zvládala tu tíhu a depresivní pocity.

• 6.9.2018  21:42
    Sestra (2018)

The Nun si dělala reklamu skoro rok dopředu, nicméně informací o ní zároveň mnoho nebylo. To samé se dá říct o mém očekáváni, které bylo velmi neutrální až flegmatické. Řeknu sice, že to není ten typ hororu, který by byl tuctově komerční, nicméně klišovitosti a předvídatelnosti je zde až moc. Prostory jsou sice atraktivní, avšak nenabízejí moc rozlet co se scénáře týče. Každá scéna si je tudíž velmi podobná a když budu hodně rýpat, neustále sledujeme tu samou situaci, to samé strašení, ty stejné lekačky. Příběh originalitou nehýŕí, dějová linie nulová. Navíc se začne dost brzy, takže jsem se ke konci vcelku nudila a dvakrát mrkla na hodinky. Jsem hodně nejistá, jestli si to ty tři ode mě vůbec zaslouží, protože Wan tam cítit opravdu nebyl. Dvě a půl.

• 4.9.2018  21:36

Škoda, že mi tohle dlouho unikalo. Zábava je to totiž nadmíru šílená, politicky nekorektní, absolutně nemyslitelná a tvůrci museli jet na dobrým matroši, když dali dohromady něco takového. Tento orgány nešetřící splatter ve mně evokoval bezkonkurenční Jacksonův Braindead. A to je hodně dobré znamení.

• 4.9.2018  21:33
    DaemonRunner (2017)

Co o tomhle napsat. Nic neříkající jednohubka s velmi profesionálním vizuálem a krásnými efekty, nicméně bez větší teze nebo navození atmosféry.

• 4.9.2018  21:29

Trochu komičtější, než bych čekala. Krvavou zátoku bych si dokázala snadno představit i jako divadelní hru. V dnešní době působí scénář už trochu ošoupaně, nicméně snaha a například takové masky byly dokonalé. Vraždy byly dost urychlené a klidně bych uvítala pomalejší tempo, ale jinak je Bay of blood nadprůměrnou záležitostí, jež nemálo koho pobaví a donutí dumat nad rozuzlením. Zkráceně je to jízda, která nepolevuje a vyflusne vás až u parádního finále.

• 30.8.2018  15:36
    H2O: Stačí přidat vodu (TV seriál) (2006)

Zdejší ukřivděné hodnocení mě docela mrzí, protože tohle je nejen seriál, který dlouho doprovázel mé dětství a kvůli kterému jsem si v bazénu hrála na mořskou pannu, ale je to i seriál, který si mile ráda pustím i teď a pustím ho i jednou svým dětem. Postavy jsou vtipné, zápletky se sice párkrát opakují, ale jsou pořád poutavé a druhou sérii považuji za tu úplně nejlepší, protože záporačka Charlotte je skvěle napsaná a hne každému žaludkem. Třetí řada sice naštve absencí Emmy, ale pořád je to jeden z těch seriálů, na které velmi ráda vzpomínám.

• 27.8.2018  19:18

Spike Lee má společensky kontroverzní témata rád a Blackkklansman je toho jen dalším důkazem. Dokazuje nejen to, že se rád dostává divákům do hlavy, ale tímto kouskem i to, že jeho režie je precizní, nepolevuje, pobaví, pobouří, ale hlavně vám dá food for thought. Herecky je tento „černobílý“ snímek obsazen skvostně (Adam Driver mě baví čím dál víc) a hlavní hrdina je až miloučce sympatický. Což tvrdím alespoň já, ale asi záleží na jakém stojíte břehu. Stopáž je sice lehce delší, ale při projekci mi to vůbec nepřišlo. Děj krásně plynul, často se čekání na finále zkrátilo nějakou tou humornou scénou, při které se publikum doslova chechtalo. Obecně hodnotím Blackkklansmana jako velmi nadprůměrnou záležitost na citlivé téma, které bylo zpracováno sice s objektivním přístupem, ale zároveň velkou myšlenkou. Závěr je úsměvný, ale co přijde těsně před titulkami mi ještě stihlo hnout žaludkem a to jest rok staré záběry z amerických protestů a kam až je lidský hyenismus schopen kvůli přesvědčení zajít a navíc následná lhostejnost prezidenta vůči těmto drastickým a krutým nepokojům. Ani jsem netušila, že tento problém je v tak velké míře stále aktuální. Ameriko, styď se.

• 20.8.2018  20:01
    Bodom (2016)

Bodom je trochu jako pofidérní horská dráha, která divně vrže a vydává nedůvěryhodné zvuky, když na ní jedete. Začátek byl pro mě dost rozpačitý, už jen ty nesympatické postavy nevěstily nic dobrého. Twistů je v tomto filmu několik, ale nechci spoilovat, takže řeknu jen to, že moje názory a pocity při sledování téhle finské podivnosti se v průběhu stopáže měnily tak často jako kostýmy Lady Gaga a vůbec jsem nevěděla, co od toho v další minutě můžu ještě čekat. Každopádně díky finále jsem nakonec asi spokojená a převládají lehce pozitivní dojmy, takže na doporučení to asi je, ale každému to do noty opravdu padnout nemusí, to si troufám tvrdit skoro s jistotou.

• 20.8.2018  19:53

The Witch je proti tomuhle Need4Speed, ale myslím si, že účel tenhle kousek splnil. Je to příjemně jiné, atmosferické, pocitové a když si to najde správného diváka, věřím, že se to dočká i vřelého ocenění. Mně osobně tohle pojetí nevadilo vůbec, jsem zvyklá na pomalé tempo a nevadí mi ho vyhledávat. Dějově je to sice prázdné v porovnání s The Witch, ale určitých nepříjemných a občas i nechutných scén se dočkáme, jen jsou prostě umělečtěji pojaté. Celé je to založené spíše na lyrice a titulkáři si s tímhle moc práce dávat nemuseli. Pochopím negativní ohlasy, ale když se té formě zkrátka dobrovolně poddáte, nemůže vás to úplně zklamat, protože některé výjevy stojí fakt za to a ne jednou jsem měla špatný pocit z toho, co vidím. Posílám do Německa (!) krásné velké tři hvězdy.

• 20.8.2018  19:44

Trailer k tomuto hororu byl fakt špica, což se už o celém filmu říct nedá. Je to celé moc klišovité, moc ohrané, moc předvídatelné a hlavně moooc uřvané. Yvonne Strahovski je sice v pohodě, ale její dvě filmové dcerky bych nejradši odstřelila už na začátku. Takže zatímco neustále sledujeme to, jak se je mamka snaží utěšit, záporák občas někoho odstřihne, párkrát zabouchá na dveře a sem tam vyhodí pojistky. V kompletu se teda nepředvedl, ale dávám plusové body aspoň za ikonickou masku a akčnější závěr, jinak nic.

• 20.8.2018  19:38

Podle očekávání dorazili do kina stejní nostalgici jako já a rázem v sále sedělo několik dvacetiletých týpků a děti žádný. Proč asi. Tohle je animák mého dětství, na který jsem se mohla koukat furt a je s podivem, že vznikl druhý díl až za tak dlouhou dobu. Což vůbec nevadí, protože z toho není další rychlokvaška, jaké jsou teď tvůrci zvyklí po každém maličkém úspěchu rychle stvořit. Začátek se na můj vkus sice vlekl trochu pomaleji, ale potěšilo mě zaměření se na Elastičku a taky výskyt nových superhrdinů. O komickou stránku se tu samozřejmě postaral malý Jack-Jack a moje oblíbená Edna. Trochu škoda, že záporák nebyl zrovna nejoriginálnější a každý druhý divák si rychle mohl odhadnout i závratný twist, ovšem akce je dostatek, humoru taky, vedlejší postavy jsou super a vše do sebe na stopáži dlouhé dvě hodiny krásně zapadá. Já jsem dojatá. Skvělá zábava.

• 20.8.2018  19:28
    Shelley (2016)

Shelley měla pořád tendenci se už už rozjíždět a ve finále to "rozjetí" úplně chybělo a žádná gradace se nekonala. Přitom atmosféru to mělo docela slušnou, po většinu dobu stopáže jsem měla pocit, že by ten závěr mohl stát za to. Bohužel, potenciál byl větší než následná skutečnost, že toto severské dílko je vlastně pěkná nuda. Některé scény byly nepříjemné, ale náznaky tentokrát prostě nestačily ani na ten průměr.

• 20.8.2018  19:19
    The Heretics (2017)

Upřímně, po týdnu už si na tenhle film ani skoro nepamatuju. Hlavní twist byl dost průhledný, námět taky žádná sláva, herecké výkony sice solidní, ale převážně to byla nuda a to je prostě špatně. Moc se tam toho ani stát nestihne, v podstatě sledujeme pořád jednu a tu samou situaci. Plusové body za masky, ale u mě to na ty tři nedosáhne.

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45