kinghome

kinghome

Tomáš Havel

okres Praha
Fanoušek filmů a dobré hudby


23 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
1 7 13 18 21 22 23 24 následující >>
  • 13.5.2011  12:21

  Totální sračka! Ale takhle to režisér chtěl a v tomhle je to mistrovské dílo! Je to příšerně nechutný ale smál jsem se u toho od začátku do konce... Skvělej dabing! xD Nehorázná prdel.Doporučuju!

  • 13.5.2011  10:27
  Sucker Punch (2011)
  *****

  Naprosto užasná podívaná! Užasnej soundtrack,nádherné herečky a skvěle zpracovaná grafika a hlavně ty zpomalený záběry na kterých Snyder ujíždí! Ty jsou fakt skvělí. Skvělý film, který neni o nic horší než Snyderovy ostatní filmy.

  • 13.5.2011  10:21
  Rango (2011)
  *****

  Naprostá špička mezi animáky!! Rozhodně tohle neni animák pro děti ale spíše pro dospělé. Zvuk je naprosto skvělej a to grafický zpracování je úžasný!! Prostě jeden z nejlepších animáků co kdy byl natočen! Kam se hrabe nějaký toy story! Oproti Rangovi je toy story totální sračka!

  • 13.5.2011  10:19
  Tučňáci z Madagaskaru (TV seriál) (2008)
  *

  Naprostá blbost! Graficky příšerně zpracovaný.Jde vidět,že do toho moc peněz nedali.... má to bejt vtipný ale je to spíš příšerně trapný. Jedna hvězda za dabing ten je fakt skvělej.

  • 9.5.2011  14:10
  Griffinovi (TV seriál) (1999)
  *****

  Naprostá špička mezi animovanými seriály! Všichni to srovnávaj s simpsonovejma. Je pravda, že základ je stejnej. Ale Family guy se s tim narozdíl od simpsonů neserou. Hromada hlášek a hlavně černý hůmor, který opravdu můžu. Simpsonovi jsou takovej slabej šálek kávy oproti family guy. Je škoda, že tomu lidi nedaj šanci a skončej po pár dílech. Seriál má pomalejší rozjezd ale po třetí sérii se to rozjede a postavy ( hlavně Peter a Stewie ) házej jednu hlášku za druhou. Serou mě ty kecy, že to je náhražka simpsonů a proto tomu dám odpad, tohle dělaj jenom největší tupci, který věděj hovno o tom, co to Family guy je a viděli možná 2 díly. Zbytek komentáře byl dost vulgární, tak ho mažu aby to náhodou někoho neurazilo. Ale prostě to vykrádačka Simpsonů není a je to boží seriál. Konec hlášení.

  • 9.5.2011  14:06
  Cleveland show (TV seriál) (2009)
  **

  Oproti Griffinům naprostá sračka!!! Viděl jsem asi 10 dílů a naprosto mě to zklamalo. Jestli jsem se u toho dvakrát zasmál tak to je moc.Ale nakreslený je to hezky a proto ty dvě hvězdičky. A naprosto souhlasim s tim, že nechápu proč zrovna Cleveland??? Je to nejhorší postava z celejch Family guy! Tohle podle mího moc nedomysleli.

  • 1.5.2011  15:33
  Ong Bak 3 (2010)
  odpad!

  Jak takhle někdo může znehodnotit název tohoto filmu?? Naprostej hnus! Tento režisér totálně zahambil serii a všechno v tomto filmu je špatně! Opravdu takhle překroutit celou serii a ještě do takové blbosti to jsem ještě neviděl

  • 1.5.2011  09:25
  Kick-Ass (2010)
  *****

  Naprostej nářez od začátku do konce!! Tomuto filmu se ná nic vytknout. Nejvíc mě zaujala postava Hit girl je to naprosto luxusní postava a jsem rád, že se jí režisér nebál udělat tak brutální,protože přesně tohle filmy tohodle typu postrádaj! Je to opravdu nálož Brutality,srandy a akce! Nejlepší film roku! Všechny postavy byli skutečně skvěle zahrané a efekty a hlavně ta hudba jsou naprosto bezkonkurenční! Už se těšim na dvojku,jenom doufám,že jí nepodělaj.

  • 1.5.2011  09:19
  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)
  *****

  Naprosto nejlepší seriál co jsem kdy viděl!! Opravdu každý díl je skvělí.U žádného jiného seriálu jsem se takhle nikdy nesmál a to hlavně díky Sheldonovi. Jim Parsons je naprostá špička mezi herci a postavy Shledona Coopra se už nikdy nezbaví. Možná smůla pro něj ale pro mě je to naprosto skvělá zpráva,protože to znamená,že bude chtít točit co nejdýl!Opravdu nejlepší seriál co jsem kdy viděl a zaslouží si plnej počet!

  • 1.5.2011  09:08
  REC (2007)
  *

  Hovadina.Je to naprostá blbost bez příběhu a kamera je fakt přehnaná .Asi to tak mělo bejt natočený ale hrozně z toho bolej oči, k tomu příšerné výkony herců.No prostě se na to nedalo koukat.Pro mě to bylo opravdu utrpení.Akce je ze 78 minut dobrých 5 minut! Víc ne. Dávám jednu hvězdičku za těch 5 minut a to jsem ještě hodnej!

  • 1.5.2011  08:58
  Thor (2011)
  ****

  Naprosto skvělej Marvelovskej kousek! Až na občas rozmazanou kameru je to úžasná podívaná.Skvělé herecké výkony a hlavně jsem se u toho skvěle bavil.Ale musim říct,že jsem to viděl v kině ale bez dabingu a bez 3D.Všude jsem slyšel,že dabing je příšernej a 3D tomu filmu ubližuje a asi to tak zase bude. První polovina filmu byla spíš taková temná a studená ale po první půl hodině se to pořádně rozjede a je to skvělá podívaná! Koukal jsem na to s otevřenou pusou a párkrát jsem se opravdu ze srdce zasmál! Pro mě jedna z nejlepších Marvelovek co jsem viděl x)) Škoda že to neni za plnej počet ale prostě se mi tam nelíbil ten rozmazanej obraz,kterej byl všudypřítomnej! Jináč opravdu povedenej kousek.

1 7 13 18 21 22 23 24 následující >>