kinghome

kinghome

Tomáš Havel

okres Praha
Fanoušek filmů a dobré hudby

• 22.1.2014  22:28

Peníze jsou všechno a sebezáchova je silnější než rodina. Přesně tohle je téma tohoto úžasného filmu, Kasandřin sen je film, kterému jsem se dlouho vyhýbal už jen kvůli tomu debilnímu názvu, vážně to zní jako nějaká telenovela, ale dostal jsem perfektní temné drama, které se zamýšlí nad tím, co jsou lidi schopný udělat, když jsou na dně a naskytne se jim možnost splnit si vše. Jeden je v prdeli kvůli dluhům a druhý má plány do budoucna a novou ženskou na kterou chce udělat dojem, tak si půjčuje prachy všude možně. Prostě jsou oba v prdeli, tak přijmou kšeftík od svého strýčka a až poté se ukážou pravé tváře hlavních hrdinů. Precizně odvyprávěný příběh s úžasným Farrellem a McGregorem. Oba hrají skvěle a věřil jsem jim jejich role. Ten konec mě dostal, hlavně protože jsem to vůbec nečekal. Jsem rád, že jsem překonal ten debilní název a na film jsem se koukl, jediná chybička je hudba, která je někde fakt přehnaná a kazí dojem, ale jinak jde o famózní dílo Woody Allena.

• 29.12.2011  20:23
    Kdo přežije: Čína (TV pořad) (2007)

kvělá série! Takhle jsem se nebavil už dlouho... Nejvíc mě tam pobavila ta blbá blondýna s imunytou xD Škoda že Ashley vypadla tak brzo... tý jsem fakndil hned od začátku, protože to byla moje oblíbená diva ale měla smůlu.

• 23.1.2012  20:30
    Kill Buljo (2007)

Prostě skvělá fekální komedie! xD Nic víc nic mín! Chápu že se to nebude líbit starejm páprdům a šprtům a dalším divnejm věcem... ( tohle nejsou lidi!) A to je 98% uživatelů CSFD. Já tenhle film zbožnuju xD Ale na klub sráčů to nemá! Proto jen ****

• 20.3.2012  20:41
    Mlha (2007)

Tak aby jsme si to shrnuly. Příšerně udělaný příšery, hraje tam snad moje nejvíc nejnáviděnější postava což byla ta náboženská píča. To bylo fakt něco otřesnýho. Ale co je hlavní jsou skvělý herecký výkony a hlavně ten, kdo vymyslel ten konec musí bejt bůh! Takhle luxusní konec vymyslet u béčkovýho hororu?? To je umění. Mrazí mě ještě ted, když o tom píšu. A to už je dobrý 2 měsíce. Kvůli tomu konci nakonec za ****.

• 16.9.2013  10:36

Úžasně poskládaný krimi thriller ve kterém neexistuje kladná postava. Všechno to jsou strašný svině, a pro mě byl největší debil a hajzl v jednom Hank, kterej vlastně totálně všechno posral a přitom byl presentován jako ten míň zlej bráška. Mladší sourozenci to maj vždycky lehčí, to vystihl Andy skvěle..... Film je skvěle natočený, ze začátku to vypadalo na klasickou vloupačku která se posere, jenže tohle vloupačkou jen začíná a až potom se začnou věci totálně kurvit. Skvěle vygradovaný film se skvělou kamerou a sestříhanými úseky, které se opakují 2 krát, jen z pohledu jiné osoby. Ze začátku mi to přeskakování docela vadilo, ale potom jsem si zvykl a skvěle mi tam sedlo. Vidět vloupačku z několika pohledů, nebo co se dělo před tím, než Hank zavolal Andymu to bylo úžasný. Skvělý Thriller, kterému ale něco k plnému počtu chybí. Možná to, že ten malej hajzl z toho vyvázl nebo začáteční kamera. Ani vlastně nevím, ale na plný počet to není. 89%

• 29.3.2013  11:23
    Námořní hlídka (TV seriál) (2007)

Tak tohle je fakt strašnej seriál. Ty lidi co tam hrajou snad nemůžou bejt herci. Ale když máte špatnou náladu, tak se na to koukněte, protože to je skvělá komedie. Nejvíc mě pobavil ten chlápek, kterej vypadá jakoby ho popíchaly včely. Je strašně divně nafouklej a ostatní do něj pořád hustěj jak by měl zhubnout. Je to sračka, ale jako komedie dobrý.

• 24.11.2013  21:42
    Občan Havel (2007)

Pamatuju se, jak jsem na to musel se školou do kina. Cestou do kina si mě všichni dobírali, že jdem na film o mým dědovy, páč jsem Havel kdyby někdo nevěděl :D no ale to je zase o něčem jinym. Prostě klasický dokument o Havlovi, nic převratnýho a prostě už to nikdy vidět nechci. Jo a tolik lidí odcházet během filmu na hajzl jsem nikdy neviděl.

• 2.12.2012  20:52
    Ovečka Shaun (TV seriál) (2007)

Jako je to prdel ale to hodnocení nemyslíte vážně, že ne? xDD 91% pro ovci?? Jako vážně?

• 29.6.2012  15:00
    P2 (2007)

Skvělý thriller s brutálníma scénama. Scéna s "úchylem" a autem byla fakt luxusní. Plus hezký kozy hlavní představitelky a máme tady povedenej thriller x) Vůbec to nebylo špatný.

• 18.10.2013  07:28

V roce 2007 to ještě strašidelný bylo, bylo tam to zahalení a konečně někdo přišel s pořádnou duchařskou lekačkou, točenou nekvalitní kamerou, ale když jsem to viděl nedávno znovu, tak nechápu co se mi na tom líbilo. Je to film o hovně a lekl jsem se snad jednou. A co je nejdůležitější: nepamatuju si snad jedinou scénu. Vůbec mě to nevzalo.

• 8.6.2014  17:32
    Pokání (2007)

Ještě jsem nezačal a už mi docházejí slova, tohle je ukázka geniálního romantického dramatu. Oscarové herecké výkony, dokonalý střih, hudba a ten scénář, ten příběh, prostě dokonalost. Atonement je přesně ten film, který by měl vidět každý, kdo zavrhuje romantické filmy (já) a vlastně i přesvědčil sám sebe, že každý film, který je romantický nemusí být špatný, ba naopak. Nadchlo mě, jak si tvůrci hráli s kamerou, se scénami, který nejdříve posunuli trochu dopředu a pak zjišťujete, co se dělo před scénou, nebo to posouvání v čase, které je dělané spíše knižně než filmově, jde vidět, že na to Ian McEwan dohlížel a nenechal vymizet tu knižní podobu. Pro mě to bylo dokonalé drama a třešnička na dortu byl ten dokonalý konec, každý chce Happy end, zpověď Briony na konci je úžasná. Místo které si vybrali Robbie a Cecilia bych si vybral taky. Útesy Seven Sisters jsou nádherné a já měl tu možnost tam být, všem kdo pojedou někdy do Anglie tohle místo doporučuji, takovou krásu jen tak někde neuvidíte........ AHA, TAK PREJ NEMÁ CENU PSÁT ŽÁDNÝ ZAJÍMAVOSTI, PROTOŽE VÁM TO POMOčený ukradne a připne si to na svojí zajímavost a pak vám to zamítne!

• 11.10.2011  20:00
    Poslední bojovník (TV pořad) (2007)

Je to díl od dílu! První díl byl skvělej a další už mě tak nezaujaly. Ale pořád mě baví koukat na všelijaké kultury. Díl kde běželi ten maraton byl asi zatím nejnudnější ale obrovskej respekt vůči bojovníkům! neuběh bych ani první kolo! xD Rozhodoval jsem se mezi *** a **** a nakonec to je slabší **** Za ty domorodce x)

• 1.5.2011  09:08
    REC (2007)

Hovadina.Je to naprostá blbost bez příběhu a kamera je fakt přehnaná .Asi to tak mělo bejt natočený ale hrozně z toho bolej oči, k tomu příšerné výkony herců.No prostě se na to nedalo koukat.Pro mě to bylo opravdu utrpení.Akce je ze 78 minut dobrých 5 minut! Víc ne. Dávám jednu hvězdičku za těch 5 minut a to jsem ještě hodnej!

• 11.1.2013  20:52
    Ratatouille (2007)

86%?? To jako vážně? Od Pixaru jeden z nejslabších animáků vůbec. A k tomu se mi vůbec nelíbila animace. Vtipů tam bylo po skromnu a příběh mě nějak nenadchnul. Dobře 70% bych ještě bral ale 86% je příšerně přehnaný.

• 4.4.2013  18:37
    Roming (2007)

Příšerně trapný film plný debilních hlášek a cikánské muziky. Fakt se mi to hnusilo.

• 26.6.2012  21:58

Celou dobu jsem myslel, že 4 hvězdy to budou určitě ale takhle zkurvit konec??!! Dokonce se mi líbilo jak Nick vypadal jako plešoun ale závěrečná přestřelka, kde z Nicka udělali terminátora to je fakt humus. ale pod 3 hvězdy nejdu. Celej film se mi hodně líbil,jenom škoda toho konce.

• 15.4.2013  23:16

Po pár depresivních filmech jsem si chtěl pustit nějakej výplach a tohle byla skvělá volba. Ultra cool rubačka ve které se nesmí myslet a většina věcí tam je totálně dementních a nereálných. Ale přesně tohle jsem potřeboval. Prostě vypnout a čumět na ty wtf momenty, kterých je ve filmu hromada. Owen si hraje na bad ass borce, kterej nesnáší všechno a všechny a ta role mu vážně sedí. Jeho hlášky byli skvělé a já se velkou část filmu smál. Částečně to byl ten trapnej smích, kdy nevíte jestli to bylo myšleno vážně nebo ne, ale mě to prostě pobavilo. Nejlepší jsou scénky s mrkví. Ty mě pobavili nejvíc. Vážně se na to koukněte jen, když nechcete přemýšlet a prostě vypněte. Jinak tu hromadu nesmyslů přežijete jen těžko.

• 10.4.2012  20:09

Němci jsou příšerný úchyláci! Hrozně úchylnej animák s hromadou narážek a příšernou grafikou. Ale těch narážek tam je tolik, že přivřu oči nad hroznou animací a dám ****! Skvěle jsem se bavil!

• 2.1.2013  16:26
    Skins (TV seriál) (2007)

Zatím jsem vyděl jen 1. generaci (1. a 2. serie) a stydim se, že jsem tak pozadu. Skins jsou uplně něco jinýho než to, co jsem doposud viděl. Je to na jednu stranu úžasná a někdy dost zvrácená komedie ale na stranu druhou jsem měl u nějakých dílů strašně divnej a stísněnej pocit. A hlavních postav mi bylo někdy fakt líto. Například v 1. serii jsem si myslel, že Chrisův díl bude nejzábavnější, když hrál toho zhulence ale opak byl pravdou. Byl to jeden z nejsmutnějších dílů. Vlastně všechno co se točilo kolem Chrise bylo takoví depresivní. Což se v seriálech taky moc neděje. Strašně se těšim na 2. generaci a to kvůli Effy. Je to úžasná postava a mrzelo mě, že tam byla jen ve svých dílech a moc se neprojevovala. Teď se to snad změní. Nejoblíbenější postavy v první generaci: Cassie a Chris. A na závěr bych chtěl říct asi jenom Chrisovo oblíbený FUCK IT! UPDATE: 2. generace nebyla tak dobrá, jako ta první, ale pořád to jsou hodně nadprůměrné série. Jediný věci co mě vadily na 3. a 4. sérii byli písničky. Bylo jich tam až moc. A ten konec. Totálně podělanej konec, ze kterýho jsme se nedozvěděli vlastně vůbec nic o lidech z 2. generace. Jenom o Pandoře a Thomasovi. Effy, Cook, a o těch další nepodstatnejch lidech z party jsme se toho moc nedozvěděli. Zdálo se mi, že 2. generace byla zakončená najcky a tak nějak narychlo. Asi to dělalo i těch 8 dílů místo 10. Je to škoda. Ale zase plus, že jsem fakt nečekal kdo zemře. Typoval jsem všechny ostatní, jenom tuto osobu ne. To je zase plus. Oblíbené postavy: Effy, Cook Nejvíc neoblíbená postava za obě generace: Pandora! ječená kráva, která mě srala už od první chvíle co se tam objevila. 3. GENERACE stojí vážně za hovno. Nesympatický herci+ typickej americkej příběh alá podivnýn je ten dobrej a oblíbená holka ( nejlíp blondýna ) je ta nejvíc zlá a nečekaně ten podivýn zvítězí nad oblíbencem a vlastně jí zničí život. Jako co to kurva je? Tohle si Skins nezasloužili. Je mi jedno, že by se to postupem časem víc zamotalo a bylo by to třeba lepší ale po 5 dílech se na to už nemůžu koukat. Ty postavy jsou vážně špatný a hlavně strašně nesympatický. UPDATE: tak mám za sebou posledních 6 dílů Skins a musím říct, že jsem celkem rád, že to skončilo. Tvůrci už prostě nevědí co s postavama a jde to vidět. Fire je prostě divný drama s Kayou. Tohle už prostě nebyla Effy a dost to nudilo. Ale potěšilo mě, že se tam objevili alespoň nějaké postavy ze série. Takže tak 70%. No a pak přišla na řadu Cassie.. Takovou nudu jsem vážně nečekal. Totálně posraná část, která vůbec nebavila a vůbec se neměla natočit. Akorát ztráta času. 40%. Rise byl úžasnej thriller s Cookem v hlavní roli. Taky to se skins nemá nic společnýho, ale je to úžasný krimi. Rozhodně nejlepší část. 85%. Bohužel jsem ale musel hodnocení snížit, protože když si to tak vezmu, tak to rozhodně není na plný počet. První a druhá série možná, ale třetí generace je odpad a 7. série je tak na 3 a půl hvězdy. Jak jsem se na tu poslední sérii těšil a oni to takhle poserou. Ještě dlouho to budu vstřebávat.

• 11.6.2013  18:40
    Stuart: Život pozpátku (TV film) (2007)

Hardy je prostě pán herec, který zahraje snad úplně každou roli skvěle. Celý příběh byl úžasný a Stuartovi stavy byli vážně přesvědčivé a depresivní. Ale u filmu se i skvěle zasmějete a celé je to prostě úžasné. Bez Hardyho by to nebylo ono, ale takhle je to další úžasný film, kde jde vlastně jen o Stuarta. Benedict je strašně divnej a ze začátku mi vadil, ale po chvíli jsem si zvykl a prostě jsem se bavil filmem. Ten fakt, že to je podle skutečné události ještě vše zvýrazňuje. Konec je smutný, ale už od začátku jsem myslel, že to nějak takhle skončí. Smutný příběh o bezdomovcovi, který žil svůj život na plno. Byl problémový, ale v podání Hardyho byl strašně sympatický. Úžasný zážitek 90%

• 27.5.2013  19:21

Obrovské zklamání! Nesympatičtí herci a debilní děj zapříčinili to, že se z nadějného thrilleru stala podprůměrná blbost, u které se párkrát zasmějete a to je asi tak všechno. Jediné větší pozitivum bylo to, že se tam neustále něco dělo, takže to nenudilo, ale jinak jsem hercům nevěřil ani nos mezi očima a celý film mi přišel strašně umělý a bez nádechu. Nebyli tam emoce, nebylo tam nic. Škoda, vypadalo to skvěle. Českej dabing je naprosto odpornej!

• 1.5.2011  09:19
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Naprosto nejlepší seriál co jsem kdy viděl!! Opravdu každý díl je skvělí.U žádného jiného seriálu jsem se takhle nikdy nesmál a to hlavně díky Sheldonovi. Jim Parsons je naprostá špička mezi herci a postavy Shledona Coopra se už nikdy nezbaví. Možná smůla pro něj ale pro mě je to naprosto skvělá zpráva,protože to znamená,že bude chtít točit co nejdýl!Opravdu nejlepší seriál co jsem kdy viděl a zaslouží si plnej počet!

• 5.2.2014  21:13

Tak tohle mě zklamalo. Strašná nuda od začátku do konce, možná to je i tím, že jsem před tím vidět Triangle, který je o hodně líp natočen, zahrán a ukončen, prostě všechno je lepší. Karra by se hodil spíš do nějaké komedie, ale né do hororu, zahrál to úplně strašně, ale to nebylo to nejhorší. Ten film je prostě totálně nesmyslnej, hlavní hrdina dělá naprostý píčoviny a prvních 60 minut je prostě jeden velkej nesmysl. Pak se to snaží dohnat koncem, který není tak špatný, ale rozhodně film nevytáhne nahoru. Takže nakonec jsem viděl jen film s dobrým nápadem, ale špatným provedením. Jestli chcete vidět film s časovými linkami, který je promakaný do posledního detailu, tak si pusťte Triangle, né Timecrimes. Dal bych 2*, ale tahle blbost má víc procent než Triangle a to je strašně nefér.

• 25.3.2013  22:16

Takovýhle hajzlové si zastřelit zasloužej. Pokud by mi dělal někdo takovýhle sviňárny, tak bych ho spíš pobodal a neohrožoval tim celou školu, ale takhle to jde taky. Po takovým nátlakem jako byli hlavní představitelé jsem naštěstí nikdy nebyl a snad nikdy nebudu... Radši nechci vědět čeho jsem schopen. Škoda toho pomalejšího začátku, ale ten konec jsem si užil. Celkem rychta.

• 8.1.2012  10:30

Viděl jsem to, když mi bylo 12 a líbilo se mi to. Animace je krásná a na příběh jsem se nějak nekoukal. Znova na to koukat určitě nebudu, protože bych asi to hodnocení nejmín o 2 hvězdy snížil ale pamatuju si na to jako na hezkej film s ledníma medvědama. A to se mi líbilo.

• 11.9.2013  21:10
    Řekni, kdo tě zabil (TV seriál) (2007)

Na jednu stranu se mi líbila ta vtipná stránka seriálu, ale na stranu druhou tam byla hromada nepříjemných a debilních postav, které hráli naprosto příšerně nepřirozeně. Jó možná to byl záměr, ale byl to prostě debilní záměr, který poslal celý seriál do kytek. Kdyby hráli špatně jen vedlejší postavy, které se ukážou v jednou dílu, tak nic neřeknu, ale tady hráli příšerně i nějaký hlavní postavy, což už odpustit nejde. 55%

• 25.3.2012  22:11

Příšernej film ( rozhodně né horor ani thriller) s příšernejma hereckejma výkonama, stupidnim koncem a únavnym začátkem a k tomu příšernejma efektama. Slabá 1 * a to jsem ještě hodnej.

• 17.2.2012  14:58
    Absurdistán (2006)

Takovej skvělej nápad a takhle ho posrat. Škoda toho příběhu a toho vtipu. A jak už tu někdo psal Luke Wilson se do toho filmu vůbec nehodí.

• 30.12.2012  10:27
    Agentura Jasno (TV seriál) (2006)

Čím víc na to koukám, tím víc se mi to líbí. Jsem rád, že jsem tomu dal šanci. Po prvních dílech to vypadalo jako trapná, rádobyvtipná kriminálka. Ale po první sérii, která se fakt nepovedla přišla serie 2,3,4 ty se mi fakt líbí. Neni to uplnej vrchol kriminálek ale je to prdel a případy taky nejsou tak špatný. A to se cení.

• 3.1.2013  21:56
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Nejvíce mě na tomhle sitcomu sere českej dabing, kterej je přímo odpornej a k postavám se vůbec nehodí. Viděl jsem asi 6 dílů a nějak mě ten hůmor nechytl a připadalo mi to, jako nepovedený TBBT. Takže asi tak.