kinghome

kinghome

Tomáš Havel

okres Praha
Fanoušek filmů a dobré hudby

• 18.8.2013  23:43

Vizuálně epický animák, který ale potěší i příběhem a vlastně skoro vším! Až na hlavního hrdinu mi tam nic nevadilo. Konečně se v animovaném filmu objevila pořádná dvojice, a to slimák a šnek. Jejich hlášky byli úžasné a Plochoxicht je prostě luxusní xD K tomu se přidal úžasnej třínohej pes Ozzy a vzinkl tu vážně povedený animák se vším všudy x) 85%

• 20.9.2013  17:34

Film s hromadou chyb a debilním nedokončeným koncem, ale i přesto 4*. Proč? Protože to je úžasně uvolňující příjemná komedie, u které se skvěle zabavíte a skoro celou dobu se usmíváte a máte u toho dobrý pocit x) K tomu potěšila účast Gabriela Bassoa, kterej hraje stejně skvěle jako v Big C a potom menší role Alison Brie, to jsou taková malá plus, ale co jsem nečekal a strašně mě překvapil byl Moises Arias, kterýho si vybavuju jen jako Rica z Hanny Montany... ehm né že bych na to někdy koukal, ale no radši nic.... Prostě v Kings of Summer hraje naprosto úžasně a role naprostýho magora mu strašně sedí! Bavil mě celej film a hlavně díky němu 4*.

• 10.1.2014  14:27

Další úžasný animák od Disney. Frozen hraje stejnými kartami jako Tangled a musím říct že se to povedlo. Nejlepší byla komediální stránka, kterou vytvářel sněhulák Olaf, kterej je nezapomenutelnej, škoda že mu nebyl dán větší prostor. Frozen má vlastně jedinou chybu a to je zpěv, prostě se tam skoro pořád zpívá a dost to nudí, hlavně začátek byl o ničem. Jinak to má úžasný vizuál a skvělej dabing. Příběh není nic extra dobrýho, ale na animák to bohatě stačí, já jsem spokojenej, ale na Tangled to nestačí.

• 6.8.2013  01:29
    Lesní duch (2013)

Takovej ten horor, který má na první pohled všechno co by měl horor mít, ale stejně mu nemůžete dát vysoký hodnocení, protože prostě nemá tu atmosféru a celý film to s vámi nic nedělá. Já se cejtil, jako kdybych koukal na akční film. Prostě jsem jen seděl a koukal jak se tam řežou. Neříkám, že tam nebylo pár momentů, které by se dali považovat za lekačky nebo strašidelné momenty, ale rozhodně jich nebylo moc. Celý film odcejpá dost svižně a posledních 10 min je naprosto hektických a akčních. Těch posledních pár minut bylo to nejlepší co bylo ve filmu. Tolik zvratů a konců, který mohli nastat za tu chvíli, ale pak se to najednou rozeběhlo dál a zase další možnej konec a takhle to šlo pořád. Není to vyloženě zklamání, ale dalo se z toho vytěžit mnohem víc. 65%

• 11.5.2014  00:46
    Lights Out (2013)

Jako všichni ostatní tu musím vychválit ten začátek, ten je geniální, viděl jsem to krásně po tmě a se sluchátky na hlavě, myslel jsem, že se poseru, skvělá atmosféra, jediná škoda toho konce, který čekáte a hlavně je i kolikrát udělán lépe. Ale stejně jsem se lekl.

• 10.11.2013  19:27

Nejlepší béčkovej film, kterej jsem kdy viděl. Úžasný post-apokalyptický prostředí, ve kterém krásně vynikne hromada Gore, který je do filmu efektivně přidaný. V tý poušti vypadá rozseklá hlava úžasně :D Zamiloval jsem si herce, teda hlavně Christian Pitre, která vypadala božsky a role Mary Death jí krásně sedla. Jediný mínus jsou asi efekty, ale to se dalo trochu čekat, když byl tak malej rozpočet. To co měli k dispozici zužitkovali nejlíp jak mohli. Prostě nářez jako prase, pořád se něco děje a krev je všudypřítomná a brutální scény jsou boží. Plus tam byli všichni proti cikánům a některý hlášky a narážky na ně jsou nezapomenutelný. "Jsou to cikáni! To je to co dělají. Žerou lidi!" :D

• 14.11.2013  16:18

Film začal skvěle a brutální akce střídali bad-ass hlášky, jenže tempo brzo opadlo a mě zůstali jen oči pro pláč, protože z Macheteho udělali jen tuctovou řezničinu bez většího smyslu a s béčkovými efekty. Hromada známejch herců je spíš na obtíž, protože tam nemají větší roli a Mel Gibson příšerně přehrává a upřímně hrál strašně. Jediná osoba, která tam hrála slušně byla překvapivě Amber Heard, která nepřehrávala a role je skvěle sedla a plus krásně se na ní kouká, což se musí taky ocenit. Potěšilo pár narážek na Star wars a narážky přímo na film Machete, ale jinak jsem čekal ohodně víc. Škoda promarněnýho potencionálu a myslím že trojku už vynechám, protože to zavání sračkou.

• 23.10.2013  06:29
    Machři 2 (2013)

Machři dospěli a snaží se okouzlit dospělejším humorem, což se jim nedaří. Je to jen suchá blbá komedie s pár vtipy, který za chvíli zapomenu. Nejdřív jsem chtěl dát 3*, ale zjistil jsem že zhruba po 30 minutách už si nepamatuju skoro žádnou scénu a dlouho jsem přemejšlel na co jsem to vůbec koukal, takže si to ani ten průměr nezaslouží.

• 5.12.2013  10:56
    Mafiánovi (2013)

Velké zklamání, čekal jsem našláplou jízdu, jakou jsem viděl v traileru, bohužel jsem dostal jen průměrnou krimikomedii, která vlastně všechno zajímavé ukázala už v traileru, takže koukněte na trailer a na zbytek filmu nemusíte koukat, o nic nepříjdete. A to jsem tomu filmu docela věřil. 55%

• 15.7.2013  20:25
    Mama (2013)

Velké zklamání. Podle prvních ohlasů jsem čekal něco úžasného, něco co mě posadí na zadek a já budu jen nevěřícně koukat jak to je skvělé. A hovno z toho. Průměrný horor s béčkovým duchem a nezáživným koncem. Dokonce si už ani pořádně nepamatuji většinu filmu. Vůbec mě to nebavilo. To jsem zase jednou naletěl lidem tady na CSFD. Ale už se hodnocení snižuje. Ani se nedivím. Takovýto horror si zaslouží 60%. Škoda takového potenciálu. Mohla to být skvělá lekačka nebo horror s pořádným příběhem a není to ani jedno. Čekal jsem víc.

• 26.2.2015  00:19
    Maturita (2013)

Každej, kdo se na tomhle "filmu" podílel by měl dostat kulku do hlavy, nebo by se měl odstěhovat do cikánskýho gheta, aby zažil peklo, tohle je dokonce horší než Babovřesky a to jsem nevěděl, že to ještě jde. Nejhorší je, že to pořád probíhá, pořád mi tady ten film běží a ovladač je kurevsky daleko a já to nemůžu přepnout, hard lajf.

• 29.1.2014  15:42

Metallicu uznávám, ale nikdy jsem je neposlouchal. A přesto jsem znal všechny songy, který tam hráli. Prostě je to klasika, kterou znají skoro všichni a ani o tom neví. Ze začátku to vypadalo zajímavě, i ten příběh daný do koncertu, ale pořád se to bralo jen jako koncert, protože příběh v tom moc roli nehrál. Musím uznat, že Mettalica má úžasnou schopnost vyplnit obří pódium, což by jiná kapela sotva dokázala. Hodně jim u toho pomohla naprosto úžasně sestavená choreografie pohybů na pódiu a vestavěných vychytávek, kterých tam bylo víc než dost. Jediné zklamání bylo z toho konce, když už tam ten příběh dali, tak ho mohli alespoň pořádně zakončit. Přišlo mi, jakoby to měli celé naplánované a konec prostě nedomysleli a už nevěděli jak ho zasadit do sledu písniček. Ve 3D to mohlo být boží, protože minispoiler: stavba a pád sochy nebo zničení pódia mohlo vypadat ještě epičtěji. Já jsem spokojenej, skvělej koncert s malým příběhem uvnitř. 80%

• 16.5.2014  11:47
    Metro Manila (2013)

"Věříme v boha" už od začátku bylo jasný, že to nedopadne nejlíp, ale že se to takhle posere, to jsem nečekal. Úžasný sociální drama o tom, že lidi jsou příšerný svině a nikdy ti nic nedají zadarmo. Nikdy nikomu nevěř, to je to, co si z filmu odnesete, i když se chová jako největší kamarád, vlastně vás drží při životě, tak to není jen tak, ještě když ho znáte jen chvíli, vždy po vás bude chtít něco na oplátku. Oscar zjistí hned, že lidem v Manile se nedá věřit, ale pořád doufá, že se to obrátí k lepšímu, že mu bůh pomůže, chvíli to tak vypadá, ale jak řikám, lidi jsou svině. Celý film je realistický a hereckým výkonům věříte, bylo mi líto celé rodiny, byl jsem rád, když se měli dobře, prostě skvěle zahraný. Příběh je dokonalej, dokonce se objeví dost nečekanej zvrat, u kterýho jsem čuměl s otevřenou pusou a završuje to geniální konec, který neurazí snad nikoho, všichni si příjdou na své. Dokonalý film o tom, že vám nikdo nedá nic zadarmo, i když to tak na začátku vypadá. 5*

• 1.2.2014  19:00

Další film, který měl obrovský potenciál, ale byl totálně posrán. Teda alespoň podle mě, vůbec se mi to nelíbilo a tak trochu mě to obešlo. Jediný pozitivum je to krásný pomučeníčko letlampou, lámání prstíčků a tak dále, jenže to je tak všechno. Já čekal hlášky a brutální černou komedii. Zaznamenal jsem za celou dobu jeden vtip u kterého jsem se zasmál, jinak to bylo spíše nudný, než abych se do filmu zažral. K tomu to vykrádá ostatní filmy a většinu scén a celej ten nápad jsem už někde viděl, prostě nuda, která si nezaslouží být v červených číslech.

• 6.9.2013  17:22

Takovej ten pocit, když koukáte na tak skvělej film, že vám ho neposere ani teple sladkej konec. Sudeikis se zase potkal s Jennifer a dopadlo to famózně! Stejně jako u Horibble bosses jsem se i u We're the Millers bavil jako malej kluk. Smáj jsem se jak kretén a všichni v baráku na mě čuměli jak na kreténa. Po chvíli jsem si zamiloval celou rodinku. Jedinej kdo mi tam nejdřív neseděl byl panic Kenny, ale potom se rozjel a scény s ním byli nejlepší. Jeho "skateboard" nebo jeho nafouklý koule byli prostě skvělý ( joo zní to teple ). Sudeikis byl jako hláškovací mašina a hranej Fladners byl taky skvělej. Oficiálně můžu oznámit, že je Jennifer strašně sexy a čím je starší, tím je hezčí. Škoda že nedostala více času na plátně. No a nakonec pro mě to nejlepší. Já prostě Emmu Roberts miluju, je to úžasná herečka a je strašně sympatická, i když hraje houmlese. Tak abych to shrnul, film je nabitý černým humorem a úžasnými momenty, jediná chyba na filmu je ten konec. který byl ale povinný a dokonce se mi tam hodil. Až na tu nereálnou líbačku na konci. Joo to mi připomíná, že bych chtěl strašně sedět na místě Kennyho, když tam byla scénka, kde ho Emma s Jennifer učili, jak správně líbat. Ahh. Nemůžu jinak než za 5* You know what i saying?

• 7.5.2013  07:53

Před měsícem jsem ještě očekával film, který je plný hvězd, které si ze sebe dělají srandu. Teď když jsem zjistil, že je to film, který je propojený jen povídkami, které spolu nijak nesouvisí, tak jsem docela zklamaný. Dobré povídky střídají ty špatné. Těch horších povídek bylo více. Vůbec mě nebavila povídka s Emmou Stone nebo Naomi Watts. Zrovna do těchto skečů jsem vkládal velké naděje a byl z toho odpad. Ale potom jsou tu povídky, které se povedli a vážně mě bavili. Například povídka s Chloe Grace Moretz. Bál jsem se aby mi to nezkazilo pohled na Chloe a naštěstí se tak nestalo. Bylo to vtipné a trochu nechutné, ale dalo se na to koukat a skoro celou dobu jsem se smál. Za všechny scénky bych dal asi 2 hvězdy a to za scénku Chloe a scénku s Hughem Jackmanen. Nejvíce jsem se těšil na trio Stifler, Knoxville, Butler možná až moc. Vyklubal se z toho průměrný skeč s trapným koncem. Škoda. No abych to shrnul, celý film byl vážně na těch 43% ale pak přišla poslední scénka s Elizabeth Banks a nadrženým animovaným kocourem. To byla scénka na 5* smál jsem se tak, že mě bolelo břicho a strašně jsem se bavil. Tahle scénka to dokázala zvednout na 60%.

• 7.3.2013  07:15

Zase se ukázalo, že předčasné hodnocení uživatelů ČSFD je blbost a lidi to zase hodnotí jenom podle obsazení a podle POMA. No nic váš problém. Mocný vládce Oz je skvělá pohádka a líbila se mi víc, než Alenka. Od Oze jsem čekal pohádku, která bude nádherná graficky ale chudá příběhově. A na 100% to bude mít happy end. Skoro jsem se trefil. Dostal jsem pohádku, která je vážně nádherná a 3D jí příšerně sluší. Kdo může tak jděte do kina na 3D. Vyplatí se to. Je to pastva pro oči a to i kvůli Mile Kunis v latexu nebo co to má na sobě. Příběh je vážně slabší, ale kdo by čekal něco velkého od Disney? Happy end nastal to je jasné ale bylo tu pár překvapivých momentů což mě potěšilo. Kapitola sama o sobě je hraní Jamese Franca. On tak příšerně přehrával a ty jeho ksichty byli tak nepřirozený, ale i přes to se mi jeho hraní v této pohádce příšerně líbilo a strašně se mi do toho hodil. Nádherně udělaný jsou i jeho pomocníci opičák a porcelánová panenka. Opičák hází jeden vtip za druhým a panenka je roztomilá. Jedinou velkou chybou filmu je těch 125 minut. Ono to je vtipné a svěží 100 minut a ten zbytek je tam jenom pro okrasu. Ona to neni vata. Je to důležité pro další vývoj a děj, ale prostě to nudí. Moc jsem od této pohádky nečekal, ale když jsem se konečně dostal na ČSFD představení, tak jsem tam zašel a byl jsem příjemně překvapen. Mě to vážně bavilo. 75%

• 9.6.2013  17:28

Film začíná jako skvělá oddychová komedie se skvělým Nicholasem. Jeho dementní výraz zomíba byl skvělej, ale postupem času se z toho stává až moc sladká a předvídatelná romantika, kterou nezachrání ani pár skvělých scén. Od Warm Bodies jsem čekal ohodně víc a docela mě štve, že z toho udělali tak předvídatelný film, ve kterém není žádná scéna , u které by jste si řekli "to jsem nečekal". Označení horor je naprostá kravina, protože to, že je ve filmu zombie hned neznamená, že to je horor -_-. Nebyla tam ani jedna hororová scéna. A celkem by mě zajímalo, jakej kretén vymýšlí ty Český jména. Né že máme na hovno dabing hraných filmů, ale teď máme na hovno i názvy. Je to hnus. Film je čistý průměr, takže za ***.

• 27.6.2013  17:09
    Muž z oceli (2013)

To takhle jednou dostal Snyder hromadu peněz a volnost v tom, jak bude vypadat Superman. A dopadlo to nejlíp, jak jen to dopadnout mohlo. Superman už není ten skautík se slipama přes sadomaso obleček, ale má luxusní propracovanej oblek, který nevypadá vůbec špatně. Začátek se odehrává na Kryptonu, který je sice krásný, ale až moc pohádkovej a celkově se mi začátek moc nelíbil. Divím se, že většinu z vás právě více bavil začátek. Obrovská chyba byla obsadit Michaela Shannona do hlavní role záporáka. Já nevím co na něm máte. Hraje příšerně a pokaždý, když měl být vážný, tak působil úplně debilně a já se mu spíš smál, než abych byl zaskočený nebo měl nějaký tísniví pocit. Celý film akorát shazuje. Jinak jsem s ostatním obsazením neměl problém. Snyder dostal vážně až moc velký rozpočet, protože to, co předvádí v druhý půli je brutální. Všude padající domy a výbuchy snad všeho co existuje. Ve filmu jsem čekal tak jeden dva epický momenty, kvůli kterým jsem na Man of Steel šel a dostal jsem jich asi 8. Prostě ty záběry byly nádherný. Teď mě mrzí, že jsem nešel do 3D, protože tady je využité úplně úžasně a musí to být skvělý zážitek. Abych to shrun, tak film je epickej a celý je dělaný tak. aby šlo vidět, kolik do toho dali peněz. Jediná chyba na filmu je nudnější informační první půlka, která tam ale musí být a pak obří chyba v obsazení hlavního záporáka. To je vážně strašný. Škoda, jinak by to mohlo mít i na víc. Jinak 82% je moc, ale ono se to ještě zmenší. 75%

• 26.5.2013  23:08
    Našrot (2013)

Jak je pochcal xD A teď to nemyslím obrazně. Vždy, když se tam objevil Chon, tak to byla prdel. Škoda, že 90% filmu ho jen táhnou a on nedělá vůbec nic. Zbytek herců a celej ten příběh byl totálně na nic. Tohle už jsem viděl miliardakrát a prostě už mě to nebaví. Kdyby to bylo alespoň vtipný, ale ono se tam vlastně vůbec nic nedělo. Upřímně nic jsem od tohoto filmu nečekal a taky jsem nic nedostal. Jen jednoho vtipnýho ťamana, který většinu filmů spí. Nic víc, nic míň.

• 29.9.2016  10:20

Nikdy bych neřekl, že mě bude bavit film o starých obrazech. Tímto bych chtěl poděkovat přítelkyni, ke které jezdím 2 hodiny busem a nemám tu dobu co dělat, naštěstí jsem jel studentem a tak jsem si projížděl co za filmy tam maj a řekl jsem si, že dám šanci Nejvyšší nabídce. Udělal jsem dobře, takhle úžasný film, který si hraje s divákem jsem dlouho neviděl. Úžasné herecké výkony, dokonalý děj a doteď nechápu, jak mě ten film mohl bavit, protože to není ten typ filmu, který bych vyhledával. Film jsem viděl už před týdnem, ale doteď přemýšlím nad dějem, nad tím, co se stalo a jestli se to dalo z nějaké části filmu zjistit. Určitě na film kouknu znovu, protože takové hraní s divákem, který si myslí že všechno ví a přitom ví hovno tu dlouho nebylo. Doporučuju, pro mě největší překvapení za poslední rok určitě. 100%

• 16.4.2014  19:01
    Nepřítel (2013)

Po delší době je tu zase film, kterej jsem totálně nepobral, teda hlavně ten konec. Co to kurva bylo? :D Až to bude v lepší kvalitě, tak kouknu znovu a znovu, dokud to nepochopím, nebo si to někde nenajdu, protože tyhle filmy miluju, musí se nad tím přemýšlet a nedá vám to spát, furt si řikáte co to mohlo bejt a proč to tak skončilo. Jinak celej film si řikáte, že to je docela nuda, nic se tam neděje, jde jen o pohledy a výkony hlavních herců, teda hlavně Jakea, kterej to zahrál zase úžasně a najednou je konec filmu. Ani jednou jsem si neříkal "Kdy už to skončí" prostě i když se tam v podstatě nic extra neděje, tak to utíká strašně rychle a já se do toho děje tak dostal a pořád jsem přemýšlel jak to může skončit a co jsou vůbec oba zač. A klasicky jsem se to nedozvěděl, fakt prostě vůbec netušim, co měl ten konec znamenat, musím to vidět ještě jednou. Divím se, že je film v červených číslech, ale přeju mu to, jen to není tak komerční a rozhodně to není pro všechny, ale je to boží!

• 2.2.2014  13:40

Jupí další film, u kterýho se projeví inteligence zdejší komunity. Sorry ale koukat na film se Stathamem a čekat inteligentní thriller je demence vás a né toho filmu. Bylo jasný že se zase vyrojí lidi, kteří budou říkat jak je primitivní děj a že je Statham jako terminátor.... Ano, nečekaně to tak je, protože to je klasický Stathamovský film, nečekejte nic jinýho než akci,výbuchy a Stathamův kamenej výraz. I když tady občas přidá i úsměv. James Franco hraje záporáka a docela mu to šlo. Jen mě překvapilo že tak málo přehrával, normálně používá grimasy každou chvíli, ale tady se držel a zahrál to docela přesvědčivě, pro mě to je škoda, čekal jsem klasické přehrávání. No tak abych to shrnul, je to klasický Stathamův film, nečekejte kvalitní příběh, nedostanete ho. Dostanete hromadu akce a Stathama, kterýho nemůže nic zabít. Já se bavil, nebudu hledat chyby jako tady kolegové, nemá to cenu, nejsem svině abych se koukl na film jen kvůli tomu, abych ho mohl potom kritizovat.

• 6.8.2013  20:35
    Nevědomí (2013)

Jeden z dalších úžasných Hollywoodských audiovizuálních filmů, který ale jinak nemá moc co nabídnout. Film s pár skvělými nápady a slušným obsazením. Toma zrovna moc nemusim, ale nevadil mi a zbytek si tam zase tak moc nezahrál. Nevadila by mi ani ta délka filmu, který by se krásně vešel do 90 minut, ale co mi vadí je klasický Hollywoodskej konec. Když už se zdá, že to skončí netypicky, tak příjde klasika. Vše se rozjede až asi po hodině. Vážně je tam dost hluchým míst, což je škoda, určitě se dali nějak vyplnit. * za zvuk, * za obraz a * za ten nápad s klony.

• 28.12.2013  14:32

Scott Adkins pořád umí, jeho choreografie a boj jsou naprosto precizní a úžasný. Jako film to je takový průměr, klasický příběh o pomstě, ale o tom to vůbec není. Tady jde o to, aby byli boje dynamický a pořádně promakaný, což se tady povedlo na jedničku. Dokonce si Florentine neodpustil jeden zvrat na konec, který se tam kupodivu hodil a já si nemusel ťukat na čelo, jaká to byla blbost. Ono jde vidět, že Florentine se příběhem nikdy moc nezabýval a jde to znát na všech jeho filmech, naštěstí se Ninja: Shadow of a Tear povedlo a já jsem spokojenej.

• 3.8.2014  17:23

Tom Hardy předvedl další ze svých dokonalých výkonů a drží tenhle film v nadprůměrných číslech, celé to bylo jen na něm a on dokáže svým hlasem a výrazy tak vtáhnout do filmu, že vás to nestihne ani začít nudit a už je konec filmu, přitom jde o na první pohled primitivní příběh, Chezush to vystihla naprosto úžasně " Ale stejně je Hardy borec, zvládnout takhle celý film sám. Bych nikdy nečekala, že mě budou nějaký žvásty o betonu bavit " Je to úžasný film, jen mi tam pořád něco chybělo k tý 5*, nějaký zvrat, nebo událost, kterou bych si pamatoval, konec je takovej nijakej, takže za to 1* dolů, ale jinak jde o další dokonalý film, ve kterém účinkuje Tom Hardy.

• 9.6.2014  14:39
    Oculus (2013)

Malý velký horor. Tady jde vidět že někdy je méně více, žádní extra dobří herci, celkem slušný efekty, ale tady se hraje hlavně na atmosféru a na vyprávění příběhu, který je teda vyprávěn skvěle. Minulost se kříží s přítomností a pořád pořádně nevíte, co se stalo v minulosti a proč vlastně chtějí to něco zastavit. Přišlo mi to jako takové hraní na kočku a na myš, strašně se mi to líbilo. A konec je taky úžasnej, doporučuju, konečně nějaký pořádný horor po dlouhý době.

• 10.3.2014  16:42

Velký zklamání, Oggyho a šváby (škodíky) miluju, seriál jsem fakt zbožňoval od malička, ale film se moc nepovedl. Ty jednotlivý příběhy jsou dost nudný a hlavně to celé postrádá vtip, u některých scének jsem koukal i na mobil, jestli už nebude konec, protože to vážně strašně nudilo, jako seriál to je pecka, jako film to je takovej průměr, když budu hodnej, 3* dávám jen z nostalgie, ale seriálu to nesahá ani po kotníky.

• 25.3.2014  17:43
    Ona (2013)

Nad komentem k tomuto filmu jsem fakt přemýšlel a došel jsem k názoru, že to vlastně nemá cenu, tenhle film prostě musíte vidět, jde o to, že ani já sám nevím, jestli bych chtěl takový umělý program, který by byl vlastně mým nejlepším kámošem/holkou, podle mě by se jen ztratila úplně komunikace mezi lidmi, každý by měl tu svojí vysněnou polovičku, no to je jedno, ten film je úžasný, i když celkem jednoduchý. Chlápek si koupí umělou inteligenci a je s ní šťastný, pak víc a pak nejvíc, potom se to začne komplikovat a celý se to nakonec zamotá a.. no nechci spoilerovat, prostě se na to koukněte a uvidíte. Jo a není to tak depresivní, jak všichni tvrdí :)

• 24.10.2013  16:27
    Orphan Black (TV seriál) (2013)

Tak mám za sebou další seriálovej maraton, ale tentokrát to nebylo úmyslný. U Dextera to byl plánovaný, ale tady jsem nečekal vůbec nic. Prostě jsem se nudil, tak jsem si pouštěl první díly všelijakejch seriálů, které jsem ještě neviděl a pak jsem narazil na Orphan Black a vzpomněl jsem si na Hellstruck, jak mi to doporučovala, tak jsem si dal jeden díl a tak jsem si oblíbil Sarah, že jsem si pustil další díl a tak to šlo až do dílu 10týho. Ve tři hodiny ráno jsem si říkal, že bych už mohl skončit, ale konec 9 dílu mě tak navnadil, že jsem musel zkouknout i poslední díl. Naprosto strhující a skvělej příběh, který je doplněn o úžasnej výkon Tatiany, který hraje božsky a všechny její klon jsem si oblíbil. Teda až na Alison, která byla taková ta klasická kráva, ale nakonec jsem si jí oblíbil taky. Dokonce jsem si oblíbil i vedlejší role, což moc často nedělám. Vic i když byl kretén mi nějak přirostl k srdci a jeho situace v seriálu mě strašně bavili. Konečně zase úžasnej seriál, jediný mínus je, že musim na druhou sérii čekat takovou dobu. Už aby to bylo, páč to skončilo dost blbě. Oblíbené postavy: Sarah, Cosima, Helena, Vic, Fe. Prostě skoro každá postava je boží! Miluju ten seriál.... ...Jak se pozná posranej seriál? Tím že je v každém díle několik vražd a stejně to příšerně nudí. Druhá série stojí za hovno, totálně mě nebaví a dokonce jsem přestal mít rád postavy, co jsem rád měl, takže přestávám druhou sérii sledovat, akorát bych si ještě víc zkazil mínění o tomhle seriálu. A to jsem ho měl po první sérii chvíli v topce, příšerná škoda.