kinghome

kinghome

Tomáš Havel

okres Praha
Fanoušek filmů a dobré hudby

• 22.3.2013  17:03
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2000)

Jak tu píše většina. S Čechem to bylo skvělý a fakt jsem to měl rád. Bavilo mě to. Někdy jsem si řikal, jak jsou ty lidi blbý a někdy zas, jak jsem blbej já, že zrovna tohle nevim. Tenhle soutěžní pořad jsem sledoval dlouhou dobu a rád na něj vzpomínám. R.I.P. Vladimír Čech x(

• 21.3.2013  19:20

Na tenhle film jsem narazil náhodou a byl jsem donucen se na něj koukat... Já prostě tyhle filmy nemám rád. Příjdou mi, jakoby do rolí obsazovali nějaký retardy a příběh vymejšlel jeden z nich. K tomuhle filmu už se nikdy v životě nevrátím. Přišel mi vážně špatný. Jediné na co se dalo koukat byli ty koně a záběry na ně, které byli v některých okamžicích vážně nádherné. Ale zbytek stál za nic.

• 20.3.2013  15:51
    Bad Motherfucker (hudební videoklip) (2013)

Tak tohle je naprostá bomba! Všecko od hudby po autentičnost je úžasný. Druhej first person film co jsem viděl. První byl Maniak ale to bylo trochu něco jinýho. Trochu víc.... Víc než GTA mi to připomínalo Mirrors edge. Ultra cool rubačka s přídavkem parkouru plus pár hezkejch slečen, to nemůžu hodnotit jinak než plným počtem. Tohle nemělo chybu.

• 19.3.2013  18:00

Dlouho jsem se Houmlesovi vyhýbal a asi jsem věděl proč. Všude samá chvála na to, jak je to skvělý a má to tak boží příběh a další blbosti. Když jsem slyšel asi stou nadšenou reakci, tak jsem si řekl, že to asi bude vážně dobrý, a to jsem neměl dělat. Upřímě lidi, co na tom vidíte? Ten příběh je prvoplánovej a od začátku víte, jak bude pokračovat. Efekty jsou celkem povedené, to je pravda ale film v celku dost nudí, dokonce mi to přišlo jako nějakej pilot k seriálu. Prostě mi to vůbec nesedlo. Čekal jsem propracovanější příběh a trochu víc akce, nemyslim střílení honičky atd, ale aby to tolik nenudilo. Je tam hromada zbytečnejch scén, které nijak nepřispívají v ději a nic se tam neděje. Jedna hvězda za Downeyho, kterej prostě umí hrát, to musím uznat a druhá za McAdams, které to ve filmu příšerně sluší, a taky nehraje úplně špatně.

• 17.3.2013  21:32

Nikdy jsem neměl potřebu tuhle blbost vidět, ale když už jí dávali v televizi, tak jsem si řekl, že na to kouknu. No a udělal jsem blbost. To byla taková kravina. Jak to může mít tak vysoký hodnocení? Kdyť šlo o slabou komedii, s příšernými hereckými výkony. Jednu hvězdičku za Murraye a druhou za těch pár momentů, kde jsem se usmál, ale že jich nebylo moc.

• 15.3.2013  15:19

Jako komedie to je skvělý, ale jako horor to stojí za hovno. Tenhle film mohl vymyslet jenom naprostej úchyl, kterej to nemá v hlavě v pořádku. Ale jak řikám, vážně jsem se bavil. Nejlepší scéna je rozhodně ta u gynekologa. To bylo boží! xD Na tenhle film ještě dlouho nezapomenu. Škoda, že to nemá lepší obsazení a scénář. Mohl z toho bejt hit... no vlastně nemohl, ale pro pobavení to stačí.

• 13.3.2013  20:15
    Život není krásný (amatérský film) (2008)

Na jednu stranu je to příšernej odpad a celý to působí strašně lacině, ale na druhou stranu jsem se u toho strašně zasmál.. Je to blbý ale mě to fakt bavilo. Všechny ty příšerný herecký výkony a brutalita se tam prostě hodila. Tak Co by jste taky chtěli od Řezníka a DeSadeho? Řezníkova mini role byla boží. ZNK je fajn projekt na odreagování. 60%

• 12.3.2013  22:11
    Croodsovi (2013)

MINI SPOILER: Já věděl že ten roztomilej tygr nebude zlej! KONEC SPOILERU. V dnešní době je strašně těžký udělat funkční vtipnej animák, vždy jeli zvířata ( ice age, madagaskar,Rio ) a nadpřirozené bytosti ( Království lesních strážců, legendární parta ) takže jsem rád, že se The Croods liší, ale bohužel to nefunguje tak, jako jmenované animáky. Není to tak vtipný a jediný co je tam hezkého, je ta grafika, což je ale v dnešní době nutnost. Čekal jsem vtipnou akci a bohužel jsem dostal jen rychle utíkající animák, který ale nijak nenadchnul. Škoda, potenciál to mělo.

• 12.3.2013  10:30

Když jsem viděl složení legendární party, tak jsem si říkal, jestli si ze mě nedělaj prdel... Ruskej potetovanej santa, nadopovanej králík, zelená příšerka s křídlama a mladej Dante z DmC a proti nim Voldemord s nosem a vlasama.. Už od začátku to zavání dost špatným animákem, ale naštěstí se to zvedne a umí to potěšit. Je to klasická pohádka mezi dobrem a zlem, kde je jasné kdo vyhraje. Neni to typická dnešní pohádka, kde máte hromadu účelnejch vtipů, tohle je vážně pohádka pro děti, kde vás potěší nádherná vizuální stránka a krásnej příběh o dobru a zlu. Tenhle animák mě zahřál u srdce a skoro celý film jsem se přiblble usmíval. Škoda toho nudného začátku. Ale že mám dobrou náladu, tak dám 4*.

• 11.3.2013  18:35
    Bacha na balóny (2007)

Nevm čím to je, buď jsem z takových parodií vyrostl, a nebo pravděpodobnější možnost, že je tento film naprostá sračka. Parodie mám rád ale tady mi přišlo všechno příšerně trapný a ani jednou jsem se nezasmál. Neřikám, že jsem čekal nějakej děj nebo dobrý výkony herců, ale zase jsem čekal alespoň nějaké výkony. Tohle bylo tak příšerný, že jsem to po hodině vypnul a radši se kouknul na Superstar! Až tak špatný to bylo. Nikdy víc. Tohle je fakt odpad ze vším všudy.

• 10.3.2013  21:40
    Radio (2003)

Tenhle film je strašně prvoplánovej a snaží se vyždímat diváka a útočí na jeho city. Což se povedlo u mě tak na půl. Na jednu stranu je to vážně hezkej film o postiženým černochovi a na druhou stranu je to prostě film, kterej nemá moc co nabídnout, akorát pár silných momentů. Ale čekal jsem víc. Je to bohužel průměr, kterej se snaží vyždímat co nejvíc z diváka ale moc se mu to nevede.

• 10.3.2013  18:28
    The Boondocks (TV seriál) (2005)

V Česku naprosto neznámý animák, což je obrovská škoda. Tenhle animák se s nějakou cenzurou nesere a pouští se do všeho! Do černejch do vojáků a do kauz, které zahýbali amerikou. Tenhle seriál je naprostá špička a strašně mě mrzí, že jsou přeložené jen 2 série. Kdyby se našla nějaká dobrá duše, která by to přeložila, tak bych mu líbal ruce. Bohužel nejsem tak nadanej abych mohl udělat překlad já. Škoda že od půlky první série už trochu zasahuje cenzura ale stejnak je to pecka, která zaskočí kde koho. Nejoblíbenější postava je strýček Rufus, kterej tam hází jednu hlášku za druhou.

• 10.3.2013  14:52
    Hulk (2003)

Tenhle film máš jedno obrovské mínus a to je délka. Film by měl mít nanejvýš 100 minut a bylo by to v cajku a klidně za 4*.Bohužel se film strašně natahuje a Hulk prostě neni ani tak sympatický a ten příběh taky trochu pokulhává. no prostě celkem zklamání a jeden ze slabších komiksových filmů.

• 9.3.2013  14:50
    Zázračná planeta (TV seriál) (2006)

Tenhle dokumentární seriál nemá chybu. Nádherné záběry u kterých jen sedíte s otevřenou pusou a kocháte se tou nádherou všude okolo. 1. nejlepší seriál tady na CSFD, to už o něčem svědčí. Je to nádhera.

• 8.3.2013  21:53

Můj snad uplně první velký film který jsem viděl. Moje první videokazeta, kterou jsem si pouštěl pořád dokola. Tohle je prostě nostalgie. Teď se mi to zdá jako kravina ale jako malej jsem z toho byl udělanej a pořád jsem chtěl jezdit na lítacim psovi. Dokonce se mi o tom i zdálo. Na tenhle film nikdy nezapomenu. Vždycky bude v mým srdci jako první film, který jsem si sám pustil na VHS.

• 8.3.2013  21:09

Tahle reality show mě vážně baví. Tohle bych chtěl někdy zažít. Ten adrenalin a při tom poznat tolik zemí. Můj tajnej sen. Skvěle vymyšlené úkoly a nepředvídatelný děj, kdy se může letadlo, které vyrazí dřív někde zarhnout a náhle jsou ty ze zadu ve předu a můžou to v klidu vyhrát. 85% přemýšlel jsem mezi 4 a 5 ale zatim to je na 4 páč na survivor to ještě nemá.

• 7.3.2013  12:41

To byla zase chujovina. Tohle mě vážně nebavilo asi jsem nepochopil tenhle druh vtipu. Prostě mi to přišlo příšerně trapný a herecký výkony stáli za hovno. Španělé by měli zůstat u hororů a komedie nechat na jiných zemích.

• 7.3.2013  07:15

Zase se ukázalo, že předčasné hodnocení uživatelů ČSFD je blbost a lidi to zase hodnotí jenom podle obsazení a podle POMA. No nic váš problém. Mocný vládce Oz je skvělá pohádka a líbila se mi víc, než Alenka. Od Oze jsem čekal pohádku, která bude nádherná graficky ale chudá příběhově. A na 100% to bude mít happy end. Skoro jsem se trefil. Dostal jsem pohádku, která je vážně nádherná a 3D jí příšerně sluší. Kdo může tak jděte do kina na 3D. Vyplatí se to. Je to pastva pro oči a to i kvůli Mile Kunis v latexu nebo co to má na sobě. Příběh je vážně slabší, ale kdo by čekal něco velkého od Disney? Happy end nastal to je jasné ale bylo tu pár překvapivých momentů což mě potěšilo. Kapitola sama o sobě je hraní Jamese Franca. On tak příšerně přehrával a ty jeho ksichty byli tak nepřirozený, ale i přes to se mi jeho hraní v této pohádce příšerně líbilo a strašně se mi do toho hodil. Nádherně udělaný jsou i jeho pomocníci opičák a porcelánová panenka. Opičák hází jeden vtip za druhým a panenka je roztomilá. Jedinou velkou chybou filmu je těch 125 minut. Ono to je vtipné a svěží 100 minut a ten zbytek je tam jenom pro okrasu. Ona to neni vata. Je to důležité pro další vývoj a děj, ale prostě to nudí. Moc jsem od této pohádky nečekal, ale když jsem se konečně dostal na ČSFD představení, tak jsem tam zašel a byl jsem příjemně překvapen. Mě to vážně bavilo. 75%

• 7.3.2013  07:03
    Nutné k přežití (TV pořad) (2006)

Fascinuje mě, co všechno tenhle chlapík dokáže. I když tam má celej svůj tým, tak musí všecko dostupovat a žrát ty sračky co vyloženě vyhledává. On to bude trochu úchyl, ale i tak je to je úžasný, co všechno dokáže. Viděl jsem snad všechny díly a nejvíc mě zaujaly filmy ze zamrzlého prostředí. Když vlezl do té ledové vody a potom vytáhl tu botu s totálně zmrzlou tkaničkou, tak to jsem vážně čuměl. Nějaké jeho výstupy, jako je pití vlastní moči jsou vážně přehnané a myslím si, že by ani tolik nepomohli, ale když mu to chutná, tak proč ne. Nutné k přežití je skvělý seriál. Když někde ztroskotám, tak budu vědět co dělat. A to se vyplatí.

• 27.2.2013  22:16

Úžasná psychologická chuťovka, která má jednu podstatnou chybu. A to tu, že je od začátku dělaná jako příběh jedný postavy, což je pěkně na hovno, protože už od začátku víte, kdo postoupí nejdál..... Škoda těch hluchejch míst ve filmu. Hlavně část s negříkem, která tam byla ale totálně zbytečná, ale zase musim říct, že tohle jsem opravdu nečekal. Strašně mě potěšila účast Sashy Grey, která dokonce neumřela jako první, takže jsem se mohl kochat dýl jak 20 minut. Její styl hry byl nejlepší a je škoda, že byla eliminovaná tak nudně. Hrála pořádnou svini, což jí vážně šlo a strašně jsem jí žral. Ale co mě potěšilo ze všeho nejvíc je ten závěr, kterej je vážně pěkně posranej pro hlavní postavu. To nechceš.

• 26.2.2013  20:10
    Goon (2011)

Seann William Scott je prostě skvělej herec. Do tohohle filmu nám chlapec trošku přibral a je z něj docela velkej chlap. Úžasná komedie, která pobaví a dokonce má i hezkej příběh a dobré hokejové bitky. Hokej mě baví a film s takovou tématikou mě vážně potěšil.

• 24.2.2013  14:45
    V Bruggách (2008)

Colin Farrell znovu ukázal, že je úžasnej herec a já mu žral každé slovo. Nejlepší černá komedie co jsem kdy viděl. Miluju černé komedie a jejich trošku brutálnější humor ve kterých se s tím neserou a z hlavních hrdinů dělaj hrozný zmrdy, kteří střílí malé děti. McDonagh prostě umí a tohle je jeho nejlepší film. Farrellovi hlášky jsou legendární. Z tohohle filmu se stane jednou legenda. Úžasný děj, skvělé realistické hraní hlavních i vedlejších rolí a krásné nudné Bruggy. Ray měl v tomhle pravdu.. pro mě by to byly taky jen posraný Bruggy. Ale kvůli tomuhle filmu bych se tam jel podívat. Hlavně k legendární rozhledně. Tenhle film si zaslouží být v mé top 10.

• 24.2.2013  11:39
    Jezero smrti (2008)

Aneb jak se Cook ze Skins totálně zbláznil a začal vraždit lidi. K němu se ta role naprostýho grázla strašně hodí. Film je od začátku do konce napínavej a nutí vás přemýšlet co se stane dál, a kdy už konečně všichni chcípnou. Naštvalo mě pár nelogičností ale to se dá odpustit. Normálně by ten chlap už dávno chcípnul na otravu krve, ale kdo by na to potom koukal že? Film už jsem viděl před nějakou dobou ale je tu scéna, kterou mám zarytou hluboko do paměti. A to je scénka s tim malým cigánem. Ta mě vážně dostala a čuměl jsem na ní s otevřenou pusou. Konec jsem tak trochu předpokládal. To nebylo nic nového,ale film celkově potěšil hlavně díky atmosféře a té rychlosti, kterou se vše řeší. Nikde se nic nenatahuje a nikdy se mi nestalo, že bych se nudil. Kvalitní Thriller s dobrými herci a dobrou atmosférou. 80%

• 24.2.2013  11:27

Hodně jsem se tomuto filmu vyhýbal. Už jenom podle obsazení mi to přišlo jako dobrá kravina, kde roli dostal Redcliffe jenom kvůli tomu, že si vyzkoušel zahrát taky nějakou pořádnou roli a aby si ho lidi nespojovali jenom s Potterem a to se mu povedlo! Na začátku filmu, když jsem viděl Redcliffa s těma kotletama, tak jsem si v duchu řikal, že to snad nemyslej vážně, a že vypadá jako kretén. upřímně ani to prostředí mi vůbec nesedlo. Ale pak se dostal Redcliffe do toho domu a tam to všecko začalo. Strašně tísnivá atmosféra, lekačky a hlavně mi běhal mráz po zádech skoro po celou dobu filmu. Ve filmu si hodně hrajou s hudbou a filmu to strašně sluší. Tak abych to zkrátil. Redcliffe hraje úžasně, atmosféra hustá, že by se dala krájet, pár lekaček, běhal mi mráz po zádech a čeho si vážně cením je to, jak bravurně zvládli konec. Nikdo nemůže říct ani hovno. Udělat konec tak, aby si přišli na své lidi co nemají rádi happyend ale i lidé kteří nemají rádi nějaký brutální konec, kde všichni umřou. Tomu se řiká umění. Tenhle film mě vážně překvapil a jsem rád, že jsem ho konečně viděl. Jediná chyba ve filmu jsou ty kostýmy a celá ta doba do které je film zasazen. To se dá ale odpustit, když žasnete nad tím jak je film do detailů propracovaný. Rozhodoval jsem se mezi 4* a 5* ale budu hodný a dám 5* hlavně za tu atmosféru, která je vážně úžasná.

• 21.2.2013  17:58

Bulleti v té nejlepší formě. Boží začátek, který mi málem urval ušní bubínky. Škoda, že tohle všechno je jen nostalgie, protože dnešní bulleti jsou komerční popový sračky. nechápu jak se může z úžasné skupiny, která si zakládá na screamu a kytarových solech stát komerční břečka ve které místo screamu šeptaj a místo kytarových sol tam spíva Matt jak buzík. éž by se čas vrátil a já mohl vyrazit na jejich koncert a pořádně si to užít. Teď už bych na ně nešel.

• 21.2.2013  10:47
    Maniak (2012)

Konečně pořádnej Áčkovej brutální psycho nářez. Už když jsem slyšel, že se na filmu bude podílet Alexandre Aja, tak jsem věděl, že to bude bomba a nespletl jsem se. Nápad udělat film o brutálním magorovi z prvního pohledu je úžasnej a skvěle to dokresluje tu skvělou atmosféru..... Nechápu proč ty lidi odcházeli z kina, když skalpoval tý ženský vlasy s kůží, nebo když přešmikl té holce achilovku. Snad nečekali, že jsou na nějakou pohádku. Ale tak jejich problém. Tenhle film měl všechno! Skvělého Wooda, kterýmu ta role magora náramně svědčila, hromadu krve a sraček, kozy, pád do temnoty a naprosté zmagoření hlavní postavy. Prostě všechno co si můžete od hororu přát. někdy mi až byla špatně a to vydržim hodně. To skalpování je udělané strašně realisticky a to slabší povahy těžko rozdýchávají. Alexandre Aja znovu nezklamal. Škoda, že nebude dvojka. Ale skončilo to skvěle.

• 20.2.2013  15:22
    Scooby-Doo (TV seriál) (1976)

někdy je to vtipné a někdy je to trapné. A většinou tam řešej strašný sračky. Ale to se od pohádky pro děti dá čekat. Bejvávala to sranda. Asi jsem celkem změnil styl svého humoru. Ale pořád se na to někdy rád kouknu. Jen tak z nostalgie.

• 20.2.2013  15:18
    Vyšperkuj mi káru (TV pořad) (2004)

Pohodový seriál, který dělá z hnusných aut někdy nádherné a někdy ještě hnusnější šperky, ve kterých se snad ani nedá jezdit . Mít 10 televizí v autě, tak tam jsem jenom zalezlej a řumim na televizi a pařim na těch xboxech a dalších blbostech, co do těch aut strkaj . Byl bych strašně posranej, že bych to někde naboural. jako malej jsem tenhle pořad žral. Teď už mi to moc neřiká a většina aut, co tam udělaj se mi zdá hnusnejch a naprosto zbytečně přeplácanejch.

• 20.2.2013  15:10

Jeden z nejnechutnějších hororů vůbec. Takovouhle brutální sračku už jsem dlouho neviděl. Totálně zbytečnej film založenej jenom na násilí. Nechutní "herci" a hromada krve a sraček. Jednu hvězdu za autentičnost. V některých případech to bylo až reálně nechutný.

• 18.2.2013  19:36
    Loudilové (2009)

"TOHLE JE NA AMERICE KRÁSNÉ, KAŽDÝ BLB SE MŮŽE STÁT PREZIDENTEM". Po dlouhé době konečně skvělá komedie, ve které hrají sympatičtí herci a je v ní hromada vážně vtipných hlášek, které jen tak nezapomenu. Úsek s doktorem Dickem teda Rickem je vážně boží. To musela být strašně nevděčná role. Tolikrát setřenou postavu jsem ve filmu už dlouho neviděl. Téhle komedii jsem se dlouho vyhejbal a udělal jsem chybu. je to strašná prdel. Doporučuju každýmu, kdo se chce zasmát a moc nemyslet nad dějem. V době, kdy je dobrejch komedií jak šafránu, je toto skvělé oživení.