Ajka13

Twitter: Annise13

1 bod

1 2 3 4 5 následující >>
    • 14.11.2011  22:05
    Tajemství Pravdy (TV seriál) (2008)

Takže, kde začít? Ta hlavní, co nechápu, jsou první dvě epizody a poslední dvě. Dle mého názoru nehorší díly série (tedy, ty poslední poněkud jiným způsobem). Seriál by měl hned ze začátku upoutat, ale já měla co dělat, abych se po zhlédnutí prvních dvou dílů nesebrala a nesmazala další díly z počítače. Jsem ráda, že jsem to neudělala, protože další díly byly mnohem lepší. Na bojové scény se konečně dalo koukat a Zedd mi už tolik nevadil (kuře, to jako vážně??). Co se týče těch posledních, ne nadarmo se říká, méně je někdy více. Ten konec byl tak neskutečně zamotanej, čaroděj si udělá pár nepodařenejch kouzel a mně pak trvá půlka dílu, než mi zase dojde, kdo je kdo a co tam dělá ta, co zemřela na začátku řady. Fakt, moc složitý, řekla bych. Ale abych nebyla zbytečně kritická (ty čarodějova moudra mi fakt lezla na nervy skoro celý dvě série) a abych obhájila ty čtyři hvězdy, musím přiznat, že kdyby byla další řada, hned bych si ji stáhla. Fantasy seriálů moc neni a tenhle i přes svá negativa má promyšlenej příběh a sympatické postavy (Tedy až na Zedda, i když jsem si na něj zvykla, nehodil se mi na to). Takže, pro milovníky fantasy ujetin to určitě doporučuju, vy, co rádi hledáte ve filmech kdejaký kýč, si to radši nepouštějte.

• 7.11.2011  19:27
    Krok za krokem (TV seriál) (1991)

Nikdy jsem neviděla všechny díly a asi ani jak jdou za sebou, ale to mi vůbec nevadí, protože jde o jediný sitcom, který mě fakt baví a u kterýho se zasměju. Navíc mi hlavní představitelé nepřipadají vypatlaní a jejich humor ohraný jako mi to připadá u dalších podobných seriálů.

• 7.11.2011  19:25

Myslim, že by bylo ohrané, kdybych film srovnávala s knihou, takže ohodnotim film jako takový, Nádherná atmosféra, skvěle zvolení představitelé a děj, který má spád a přitom se můžete na chvíli zastavit a nechat se pohltit strhujícím příběhem. Na rozdíl od dalších dílů se mi tenhle díl líbil ze všech nejvíc.

• 7.11.2011  19:21
    Šmoulové (2011)

Místy na mě až moc romantiky a myslim, že bez toho nesnesitelnýho čaroděje bych se taky obešla. Ale nasmála jsem se tak, jako už dlouho ne. Navíc je to snad první film ve 3D, kde ty efekty (alespoň podle mě) stáli fakt za to.

• 7.11.2011  19:18
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Mohlo by to mít klidně i o pět řad víc a stejně by mě to pořád bavilo. Seriál, ve kterém o nic nejde, ale přesto se od něj nemůžete odtrhnout.

• 2.11.2011  16:12

Absolutní ztráta času. Nebýt Natálie Portman a Jamese Franca, který mám jako herce fakt ráda, bez váhání bych dala odpad! Sprostá kravin s ohranými vtípky. Nedivila bych se, kdyby si režisér před natáčením trochu přihnul. Bez urážky, ale našlo by se tucet lepších filmů, který k dobrým vtipům nepotřebují trapné sexuální narážky.

• 2.11.2011  12:38
    Na vlásku (2010)

Nemůžu si pomoct, ale tyhle disneyovky se mi prostě líbí. Hudba nádherná, chvílema jsem si téměř poplakala a naopak někdy jsem se popadala za břicho. Takže, má to všechno, co by skvělá animovaná komedie měla mít.

• 2.11.2011  12:34
    Eragon (2006)

Fangmeiere, co jsi nám to udělal? Tak úžasnou předlohu jsi měl a absolutně si ji poslal do kytek! Jako milovník téhle knižní série se prostě nemůžu s tímhle paskvilem smířit. Paolini chtěl z Eragona vždycky film, teď asi lituje toho, že se film vůbec natočil. Filmy mohli mít budoucnost, mohla se natočit i další pokračování, ale k tomu už nejspíš nikdy nedojde. Což je škoda. Když odhlídneme od knižní předlohy a vezmeme film prostě jako dlaší fantasy film, dala bych tomu možná i 4 hvězdičky. Filmová Safira byla prostě úžasná, představitel Broma, Jeremy Irons, se mi na tuto roli fakt hodil a scenérie filmu byly nádherné. Ale přes ohlodaný scénář se přenýst nemůžu. Takže 3 hvězdy.

• 2.11.2011  12:24
    Merlin (TV seriál) (2008)

Když bez nadsázky řeknu, nejlepší seriál, jakej jsem kdy viděla, nepřehánim. Pro mě tenhle seriál nemá chybu. Je to má krevní skupina (fantasy), navíc žádná epizoda nepostrádá vtip. Říkejte si, co chcete, o nesrovnalostech s dějinami, není to přeci jedno? Takovéhle zpracování legendy o Merlinovi je možná poněkud netradiční, ale bavilo by vás to, kdyby staroušek Merlin chrlil kolem sebe jedno moudro za druhym? Navíc (spoiler!) se čtvrtou sérií začíná seriál nabírat na temnější atmosféře, Morgana je už konečně stoprocentně zlá a myslim, že se v nadcházejících epizodách ještě máme na co těšit! Navíc, duo Colin Morgan (Merlin) a Bradley James (Artuš) se perfektně doplňujcí a svými skvělými hereckými výkony vyzdvyhují celý seriál ještě na vyšší úroveň. Zaslouženě 5 hvězd. Po 5. řadě: Tím koncem si u mě teda hodně pohoršili, seriál tím poslali úplně do háje. Je poznat, že to ukončili dost zbrkle a podle mě se počítalo s další řadou. Tolik nedořešených věcí...Ale Bradley s Colinem do poslední věty perfektní!

• 2.11.2011  12:19

Proč by animované komedie nemohli mít 5 hvězdiček? Obvykle mě tyhle kreslené blbůstky typu Madagaskar nebo Doba ledová příliš neberou, ba právě naopak se u nich někdy až nehorázně nudim, tenhle film neměl chybu! Smála jsem se několikrát a od srdce, navíc vztah mezi Škyťákem a jeho dráčkem byl hrozně roztomilý, a i když mi to trochu připomínalo nepovedeného filmového Eragona, tak ten tomuhle filmu nesahá ani po paty!

• 2.11.2011  12:19
    V peřině (2011)

Tolik reklamy a stejně jim to nakonec bylo prd platný. Typická pohádka s nepovedenými 3D efekty a mizernou počítačovou animací. Jediný důvod, proč jsem dala tři hvězdy a ne rovnou odpad, je Lucka Bílá, kterou jsem si fakt užila, krásná a vlezlá hudba, kterou jsem nedokázala z hlavy dostat ještě několik dní, a krásné městečko (mé rodné městečko), ve kterém se film natáčel.

• 2.11.2011  12:18

Ach jo, nebýt to Harry Potter, ale jiná fantasy točená podle knihy, byly by to tak tři hvězdičky. Ale hold už jsem se smířila s tím, že filmy nikdy nebudou podle knihy, a i když jsem vážně doufala, že mě s posledním dílem série nezklamou, po prvním zhlédnutí v kině jsem odcházela se smíšenými pocity. Celý film byl de fakto věnovám jen bitvě, na kterou se sice koukalo moc dobře, ale kde to chvílemi prostě přehnali. Dostal mě moment, kdy Harry s Voldemortem skočili z té věže. Bylo to nutný? Větší kýč jsem snad ještě neviděla. A našlo by se toho víc. Takže proč pět hvězd? Je to prostě Harry Potter, a navíc Alan Rickma se opravdu předvedl. Myslím, že ti, co knihu nečetli, byli Severusem Snapem a jeho příběhem opravdu zaskočeni. Jeho vzpomínky patřili dle mého názoru ještě spolu s epilogem k nejkrásnějším chvílím celé série. Po druhém zhlédnutí: Konečně jsem si našla čas podívat se na film v klidu doma, kde mě nebude rušit 3Déčko, a musím trochu zmírnit svá tvrdá slova. těch nedokonalostí a pitomostí a kýčovitostí a "klišé" je tam dost, ale na druhou stranu, probulela jsem tak 15 minut, tak moc na mě Snapeova smrt doma zapůsobila. A nejen to. I Harryho smrt nakonec měla větší efekt. Když McGonagallová svolávala svou armádu betoňáků, měla jsem až husinu, takovej dojem to na mě udělalo. Takže, těch 5, možná 4,5 hvězdiček si to zaslouží!

• 2.11.2011  12:17

Darren Aronofsky mě opět nezklamal. Celý fim jsem trnula, co se bude dít, a i když jsem byla koncem poněkud zmatená, dojem z celého filmu byl: "Páni". Natalie ve své roli baletky opět zazářila, a stejně tak Mila Kunis. A i když jsou Darrenovo filmy ten typ, že bych si je už znovu jen tak nepustila (podobně jako u Requiemu), patří jistě k nejlepším, jaké jsem kdy viděla. Zaslouženě 5 hvězd!

1 2 3 4 5 následující >>