kinghome

kinghome

Tomáš Havel

okres Praha
Fanoušek filmů a dobré hudby

• 18.2.2013  11:19

Příjemná rodinná komedie s průměrným dějem a Carreyem, kterej si zahrál roli, ve které snad poprvé vůbec nepoužívá svůj ksicht, aby někoho pobavil. Průměrná komedie, kde je už od začátku jasné, co se stane a jak celý film skončí. Ale sranda to občas byla a film vás zahřeje u srdce.

• 17.2.2013  21:49

První hodina je vážně dobrá a herci hrajou skvěle, ale potom jakoby někdo všechno přepsal a děj začal bejt nudnej a po chvíli to začne příšerně nudit a dokonce jsem začal i přepínat mezi programy, protože jsem u toho začal i zívat. Obrovská škoda promrhaného potenciálu.

• 15.2.2013  20:10
    13 duchů (2001)

Snad můj úplně první horor, který jsem viděl a pamatuju si ho doteď. Viděl jsem ho, když mi bylo 10 let a byl jsem strašně posranej. Hold dřív jsem byl dost velkej strašpytel, ale naštěstí jsem z toho vyrostl a horory mě vážně začali bavit. Takže tomuhle "hororu" můžu jenom poděkovat. Kdybych na to kouknul dneska, tak bych asi koukal co to je za sračku a jak tomu může někdo řikat horor, ale když jsem byl malej, tak to bylo vážně strašidelný!

• 13.2.2013  21:16
    Earth (TV film) (2007)

Nejkrásnější dokument o zvířatech vůbec! Je to nádhera. Tohle se musí vidět. Hlavně si to nestahujte v DVDRipu nebo na to nekoukejte někde na internetu. Tohle si vážně stáhněte v Bluray a kochejte se tou nádherou. Stojí to za to.

• 13.2.2013  20:54

V tomhle hororu se toho moc nepovedlo. Já mám takovýhle krváky rád, ale nesmí to bejt až takhle špatný po všech stránkách. Strašně mě tenhle horor zklamal. Obsazení stojí vážně za hovno a nezachrání to ani 1 000 krát omletej příběh, ve kterym není vůbec nic nového. Dokonce jsem se i nudil a to se mi u takových kravin nestává. Prostě tohle se moc nepovedlo. Zklamání.

• 13.2.2013  16:13

Nádhernej animák se skvělým příběhem a nádechem nostalgie. Navíc Vanallope je naprosto úžasná postavička se skvělejma hláškama a její dabing je strašně roztomilej. Nějak si neumim představit českej dabing. Stoprocentně nejlepší animák roku. Tak jsem to viděl i s dabingem a musím říct, že jsem měl pravdu. Vanallope je namluvená naprosto otřesně a spíš mi vadila, né jako v originále, kde byla strašně roztomilá a úžasná. Dabing je na hovno, ale pořád si stojím za tím, že v roce 2012 žádný lepší animák nenatočili.

• 12.2.2013  21:12

Typická americká komedie s primitivním dějem a příjemnými herci. Jestli to mělo být něco jako warrior, tak se to moc nepovedlo a s warriorem to má hodně málo společného. Vlastně jenom to UFC (MMA) a dejme tomu poslední zápas ale to jen v některých částech. Ale od této komedie jsem čekal pouze příjemnou zábavu na úterní večer a to jsem i dostal. 60%

• 12.2.2013  17:36
    The Ledge (2011)

Když má imaginárního kamaráda jeden, tak je to magor, ale když ho má víc lidí, říká se tomu náboženství. Film o tom, jak jsou náboženský fanatici naprostý zlo. Mám naprosto stejný názory jako postava Gavina. Jsem taky ateista, takže opravdu takovíhle magory nechápu. Obsazení je naprosto skvělé, Patrick Wilson hraje fanatika úžasně a Charlie se skvěle hodí, do toho pohodovýho chlápka, kterej věří jenom v sebe. Postupem času se dozvídáme čim dál tim víc informací o hrdinech a vůbec mě nepřekvapilo SPOILER, že byla Liv i Patrick dříve feťáci. Všimli jste si, že jsou silně věřící většinou bejvalý smažky, který osvítil bůh... většinou z toho, že byli totálně sjetý. Upřímně tomuhle vážně nerozumím. Nemám nic proti tomu, když někdo věří, ale bejt do toho tolik udělanej vážně neni dobrý. No abych to shrnul, tak film má úžasný obsazení se skvělým příběhem a dobrým koncem. Mohlo to skončit ještě líp ale to už bych chtěl asi moc. 90%

• 11.2.2013  19:45
    Jackass - naprostí šílenci (TV seriál) (2000)

Klasika, kterou sledoval skoro každej. Většinou jsem to hledal jako videa na youtubu a na různých webech. To byly časy. Pak jsem postahoval všechny filmy i seriál a kouknul na to a pořád je to prdel. Už né taková jako za mlada ale pořád se tomu zasmějete a někdy vás to i bolí za ně. Prostě klasika, která neomrzí.

• 10.2.2013  20:30

Hip hop vážně nesnášim ale jenom jako muziku. A v tomhle filmu mi ani ta muzika nevadila, a to hlavně díky Brianě Evigal. Je to nádherná herečka a umí i celkem hrát. Závěrečnej tanec v dešti je úžasnej. Prostě se mi tenhle film líbí. Né že by to bylo něco extra ale ta Briana v tom filmu dělá opravdu hodně.

• 10.2.2013  11:18

Nejdřív jsem tomu nedával moc šancí ale některé konspirační teorie jsou vážně zajímavé a k zamyšlení. On ten magor něco ví. Možná je ve většině teorií totálně mimo a jenom je to blázen, ale když předkládá všechny ty důkazy, tak mi prostě přijde, že má pravdu. Tenhle seriál mě zaujal a jsem rád, že ho cool začala vysílat.

• 9.2.2013  11:55
    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998)

Si skvělá, si skvělá. Byla si skvělá nevadí že jsi to zkurvila... blablabla prostě naprostá blbost. Jde pořád o to samý a hlavní moderátorka je hnusná jak noc. Většinou se pokusí o vtip ale to nestačí.

• 6.2.2013  19:06
    Delfín Filip (1996)

Naprosto zbytečnej film o milovníkovi delfínů. příběh j asi takovej, že delfíni jsou dobrý a toxický odpad je zlý. Navíc digitální delfín? jako vážně? Samoúčelovej film o hovně. Nic víc nic míň.

• 6.2.2013  19:00

Pár vtípků se povedlo ale zbytek nic. Zase mě to nudilo jako jednička. krokodýl Dundee mě prostě nikdy nebavil.

• 6.2.2013  18:57

Nechápu, jak se mohla tahle komedie stát takovým hitem. Nemá to žádnej extra příběh a vtipy jsou spíše trapné než vtipné. Že mám komedie rád, tak tahle se mi vážně nelíbila..

• 6.2.2013  17:46
    Ďábel (2010)

Film určený pro ty, co rádi hádají, kdo je vrah. V tomto případě, kdo je ďábel. Mě se takovýhle filmy vážně líběj a Ďábel neni vyjímkou. Na začátku jsem byl přesvědčenej že vím, kdo je vrah a nakonec to bylo uplně jinak. Několikrát během filmu jsem svoje mínění o vrahovy měnil protože, ten co byl podle mě vrah zrovna chcípnul. Tenhle minimalistickej film se mi vážně líbil a konečný vrah mě překvapil. 80%

• 6.2.2013  17:42

Rozhodně né tak špatné, jak by se mohlo na první pohled zdát. A neni to jenom pro ženy a buzny. Dokonce to má i příběh a párkrát se zasmějete. A to se cení.

• 6.2.2013  17:40

Jediný co Troškovy celkem šlo byli ty čerti. A v téhle pohádce jsou čerti taky na hovno. Nejsou vtipný a nejsou ani dobře udělaný. Belzebub je trapnej a hnusnej ale rozhodně by se ho nebálo ani to nejmenší dítě. Tohle se Troškovy nepovedlo. Ale upřímně, kdo si myslel, že to bude něco extra? Myslim, že takových lidí tu moc neni.

• 6.2.2013  17:35

Troškova nejlepší komedie. Tohle mě strašně bavilo, i když to je udělaný tak primitivně bez příběhu, tak se mi líbilo obsazení a hlavně ta komediální stránka. Na tuhle komedii rád vzpomínám.

• 6.2.2013  17:32

Klasika, která mě nikdy neomrzí. U týhle pohádky prostě pod 4 hvězdy nejdu. Na tomhle jsem vyrůstal a na princeznu ze mlejna mám jenom ty nejlepší vzpomínky x)

• 6.2.2013  17:29

Pořád to samý dokola... Kdyť už na to nikdo nekouká. Proč se pořád Troška tolik ztrapňuje? On to neni uplnej odpad ale jde pořád o to samý. Pohádka od pohádky pořád dokola. Takovej fetiš s čertama. On to stejně bude perverzák ten náš milej Troška.

• 6.2.2013  16:15

Nádhernej, příšerně autentickej a nechutňě dojemnej film, který vás chytne za srdce. The Impossible je film o obrovské katastrofě, lidské dobrotě i chamtivosti a rodinné lásce, která nezná mezí. Od začátku jsem byl připoutaný ke křeslu a nemohl jsem se odtrhnout, když přišla tsunami, tak jsem ani nedýchal. Tak realistická vlna, všechny ty zranění, to bylo prostě tak uvěřitelné až to bylo strašidelný. Po strašně dlouhé době mi u filmu zvlhli oči. Naomi Watts si rozhodně Oscara zaslouží ale co nechápu je, jaktože není nominovaný film jako takový a hlavně, proč není nominovaný Tom Holland, který úplně zastínil hvězdy filmu. On je ten, kterej hraje ze všech nejlíp a hlavně realisticky. Věřil jsem mu všechno co řekl, a když našel svoje dva bratry, tak jsem brečel. Tenhle nádhernej film si nezaslouží jenom jednu nominaci na Oscara! Pro mě je to jeden z nejlepších filmů roku.

• 5.2.2013  15:34

Strašně jsem se na tuhle chuťovku těšil ale i bál. Jednička byla tak boží, že jsem se bál, že to dvojka akorát posere, ale nestalo se. Sice už to neni ta typická hra na kočku a na myš ale příběh skvěle graduje a vy akorát přemýšlíte, kdo chcípne jako další. Obsazení herců bylo skvělé a některé scénky si budu pamatovat ještě hodně dlouho. A o to v takovým hororu jde. Úžasná začáteční scéna na diskotéce nebo vymazlená scénka se zlomenou rukou. Doufám že film vydělá dostatek peněz aby se točilo pokračování, protože díl o tom, jak se Arkin totálně zblázní a bude se mstít collectorovi, bude ho mít někde ve svým bytě a hrát si s ním, to nevypadá vůbec špatně. The collection neni tak dobrej film jako collector ale rozhodně je to povedenej horor. Jestli jste neviděli jedničku, tak se na dvojku nedívejte. Nebudete z toho mít ten pravej zážitek.

• 4.2.2013  15:52
    Wilfred (TV seriál) (2011)

Bál jsem se, jak to zahraje Wood ale potěšil mě. Je to skvělý komediální seriál, ve kterém dominuje Ethan, který tam hází jeden vtip za druhým. Mě se to vůbec nezdálo nudné nebo trapné, jak tu někteří píší. Ale každý má jiný smysl pro humor a mě tenhle styl sedl. Škoda, že se seriál nechytl celkem mě to začínalo bavit. Originál jsem neviděl, takže s tímhle remakem nemám problém.

• 1.2.2013  10:32

Příjemná parodie, kde se setkává stará generace ( Stiller, Vaughn ) s tou novou ( Hill ) A vypadá to tak, že staré generaci dochází dech, protože většina vtipů ve filmu obstarává právě Hill a jeho postava je skvělá. Bohužel zbytek sousedské hlídky je průměrný. Je to opravdu jen pohodová komedie na nějaký ten večer s kámoši, holkou atd.. ale že by jsem se k němu musel vracet to ne. 60%

• 31.1.2013  16:32
    Teletubbies (TV seriál) (1997)

A neřikejte, že se vám to nelíbilo!!! xD Kdyť to je tak boží vymejvání mozků. Škoda, že jsem si to nenahrával, protože tohle bych chtěl někdy pustit mejm dětem. Takovouhle píčovinu jen tak někdo nevymyslí a to se musí ocenit! Takže čistejch 5 hvězd. ( neberte to moc vážně )

• 31.1.2013  16:28
    My z Kačerova (TV seriál) (1987)

O tomhle seriálu se nedá říct nic špatného. Ještě teď si někdy broukám seriálovou znělku. To byli krásné časy.

• 31.1.2013  16:27
    Gumídci (TV seriál) (1985)

Gumídci mě nikdy nevzali. Když jsem je náhodou v televizi zahlídnul, tak jsem se kouknul, ale že bych je nějak vyhledával to ne. Prostě na Chipa a Daleho a další animáky co za mého dětstí dávali Gumídci nemaj.

• 31.1.2013  16:24
    Rychlá rota (TV seriál) (1989)

Můj nejoblíbenější animák, když jsem byl ještě prcek! Viděl jsem snad všechny díly stokrát. Kde jsou ty časy, kdy se dělaly pořádné animované seriály pro děti. Já to prostě miloval.

• 30.1.2013  20:02

Kam se na tohle hrabe Saw! Tohle je pravá hra na kočku a myš. Tenhle film jsem si strašně oblíbil a viděl jsem ho už 5 krát a klidně se na něj kouknu znova. Jeden z mích nejoblíbenějších hororů tohohle typu. už Aby byla dvojka.