kinghome

kinghome

Tomáš Havel

okres Praha
Fanoušek filmů a dobré hudby

• 29.8.2013  22:19
    Očista (2013)

Na začátek bych chtěl říct, že s očistou naprosto souhlasim a něco podobnýho bych zorganizoval i tady v ČR. Chtělo by to tady čas od času pročistit. Začíná se tu vyskytovat čím dál tím víc špíny. No a teď k filmu. Toho malýho hajzla bych vyhodil i s tim houmlesákem ven, kdyby mi tohle udělal. Chudák Ethan pak nevěděl co dělat a chtěl se zachovat stejně, jako by se zachoval každý, jenže pak mu najednou ruplo v bedně a celý to posral. Největší problém tohohle filmu je to, že sami autoři neví, co chtěli natočit. První hodina filmu se tváří jako psychologický thriller, kde se utváří osobnost Jamese, jenže pak jakoby si režisér šňupnul špatnej matroš a udělal z toho primitivní vyvražďovačku s pokusem o zvrat v posledních minutách. Ten zvrat byl tak debilní, že to celý film ještě zhoršilo. Příšerný zklamání. Tohle měl bejt horor roku, kterej se mohl podobat Funny Games USA, ale je to akorát šedej průměr a zkurvenej potenciál. Škoda. http://www.youtube.com/watch?v=WJaTyVR8YXM Konečný řešení!!

• 18.3.2014  20:46

Kdyby se měla hodnotit jen vizuální stylizace a efekty, tak bych dal jasných 5*, jenže o tom to není. Vážně si nemůžu vybavit další věc, která by mě na filmu zaujala, hromada debilních konverzací a k tomu primitivní děj a nepříjemné postavy. Dokonce i Idris Elba zklamal, hold když vám daj dost peněz, tak neodmítnete i kravinu jako je tohle. Příběh byl takovej o ničem, ale abych jenom neprudil, tak musím říct, že ta akce taky nebyla špatná, děj docela utíkal a 132 minut uteklo jako voda... Dávám slabý 3* a to jsem ještě hodně hodnej, protože ten konec byl tak nechutně sladkej, až se mi z toho chtělo zvracet.

• 22.4.2014  20:31

Stupidní příběhy křováků, je to o ničem, ale je to tak dokonale ujetý, že se to musí líbit! Jen je škoda, že to nepokračovalo ve stylu první půl hodinky, kdy byly hlavní postavy Paul Walker a Kevin Rankin, jejich úvahy o nacizmu byli dokonalý. Celá jejich část byla úžasně vyfetovaná, Paul to zahrál skvěle, tohle je důstojný završení jeho kariéry, sice to nevypadá, ale určitě se u natáčení pobavil a ještě mu ta role sedla. Dokonalý byli i části v zastavárně, kde se debatovalo například o Černým Santovi, tohle bylo 5* jenže pak tu jsou věci jako Elvis, kterej tam byl nejdýl a byl nejnudnější, to byla škoda. Vlastně tohle jediný mě vážně sralo, ten debilní Elvis, zbytek byl dokonalej, Elijah si zahrál zase úžasnýho úchyláka, tyhle role mu seděj ohodně líp než nějakej Frodo, úchylové, to jsou role pro Wooda! Já jsem spokojenej, úžasnej film na jakejkoliv večer. 85%

• 30.5.2013  15:51

Úctyhodné zakončení trilogie! Vůbec mi nevadilo, že Phila a Stua odsunuli na druhou kolej. Alana jsem si strašně oblíbil a jde vidět, že nejsem jediný. On byl tahoun už od začátku a jeho debilita a tendence všechno posrat je neuvěřitelně vtipná. V tomto díle pikají hlavní hrdinové za to, co udělali v předchozích dílech, takže nečekejte, že se zas někde sjedou. V tomto jde o něco jiného, ale humor zůstal stejný. pár scén je dost kontroverzních a černý humor zůstal z druhého dílu, takže já jsem více než spokojen. Hned první scéna s žirafou nemá chybu a pohřeb je taky skvělý. Poslední Hangover je skvělé zakončení a po závěrečné scéně mezi titulky si myslím, že je vážně škoda, že už další neuvidíme. na Phila, Stua a Alana jsem si zvykl a nechci aby byli nadobro pryč. Zacha začínám mít v oblibě. Jeho vtip a to jak je sympatický, působí strašně dobře na celý film a hlavně díky němu to byla taková prdel. Předpremiéra cinestar Anděl. Skvělá akce, točený pivo a Maxim hostesky, co víc si přát. Jo a k tomu všemu jsem vyhrál cenu v losování. Krásnej večer.

• 5.5.2013  21:58
    Pekelná výzva (TV pořad) (2013)

Jojo jasně všechno je vždycky nahraný a nic není pravda a blablabla.. I kdyby to byla pravda je to soutěž udělaná jen tak pro prdel a nikdo to nebere vážně. Pár vtipů a soutěží je vážně dost o ničem a je to trapné, ale zase jsou díly, u kterých se směju a dost mě baví. Nepříjde mi to vůbec špatné.Jo a někdo mi tu nadával, že po jednom díle může hodnotit, protože se disciplíny nebudou měnit. Tak tomu dotyčnému bych chtěl říci, že jsem měl pravdu já a on je za kokota, protože se disciplíny obměňují.

• 15.7.2013  20:19
    Plebs (TV seriál) (2013)

Otrok byl největší borec a jeho účes bych chtěl. Bylo to vtipné a zábavné. Nic vážného nečekejte. Prostě odreagovačka u které se zasmějete. Mě to bohatě stačilo a 80% si to zaslouží. Narážky na 21 století jsou skvělé. A objevení banánu taky xD

• 8.9.2013  22:53

Šmakózní pomučeníčko, jen škoda, že už to nebylo tak dobrý jako první díl. První díl byl úžasnej 5* horor, kterej mě bavil od začátku do konce. Od začátečního rape do konečný scény. Tady mě bavilo jen to mučení těch zmrdů. Rape byl nudnej a nezáživnej a bylo to celý strašně zdlouhaví. Sochoking má v něčem pravdu. Hodinu čistého času tam ta holka jen řve a skoro nic se tam neděje. Pokud by tam nebyli závěrečný skvěle brutální scény, tak jdu i pod 3*. Kdyby tam dali klip řezníka, udělali by líp, stejnak to obšlehli od něj. http://www.youtube.com/watch?v=IsKMnyQYjp8

• 12.1.2014  20:10

Co si budem povídat, příběh je docela primitivní a celý film stojí na Stallonem a Švarcenegrem a překvapivě to bohatě stačí. Tyhle dva utáhnout tenhle film s prstem v nose a ještě u toho pobaví. Čekal jsem to ohodně horší a možná proto jsem tak mile překvapen, dokonce mě chytil i ten příběh a koukal jsem co dalšího Stallone vymyslí, aby ochcal dozorčí. Plus jeden zvrat na konec, který nebyl předvídatelný a vyšla z toho nadprůměrná oddychovka, která pobaví a nenudí. 70%

• 28.8.2013  12:44
    Podfukáři (2013)

Skvělý oddechoví film na večer. Nemusíte myslet a jen se kocháte audiovizuálem. Herecký výkony jsou skvělé a strašně mě bavilo to, že pokaždý když už jsem si myslel, že je ta policie začíná přehrávat, tak je pokaždý nějak přehráli přechytračili a dělali si z nich prdel. Joo bylo tam pár nelogickejch blbostí, ale tak to jsem i očekával. U nudnýho filmu bych to neodpustil, ale tady mi to vůbec nevadilo. K tomu mě potěšil konec, který jsem nečekal, takže mi nedělá problém dát 4*.

• 18.6.2013  21:12

Další z těch filmů, který vás hodí do děje a nevíte ani hovno a postupem času se dozvídáte víc a víc. Na první pohled se zdá, že jde jen o další z film o pomstě, ale je to natočené tak skvěle a scénář je tak propracovaný, že to z filmu dělá ojedinělí zážitek. Colin typicky skvělý a Noomi je taky úžasná. Film s hromadou zvratů a nečekaných akcí. Strašně mě bavilo, jak jsem ze začátku nevěděl vůbec nic a jak utíkal film, tak jsem nacházel střípky přesně tak, jak sbírali kousky fotky ve filmu. Skvěle propracované krimi, které se neztratí. Na to, že to je Americké krimi, tak je to skvělé. Jen škoda typického Amerického konce, ale nic jiného jsem čekat nemohl.

• 23.8.2013  12:16
    Pot a krev (2013)

Nesnáším steroiďáky a tohle je film o takovejdlech tupcích co věřej ve fitness (WTF) . Docela mě naštvala stopáž, která je až moc dlouhá a první půlka filmu mě nudila. Nejvíc jsem se těšil na Wahlberga,Shalhouba a Chase a měl jsem strach z toho, že to Johnson posere a stal se pravej opak. Dwayne byl asi jedinej, kterej hrál svojí roli skvěle a hodila se k němu. Wahlberg hrál naprostýho čůráka, kterýmu jsem přál už od začátku smrt, Tony hrál svojí roli slušně, ale takovýho zmrda by prostě nikdo neměl rád a Chase? Ten tam byl dobrejch 20 vteřin, což mě docela štve, páč jsem se na něj dost těšil. Bay nejspíš chtěl abych s těma hnusákama soucítil a bral to prostě jako srandu, ale tady to nešlo. Přál jsem jim celou dobu smrt SPOILER a proto mě potěšil konec KONEC SPOILERU. Upřímně kdyby tam nebyli ty úžasný zpomalený záběry, tak dám jen **, a to za Dwayneho a za Tonyho, zbytek stál za hovno. 55% Jestli se vám nelíbí moje hodnocení, tak tu mám malej vzkaz https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1006076_660519610632342_939495600_n.jpg

• 14.3.2014  19:32

Skvělá komedie u které jsem se bavil od začátku do konce, nebylo to vůbec trapný, a i když ten nápad je fakt nereálnej, tak se musí ocenit, že vymyslet něco novýho je v týhle době už dost těžký. Vince Vaughn zahrál skvělej chlápka, o kterým si myslíte, že jen rozhazuje peníze a na všechny kašle, ale pak se to začne celé obracet a končí to klasickým happyendem, ale tady mi to ani vůbec nevadilo. Fakt povedená komedie, bavila mě od začátku do konce.

• 24.8.2013  13:12
    Práskač (2013)

Proč má kurva film s Dwaynem 112 minut? Je předem jasný, že začátek bude nudit. Je to čistý krimi, ve kterým se Dwayne snaží hrát otce roku a že mu to moc nešlo. Jeho i love you ve vězení bylo spíš směšný, než abych kvůli tomu něco cejtil. Kdyby to bylo zkrácený o 30 minut, tak by to bylo ideální a nikdo by se nenudil. Vystřihli by ty nudný kecy okolo a měli by jsme tu skvělou přímou krimi bez zbytečnejch keců. Takhle tu máme zdlouhavou průměrnou krimi, která začne bavit až na konci, když čekáte, jak to všecko taťulda vyřeší. Čekal jsem, že tam bude i nějaká srdceryvná událost, která ještě víc zamotá příběhem, ale nestalo se. Je to jen dlouhá krimi se slušným obsazení vedlejších rolí a snažícím se Dwaynem. 55%

• 16.7.2013  22:38

Butler je prostě skvělej herec a pomalu se dostává do mé topky. Jo přežije vlastně úplně všechno, ale u něj mi to vůbec nevadí. Jak vezme zbraň do ruky, tak přestávám myslet a jenom se kochám tím, co tam předvádí. A Olympus Has Fallem má i skvělej scénář a většinu filmu jsem myslel, že jde o Britský nebo jakýkoliv jiný film než Americký. Tohle se Americe nepodobá. Zbořit si Bílej dům a spálit vlajky. Divím se, že zrovna tuhle tématiku vytáhli zrovna teď, kdy jsou vztahy mezi Severní Koreou a USA tak napjatý. Film mě mile překvapil po všech stránkách. Skvělý herci a skvělý scénář zapříčinilo to, že jsem měl dilema mezi **** a *****, ale nakonec jsem si řekl, že to je přeci jen na 85% tedy ****.

• 24.4.2013  21:46

Povedená parodie, která umí pobavit, ale u se u některých hlášek a záběrů cítíte vážně trapně. Pořád to byla ale lepší, než paranormal activity. Více zábavy a více akce. Překvapil mě výkon Marlona, který hraje vážně dobře a pokaždé, když tam byl, tak hodil nějakou hlášku u které se zasmějete. Na pobavení úplně dostačující. Není to žádní veledílo, ale dalo se na to koukat a celkem to i pobavilo. Pár vtipů se opravdu nevyvedlo a já se cítil trapně za výkony herců, ale to se musí u parodie očekávat. 60%

• 25.3.2014  17:24

Wow nikdy bych nečekal, že se mi takovej film může líbit. Zase jsem jednou sám sebe překvapil, byl jsem na projekci a jsem za to rád, protože jinak bych tenhle film nikdy neviděl. Dokonce jsem utíkal domu, abych se stihl z projekce odhlásit, jenže jsem přišel v 15:05, takže už bylo pozdě, ještě že jsem to nestihl. Hodně pomalý film, který mě ale přinutil koukat se celou dobu bez toho, abych se nudil (až na malé výjimky), Tom Hiddleston je na tuhle roli jako stavěnej, takovej klasickej mučednickej upír, kterýho budou všechny ženský milovat. Tilda Swinton ale překvapivě nezaostávala a mezi jí a Tomem bylo až divný spojení, ty dialogy byli strašně příjemný a takový spontální, prostě jim to sedlo. Ale největší plus je soundtrack, vážně co písnička, to úžasnej song, doprovodná hudba byla prostě dokonalá, k tomu se přidali i vtipné narážky na historické postavy, nejvíc potěšilo zmínění Byrona a prokletých básníků, se kterými Adam chlastal :D.. jediný mínus byla reklama na ajfouna, která mě fakt naštvala a pár nudných pasáží, ale jinak vysoce nadprůměrný film. 90%

• 15.5.2013  10:28
    Raider Origins (amatérský film) (2013)

To že se tvůrci tohohle amatérského filmu vydali trochu jinou cestou než hra je podle mě velké plus. Kdyby to byla jen kopírka hry, tak by jsme se nedočkali žádného překvapení a zvratů. Takhle jsem si užil skvělou podívanou, ve které bylo i pár momentů, které jsem nečekal. Niko to už krásně ve svém komentáři zaspoileroval, takže kdo to uvidí teď, tak asi moc rád nebude. Ale tak jeho věc. Naštěstí jsem sem nekoukal, takže jsem si vychutnal skvělý amatérský počin, který rozhodně stojí za vidění. Strašně se těším na celý film Tomb Raider, hra byla skvělá a nemyslím si, že by film nějak zaostával. Jasně byli tam chyby, ale dají se přehlédnout a nic extra hloupého tam nebylo.

• 3.2.2014  18:05

Skvělej, vtipnej animák, s hromadou úžasných situací. Hlavně začáteční hledání kulky a přestřelka na konci jsou skvělý nereálný situace. Dost pobavilo 85%

• 29.12.2013  00:36
    Rivalové (2013)

Fakt jsem se snažil najít na Rush nějakou chybu, alespoň malinkou, abych mohl zmenšit hodnocení a to hned z několika důvodů, ten první je, že nemám rád Rona Howarda, jeho filmy jsou většinou tupý a o ničem, žádnýmu jeho filmu jsem nedal víc než 3 *, další důvod je ten, že vůbec nekoukám na formule a příjde mi to jako naprosto nudný sport, který je o ničem (alespoň teď) a třetí důvod je ten, že se film dostal tak rychle na 4. nejlepší film na CSFD, takové filmy jsou podezřelé a hledám v nich všechny chyby, abych si pak mohl stěžovat, že to je nefér. Tak to by byli důvody, které jak vidíte byli naprosto mimo a já možná i tím, jak moc jsem film sledoval usoudil, že se jedná o nejlepší sportovní drama, který se kdy natočilo. Ten film má všechno a hudbou počínaje a příběhem konče je to prostě boží. Další věc, kterou musím vyzdvihnout je výběr herců, až nečekaně hodně se podobají právě Laudovi a Huntovi. Dokonce bych řekl, že Chris předvádí svůj nejlepší výkon a nikdy nehrál líp. Daniela moc neznám, takže nemůžu soudit... Klasicky jsem napsal koment, který vám řekne hovno o filmu, ale tak neuděláte nic. Ve zkratce je to úžasný film, který je na pravém místě a zaslouží si být v top 4 filmů na CSFD, doporučuju všem, bez ohledu na to, jestli máte formule rádi nebo ne..... Rivalové se nedostali do nominací na film roku... Tohle je největší výsměch a Oscar je čím dál tím větší fraška.

• 25.8.2013  15:07

Doufal jsem, že to bude lepší jak pětka, což nakonec bylo, ale né o moc. Vlastně jediný, co se mi tam líbilo byli ty rvačky a pár honiček. Prostě už to není, co to bývalo. Závodů bylo málo a spíš tam šlo o epický WTF momenty. Ten skok přes most? Děláte si prdel? Tohle může napadnout jenom naprostýho magora. Pak to letadlo, to byla taky dobrá sračka a nakonec Terminátor, kterej vyšel z hořícího letadla. Proč to takhle kurvěj? Já to vážně nechápu, to jsou úplně zbytečný záběry, který film akorát snižujou. Chápu, že nějaký epický moment tam chtěli dát, ale tohle je vážně ještě horší jak ten trezor v pětce. 3* jsem dal jen kvůli rvačkám, vtipům na černouškovo čelo a za ten konec! Tím koncem myslím úplný konec po titulkách, kdy se tam objeví Statham. To je snad poprvý, co se těším na pokračování průměrnýho filmu. Se Stathamem jako hlavním padouchem to bude hned o něčem jinym.

• 28.6.2013  10:11
    Scary Movie 5 (2013)

Odpad za totálně posranou sérii!!! Tohle nemá se Scary movie nic společnýho. Je to trapnej hnus, kterej se nikdy neměl natočit. Doufám, že to bude propadák a žádný nový Scary movie se už nenatočí.

• 21.3.2014  17:19

Je hezký jak to vzal každý z trochu jiného úhlu, jak čtu komentáře, tak někdo to viděl jako film o partě kamarádů, který spolu zažívali věci až se to jednou trochu posralo a někdo to bere prostě jako film o sibiřské komunitě, která má svá pevná pravidla a tak trochu si tím vším sere do huby. Pevný kodex tam je, jen né vždy je dodržován. Film byl na můj vkus až moc ukecaný a zdálo se mi, jakoby se něco dělo jen první půlku a druhá půlka byla jen jako vedlejší film, ve kterém se neukázalo nic zásadního. Nechci spoilerovat, takže řikat nic nebudu, ale vždy když se něco dělo, děj se najednou dal jiným směrem a najednou byl někdo mrtvej nebo se nechal naverbovat atd... prostě vše podstatné ve filmu není. Tak mi to přišlo, Ze začátku to vypadalo nadějně, ale nakonec mě to dost zklamalo.

• 28.11.2013  20:17

Ono to není tak špatný jak by se mohlo podle názvu zdát, ale je tu jeden velkej problém, kterej prostě nemůžu přehlídnout, a to je děj. Prostě od začátku jste o několik minut před příběhem a celý to začne bejt po chvíli nudný. Pár vtipů je dobrejch a herci nejsou špatný, ale ten děj je příšerně předvídatelnej, tohle se moc nepovedlo.

• 11.6.2013  18:31

Rozhodně to není to co to bývalo, a to hlavně díky obsazení. Herci jsou strašně nesympatičtí a přehrávají. To platí hlavně u Jaie, kterej mi celý film dost vadil. Bruce už stárne a jde to vidět. Podle hodnocení jsem nic moc nečekal a to jsem taky dostal. Film je jen o střílení a akčních honičkách, které jsou skvělé a brutálně přehnané. Normálně by mě to sralo, ale u smrtonosné zbraně mi to nevadí. Jen pár WTF momentů bylo vážně debilních a bylo strašně vidět ta nedomyšlenost. Omývání toho, že to je otec a syn po chvíli začalo nudit a celé to nebylo prostě tolik ujetý a skvělý jako ostatní díly. Celé to alespoň na průměr zvedá ten zvrat ke konci a konec samotný, který je strašně přehnanej a člověk si říká, že režisér na něčem jel, když to psal.. Normálně bych zuřil, ale tady to byla vážně prdel a já se u poslední scény bavil. Bohužel zbytek nestojí za moc. 60%

• 19.6.2013  19:53
    Stoker (2013)

Nebyl jsem schopnej to dokoukat. Pokaždý, když to zkusím, tak mě to tak znudí, že už nemám sílu na to koukat dál. Prostě tenhle film není pro mě. Já mám rád pomalá tempa, ale musí se tam alespoň něco odehrávat a dít. Musí ten děj odcípat a né stát na místě. Vůbec mě tenhle film nebavil, ale hodnotit nebudu. Nebylo by to fér. Třeba se ten film postupem času rozjede, ale zkoušet to nejspíš nebudu.

• 25.8.2013  01:01
    Stopy zločinu (TV film) (2013)

Kdyby to byla komedie nebo parodie na německý filmy, tak dám za 4*, ale to bohužel není a je to myšlený zcela vážně. Ten konec byl vážně strááášně moc dojemnej xD Jsem se smál ještě 5 minut po skončení filmu. * za snahu.

• 22.9.2013  00:17
    Stoupenci zla (TV seriál) (2013)

Začalo to úžasně a chytlo mě to od prvního dílu. Vraždy podle prokletých básníků byli skvěle vymyšlené a celé to vypadalo jako na 5* seriál, jenže chyba. Po vytvoření kultu to všechno ztrácí tu zajímavost a originalitu a je z toho jen nudná krimi, ve které není nic zajímavého. Bohužel jsem nedokoukal ani první sérii. Skončil jsem u 8 dílu a k dalšímu už se prostě nemám sílu odhodlat. Nakonec z toho je obří zklamání, ani nevím jak bych to ohodnotil. Po prvích 4 epizodách jasných 5*, jenže pak to jde někam na 2* a držíse to takhle nízko. Hodnotit nebudu, možná to ještě někdy dokoukám a konec překvapí.

• 24.10.2013  16:17
    Stážisti (2013)

Proč? Další debilní americká komedie s nalajnovaným dějem a typickým koncem... Taková komedie tu byla už milionkrát a oni prostě udělají další. Jóó udělali změnu. Jednu jedinou a to tu, že místo školy byli dva čtyřicátníci stážisti v Googlu a né studenti někde na vejšce. To ale bohužel nestačí. Je to pohodová komedie, která ale hned po skončení zapadne do šedého průměru. 50%

• 19.8.2013  13:59

Suricate nikdy nezklamou! xD

• 4.12.2013  23:00
    Sviňák (2013)

Rasistickej, nechutnej a nekompromisní film, kterej jsem si naprosto zamiloval! Zbožňoval jsem ten film od začátku do konce. James McAvoy je je pro mě novej bůh, protože to jak zahrál takovou svini, to jen tak někdo neumí. Uvěřil jsem každý jeho grimase a prostě a jednoduše jsem si ho zamiloval. Bruce byla postava tvořená přímo pro něj, jeho přízvuk, jeho chování a všechno okolo bylo dokonalý. Od začátku se něco děje. Film se od začátku zdá jako primitivní,ale pak začne přituhovat a vy začínáte přemýšlet co tam dělá záhadná lejdy v záběrech a proč je vlastně sviňák sviňákem. A konec je prostě úžasnej,poslední pohled do kamery a já byl v nebi. Kurva mluvim tu jak nějaká náctiletá dilina, ale nemůžu jinak! Některý hlášky jsou nezapomenutelný. "Vopíchal si jí do prdele? No jasně že jo, kundy jsou pro buzny!"............. josieaddms :DDDDD Tak tvůj komentář si zarámuju vedle postele a každý den budu usínat s pocitem, že jsou lidi naprosto dementní stvoření! To co si napsala je ta největší sračka v historii sraček, to že nepochopíš film beru, ale že k tomu napíšeš takovouhle píčovinu a kvůli tomu shodíš film, to fakt není normální :D