Všechny roztleskávačky zemřou (2013)

Skvělé obsazení, holky byli krásný a dokonce uměli i celkem hrát, měl jsem svoje oblíbenkyně a byli tam i zmrdi, který jsem chtěl vidět mrtví, vlastně se mi to dost líbilo, i když to byla hrozná kravina, jedinej problém byli ty retardovaný kamínky, to byla prostě taková sračka, že to není ani možný, naprostá zbytečnost, kdyby to vymysleli líp, tak bych šel s hodnocením i výš, ale takhle to byla jen vtipná kravinka, která zabavila, ale podruhý na ní už nejspíš nikdy nekouknu,

V zajetí démonů (2013)

Přeceněnej Wan. Jak já se na ten horor těšil a nakonec to je zklamání. Koukal jsem na nějaké ty negativní hodnocení a já se s tím hodnocením docela stotožňuju, páč jsem dostal film složenej asi z 10ti hororů. Neni tam nic nového a mě to připadalo jako horor, který prostě jen odkazuje na jiný horory. Když se to konečně rozjelo a já se dvakrát málem posral, byl konec. Byli tam 2 naprosto luxusní lekačky, ale to mi prostě nestačí, ještě když to totálně poserou Americkým happy endem, který si mohli odpustit. Proč ho tam sakra srali? Proč to nebylo ukončeno alespoň jako insidious nebo Saw? Nic prostě neskončilo úplně dobře a najednou udělá Wan tohle. Možná jsem čekal něco víc než okopírovaný film s pár lekačkama. Moje chyba. 65%

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

To co Ben Stiller vytvořil je naprosto úžasný. Znám ho jen z primitivních komedií a jeho největší režijní dílo je Tropická bouře a Zoolander. Nic ale vůbec nic jsem od toho nečekal (kdo by taky čekal) a najednou jakoby Benovi přeskočilo a natočil tu nejúžasnější dobrodružnou komedii o věčném snílkovi, který se dostane na místa, o kterých by ani nesnil. Když si to vezmu, tak příběh není nějaký extra dobrý a zápletka s fotkou je při nejmenším nepravděpodobná, ale způsob jakým je celý film vyprávěn je natolik fascinující, že tohle hned přehlédnete a kocháte se úžasnou krajinou a precizně udělanými efekty. Příběh je sice na první pohled primitivní, ale na konci je úžasné propojení (peněženka, obal časopisu), které když jsem viděl, tak jsem jen čuměl s otevřenou pusou a nevěřil svým očím, na jaké úžasné dílo jsem to narazil. Tohle je prostě nádhera, kterou by měl každý vidět, obrovská poklona Benu Stillerovi, který natočil svoje životní dílo.

Wentworth (2013) (seriál)

Nikdy jsem nebyl na vězeňský drama a ani jsem nikdy nepřemýšlel o tom, že se na něj podívám, jenže pak přišla Hellstruck s tím, že je tu boží drama Wentworth a když jsem se nudil, tak jsem si pustil jeden díl a to jsem neměl dělat! Od tý doby jsem nedělal nic jinýho, než že jsem koukal na Wentworth a na úžasnou, božskou, nádhernou a drsnou Nicole de Silva alias Franky do který jsem se zamiloval od prvního dílu, její postava je napsaná naprosto famózně a přebírá úlohu hlavní postavy, kterou měla být Bea, ale její postava není moc sympatická a prostě to není nic extra, né že bych jí taky neměl rád, ale oproti Franky je to prostě bída. Seriál mě začal bavit už od prvního dílu a bavil mě až do dílu posledního, není tam žádný díl, který by byl nějak extra slabý nebo průměrný. Wentworth je kromě Franky založen ještě na jedný věci, a to je napětí a očekávání, protože postavy jsou napsány tak, že nikdy nevíte co udělají příště. Postava do které bych to nikdy neřekl najednou začne pít a změní se ve zrůdu, nebo zjistím že má svině kterou jsem neměl rád problémy a už mi příjde milejší a v dalším díle to zase brutálně posere, no prostě naprosto vynikající seriál, který si zaslouží 5* a kvůli Franky si ho hodím i do topky, protože takhle Sympatickou herečku jsem už dlouho nezažil

WrestleMania 29 (2013) (pořad)

Strašně podprůměrná wrestlemania s hlavnim segmentem, že by se z toho jeden posral... Super man Cena proti stár Rockovy. A ještě k tomu podruhý za sebou a stejně debilní zápas, kde se opakovalo pořád to samí dokola. Celá wrestlemania neměla jedinej zápas, který by byl nějak extra dobrej. Naštěstí to trochu zvedl zápas undertaker vs CM Punk a Triple H vs Brock Lesnar ale tohle byli dopředu jasný zápasy. Bylo jasný kdo vyhraje. Jedna z nejhorších wrestlemanií co kdy byli. Show Raw den po manii byla milionkrát lepší a doporučuju jí shlédnout! Tam je překvapení a dobrejch zápasů o hodně víc než tu.

Závod s časem (2013)

Pevně doufám, že se dotočí Fast & Furious 7, protože tohle si Paul Walker nezaslouží. Strašně levný nezáživný film, s předvídatelným dějem a naprotosto "nečekaným" koncem. Jediný plus je Walker, který potahal celý film, a ten se tak vyhl odpadu.

Zmizení (2013)

146 minut čistokrevného temného krimi s úžasnými herci a napětím, které vydrží až do konce! Celou dobu se tam něco děje a já jsem až do konce netušil, kdo je vrah a únosce. Film mě vedl celou tu dobu úplně na jinou stranu a hrál si se mnou jak s debilem. Měl jsem tolik možností a tahle tam nebyla. Pokaždý, když už si myslíte, že jste před děejm a že už víte kdo je vrah, tak vás chvíli na to film přesvědčí o úplném opaku. Herecké výkony jsou naprosto luxusní, ale co předvádí Hugh Jackman, to jsem u něj snad ještě neviděl. Věřil jsem mu každé slovo a jeho krvavý oči mě donutili mu fandit až do konce. Kdybych na to měl koule, tak udělám úplně to samý, kdyby se něco takvýho stalo mému dítěti. Kdybych věděl kdo je podezřelý a že ho policie pustila, tak bych byl taky nepříčetný. Jake si zahrál typickýho fízla, kterého ale postupem času celý případ pohlcuje a on neví co s tím. Paul Dano hraje vážně nechutnýho úchyláka a jeho hlas byl hnusnej už od začátku. Jediné co mi na filmu vadilo, byla část s náhrdelníkem, kterého jsem si všiml hnedka a Loki hledal spojitost dost dlouho, ale to je asi jediné, jinak je film zaměřený na úplné maličkosti, které vedou k dopadení únosce a vraha. KONEČNĚ pořádná temnota, která se tu už dlouho neobjevila. Jo a miluju ten konec! Už jsem se bál, že to poserou a oni to nádherně usekli! Prisoners se do mí topky nevejde, ale má k tomu blízko, možná se tam po dalším shlédnutí dostane. 95%

Zpátky do ringu (2013)

Konečně pořádný film se starejma páprdama! Poslední dobou se strašně snaží všichni vydělat na starších hercích a točí filmy plné nostalgie, bohužel je to většinou dost o ničem a jsou to spíše průměrné filmy, ale to neplatí o Grudge Match. Marně jsem hledal záminku, proč nedat plný počet, čekal jsem na konec, který mi většinou film zkazí, ale nekonalo se nic, konec sice úplně nepotěšil, ale šlo o typický konec, který ani neurazil. Navíc poslední dvě scénky mezi titulky jsou naprosto dokonalý! :D Jinak Stallone a De Niro jsou perfektní, skvěle zvládli i choreografii boje a závěrečný zápas je epický a radši jsem ani netypoval kdo by mohl vyhrát. Víc jsem ale fandil De Nirovi,kterej byl celou dobu na ránu, ale nějak jsem si ho oblíbil. Je to celé pojatý hlavně komediálně, ale dramatické momenty tam jsou naprosto skvěle vsazené a docela u nich i ztuhne úsměv na rtech. Konečně film který nevsází jen na opotřebovaná jména, ale zaujme i příběhem a vedlejšími postavami, který jsou taky skvělý, i ten negřík Kevin Hart mě vážně bavil, jeho obličejové hraní je dokonalí. 90%

Zvrácená sestrička (2013)

1 800 hodnocení a já kouknu zrovna na tokovou blbost. Začnu plusy, který tu jsou tři. První je Katrina Bowden, která sice neumí tak skvěle hrát, ale je krásná a v tomhle filmu byla jediná, na kterou se dalo koukat. Druhý plus je to, že film nenudí, krátká stopáž uteče rychle a nakonec třetí plus je konečná řežba. Ono pár brutálních efektů je hezkých, ale to nestačí. I když tu byli pozitiva, tak je pro mě ten film strašně zbytečnej, Nic novýho nevymyslel a celý je to strašně béčkový. Paz de blabla je nechutná, odporná "herečka" která by snad nemohla hrát ani v pornu, obsadili snad tu nejhnusnější a nejhůř hrající herečku, kterou našli, pro ní by měli být filmy od Asylumu vrchol slávy. Celý film mě tam srala, jak její mluva, tak její ksicht a prostě všechno. Docela jsem se na film těšil, nečekal jsem nic božího, ale alespoň na ten průměr se to mohlo vyšplhat, bohužel to celé shazuje Paz. 50%

2 zbraně (2013)

Tuctová buddy krimi s úžasným Wahlbergem! U něj nikdy nevím co čekat. V Tedovi jsem si ho oblíbil, v Pain and Gain se mi zhnusil a tady zase perlil jednu hlášku za druhou. Takovejch stěrů v jednom filmu už jsem dlouho neviděl. Washington to je jiná věc. Nevěřil jsem mu ani slovo a spíš mě tam sral, než abych si ho oblíbil. Kdyby tam obsadili kohokoliv jinýho, tak bych šel s hodnocením výš, protože jen za toho Wahlberga by si to zasloužilo těch 80%, jenže tohle je docela velká chyba a k tomu tu je dlouhá stopáž, která spíše překáží a dalo by se to zkrátit na 90 min. Ke konci to dokonce nudilo, i když se tam pořád něco dělo. Kdyby jsem mohl dát půl hvězdu, tak těch 3 a půl hvězdy dal, ale takhle to hold na celou 4 nestačí.