kinghome

kinghome

Tomáš Havel

okres Praha
Fanoušek filmů a dobré hudby

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 14.9.2020  16:33

Sorry ale tímhle dílem u mě seriál končí. To že jsou první dva díly nezáživná sračka bych ještě překousl, přeci jenom hromada klenotů se rozjíždí až kolem poloviny série, ale třetí díl mě utvrdil v tom, že tohle už lepší nebude. Herci jsou jen banda neherců co se jakž takž snaží něco uhrát, ale moc jim to nejde. Plus samozřejmě Travis, kterýmu ta role docela sedí, ale za celý tři díly nic nepředvedl a vlastně mě ani ten vývoj postavy nezajímá, pokud tam vůbec nějaký vývoj bude. No nicméně tohle bych ještě překousl, ale v každým dílu je víc a víc nelogických děr ve scénáři a v tomto díle už je to vážně neúnosné, to aby se stal jeden fuck up každých 10 minut seriálu je fakt výsměch.

• 10.11.2019  14:30

Film o cápkovi, co si koupí dům, ve kterém straší. Jediná novinka je asi to, že tady v tom hororovém domě ze všech otvorů vytejká mrdka, protože to byl dřív bordel. A o tom je vlastně celý film, je to totální odpadová sračka, ale CM Punk je roztomilej, když se snaží hrát a občas jsem se i usmál, když zahlásil nějakou blbost. A na Sarah se hezky kouká, takže 2* jsou ideál. Pro každého, kdo nemá chuť vidět naprostou slátaninu bez příběhu a příšerný herce, obejděte tento film obloukem.

• 12.7.2019  15:17
    Hellboy (2019)

Herecký výkony jsou na bodu mrazu, příběh je totální sračka a celý je to rádoby vtipný, kdyby jste byli mentálně zaostalý děcko ze zvláštní školy, možná by jste se i nějakému tomu vtipu zasmáli. Tenhle film je totální trash a režisérovi by měl někdo dát pořádně přes držku za to, jak dojebal Hellboye. Prosím, už nedělejte žádnej reboot, natož druhej díl. Je to čím dál tím horší. Jednu hvězdu dám jen za to CGI, který muselo bejt kurevsky drahý a je to znát, nevypadá uplně nejhůř ale zbytek filmu je totální utrpení od první do poslední minuty.

• 8.12.2019  13:07
    John Wick 3 (2019)

Kdyby byl John Wick 3 pouze o soubojích, tak by to byl masterpiece, ale podle toho, co jsem se někde dočetl by se mělo jednat o film s dějem, né o to, kolik zabije Kaenu lidí v jedné scéně co nejlepším způsobem. Třetí díl je zatím nejhorším dílem série. Jako jo, na začátku vás navnadí krásnými boji a Rkovou brutálností, ale to je vše, co film nabízí. Ta výplň mezi souboji je naprosto o hovně a film potlačuje většinu svých pravidel, které si během série nastavila. Dialogy nedávají smysl a chyb je tam tolik, že už se nad tím nedá přihmouřit oko. Už se těším, až v příštím díle bude John bojovat proti celý zemi, bude skákat z letadla bez padáku, hodí na něj atomovku a nakonec ho sežere Godzilla a John to všechno přežije, upraví si oblek a řekne něco strašně drsnýho, třeba "YEAAAH". Souboje 5/5, zbytek odpad.

• 14.9.2020  16:40
    Umbrella Academy (TV seriál) (2019)

Já bych možná i napsal nějakou smysluplnou recenzi, ale v tomhle případě jsem extrémně neobjektivní. Prostě tam hraje Robert který hraje Nathana 2.0 na speedu a jmenuje se Klaus, to je asi vše co k tomu mám 5/5, nic víc ke štěstí nepotřebuji.

• 20.2.2019  12:47
    Climax (2018)

Gaspar Noé je magor, co si ujíždí na LSD filmech, prostě trip jak svině a totálně nepobíráš co se děje, ani to pobrat nemáš, je to prostě divný. Má to "jen" hodinu a půl a bylo to pro mě teda větší mučení než Enter the Void, který má přes 2 a půl hodiny. A jako mučení, ono to je kurva zajímavý sledovat, jen se tam nic neděje, jsou tam divný konverzace, střihy, psycho hudba a divný scény. Ale stejně vám ten film nakonec doporučím, protože jste určitě nikdy nic takovýho neviděli a všichni by si měli jednou tento zážitek užít nebo protrpět.

• 16.6.2020  17:59
    Fabrika (2018)

Moje první setkání s Bykovem a musím říct, že určitě kouknu i na další jeho filmy, protože tohle je přesně něco, co hledám. Temný thriller, kde se moc nehraje na to, kdo je hodný a kdo zlý, pro mne je tam jedna extrémně záporná postava, ale když jsem film probíral s dalšími lidmi, tak jsem zjistil, že oni brali jako zápornou postavu uplně někoho jiného, takže je to asi dost o úhlu pohledu. Herecké výkony jsou na vysoké úrovni tak, jako samotný scénář. Film je nepředvídatelný a to je jeho největší plus. Tedy ještě s jednou důležitou věcí a to je uvěřitelnost. Reálně bych se ani nedivil, kdyby takovýchto povstání bylo více, jen se zametli pod ruský kobereček a nikdo o nich dodnes neví. Za mě to byl velmi povedený film, bohužel ho shazují malé hlouposti, které se v něm objeví. Plus jsem zjistil, jak moc jsem ovlivněn akčními blbostmi z Ameriky, protože když se odehrávala bitka, tak mi přišlo hrozně divný, že se mlátí a vlastně ty rány nejdou vůbec slyšet, ale je to logický a dost to přidalo té uvěřitelnosti. Trošku tomu chybí, ale na 80% to určitě je. A Bykova budu určitě dál sledovat.

• 19.12.2018  11:49
    Halloween (2018)

Halloween jsem jako malej viděl několikrát a bavilo mě to, ale nepamatuju si, že by v tom filmu hrálo tolik příšernejch herců, u kterých jsem doufal, že chcípnou co nejdřív. Nepamatuju si, že by ve filmu byli jen 2 pořádný gore momenty a zbytek jen vraždy, kde není nic vidět, ale říkám, viděl jsem to několik let zpátky. Největší problém s novým Halloweenem je to, že je to nudný a je tam takovejch dementních scén, že už to fakt není hezký. Zase jednou nechápu hodnocení zdejších "kritiků", tenhle film je odpad s hromadou nelogických scén, který bijou do očí, fakt mě z toho bolela hlava, jak je ten film blbej. Nikdy víc. 1* za ty 2 gore momenty.

• 21.2.2019  13:06
    Heavy Trip (2018)

Heavy trip je taková rodinná komedie, kterou by většina rodin vypnulo po prvním songu. Tento film je dělán s láskou k tomu nejtvrdšímu metalu. Film se pomalu rozjíždí a pak hrozně rychle skončí, ale ten pocit po skončení filmu je naprosto úžasnej. Hrozně feels good film a ten debilní úsměv z mojí tváře ještě nějakou tu minutu nesundám.

• 30.9.2018  15:22
    Mandy - Kult pomsty (2018)

Vraťte mi prosim 2 hodiny života. Nevim proč jsem si myslel, že by Cage mohl hrát ještě v nějakém dobrém filmu, tu chybu už neudělám. Sorry ale to, že do filmu mrdnete červenej filtr z něj nedělá Art. Tohle byli 2 hodiny nudy, trapnyho gore a hereckejch výkonů pod úrovní Sharkonada, bez prdele, videl jsem ho minulej tejden a ty herecký výkony tam jsou na lepší úrovni. Už nikdy víc, Cage je mrtvej, uz by neměl točit, dělá si akorat větší a větší ostudu.

• 19.12.2018  11:59

V jeden den jsem koukl na 2 filmy, jeden z nich byl novej Halloween a druhej právě A Simple Favor. Upřímně jsem si myslel, že Halloween bude pecička a Simple Favor bude sračka, no ale dopadlo to uplně naopak. Od Paula Feiga jsem opravdu nečekal dobrý film, vlastně jen průměr by byl obrovský úspěch pro tohoto režiséra, ale byl jsem mile překvapen, obsazení naprosto skvělé, Blake Lively je prostě nádherná ženská, i kdyby v tom filmu jen stála a nic neříkala, tak jsem spokojenej, ale ona umí i úžasně hrát a s Ančou se krásně doplňovali. Dokonce musím přiznat, že se mi do filmu Anča hodí jak prdel na hrnec a to jí nesnášim, vždy jsem měl za to, že neumí hrát a je prostě příšerná, ale zde to zahrála úžasně a změnil jsem na ní názor. Simple Favor je přesně ten druh filmu, který miluju, černá komedie/thriller. Celou dobu jsem hádal co se stalo a chvilkama jsem nechápal, co se tam děje, ale na konci do sebe všechno krásně zapadlo a já jsem spokojen, až do konce jsem nevěděl, jak to skončí. Objektivně to je na 4*, ale za Blake a Feiga, který poprvé ve své kariéře natočil dobrý film musím dát maximum.

• 23.10.2018  16:40
    Waco (TV seriál) (2018)

Tahle minisérie je dokonalá, divím se, že jí natočili Amíci, protože je to příběh o Koreshovi a jeho "sektě", je to točené podle skutečných událostí a takhle drsnej snímek jsem dlouho neviděl. Žádná postava není hodná nebo zlá, nahlíží se na téma objektivně a podle knih vyjednavače a přeživšího "masakru", ale hůř z toho vychází jednoznačně FBI a ATF, takový svinstva, kterých se dopouštěli a určitě pořád dopouští, kolik lží jsme už slyšeli o sektách a hromadných sebevraždách, jen né vždy to byla pravda. Poslední díl je fakt drastickej a prostě bez obalu, přesně tak, jak to vylíčil jeden z mála přeživších. Pokud se vám líbili kriminálky jako True Detective nebo MindHunter, tohle je minisérie pro vás, má jen 6 dílů, ale kurva, je to fakt boží.

• 23.6.2015  16:16

Insidious nikdy nezklame, i když jsem se bál nového obsazení, tak můžu říct, že se jedná o nejlepší horor roku, tedy zatím, ale nemyslím si, že ho něco překoná, když kouknu na to, co má vyjít a kam směřují dnešní horory. Na Insidious je nejlepší zajít si do kina, protože jde o skvělý střih a zvuk, ale není to tak, že by byli lekačky založené jen na zvýšené hlasitosti, je to úžasně vytvořená kombinace obrazu i zvuku najednou. Bavil mě příběh a herecké výkony taky nebyli špatné, démon byl udělán skvěle a chvílemi jsem měl hodně divnej pocit a proběhl mi několikrát mráz po zádech. Nejlepší je, že většina lekaček nebyli předvídatelné, jednou jsem si s mladou zrovna dávali pauzu na hrabání v popcornu (kdo ví, co jste mysleli úchyláci) a jak jsme ho vytahovali, tak přišla lekačka, my oba nadskočili a popcorn vysypali na zem, tímto se omlouvám uklízečce, která tam přišla po filmu, nebylo to naschvál. Jsem hrozně spokojen, úžasnej horor, kterému do dokonalosti chybělo jen trochu lepší obsazení, jinak naprostá spokojenost. 85%

• 2.5.2016  09:31

Konečně film, který říká pravdu. Prachy a moc jsou všechno, ještě když jde o váš splněný sen. Po dlouhé době jsem se konečně koukl na kvalitní český film, tak kvalitní, že si zaslouží 5*. Herecké výkony jsou dokonalý, bráchové Hádkovi jsou skvělý herci. Ve filmu jsem si hned oblíbil Kobru, byl to vyfetovanej dement, ale měl takový charizma, že jsem si ho hned oblíbil. "Mám plán bráško". Realistický příběh dvou bráchů, přičemž jeden je přítěž pro druhého a oba mají svůj plán. Dokonalý vývoj postav vyvrcholí v posledních minutách filmu a poslední záběr je naprosto dokonalej, měl jsem z něho husí kůži po celém těle, to už se mi dlouho nestalo. Možná že dám ještě českým filmům nakonec šanci, tenhle si jí rozhodně zaslouží.

• 29.1.2016  09:32

Na Sicario jsem se vážně těšil, ať už kvůli hercům,režisérovi nebo kvůli příběhu, byl jsem zvědavý jak to tvůrci zvládnou, bohužel nezvládli. Musím říct, že nechápu tohle přehnané hodnocení, asi se našel další film, o kterém všichni říkají jak je skvělý, pak se na něj kouknete a zjistíte, že to je zdlouhavá nuda bez pořádného nápadu. Mě to přišlo ve všech směrech průměrné, ani jsem se "nekochal" výkony herců, prostě mě to nebavilo. Vlastně jsem na film koukal před vánoci a teď, když píšu tohle "hodnocení" si pamatuju zfetovanej obličej Benicia, nic jinýho. Pro mě naprosto průměrný film, který byl zase vyhajpován do vysokých červených čísel, které si nezaslouží. Je mi to líto ještě víc, když se kouknu na další filmy Villeneuveho, jako je Zmizení nebo Nepřítel, což jsou oba 5* filmy, které si zaslouží být v topce a v červených číslech a jsou hodnocený hůř, teda aspoň Nepřítel, Zmizení je naštěstí přesně tam, kam patří. Občas vážně nepobírám, jak tu funguje to hodnocení, podle čeho ty lidi hodnotí. Za mě 60%

• 14.5.2015  18:47

Jsem hrozně rád, že jsem Mad Maxe viděl v kině a zároveň to je jeden z mála filmů, možná že dokonce jediný, u kterého chápu tak vysoké hodnocení, i když já jsem hodnotil "jen" 3*. Problém je v tom, že chyba není ve filmu, ale ve mě, protože jsem si kvůli Mad Maxovi uvědomil, že jsem vyrostl z éry akčních filmů a hledám ve filmu hlavně příběh a vývoj postavy, né jen akci a to je právě problém se mnou a Mad Maxem. Je to úžasnej film se skvělými hereckými výkony, ale mě tam prostě chyběl propracovanější příběh a větší zaměření na Maxe. Čekal jsem, že tam rozvedou jeho příběh více dopodrobna a vymyslí pořádný, kvalitní příběh, ale upřímně mi to přišlo ohledně příběhu, jako vykrádačka Zombielandu a Mechanika, neberte to doslovně, jen ta myšlenka je hodně podobná. Pro mě osobně to byl dobrý film, jen tam nebyl žádný moment, který si budu pamatovat, žádná scéna, žádná hláška, jediný, co si budu pamatovat je Guitar Hero, ten byl dokonalej, jinak je to naprostá šílenost a úžasná akce od začátku do konce, jen jsem prostě zjistil, že mě tyhle čistě akční filmy už moc neberou. Moje chyba, za mě silnější 3*.

• 23.3.2014  22:31

Všichni tu říkají, že hlavní hrdina je nevýraznej, ale třeba to bylo naschvál, třeba měli vypadat Atheňané jako největší buzny, aby vynikli Sparťané, teda alespoň tohle mi příjde jako jedinej důvod, proč obsadili do hlavní role takovýho šaška.. Další nelogická věc je použití grafické krve, která je odporná, ve Spartakovi mi vůbec nevadí, ale tady se to prostě nehodilo, vypadalo to debilně, no ale abych nebuzeroval, tak musím pochválit Evu Green, která je prostě božská, pro mě je tohle hlavní postava celého filmu. Eva si svojí postavu strašně užila a dala do toho všechno, jen kvůli ní dávám 3*, protože jinak mě to dost nasralo. Je fajn že to rychle utíká a pořád se tam něco děje, žádný zbytečný kecy, prostě se jde hned na věc, asi jediné výhody. Bohužel od začátku víte jak to skončí, což je taky dost na hovno, ale tak neudělám nic no. 60%

• 30.4.2014  14:32

Musel jsem trochu rozdýchat to hodnocení vocasů tady na csfd, poslední dobou mi ty lidi příjdou debilnější než normálně, hlavně ty odpady jsou směšný. Naštěstí se to s větším množství hodnocení trochu srovnalo a Spider man se dostal alespoň do červených čísel. No nic, nejdřív jsem dal 5*, ale musím říct, že to bylo moc unáhlený, přehlížel jsem kýč a romantickou linku, protože se mi strašně líbila akce, záporáci a úžasný efekty, ve 3D to vypadá božsky! Ale postupem času musím říct, že mi tam vážně ten kýč vadil ,hlavně u scény s letadly, to bylo vážně jedno velký WTF, který nedávalo smysl a bylo to debilní, k tomu ta romantická linka není moc dobrá, hrozně nudná, ale rozhodně tam není tak dlouho, jak tu někteří píší! Navazuje na ní hromada akce, která stojí za to. 5* bylo přehnaný, ale těch 80% by si to zasloužilo, na rozdíl od jedničky jsou tu úžasný záporáci, hlavně Harry Osborn je největší sympaťák a jako Green Goblin je ještě lepší, a na konci jak se objeví Rhino? No pecka, už se těším na další díl. Abych to shrnul, tak je to jedna z nejlepších marvelovek, která je vtipná a je v ní hromada akce, najde se i scéna, kterou vážně nikdo nečekal, takže já jsem spokojenej. Odpadáři, vyližte si prdel!

• 3.4.2014  07:20

Marvel udělal skvělou věc, všechny filmy hrozně zlehčil a udělal z nich spíše komedie, ale přitom si pořád drží svojí kvalitu a hlavně ta humorná linka vůbec neškodí, spíš pomáhá a film uteče hrozně rychle. Captain America je toho důkazem. První díl mě vůbec nebavil, pro mě to je nejhorší Marvelovka, a proto jsem se dvojky dost bál, ale příjemně mě překvapila. Je to asi největší posun v sérii. Kdyby tam nebylo pár nudnějších chvil tak dám i 5*. Hrozně mě baví, jak se pomalu ale jistě propojují všechny Marvelovky do sebe a směřuje to k Avangers. Hrozně mě bavila i Scarlett Johansson, která mě fakt překvapila, poslední dobou jsem jí moc nemusel ani se mi ve filmech nelíbila, ale jako Black Widow je prostě boží. No těch pozitivum se fakt hodně, další je třeba Winter Soldier, kterej je skvělej záporák. Jen musím říct, že 3D je docela zbytečný, nebo takhle, kdyby jste film viděli normálně bez 3D, tak to vyjde úplně nastejno. 85%

• 14.10.2015  17:38
    Cooties (2014)

Velké zklamání a hodně slabé 3*. Dlouho jsem se rozmýšlel, jestli 2* nebo 3*, ale hodnocení to má už takhle dost špatné, tak dám vyšší počet. Jediné plus je vážně Elijah Wood, kterému takovéhle role vyloženě sedí, zbytek obsazení je nemastný a neslaný, hlášek je hrozně málo a příběh tam vlastně není. Celé mi to přišlo až nechutně nudný a bez nápadu. Většinu filmu jsem se nudil a korunu tomu nasadil konec, který je taky průměrný, prostě nezajímavá podívaná, o které zítra ani nebudu vědět a jeden z nejhorších filmů Elijaha, bohužel.

• 4.1.2015  23:01

Dokument bych rozdělil do dvou částí, první hodinová část, která je skvělá a zajímavá, zabírá se Greenpeace a dalšími organizacemi, kteří se tváří tak, že dělají pro životní prostředí všechno, ale ve skutečnosti získávají příspěvky od výrobců masa a vlastně nikdo tam neřeší ten největší problém, i jako masožrouta mě tohle vážně chytilo a bylo to strašně zajímavý, i to, že když chtěl náhodou někdo říct celou pravdu, tak byl shodou náhod zavražděn, nebo že většina lidí o tom nechce vůbec mluvit právě pro to, aby se jim něco nestalo. To je ta první část, která je jasně 5*, bohužel následuje druhá půl hodinová část, která se zvrhává v klasickou propagandu Veganů, kde se chlápek ptá na dementní otázky s jasnými odpověďmi, ale dělá to tak, aby přesvědčil co nejvíc lidí, aby se dali na veganství taky, tahle část mi přišla vážně směšná a odpadová, ale na druhou stranu musím říct, že kdybych byl malej zmrdík, co ještě netuší o světě a viděl tenhle dokument, tak se na vegetariánství nebo veganství dá, naštěstí to není můj případ a já budu stále žrát maso, protože je prostě dobrý a já bez něj žít nemůžu, nebo prostě nechci.

• 12.8.2014  11:49

První díl ze srdce nesnáším, dal jsem mu dokonce odpad, proto jsem na dvojku nechtěl nikdy kouknout, ale hodnocení a doporučení ostatních mě přinutilo se na dead snow 2 kouknou a udělal jsem dobře. Jde o úžasnou komedii, plnou krve, ale i luxusních charakterů, hrozně mě to celé bavilo. Dementní policajti, mentál, kterého pořád oživují, Zombie tým, Martin s náckovskou rukou, prostě naprosto úžasně vymyšlené, od začátku do konce, příběh je taky skvělej, jsem rád, že jsem tomu dal šanci, protože jde úplně o něco jinýho než u jedničky, i když to je na první pohled to stejný. Doufám, že někdy v budoucnu vymyslí i trojku, i když nevím, jak by překonali takovou bitvu, která byla ve dvojce. Velká spokojenost. 80% .... Konečně 666 koment... teď už se mi nechce nic psát, tohle číslo by tu mělo zůstat navždy.

• 28.4.2014  23:52
    Doupě (2014)

A je to tady, nával dementů z CSFD je tu! Jooo dejte tomu odpad, protože to nebylo moc intelektuální a vlastně tam nebyl žádnej velkej děj a bylo to natočený mobilem, jasný, je to jasnej odpad vy kokoti! Tohle mě už vážně jebe, tohle je akční film, u kterýho máte vypnout a koukat se na luxusní akci a úžasný střihy kamery, což tu všechno je, k tomu je tu i boží soundtrack a pár božích zpomalených záběrů. Docela mě tady baví ty komenty ubožáků, který si stěžují na sračky, Jo je to kopírka Okrsku 13, možná protože to je remake Okrsku 13, který je vlastně úplně stejný, se stejným koncem a stejnými scénami, jen tam je přidaného něco navíc a něco je zase ubranýho. Orksek 13 se mi přece jen líbil víc a to hlavně kvůli tomu, že Walker prostě neumí tak dobře bojovat, jako uměl Raffaelli, snaží se, ale není to ono. Myslím si, že to bylo ale důstojný rozloučení s jeho kariérou a na poslední film to není vůbec špatný. Mě ten film bavil a těch 100 minut uteklo strašně rychle. 80%

• 26.8.2014  19:30

První díl za 5*, druhý za 4* a třetí nemůžu jinak než jen za 2*, protože mě to nehorázně zklamalo, ono už ve dvojce jde vidět, že to upadá, přitom má víc procent, což doteď nechápu, ale já miluju první díl z několika důvodů, konečně se sešli největší akční legendy a natočili spolu drsný, krvavý film, jako za starých časů, nebáli se toho a srali na nějaký malý haranty, dělali to pro pravé fanoušky a pak přišel ten dement Chuck Norris, kterej zařídil, že dvojka bude pro malý haranty a krev skoro úplně vymizí, ve trojce bohužel pokračují v trendu, protože zjistili, že vydělali víc (jak nečekané) a už se to prodlužuje zase jenom pro prachy, mrzí mě kam to dospělo, tenhle díl mi přišel fakt strašnej, průměrná akce a podprůměrné efekty, jediný pozitivum byl Antonio Banderas, kterej hraje naprosto božsky, fakt mu ta role ukecanýho blba sedla a byl v ní boží, bohužel to bylo to jediný, co mě tam bavilo. Dokonce jsem ke konci usínal, kvůli přetaženýmu času, dvě hodiny je fakt hrozně moc, bylo to zbytečně natažený. Škoda.

• 16.5.2014  02:26
    Godzilla (2014)

Vůbec nevím co si o nové Godzille myslet. Na jednu stranu tu jsou momenty, který mě hodně mile překvapili a dost jsem se u nich bavil, ale na stranu druhou mě na tom filmu pořád něco sralo. Například ten vadnej Číňan, ono celý to obsazení bylo dost na nic. Sorry ale ten chlápek z Breaking Bad neumí vůbec hrát, ale vůbec! Tady vypadal jak vosková figurka, střídal pár grimas a jeho pláč byl spíš k smíchu. Aarona bych teda vůbec nepoznal, tenhle chlápek že hrál Kick-asse? Kdybych si nepřečetl jméno, tak bych si toho nikdy nevšiml ( Na žádost TheJokerCZ říkám, že hrál taky na píču, tak už nebreč! :D ). Další mínus je ten přeslazenej konec, snažil jsem se ho přehlídnout, ale proč to udělali až takhle sladký? Mohli udělat kompromis ale néé, oni to poserou. Ale abych jen nebuzeroval, tak skvělý byl ten nápad, udělat z Godzilly hrdinu, a přimíchat tam obří kudlanky :D Jo zní to debilně, ale ve filmu to docela funguje, nějaký scény jsou úžasný hlavně "spálení" a ta Godzilla byla strašně roztomilá, po tom co jsem vyšel z kina jsem měl těch pozitiv víc, ale postupně se všechny vytrácí a ze slabích 4* musím dát 3*. Jo a ještě jedna věc, první půlhodinu filmu se tam jen řve! Nedělám si srandu, prostě tam pořád někdo brečí jak malá buzna, to mě taky dost štvalo, ale zachraňuje to poslední souboj Godzilly, kterej je fakt povedenej.

• 12.1.2014  11:55
    Helix (TV seriál) (2014)

Je strašně těžký natočit něco nového a přitom zábavného, aby to lidi chytlo. Syfy zvládlo první část, kde vymysleli základnu v Arktidě, ale s tou zábavností už to není nic extra. Největší problémem jsou, jak už psal LIVINGDEAD hlavní postavy, který jsou nesympatický a plochý. Prostě nic extra, spíš je to takový šedý průměr, kouknu ještě na pár dílů a uvidíme jestli dokáží něco vymyslet... Bohužel nevymysleli nic navíc, spíš to zapadalo ještě víc, prostě nuda, skončil jsem u 10 dílu, skoro jsem to dokoukal ,ale poslední díly jsme dával jen z nutnosti a pak mě to přestalo bavit úplně, Škoda.

• 14.1.2014  16:47
    Inteligence (TV seriál) (2014)

Zbytečně strávených 43 minut, s tímhle seriálem jsem skončil. Špatně zreciklovanej nápad z Chucka, kterej nemá nic, co může zaujmout. Herci hrajou nepřesvědčivě a pilot byl tupej a strašně nudnej, modlil jsem se, aby to konečně skončilo. Pochybuju, že se tenhle seriál ještě nějak rozjede, protože to vypadá na pořádnej průser. Oni dokonce posrali i skvělej vypadající scénku na paintballu. Z toho se mohlo vytřískat hodně a bohužel (bohudík) se to nepovedlo a já nemusím každej tejden sedět u dalšího seriálu.

• 11.11.2014  19:42

Nádherná animace se skvělým příběhem, film sází na jistotu a daří se mu to dobře, staré triky fungují a novinky jsou ještě lepší, dabing postav je taky dokonalý, pro mě naprosto dokonalý animák. Btw ano, jsme všichni ovce a tenhle film má dobrý hodnocení jen kvůli obří reklamě, kterou určitě někde měl :o :D Ty lidi umí pobavit. Když se někomu líbí dobrý film, tak je to ovce, to dává smysl, jestli se někomu animáky nelíbí, ať se na ně prostě nekouká a nesere hodnocení!

• 26.8.2014  09:56
    Kristy (2014)

Průměrnej home invasion na Kristy, škoda, že se tam víc neukazuje Ashley Greene, protože to by film hned trochu vyhouplo, takhle to je obyčejný milionkrát omletý téma, docela se divím, že má film tolik procent, když maj podobné filmy kolikrát méně procent a všichni je hejtují, že je to pořád to stejný dokola.... Ale musím říct, že film utekl vážně rychle, na začátku se vlastně ukáží jen místa, kde bude probíhat hon a hned potom se začne, na nic se nečeká a krátká délka filmu je fakt přínosem, protože si nedokážu představit, že by ten film byl delší, takhle to byla fajn popcornovka, která sice nenadchne, ale koukat se na ní dá a neurazí. 60%

• 4.5.2014  16:13

Skvělý animák s hromadou gagů a vtípků na všechny možné filmy. Skvěle namluvené postavy a Batman je prostě boží. Příběh neurazí a vlastně to je celé vážně povedené, bál jsem se toho, lego nějak nemusím, ale tohle byla pecka.... Everything Is AWESOME! Je nejvíc debilní písnička, která mi hraje v hlavě doteď, fakt ten song nesnáším! :D Děkuju Chezush!... Jinak naprosto souhlasím s komentářem Slashera.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24