Ajka13

studentka

Twitter: Annise13

1 bod

• 8.3.2014  21:43

Tak na tohle se znovu jen tak nepodívám, protože jsem probrečela celý film! Naprosto úžasné herecké výkony s naprosto dojemným příběhem mě dostal na úplné dno. Krása. Víc není, co dodat.

• 15.2.2014  22:21

Tak závěrečný zvrat naprosto dokonalý! Až mi naskočila husí kůže. Skvělý film!

• 9.2.2014  23:00
    Arrow (TV seriál) (2012)

1. série: Už po zhlédnutí pilotního dílu jsem byla nadšená a to mi vydrželo po zbytek první řady. Každý díl skvěle napínavý a příběh sám o sobě se hezky, ale pomalu rozvíjí a jednotlivé kousky do sebe začínají zapadat. Po tomhle jsem se druhé sezóny opravdu nemohla dočkat! 2. série Tak o druhé sérii mohu jen říct, že těch zvratů je na jednu řadu trochu moc. Možná ne nadarmo se říká, čeho je moc, toho je příliš. V půlce řady jsem si dala pauzu a k seriálu se vrátila až s příchodem třetí řady. Konec druhé série není špatný, ale člověk se musí trochu povznést nad z ničeho nic až moc nadpřirozené schopnosti, nad to, že každý druhý, ať už zloduch nebo klaďas, střílí šípy, a že každá nová postava není taková, jak se zdá. To vás začne časem trochu nudit. Ale když se přes to přenesete, nechá vás seriál pěkně napnuté a nedočkavé na další díl. 3. série (po 11. dílech). Flashe bych úplně vynechala. Kazí seriál úplně neskutečným způsobem. Kdo má rád filmová zpracování komiksů, asi se mnou nebude souhlasit, ale mně se na tomto seriálu líbila jeho realističnost. Arrow sice vypadal, že musí ovládat kdo ví jaké síly, aby byl tak dobrý, jak se tváří, ale pořád za tím stály jen léta tréninku. Ale že si tam "nakráčí" postava, která se po úderu blesku dokáže pohybovat rychleji, než kde jaké auto, to je trochu moc. Nemluvě o ženštině, která dokáže křísit mrtvé... Mrtvé několik dní...

• 9.2.2014  22:54
    Lásky čas (2013)

Není to Láska nebeská, ale co do podobné kvality to má hodně blízko :)

• 31.1.2014  16:07

I když se to od prvních dílů už dost liší, tak ta honička s tím sejfem je prostě naprosto dokonalá! :D

• 12.12.2013  22:43

Jako fanouška knižní předlohy mě opět zklamali. Těšila jsem se moc, trailer vypadal opravdu dobře a podle změny v štábu se dalo očekávat, že i styl filmu se bude lišit od jedničky. Hlavně slibovali víc se držet knižní předlohy. A prd. Ani zdaleka mě film nebavil tak, jak jsem čekala, příběh podivně poupravili - hlavně je znát, jak se zde pokoušeli napravit to, co zkazili v jedničce (proroctví atd.). - a celkově to na mě působilo dost podivně. Teď už si nejsem jistá, že chci vidět další díly (pokud se do nich ovšem pustí).

• 7.12.2013  21:49

Tak nevím, jestli je to vůbec možný (evidentně ano), ale tohle se mi líbilo ještě víc než první díl! A dokonce o dost víc než kniha. Teď už se nemůžu dočkat závěrečných dvou filmů. Dobrá práce.

• 5.12.2013  22:15

Tennant - super! Matt - dokonalost jako vždy. Hurt - milé překvapení. Ale celkový dojem? Co se týče speciálů, tak průměr až pod průměr. Myslím, že v příběhu nepřekonají tajemství okolo River a Pondů. Navíc Clara mi opět přišla trochu zbytečná. Ale možná jsem nějakým podivným způsobem zaujatá. Škoda, že se nevrátila Donna.

• 27.8.2013  13:43

To, co mi na filmu, přišlo nejlepší, je příběh a DiCaprio. Knihu jsem ale bohužel nečetla, takže výjimečně nemusím nadávat :)

• 17.8.2013  21:05
    Sucker Punch (2011)

Říkala jsem si, že to musim dokoukat, prostě musim! Ale nepovedlo se...

• 1.8.2013  20:50
    Fantom opery (2004)

Začátek a konec úžasný. Střed trochu nuda. Hudba je ovšem božská, to ano.

• 27.7.2013  15:43

Souhlasím s Botičem: Chris by se měl začít věnovat dalším projektům a neztrácet čas s Glee, kde už stejně nedostává příliš prostoru. Krátký, miloučký příběh, u kterého se v jedné chvíli smějete a v další zadržujete slzy. Moc pěkné :)

• 24.7.2013  19:42
    Ladíme! (2012)

Musím říct, že mě tahle blbůstka docela mile překvapila. Potřebovala jsem něco na zvednutí nálady a tento účel film splnil, takže jsem spokojená :) Žádný trhák, Anna Kendrick je sice sympatická herečka, nicméně pro mě taková nevýrazná, přesto se na to jednou zase ráda kouknu.

• 17.7.2013  14:13

Tak vážně nevím, kde je chyba: První díl byl docela dobrý (coby americký Sherlock Holmes), ale tohle byl nějaký error. Nedodívala jsem se, protože mě to tak nebavilo, že mi ta další hodina, kdy bych u toho musela strávit, přišla jako ztráta času. Docela mě to mrzí. Je pravda, že jsem byla nucená koukat na to česky (děsnej dabing), ale nemyslím si, že by to originální znění zachránilo. Někdy příště, možná.

• 26.6.2013  15:28
    Otec prasátek (TV film) (2006)

Čekala jsem od toho víc, ale bohužel mě to nijak zvlášť nenadchlo. Ani jsem se moc nesmála. Hold na Pratchetta tolik nejsem.

• 9.6.2013  13:29
    Hvězdná brána: Atlantida (TV seriál) (2004)

Definitivně jsem se rozhodla, že SGA je z celé řady SG-ček ta nejlepší. Optimálně dlouhá, prostředí Atlantis je přímo božské a postavy jsou všechny sympatické. Jediné, co mě mrzí, je samozřejmě konec. Kéž by to bylo delší - nicméně na druhou stranu, pokud by další řady šli s kvalitou dolů jako u SG1, pak jsem tedy ráda, že to ukončili tak říkajíc v nejlepším. Pouze jsem čekala epičtější ten závěr, mohli to protáhnout do dvojdílu a trošku si s tím pohrát. Bylo to takové narychlo - najednou mají dost energie a ZPM-ek na cestu do Mléčné dráhy, mohou cestovat nějakou "spešl" červí dírou... trošku okaté :). Ale jinak skvělý seriál!!

• 5.6.2013  16:52
    Star Trek (2009)

Jako neznalec Star Treku, ale přesto milovník sci-fi musím zatleskat. Skvělá podívaná!

• 31.5.2013  18:49
    Hostitel (2013)

Teď jsem vážně netušila, jestli dát 3 nebo 4 hvězdy, nakonec jsem šla dolů. Těšila jsem se na něco víc, celkově to bylo takový nijaký, závěr vlastně žádnej, hlavní představitelku bych kopla. Vážně mohli vybrat sympatičtější a hezčí hlavní hrdinku - nic proti. Nevím, žádnej velkej dojem z toho nemám.

• 15.5.2013  17:56
    Doteky osudu (TV seriál) (2012)

Po shlédnutí celého seriálu (který bohužel druhou řadou končí), jsem celkem nadšená. Vlastně hodně nadšená. Nápad je to opravdu skvělý, a i když si většina stěžuje na druhou řadu, která se odchýlila od formy první řady (díky čemuž byl seriál nakonec zrušen), se mi 2. série líbila snad ještě víc než první. Já mám prostě ráda seriály, u kterých jsem napnutá až do konce, a i když to bylo místy možná až přeplácaný událostmi, mně to opravdu nevadilo. Je pravda, že první epizody měly své kouzlo, a jak do sebe všechno zapadalo, mi způsobilo až husí kůži, ale zrušení si to nezasloužilo.Alespoň to nekončí cliffhangerem nebo uspíšeně jako Merlin. Takže pro mě jednoznačně 5 hvězd (dobrá, možná 4,5, ale zaokrouhluji nahoru :))

• 30.3.2013  21:52
    Fast Girls (2012)

Upřímně jsem od tohoto filmu moc nečekala - zhlédla jsem si to v první řadě proto, že tu hraje Bradley James (no jo, fanoušek Merlina se pozná) a protože mi to doporučila sestra. A výsledek? Neuvěřitelné! Za na první pohled nudným a triviálním příběhem se skrývá až překvapivě dobrý oddychovák, kde jsem až do poslední minuty napjatě očekávala, co se stane. A nepomohlo, že vedle mě seděla sestra, která se potutelně usmívala a odmítla mi cokoliv prozradit! Opravdu, Britové umějí točit filmy!

• 24.2.2013  18:16

Krásný film, trochu mi to připomnělo The Perks of Being a Wallflower. . A myslím, že se mi Jennifer Lawrence opravdu líbí. Ženských hrdinek, které by mi nelezly na nervy, moc není.

• 18.2.2013  21:05
    Přítelkyně z domu smutku (TV seriál) (1992)

Jeden z nejlepších českých seriálů, který se mi líbil mnohem víc, než jeho knižní předloha. Působivě zpracovaný konec.

• 17.2.2013  14:27

Miluju Shakespeara a miluju tenhle film!

• 6.1.2013  15:55

Těšila jsem se a nezklamali mě.

• 31.12.2012  21:55
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Bože, já se stydim! Jak jsem jen mohla říct, že je to KRAVINA?! Od prvního do posledního dílu jsem se smála a to vážně nemusim tyhle komediální seriály. Och, bože, jak já se těšim na další díl! Miluju Sheldona, nejgeniálnější postava ever!

• 20.12.2012  12:29

Peter Jackson musí být spokojený za svůj velkolepý comeback, a doufám, že neurazím milovníky Pána prstenů, ale méně je někdy více. A to samé platilo i pro Pána prstenů. Neskutečně zdlouhavý film. 3 hodiny se dají snést, pokud je film od začátku do konce strhující, napínavý a překvapivý. Ale tady děj neustále brzdily retrospektivní scény typu "Podle legendy..." a "Kdysi žil...". Jasně, pro člověka, který předlohu nečetl, to muselo být snáze pochopitelné, ale prosím...je nutný knihu o 200 stránkách dělit do tří tříhodinových filmů??!!! Ten příběh je tak jednoduše krásný, bez velkých bitev a masakrů, ale stejně je tam museli přidat. A navíc jsem měla tu smůlu, že to u nás dávali jen ve 3D (bože, zlaté 2Déčko!). Ale jinak, Martin Freeman byl skvělej. Na Bilba bych si nemohla přát lepšího herce. A soudrack byl také neskutečně krásnej. Za to dávám obrovské plus. Takže, shrnuto, podtrženo, šlo to :)

• 27.11.2012  22:44

Nebylo to zas tak špatný...:)

• 19.11.2012  22:09
    Jana Eyrová (2011)

Teda, nečetla jsem knižní předlohu (zatim!), ale ještě teď mám z toho filmu depku. A to to vlastně skončilo dobře.

• 19.11.2012  19:44

O něco lepší, než první díl, ale stopro nejlepší z celé série. Dokonce mě i na chvíli překvapili a to už je u Stmívání co říct (vzhledem k tomu, že jsem četla knižní předlohu). Celkově v pohodě, až na přeslazený momenty a neskutečnej happy end. Aspoň že Kristen to konečně slušelo!

• 12.11.2012  19:27

Po SG1 a SGA opravdu milé překvapení. Trvalo mi prvních pár dílů zvyknout si na nové herce, ale nakonec jsem se do Destiny a její posádky tak "zažrala", že mi zhlédnutí obou sérií netrvalo ani měsíc. Jediné (nicméně velké) mínus celé série je samozřejmě její délka (pouze 2 sezóny) a otevřený konec (horší než u předchozích sérií). SPOILER! Protože se stal Eli mým oblíbencem, docela mě zajímalo, jak to s ním dopadne. A tak mě docela dostalo, že návrat domů se nakonec nekoná, ba co hůř, ani nevíme, jak to s posádkou dopadne. Je vidět, že původně byla třetí řada naplánovaná, ale pravděpodobně z důvodu nízké sledovanosti byl seriál stažen. Což je opravdu škoda.