Ajka13

studentka

Twitter: Annise13

1 bod

• 7.11.2011  19:27
    Krok za krokem (TV seriál) (1991)

Nikdy jsem neviděla všechny díly a asi ani jak jdou za sebou, ale to mi vůbec nevadí, protože jde o jediný sitcom, který mě fakt baví a u kterýho se zasměju. Navíc mi hlavní představitelé nepřipadají vypatlaní a jejich humor ohraný jako mi to připadá u dalších podobných seriálů.

• 7.11.2011  19:21
    Šmoulové (2011)

Místy na mě až moc romantiky a myslim, že bez toho nesnesitelnýho čaroděje bych se taky obešla. Ale nasmála jsem se tak, jako už dlouho ne. Navíc je to snad první film ve 3D, kde ty efekty (alespoň podle mě) stáli fakt za to.

• 3.8.2017  22:57

Tak preefektovanej film jsem dlouho nevidela. Hudba neskutecne rusiva, temer od samotneho zacatku jsem si prala, aby bylo ticho. Co se tyce pribehu, ani zdaleka nenaplnil me ocekavani. Miluji serial Merlin a tento pribeh ani zdaleka nepredci kouzlo serialu. Co se tyce stylu, chapu, ze to asi neni pro kazdeho.. no pro me urcite ne. Nezvykla jsem si az do konce. Cerna obrazovka na zaver pro me byla spasenim. Vyzvdihla bych mozna jej hlavni dva predstavitele - Jude Law to zahral skvele, od zacatku jsem mela chut ho zabit :-) Nevim co vic dodat, fantasy je muj oblibeny zanr, ale na tohle uz se asi nepodivam...

• 26.2.2017  10:49

Na to, jak byly první díly docela povedené, je tohle naprostá slátanina, která nedává smysl, ať nad tím přemýšlíte sebevíc. Člověk si k tomu musí vymyslet nějaký mezipříběh, kterým by si v hlavě srovnal všechny ty nesrovnalosti. To ale na filmech nesnáším. Takže pro mě ne-e.

• 2.1.2017  18:12

Jak dobrý může být film, když u něj v půlce usnu? Akce, akce, zase akce, akce, akce, jen akce... Takže nuda. Asi tomu chyběl charismatický Cumberbatch.

• 3.9.2015  10:46

Čekala jsem krásný dojemný příběh, napínavý, fantasy... Ale dojem ve mně žádný nezůstal, za pár dnů nejspíš zapomenu, o čem to vlastně bylo.

• 16.5.2015  01:01

Ne nadarmo se říká, že méně je někdy více..

• 22.12.2014  20:02
    Sex Tape (2014)

Člověk se nasměje, ale místy si říká, pro jaké publikum že je ten film dělanej? Chvílemi jsem měla pocit, že mi IQ spadlo hodně nízko.

• 21.4.2014  01:54
    47 róninů (2013)

3 hvězdy za ten konec...

• 12.12.2013  22:43

Jako fanouška knižní předlohy mě opět zklamali. Těšila jsem se moc, trailer vypadal opravdu dobře a podle změny v štábu se dalo očekávat, že i styl filmu se bude lišit od jedničky. Hlavně slibovali víc se držet knižní předlohy. A prd. Ani zdaleka mě film nebavil tak, jak jsem čekala, příběh podivně poupravili - hlavně je znát, jak se zde pokoušeli napravit to, co zkazili v jedničce (proroctví atd.). - a celkově to na mě působilo dost podivně. Teď už si nejsem jistá, že chci vidět další díly (pokud se do nich ovšem pustí).

• 26.6.2013  15:28
    Otec prasátek (TV film) (2006)

Čekala jsem od toho víc, ale bohužel mě to nijak zvlášť nenadchlo. Ani jsem se moc nesmála. Hold na Pratchetta tolik nejsem.

• 31.5.2013  18:49
    Hostitel (2013)

Teď jsem vážně netušila, jestli dát 3 nebo 4 hvězdy, nakonec jsem šla dolů. Těšila jsem se na něco víc, celkově to bylo takový nijaký, závěr vlastně žádnej, hlavní představitelku bych kopla. Vážně mohli vybrat sympatičtější a hezčí hlavní hrdinku - nic proti. Nevím, žádnej velkej dojem z toho nemám.

• 19.11.2012  22:09
    Jana Eyrová (2011)

Teda, nečetla jsem knižní předlohu (zatim!), ale ještě teď mám z toho filmu depku. A to to vlastně skončilo dobře.

• 19.11.2012  19:44

O něco lepší, než první díl, ale stopro nejlepší z celé série. Dokonce mě i na chvíli překvapili a to už je u Stmívání co říct (vzhledem k tomu, že jsem četla knižní předlohu). Celkově v pohodě, až na přeslazený momenty a neskutečnej happy end. Aspoň že Kristen to konečně slušelo!

• 28.10.2012  17:17

Nuda od začátku do konce. Světlé chvilky patřily JD a Evě Green. Ale jinak si z filmu pomalu nic nepamatuju, nijak silně to na mě nezapůsobilo, ani jako u komedie jsem se zrovna dvakrát nebavila.

• 13.10.2012  22:17

Mám trochu černé svědomí, že tomu dávám stejně, jako "barevnější" a "bollywoodské" verzi Sněhurky, nicméně na víc to necítím a měnit hodnocení u té druhé se mi nechce. Každá verze měla své plusy a mínusy. Kristen alespoň neměla srostlé obočí a nezpívala na konci. Na druhou stranu s tím svým výrazem ala leklá ryba by vážně měla něco dělat. Ale celkově působil film celkem zajímavě, postava lovce dost netradiční, nemluvě o sedmi trpaslících nebo královně. Ta ovšem neměla chybu - snad jen to její zrcadlo mi přišlo už trochu moc "high-tech."

• 11.9.2012  21:22
    Umíte tančit? (TV pořad) (2005)

Určitě lepší než všechny jiné show typu Superstar atd..., ale nejvíce mě bavily castingy, u přímých přenosů už jsem se trochu nudila. A viděla jsem pouze 6. sérii.

• 24.8.2012  15:27

Po předchozích dílech slabota. S tímhle ať se na další díly radši vyprdnou!

• 24.8.2012  15:21
    Glee Live! 3D (koncert) (2011)

Vím, že jde jen o sestřih filmu, ale i tak mi tam prostě spousta věcí chybělo. Slybovali behind the scenes - těch tam pro mě bylo strašně málo, stejně tak i prostoru pro mé oblíbené postavy, kterými bohužel nejsou přímo hlavní představitelé. Naopak po celou dobu mě strašně ...nechci říct přímo štvali, "happy ending stories" lidí, kterým Glee změnilo život. To je podle mě hooodně přehnaný a takový lidi by podle mě potřebovali spíš psychiatra. Ale třeba jsem prostě jen zbytečně skeptická. Samotné Glee trochu výchovnou funkci - jak si vážit sama sebe prostřednictvím postav, které jsou "loseři" stejně jako "my".Ale prostě mi to přišlo ujetý. Jinak provedení i výběr písní se mi líbil, ale jak říkám, přidala bych tam víc písní postav, které mám ráda. Ale to je asi jen můj problém. BTW nechápu, jak může mít tenhle "film" vyšší hodnocení než seriál... (Viděno samosebou jen ve 2D)

• 22.8.2012  15:03
    Čarodějky (TV seriál) (1998)

Myslím, že seriál mohl skončit šestou, max. sedmou řadou. Konec prostě nějak nemůžu dokoukat, ztratilo to spád a dynamiku, navíc (a prosím, nezabijte mě vy, milovníci Big Bang Theory) Kaley Cuoco (Billie) mi strašně leze na nervy. Nejenom jako postava, ale i herečka. Díky poslední řadě musim snížit hodnocení ještě víc, i přesto, že se mi hodně líbily řady s Chrisem. Navíc strašně únavný byl "příběh" Cola a Pheobe, což už tu také někdo zmiňoval. Vrátit se z mrtvých jednou - fajn, ale po druhý už je to trochu moc.

• 21.6.2012  20:03

Na tenhle film jsem se chystala docela dlouho a čekala jsem teda víc. Možná jen proto, že spousta lidí mi povídala, jak je to oproti Stmívání skvělý film, ale to je skoro každý, že? Nic mě tam moc extra nenadchlo, snad jen pár Pattison a Ravin, kterou jsem ve Ztracených moc nemusela, ale tady byla docela v pohodě. Konec mě dostal, ale nevim, jestli v pozitivním duchu. Dvojčata z toho mohli vynechat, to už je taky docela ohraný, navíc mi to tam přišlo naprosto uhozený. Pohodička, pohodička a najednou na tabuli 21. září 2001 a ups, už něco tušíte a ono vážně. Nechápu.

• 20.6.2012  19:48

Na tomhle filmu jsme byli se třídou a upřímně, jsem z něj trochu na rozpacích. Nějak nevím, kam ho zařadit. Obvykle nemám problém říct o filmu, jestli se mi líbil, ale tohle je pro mě docela oříšek. Po herecké stránce určitě dobrý, plus pro mě bylo prostředí jižních Čech, ale víc k tomu nejsem schopná říct. Zajímavý zážitek, asi tak.

• 31.5.2012  21:30
    Sněhurka (2012)

Takže, na tenhle film se dá dívat dvěma způsoby: Buďto ho vezmete vážně jako adaptaci klasické Sněhurky a sedmi trpaslíků a nebo jako její parodii. V případě první možnosti vám tento filmový úkaz bude připadat jako naprostá blbost, která (pokud opravdu stojíte pouze a jedině o klasickou pohádku) nestojí za zhlédnutí. Je to taková neskutečná blbost, která je až k pláči. Nebo taky k smíchu, záleží, jak to berete. Pak je tu ta druhá možnost, vzít to jako parodii. Z tohoto pohledu jde už o vydařenější dílo. Vzhledem k tomu, že sedm trpaslíků je vlastně banda zlodějíčku na chůdách a Sněhurka v podobně španělské tanečnice zachraňuje prince, který vypil lektvar s názvem Psí láska, tak to tento filmový žánr splňuje. Nicméně, když odhlédnu od žánru a celkového zpracování, nemůžu si nerýpnout do hlavní představitelky. Lilly Collins v žádném případě nevypadá nesympaticky nebo že by neuměla hrát (podle toho, kolik už má za sebou filmů, i když jsem s ní žádný neviděla), nicméně už od začátku filmu jsem měla chuť dát jí místy pořádně do "držky" (omluvte můj výraz). Na její věk (23?) mi přišla tak na 16 a k Armie Hammerovi se tudíž absolutně nehodila. On na svůj věk alespoň vypadal. Nicméně, to asi není chyba jí samotné, ale kostymérek atd (Co to obočí???). Další katastrofa byl závěr. Napadlo mě, jestli jsem náhodou neusnula nudou a jenom se mi to nezdá. Ten zpěv? To jako vážně? Kdyby alespoň zpívala fakt ona a ne jen otevírala pusu (a ještě dost nepřesvědčivě). A navíc styl té hudby? Celý film byl smíchaninou různých slohů (palác v ruském stylu?), filmových žánrů (parodie, romantika, komedie, pokus o drama?) dokonce i dalších pohádek (ten upuštěný "labutí klobouk" mi dost silně připomněl Popelku a její tanec s princem před tím to samé). Nemluvě o animovaném začátku, který, ach jo, sem se mi prostě nehodil, nelíbil a ještě mi připomněl příběh tří bratří z filmového Pottera (a to nevím, proč, s ním se to nedalo srovnávat). Jestli bude i Sněhurka a lovec taková blbost, asi si to odpustím. Shrnuto, podtrženo, dávám tomu tak 50% (spíš 45), protože jsem se nemohla rozhodnout, z jakého pohledu to brát. (A to jsem si nevzala na paškál kostýmy. K těm bych taky měla pár poznámek!)

• 28.5.2012  17:31

Jsem docela zklamaná, abych byla upřímná. Těšila jsem se na tenhle film dlouho, protože už samotný název napovídá, že by to mělo být zajímavé. A vlastně to ani tak špatné nebylo, jen tomu chybělo to něco, díky čemuž by byl tenhle film perfektní. Mám pocit, že motiv - chudému klukovi, který chce zachránit svět, pomáhá zazobaná slečinka, která zrebelí na just svému papá - je trošku ohraný a proto mě možná film nebavil tolik, jak jsem čekala. Jako samotná myšlenka je až hrůzu nahánějící a byly tam okamžiky, kdy jsem napětím skoro nedýchala, ale střídaly se s chvílemi, kdy jsem se docela nudila. Proto je podle mě tenhle sci-fi film pouze průměrný. Nicméně pár Justin/Amanda nebyl vůbec špatný.

• 25.3.2012  18:25

Pustila jsem si to hned po přečtení knihy, abych měla s čím srovnávat, ale i kdyby knížka nebyla, stejně by na mě film příliš nezapůsobil. Ve srovnání s ní je film pouhou ohlodanou kostřičkou, která vzala vše až příliš hopem. Je jasné, že celá kniha se do filmu převézt nedá, ale už po pár prvních minutách je hlavní hrdinka na "háčku". Čekala jsem, že ten začátek vezmou opravdu pomalejc, aby i ti, co knihu nečetli, věděli, JAK vlastně se Christiana dostala k drogám. Takhle to vypadalo, že prostě zašla do klubu Sound, protože se doma nudila a zkusila pár tablet a pak i háčko. Nevím, podle hodnocení jsem asi jedna z mála, kdo to tak cítí, ale co se dá dělat. Chápu, že film je to starej, ale ne tak, aby nemohl být lepší.

• 25.2.2012  12:52

Těšila jsem se na pořádný horor, z traileru to vypadalo fakt dobře, ale jsem trochu zklamaná. Klasická duchařina s pár lekačkama. Příběh to je takový klasický, mrtvá ženská se mstí za smrt jejího syna na dalších dětech. Líbila si mi atmosféra filmu, ten dům byl opravdu hezky udělanej, na kopečku, daleko od civilizace:) A Danovi to tu hodně seklo a přišel mi herecky mnohem lepší než v Potterovkách (který mám sice ráda, ale na představitele Harryho bych si asi vybrala někoho jiného). Víc k tomu nemám co dodat, lepší průměr, ale jako horor spíš podprůměr. Duchařiny mám raději než krváky, ale musí mít pořádný příběh a musím se fakt bát. Tady šlo fakt spíš jen o ten příběh.

• 20.11.2011  20:19
    Monte Carlo (2011)

No, no, dejme tomu. Když si vezmu, jak moc jsem se bála se na ten film kouknout (hlavně kvůli hlavní představitelce, kterou fakt nesnášim a díky které jsem se obávala, že to bude další disneyovská kravina), byla jsem příjemně překvapená. Celý film je nakonec klasickou americkou komedií. Alespoň. Docela jsem se bavila, i když příběh nebyl nijak originální, ale to je fuk. Potěšila mě Leighton, kterou mám fakt ráda, takže slušné tři hvězdičky.

• 17.11.2011  20:16

Kdysi jsem četla i knihu, ale už je to tak dávno, že si nedovolím ji srovnávat s filmem. Ten mě příliš nenadchl a v polovině jsem to vypla a šla spát. Příběh podle mě není špatný, ale film se vleče a člověk si fakt přeje, aby se něco stalo a ono nic. Budu si to muset znovu pustit a donutit se dokoukat to do konce. Třeba změním názor...i když pochybuju.

• 17.11.2011  20:14

Jako klasická fantasy na sobotní večer to není špatné, ale místy jsem se přistihla, jak koukám, kolik minut zbývá do konce. Něco mi na tom chybělo. Možná trochu víc akce? Větší závěr? Nevím, ale měla jsem co dělat, abych u toho neusnula. Na druhou stranu, viděla jsem horší věci a Brendan Fraser tu nebyl špatný. Takže tři hvězdičky. Prostě průměr.

• 2.11.2011  12:34
    Eragon (2006)

Fangmeiere, co jsi nám to udělal? Tak úžasnou předlohu jsi měl a absolutně si ji poslal do kytek! Jako milovník téhle knižní série se prostě nemůžu s tímhle paskvilem smířit. Paolini chtěl z Eragona vždycky film, teď asi lituje toho, že se film vůbec natočil. Filmy mohli mít budoucnost, mohla se natočit i další pokračování, ale k tomu už nejspíš nikdy nedojde. Což je škoda. Když odhlídneme od knižní předlohy a vezmeme film prostě jako dlaší fantasy film, dala bych tomu možná i 4 hvězdičky. Filmová Safira byla prostě úžasná, představitel Broma, Jeremy Irons, se mi na tuto roli fakt hodil a scenérie filmu byly nádherné. Ale přes ohlodaný scénář se přenýst nemůžu. Takže 3 hvězdy.