Ajka13

studentka

Twitter: Annise13

1 bod

• 11.9.2012  21:21
    Katy Perry - Last Friday Night (T.G.I.F.) (hudební videoklip) (2011)

Škoda, že je tam tak málo Darrena Crisse...

• 20.11.2011  20:19
    Monte Carlo (2011)

No, no, dejme tomu. Když si vezmu, jak moc jsem se bála se na ten film kouknout (hlavně kvůli hlavní představitelce, kterou fakt nesnášim a díky které jsem se obávala, že to bude další disneyovská kravina), byla jsem příjemně překvapená. Celý film je nakonec klasickou americkou komedií. Alespoň. Docela jsem se bavila, i když příběh nebyl nijak originální, ale to je fuk. Potěšila mě Leighton, kterou mám fakt ráda, takže slušné tři hvězdičky.

• 4.6.2012  21:54

Francouzských filmů jsem zatím moc neviděla (v mém věku to není s podivem), ale myslím, že tohle by Američani líp nenatočili. Místy jsem se řezala smíchy, některé Drissovi hlášky byly tak trefný a vtipný, že ač černý humor, i tak jsem se popadala za břicho. Na druhou stranu, místy hrál film na city, ale ne falešně a rozhodně ne přehnaně. Úžasný, jak lze "spárovat" konzervativního zazobanýho starouška a chudýho kluka z ulice. Krása.

• 2.3.2012  08:56
    Netvor (2011)

Hudgens přímo nesnášim, ale tady mi nevadila a to už něco znamená. Taková pohodovka, nic závratnýho, ale tak proč ne?

• 2.11.2011  16:12

Absolutní ztráta času. Nebýt Natálie Portman a Jamese Franca, který mám jako herce fakt ráda, bez váhání bych dala odpad! Sprostá kravin s ohranými vtípky. Nedivila bych se, kdyby si režisér před natáčením trochu přihnul. Bez urážky, ale našlo by se tucet lepších filmů, který k dobrým vtipům nepotřebují trapné sexuální narážky.

• 31.1.2014  16:07

I když se to od prvních dílů už dost liší, tak ta honička s tím sejfem je prostě naprosto dokonalá! :D

• 17.7.2013  14:13

Tak vážně nevím, kde je chyba: První díl byl docela dobrý (coby americký Sherlock Holmes), ale tohle byl nějaký error. Nedodívala jsem se, protože mě to tak nebavilo, že mi ta další hodina, kdy bych u toho musela strávit, přišla jako ztráta času. Docela mě to mrzí. Je pravda, že jsem byla nucená koukat na to česky (děsnej dabing), ale nemyslím si, že by to originální znění zachránilo. Někdy příště, možná.

• 17.8.2013  21:05
    Sucker Punch (2011)

Říkala jsem si, že to musim dokoukat, prostě musim! Ale nepovedlo se...

• 3.12.2011  22:13

Právě jsem to dokoukala, takže to mám ještě v živé paměti a jsem fakt ráda, že jsem za to zbytečně nevyhazovala peníze. Bylo to přesně takové, jak jsem očekávala. Vážně nechápu, proč to museli půlit. Nebýt desetiminutových pohledů do zrcadla a dojemných scén na pláži, v klidu by se celá knížka vešla do jedinýho filmu. No jo, jenže když už to bylo v Harrym Potterovi, proč to nemít taky, co? Celej film by se dal shrnout do jediný věty: Vzali se, odjeli na líbánky, těhotná se vrátila, porodila a konec. Opradvu, bylo to nutný? První půlka filmu je jen o svatbě, ve druhý je jen těhotná Bella. Ale stejně, nejvíc jsem se nasmála u postelový scény nebo u tak trapných scén, který byly až k smíchu. Místy to nebylo zas až tak strašný, abych nebyla jen kritická, ale největší zážitek mám stejně z toho, jak jí na konci rozřízli břicho. Což asi nebylo účelem celého filmu. Ale tak, aspoň jsem si splnila povinnost a mohu to konečně ohodnotit. Slabé 2*.

• 7.1.2012  22:26

Teď jsem se vrátila z kina a musim to sem napsat dřív, než to všechno zase zapomenu. Já se bavila, vážně. Pokud čekáte historický film natočený podle knihy A. Dumase, nedočkáte se. Sem tam tu nějaká ta podoba s Třemi mušketýry je, ale tím to končí. Nečetla jsem předlohu, ale pochybuju, že by se Ludvík XIII. zajímal o to, co právě nosí Buckingham. Je to trošku smíchanina Pirátů z karibiku, i když spíš vzduchových Pirátů, Star Wars (jsem jediná, komu vystupující Athos z vody s černou maskou na obličeji připomněl Darth Vadera?), Matrixu (Milady uhýbající kulkám/šípům) ale tak proč ne? Film má pobavit a já se bavila. Místy trošku ironicky, Orlando Bloom tu neměl chybu, jsem ráda, že jsem se dočkala nějaké jeho záporné postavy, i když tady se nedá mluvit vyloženě o záporné postavě, a Logan, u kterého jsem se trochu obávala, že ta role na něj bude moc, mě nezklamal. Takže, co víc si přát? Odhlídněte od nějaký předlohy, vezměte to jako další blbinku na páteční večer, u který se skvěle pobavíte, a je to.

• 2.11.2011  12:19
    V peřině (2011)

Tolik reklamy a stejně jim to nakonec bylo prd platný. Typická pohádka s nepovedenými 3D efekty a mizernou počítačovou animací. Jediný důvod, proč jsem dala tři hvězdy a ne rovnou odpad, je Lucka Bílá, kterou jsem si fakt užila, krásná a vlezlá hudba, kterou jsem nedokázala z hlavy dostat ještě několik dní, a krásné městečko (mé rodné městečko), ve kterém se film natáčel.

• 28.5.2012  17:31

Jsem docela zklamaná, abych byla upřímná. Těšila jsem se na tenhle film dlouho, protože už samotný název napovídá, že by to mělo být zajímavé. A vlastně to ani tak špatné nebylo, jen tomu chybělo to něco, díky čemuž by byl tenhle film perfektní. Mám pocit, že motiv - chudému klukovi, který chce zachránit svět, pomáhá zazobaná slečinka, která zrebelí na just svému papá - je trošku ohraný a proto mě možná film nebavil tolik, jak jsem čekala. Jako samotná myšlenka je až hrůzu nahánějící a byly tam okamžiky, kdy jsem napětím skoro nedýchala, ale střídaly se s chvílemi, kdy jsem se docela nudila. Proto je podle mě tenhle sci-fi film pouze průměrný. Nicméně pár Justin/Amanda nebyl vůbec špatný.

• 7.11.2011  19:21
    Šmoulové (2011)

Místy na mě až moc romantiky a myslim, že bez toho nesnesitelnýho čaroděje bych se taky obešla. Ale nasmála jsem se tak, jako už dlouho ne. Navíc je to snad první film ve 3D, kde ty efekty (alespoň podle mě) stáli fakt za to.

• 13.6.2012  22:15
    Bastardi (2010)

Z tohohle filmu mám dost rozpoluplné pocity. Myslím, že situace ve filmu se nedá moc srovnávat s realitou, podle mě jde docela o extrém. Nicméně extrém, který patrně někde možná i existuje a já jsem moc ráda, že jsem ze základky už pár let venku. Nevím moc, co bych vyzdvihla, snad jen, že můj slovník sprostých slov se rozšířil o pár nových výrazů. A moc nechápu "roli" Rytmuse. Krom toho, že ho fakt nemusim, zajímalo by mě, k čemu mu ta role vůbec byla. Ať zaleze zpátky do svýho světa "šoubiznysu" a nes**** se do filmu!

• 2.11.2011  12:19

Proč by animované komedie nemohli mít 5 hvězdiček? Obvykle mě tyhle kreslené blbůstky typu Madagaskar nebo Doba ledová příliš neberou, ba právě naopak se u nich někdy až nehorázně nudim, tenhle film neměl chybu! Smála jsem se několikrát a od srdce, navíc vztah mezi Škyťákem a jeho dráčkem byl hrozně roztomilý, a i když mi to trochu připomínalo nepovedeného filmového Eragona, tak ten tomuhle filmu nesahá ani po paty!

• 15.1.2012  11:54

Příjemný animák s krásnou grafikou a soundtrackem, jednoduchým, ale poutavým příběhem a s roztomilými sovičkami. Co víc si na sobotní večer přát? Celkový dojem mi zkazila přehnaná evil stránka Sorenova bratra (nevěřim, že by prodal vlastní sestřičku - ke všemu ještě tak roztomilou) a až do konce filmu mi to vrtalo hlavou. Jinak jsem se bavila a někdy si to zase ráda pustim. Slušné 4*.

• 24.8.2012  15:27

Po předchozích dílech slabota. S tímhle ať se na další díly radši vyprdnou!

• 2.11.2011  12:38
    Na vlásku (2010)

Nemůžu si pomoct, ale tyhle disneyovky se mi prostě líbí. Hudba nádherná, chvílema jsem si téměř poplakala a naopak někdy jsem se popadala za břicho. Takže, má to všechno, co by skvělá animovaná komedie měla mít.

• 21.6.2012  20:03

Na tenhle film jsem se chystala docela dlouho a čekala jsem teda víc. Možná jen proto, že spousta lidí mi povídala, jak je to oproti Stmívání skvělý film, ale to je skoro každý, že? Nic mě tam moc extra nenadchlo, snad jen pár Pattison a Ravin, kterou jsem ve Ztracených moc nemusela, ale tady byla docela v pohodě. Konec mě dostal, ale nevim, jestli v pozitivním duchu. Dvojčata z toho mohli vynechat, to už je taky docela ohraný, navíc mi to tam přišlo naprosto uhozený. Pohodička, pohodička a najednou na tabuli 21. září 2001 a ups, už něco tušíte a ono vážně. Nechápu.

• 10.3.2012  14:04

Místy jsem se smíchy za břicho popadala, Emily a Bill je zajímavý pár (nájemný vrah a zlodějka) a Rupert jim dělá příjemné křoví. Hvězda dolů je za místa, kde jsem se nudila. Film podle mě nemá spád po celou dobu - v jednu chvíli bum, vtipná situace, kde se člověk fakt nasměje a pak dlouho až příliš velký klid, kde člověk čeká na nějaké to větší vzrůšo. Ale jinak moc příjemná komedie:)

• 17.6.2012  20:13

Možná jsem ujetá na fantasy, ale Percyho mám teda radši jako knižní předlohu. Film nebyl špatný, svým způsobem, pokud teda odhlídnete od té knihy, což já prostě úplně nemůžu, no. Upřímně jsem dost zvědavá na pokračování, protože tomuhle Percymu samozřejmě NENI dvanáct (což pro samotný film nevadí, ale pro pokračování je to trošku problém). Ale nechme to na rejžovi, jak si s tim poradí. K samotnému filmu bych jen dodala, že to prostě neni napodobenina HP, jak mnozí tvrdí, je to úplně o něčem jinym, a to, že je hlavním hrdinou kluk, přece neznamená, že jde jen o dalšího Harryho Pottera!

• 1.3.2012  18:31
    Počátek (2010)

To je ...nářez. Obdivuju člověka, co tohle stvořil.

• 28.2.2012  15:59
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Jeden z mála pořadů, na který se ráda jednou za čas podívám. Někdy (velice často) jsou ty lidi fakt na pěst, alespoň se u toho ale nenudím. Navíc, na vaření se ráda koukám, i když sama nevařím:)

• 8.5.2012  22:03

Neskutečná kravina, ale tak proč ne, že?

• 24.9.2012  17:45
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Je to kriminálka. Ale hodně (hodně víc) dobrá kriminálka. Na rozdíl od nudných verzí typu NY/LA/Miami, ze kterých vyčnívají maximálně Cold Case nebo Without a Trace, je tohle alespoň zábavné a zajímavé díky (jak jinak) hlavní postavě Sherlocka. Ten je zde spíše tím otravným týpkem typu Sheldona z BBT nebo Dr House. Ale tím líp, protože jinak by se jednalo o naprosto všední seriál. Právě jediné, co mě baví, jsou Holmesovi dedukce, bez nich by to byla nuda. Proto jakmile není na scéně, ztrácí seriál "šmrnc" (takže díky bohu, že je to hlavní postava). Nu nic, jdu se pustit do druhé řady, mám kliku, že na ni nemusím čekat rok. Skončila pěkně napínavě!Tak po druhé řadě musím opět navýšit hodnocení. První a hlavně poslední díl druhé řady mě vážně dostal. I když jsem věděla, co se stane, stejně to bylo napínavé do poslední vteřiny. Jen mě trochu mrzí ty druhé díly obou řad, které jsou o poznání slabší. To je škoda.

• 2.11.2011  12:17

Darren Aronofsky mě opět nezklamal. Celý fim jsem trnula, co se bude dít, a i když jsem byla koncem poněkud zmatená, dojem z celého filmu byl: "Páni". Natalie ve své roli baletky opět zazářila, a stejně tak Mila Kunis. A i když jsou Darrenovo filmy ten typ, že bych si je už znovu jen tak nepustila (podobně jako u Requiemu), patří jistě k nejlepším, jaké jsem kdy viděla. Zaslouženě 5 hvězd!

• 18.11.2011  13:28
    Cherrybomb (2009)

Parta výrostků uspořádá párty v rekreačním středisku a skončí to vraždou. Dva týpci se perou o jednu holku...pořád dokola. Co takhle vymyslet originálnější téma? Nimcéně, je fajn vidět Ruperta jinak než v HP, i když ta patka byla hrozná!

• 10.8.2012  09:26
    Glee (TV seriál) (2009)

1. série: Na seriál mě opět přivedla mladší sestra, a i přes původní skeptický pohled mě seriál začal bavit. Samozřejmě hned jsem začala nesnášet Rachal Berry (Lea Michele), a jo, vim, že tahle postava je protivná a absolutně nesnesitelná naschvál! Ale to už budu radši milovat Sue Silvestrovou, která mě svými hláškami dokáže dostat pokaždý, když otevře pusu. Nebýt to samozřejmě muzikálový seriál, stálo by to asi za prd, protože dějová linie popisuje více méně klasický život na americké střední (a ne poprvé jsem si položila otázku, jestli to takhle fakt chodí na americkejch středních.) Ale spoustu písní jsem si postahovala v jejich verzi, protože ty jsou fakt vyvedený. No, uvidíme po druhé sérii, jak se seriál vyvine. Oblíbené postavy: Sue, Kurt 2. série: Docela jsem se jí bála, hodně lidí tu psalo, že je horší než ta první, ale mě nezklamala. Samozřejmě nic moc změny, akorát k mým dvěma oblíbeným postavám se ještě přidal Blain, spolu s Kurtem tvoří vážně sladkej páreček a celkově jejich vztah je mnohem zajímavější a míň hloupej a naivní než mezi pětiúhelníkem Rachel/Finn/Quinn/Puck/Sam. Z těch mi už pomalu hrabe. Na třetí sérii se těšim, slyšela jsem, že je prý nejlepší. Tak uvidíme. 3. série: Tak jsem zvýšila hodnocení, protože 3. řada byla úžasná. Další nával skvělých písniček a příběh, který už byl o něco zajímavější než v předchozích sériích. Opravdu mi budou všichni chybět. 4. série Zapomínám, že jsem to kdy viděla! Takovou sr*** z toho udělali. Celý seriál akorát zkazili. Takže pro mě to končí 3. řadou!

• 12.11.2012  19:27

Po SG1 a SGA opravdu milé překvapení. Trvalo mi prvních pár dílů zvyknout si na nové herce, ale nakonec jsem se do Destiny a její posádky tak "zažrala", že mi zhlédnutí obou sérií netrvalo ani měsíc. Jediné (nicméně velké) mínus celé série je samozřejmě její délka (pouze 2 sezóny) a otevřený konec (horší než u předchozích sérií). SPOILER! Protože se stal Eli mým oblíbencem, docela mě zajímalo, jak to s ním dopadne. A tak mě docela dostalo, že návrat domů se nakonec nekoná, ba co hůř, ani nevíme, jak to s posádkou dopadne. Je vidět, že původně byla třetí řada naplánovaná, ale pravděpodobně z důvodu nízké sledovanosti byl seriál stažen. Což je opravdu škoda.

• 8.3.2014  21:43

Tak na tohle se znovu jen tak nepodívám, protože jsem probrečela celý film! Naprosto úžasné herecké výkony s naprosto dojemným příběhem mě dostal na úplné dno. Krása. Víc není, co dodat.