kinghome

kinghome

Tomáš Havel

okres Praha
Fanoušek filmů a dobré hudby

• 22.5.2014  13:09

Miluju severský krimi, ale tohle mi teda vůbec nesedlo. Vydržel jsem hodinu a pak jsem to musel vypnout, strašná nuda, nepřehlednej děj a hlavně mě to vůbec nebavilo. Příšerná nuda. Možná na to ještě někdy zkusím kouknout, ale moc tomu nedávám.

• 16.5.2014  11:47
    Metro Manila (2013)

"Věříme v boha" už od začátku bylo jasný, že to nedopadne nejlíp, ale že se to takhle posere, to jsem nečekal. Úžasný sociální drama o tom, že lidi jsou příšerný svině a nikdy ti nic nedají zadarmo. Nikdy nikomu nevěř, to je to, co si z filmu odnesete, i když se chová jako největší kamarád, vlastně vás drží při životě, tak to není jen tak, ještě když ho znáte jen chvíli, vždy po vás bude chtít něco na oplátku. Oscar zjistí hned, že lidem v Manile se nedá věřit, ale pořád doufá, že se to obrátí k lepšímu, že mu bůh pomůže, chvíli to tak vypadá, ale jak řikám, lidi jsou svině. Celý film je realistický a hereckým výkonům věříte, bylo mi líto celé rodiny, byl jsem rád, když se měli dobře, prostě skvěle zahraný. Příběh je dokonalej, dokonce se objeví dost nečekanej zvrat, u kterýho jsem čuměl s otevřenou pusou a završuje to geniální konec, který neurazí snad nikoho, všichni si příjdou na své. Dokonalý film o tom, že vám nikdo nedá nic zadarmo, i když to tak na začátku vypadá. 5*

• 16.5.2014  02:26
    Godzilla (2014)

Vůbec nevím co si o nové Godzille myslet. Na jednu stranu tu jsou momenty, který mě hodně mile překvapili a dost jsem se u nich bavil, ale na stranu druhou mě na tom filmu pořád něco sralo. Například ten vadnej Číňan, ono celý to obsazení bylo dost na nic. Sorry ale ten chlápek z Breaking Bad neumí vůbec hrát, ale vůbec! Tady vypadal jak vosková figurka, střídal pár grimas a jeho pláč byl spíš k smíchu. Aarona bych teda vůbec nepoznal, tenhle chlápek že hrál Kick-asse? Kdybych si nepřečetl jméno, tak bych si toho nikdy nevšiml ( Na žádost TheJokerCZ říkám, že hrál taky na píču, tak už nebreč! :D ). Další mínus je ten přeslazenej konec, snažil jsem se ho přehlídnout, ale proč to udělali až takhle sladký? Mohli udělat kompromis ale néé, oni to poserou. Ale abych jen nebuzeroval, tak skvělý byl ten nápad, udělat z Godzilly hrdinu, a přimíchat tam obří kudlanky :D Jo zní to debilně, ale ve filmu to docela funguje, nějaký scény jsou úžasný hlavně "spálení" a ta Godzilla byla strašně roztomilá, po tom co jsem vyšel z kina jsem měl těch pozitiv víc, ale postupně se všechny vytrácí a ze slabích 4* musím dát 3*. Jo a ještě jedna věc, první půlhodinu filmu se tam jen řve! Nedělám si srandu, prostě tam pořád někdo brečí jak malá buzna, to mě taky dost štvalo, ale zachraňuje to poslední souboj Godzilly, kterej je fakt povedenej.

• 11.5.2014  00:46
    Lights Out (2013)

Jako všichni ostatní tu musím vychválit ten začátek, ten je geniální, viděl jsem to krásně po tmě a se sluchátky na hlavě, myslel jsem, že se poseru, skvělá atmosféra, jediná škoda toho konce, který čekáte a hlavně je i kolikrát udělán lépe. Ale stejně jsem se lekl.

• 7.5.2014  13:24
    This Is England '86 (TV seriál) (2010)

Docela mě mrzí, že nezůstali u problému skinů, tady už se řeší jen normální problémy teenagerů, hrozně mi to připomínalo Skins. Obsazení je znovu dokonalý, jediný co mi vadilo byla Smell, která je tak příšerně nechutná, že se na ní nedalo dívat, ale zbytek byl skvělý. Ze začátku to bylo braný hrozně odlehčeně, fakt jsem se nasmál víc, než u většiny komedií, hlavně u motorkářského gangu, kde hraje dokonce Chris ze skins! To byla nejvtipnější parta, takový dementi, fakt mě bavili. Účes Woodyho je dokonalej, takovej škopek, už jen to mě rozesmálo. Nejdřív to vypadá všechno tak pohodově ale pak se začne přituhovat a nakonec to je dost vyhrocený, poslední díl je dost silný. Řekl bych, že to je slabší než film, ale pořád to je kvalitní minisérie. Každej díl mě bavil, vůbec to nenudilo a Kelly která měla ve filmu ten nejvíc nechutnej účes je tady nádherná, její růžový číro bylo dokonalý. Hodně silný 4*

• 7.5.2014  13:12

Hned na začátek bych chtěl říct, že je úplná kravina srovnávat takovej film s Kultem hákovýho kříže, vlastně jakejkoliv film na tuhle problematiku je zbytečný srovnávat s Kultem, bych hned musel dávat všem filmům kolem 2*-3*. A věc druhá je, že tady nejde vůbec o to stejný jako v Kultu, takže to je prostě naprostá píčovina to srovnávat. This is England je úžasný film s Oskarovými výkony herců a nádherným soundtrackem, celé to táhne Gramam a Turgoose, který na svůj věk hrál vážně úžasně. Tenhle film nemá za cíl štvát lidi proti Skinům, jen ukazuje kulturu tehdejší doby a vyvrací předsudky o tom, že jen bílý byli skini a že tam vůbec nešlo o rasismus, jak si všichni myslí. Skvělý příběh o partě skinheadů, který žijí své životy a přijmou mezi sebe malého šikanovaného kluka, který hledá sám sebe. Film plný rozporů, který nám ukazuje, jak to v Anglii vážně chodilo. Jeden z nejlepších filmů na tohle téma. Osobně jsem si nejvíc oblíbil Rudyho z Misfits, je to hrozně sympatickej chlápek a hraje svojí roli úžasně, Na plešku vypadal líp, pokud kouknete na jeho účes v This is England 86, tak už jen kvůli tomu se mu musíte smát. Špička mezi filmy o Skinheadech 90%

• 6.5.2014  13:12

Od 3.11 2013 jsem nedal žádnýmu filmu odpad! Odpady si šetřím právě na filmy jako je tohle. Jak se tahle sračka může dostat na veřejnost a ještě k tomu ukrást jméno krásnýmu filmu?! Pobodal bych všechny, co za tou sračkou stojej, hnus!

• 5.5.2014  17:03

Cenzura v plný síle, dokument, který mě spíše naštval, než potěšil, ale to hlavně proto, že vidím, jak debilní tahle MPAA je. Není to jako v minulosti, tady vám nikdo ani neřekne, co máte přesně vystřihnout, protože se nejedná o cenzuru, prostě ten film rovnou potopí, dostat hodnocení NC-17 vlastně znamená znehodnocení filmu a propadu popularity, tohle je prostě hnus. Osobně mi nevadila ani vyšetřovací linka, jo byla nudnější než rozhovory se slavnými režiséry, ale vůbec mi tam nevadila, ani jsem se nenudil. Kirby Dick se toho nebojí a jeho poslání filmu přímo komisi bylo dokonalý, jejich kecy o tom, co tam bylo špatně a proč má film takový a takový rating byl vtipný. Jako největšího komika bych ocenil Valentiho, který si tak strašně sral do huby, že to začalo bejt vtipný, divím se, že takovýho dementa ještě někdo nezastřelil. Skvělej dokument, sice není moc objektivní, ale takhle to je lepší, hlavně se tam neříkalo nic, co by nebyla pravda, prostě to bylo podáno tak, jak to je, nebo bylo v době točení tohoto dokumentu. 80%

• 4.5.2014  16:13

Skvělý animák s hromadou gagů a vtípků na všechny možné filmy. Skvěle namluvené postavy a Batman je prostě boží. Příběh neurazí a vlastně to je celé vážně povedené, bál jsem se toho, lego nějak nemusím, ale tohle byla pecka.... Everything Is AWESOME! Je nejvíc debilní písnička, která mi hraje v hlavě doteď, fakt ten song nesnáším! :D Děkuju Chezush!... Jinak naprosto souhlasím s komentářem Slashera.

• 30.4.2014  14:32

Musel jsem trochu rozdýchat to hodnocení vocasů tady na csfd, poslední dobou mi ty lidi příjdou debilnější než normálně, hlavně ty odpady jsou směšný. Naštěstí se to s větším množství hodnocení trochu srovnalo a Spider man se dostal alespoň do červených čísel. No nic, nejdřív jsem dal 5*, ale musím říct, že to bylo moc unáhlený, přehlížel jsem kýč a romantickou linku, protože se mi strašně líbila akce, záporáci a úžasný efekty, ve 3D to vypadá božsky! Ale postupem času musím říct, že mi tam vážně ten kýč vadil ,hlavně u scény s letadly, to bylo vážně jedno velký WTF, který nedávalo smysl a bylo to debilní, k tomu ta romantická linka není moc dobrá, hrozně nudná, ale rozhodně tam není tak dlouho, jak tu někteří píší! Navazuje na ní hromada akce, která stojí za to. 5* bylo přehnaný, ale těch 80% by si to zasloužilo, na rozdíl od jedničky jsou tu úžasný záporáci, hlavně Harry Osborn je největší sympaťák a jako Green Goblin je ještě lepší, a na konci jak se objeví Rhino? No pecka, už se těším na další díl. Abych to shrnul, tak je to jedna z nejlepších marvelovek, která je vtipná a je v ní hromada akce, najde se i scéna, kterou vážně nikdo nečekal, takže já jsem spokojenej. Odpadáři, vyližte si prdel!

• 28.4.2014  23:52
    Doupě (2014)

A je to tady, nával dementů z CSFD je tu! Jooo dejte tomu odpad, protože to nebylo moc intelektuální a vlastně tam nebyl žádnej velkej děj a bylo to natočený mobilem, jasný, je to jasnej odpad vy kokoti! Tohle mě už vážně jebe, tohle je akční film, u kterýho máte vypnout a koukat se na luxusní akci a úžasný střihy kamery, což tu všechno je, k tomu je tu i boží soundtrack a pár božích zpomalených záběrů. Docela mě tady baví ty komenty ubožáků, který si stěžují na sračky, Jo je to kopírka Okrsku 13, možná protože to je remake Okrsku 13, který je vlastně úplně stejný, se stejným koncem a stejnými scénami, jen tam je přidaného něco navíc a něco je zase ubranýho. Orksek 13 se mi přece jen líbil víc a to hlavně kvůli tomu, že Walker prostě neumí tak dobře bojovat, jako uměl Raffaelli, snaží se, ale není to ono. Myslím si, že to bylo ale důstojný rozloučení s jeho kariérou a na poslední film to není vůbec špatný. Mě ten film bavil a těch 100 minut uteklo strašně rychle. 80%

• 22.4.2014  20:31

Stupidní příběhy křováků, je to o ničem, ale je to tak dokonale ujetý, že se to musí líbit! Jen je škoda, že to nepokračovalo ve stylu první půl hodinky, kdy byly hlavní postavy Paul Walker a Kevin Rankin, jejich úvahy o nacizmu byli dokonalý. Celá jejich část byla úžasně vyfetovaná, Paul to zahrál skvěle, tohle je důstojný završení jeho kariéry, sice to nevypadá, ale určitě se u natáčení pobavil a ještě mu ta role sedla. Dokonalý byli i části v zastavárně, kde se debatovalo například o Černým Santovi, tohle bylo 5* jenže pak tu jsou věci jako Elvis, kterej tam byl nejdýl a byl nejnudnější, to byla škoda. Vlastně tohle jediný mě vážně sralo, ten debilní Elvis, zbytek byl dokonalej, Elijah si zahrál zase úžasnýho úchyláka, tyhle role mu seděj ohodně líp než nějakej Frodo, úchylové, to jsou role pro Wooda! Já jsem spokojenej, úžasnej film na jakejkoliv večer. 85%

• 21.4.2014  20:56

Jestli měl bejt Craig ten dobrej už od začátku, tak se to vážně nepovedlo, jestli to je udělaný naschvál, aby mi byl nesympatickej, tak to je dokonalý! Vince byl prostě největší borec, měl jsem ho rád od začátku do konce, né jako toho vola Craiga, otce od rodiny, kterej je hroznej prudič a kazič srandy. Začíná to krásně nenápadně, jenže po chvíli se začnou hostitelé nudit a začne to být zajímavý :P Sara Paxton tam má hrozně divnou roli, ale strašně mi tam seděla, je to taková typická zlatokopka, která je znuděná svým bohatstvím a prostě jí to sedlo. Ethan Embry je sympatický herec a ta postava Vince byla boží a Craig je zmrd! Tím bych to asi ukončil.

• 16.4.2014  19:01
    Nepřítel (2013)

Po delší době je tu zase film, kterej jsem totálně nepobral, teda hlavně ten konec. Co to kurva bylo? :D Až to bude v lepší kvalitě, tak kouknu znovu a znovu, dokud to nepochopím, nebo si to někde nenajdu, protože tyhle filmy miluju, musí se nad tím přemýšlet a nedá vám to spát, furt si řikáte co to mohlo bejt a proč to tak skončilo. Jinak celej film si řikáte, že to je docela nuda, nic se tam neděje, jde jen o pohledy a výkony hlavních herců, teda hlavně Jakea, kterej to zahrál zase úžasně a najednou je konec filmu. Ani jednou jsem si neříkal "Kdy už to skončí" prostě i když se tam v podstatě nic extra neděje, tak to utíká strašně rychle a já se do toho děje tak dostal a pořád jsem přemýšlel jak to může skončit a co jsou vůbec oba zač. A klasicky jsem se to nedozvěděl, fakt prostě vůbec netušim, co měl ten konec znamenat, musím to vidět ještě jednou. Divím se, že je film v červených číslech, ale přeju mu to, jen to není tak komerční a rozhodně to není pro všechny, ale je to boží!

• 14.4.2014  19:25

Trapná reklama na pár Wrestlerů a na WWE jako na úžasnou společnost, což rozhodně není. Nic zajímavého, jen toho záporáka jsem zase neuhádl, to Scooby Doo umí :D Dost zbytečný díl, ale pro děti co ještě neviděli wrestling to určitě přínosný je, teda je to přínosný pro společnost, protože na to ty děcka začnou koukat.

• 13.4.2014  23:21
    The Den (2013)

ÚŽASNÝ! Jasný, není to nějakej průlom v hororech, ale svůj účel to splnilo, tohle bych pouštěl dětem ve školách! V těchto filmech je kámen úrazu výběr herců, ale tady byli herci vybraní skvěle, hlavně hlavní představitelka byla, jak už tu dost lidí řeklo sympatická a hezky se na ní dívalo. Největší plus filmu je ale gradace, která začíná nabírat tempo hned od začátku. Ani se nestihnete rozkoukat a už se řežou první hlavy. To mi připomíná, že některé záběry jsou vážně chuťovka, není jich moc, ale ty co tam jsou, jsou zpracovaný dost kvalitně. K tomu je film napínavej jako prase, do konce nevíte co se s hlavní představitelkou stane, prostě kvalitně odvedená práce, ten konec to zabil. Největší spokojenost. 85%

• 13.4.2014  19:34

Snažil jsem se to nebrat vážně, chvíli se to dokonce i dařilo, ze začátku to je fajn akční projížďka na kole, jenže po chvíli to začne docela nudit. K tomu se přidala debilní zápletka a Michael Šanon, kterýho, jak jsem zjistil fakt nemám rád a v každým filmu mě spíš sere, než aby se mi tam hodil. Jedinej dobrej herec byl zase Gordon-Levitt, který si vybírá filmy kde zazáří, ale stejně to nestačí na to, aby ten film potahal do nadprůměru. Škoda toho klišojdního konce, Šanona a blbý zápletky, veřim, že mohlo jít o skvělou oddychovku, kdyby to někdo neposral. 50%

• 6.4.2014  21:03
    Odříznuti (2005)

Konečně film pro lidi, který jsou víc inteligentní, když jsou ožralý nebo zhulený! :D Tohle byla vážně skvělá komedie, film totálně o hovně, nic se tam celou dobu neděje, jen se dva chlápci baví o hroznejch kravinách. Hodina a půl filozofickejch sračkách, který většinou ani nedávali smysl, přesně vím jak se cítí :D Škoda pár slabších momentů, jinak bych šel i na 5* :D Část, kdy si vybírali co budou po smrti byla naprosto dokonalá. "No tak budu virus!" "Nechaj se proti tobě očkovat" :D

• 5.4.2014  23:16

Pár buranů, co se snaží podnikat a moc jim to nejde. Jak málo stačí k tomu, aby se někdo rozhodl natočit film. Vykrádačka Tuckera a Daleho, která nepřináší nic novýho a po chvíli začne nudit. Škoda hlavních postav který jsou na pěst a všechny jsou hrozně debilní, nesympatický s vůbec mě nebavili a chtěl jsem, aby všichni umřeli, teda až na sfetovanýho chlápka, kterýmu jsem se párkrát zasmál, jinak to bylo o ničem. Jestli se budete v sobotu večer hodně nudit a nebudete mít jinou komedii, na kterou se koukat, tak jděte radši spát, protože tohle za to nestojí.

• 4.4.2014  17:28
    Noční Show Craiga Fergusona (TV pořad) (2005)

Craig je mistr improvizace a jeho show miluju, je skvělý, jak umí z trapný chvilky udělat vtip a prostě to skvěle zahrát tak, aby to nevypadalo jako trapárna. Je hrozně rozdílný oproti ostatním komikům a to si na něm cením, miluju jeho humor.

• 3.4.2014  18:55

Zase trochu jiný pohled na dokument, je to úžasně napsané a části dokumentu jsou geniální, nejvíc mě zaujala část Death, škoda že byla tak krátká :( Ale je fajn, že sportovní dokumenty nenatáčí jen Redbull, ale že se na to zmůžou i jiní a dokonce bych řekl, že tohle bylo lepší než kde jakej Redbull film. Nádhernej soundrtack, záběry a jediná chyba byla možná to, že to chtělo být až moc geniální a části s točením tou blbostí jsou nudné. Střih je dokonalý, naprostá špička. 85%

• 3.4.2014  07:20

Marvel udělal skvělou věc, všechny filmy hrozně zlehčil a udělal z nich spíše komedie, ale přitom si pořád drží svojí kvalitu a hlavně ta humorná linka vůbec neškodí, spíš pomáhá a film uteče hrozně rychle. Captain America je toho důkazem. První díl mě vůbec nebavil, pro mě to je nejhorší Marvelovka, a proto jsem se dvojky dost bál, ale příjemně mě překvapila. Je to asi největší posun v sérii. Kdyby tam nebylo pár nudnějších chvil tak dám i 5*. Hrozně mě baví, jak se pomalu ale jistě propojují všechny Marvelovky do sebe a směřuje to k Avangers. Hrozně mě bavila i Scarlett Johansson, která mě fakt překvapila, poslední dobou jsem jí moc nemusel ani se mi ve filmech nelíbila, ale jako Black Widow je prostě boží. No těch pozitivum se fakt hodně, další je třeba Winter Soldier, kterej je skvělej záporák. Jen musím říct, že 3D je docela zbytečný, nebo takhle, kdyby jste film viděli normálně bez 3D, tak to vyjde úplně nastejno. 85%

• 31.3.2014  18:58

Zatím asi největší zklamání roku spolu s Noahem. Tohle měla bejt boží komedie s pořádným magorem v hlavní roli, kterýho si hned oblíbím, jenže se stal úplnej opak. Hlavní postava mě vůbec nebavila, Jude Law neumí hrát takový magory, což je taky hlavní chyba filmu. Jude Law tam nemá co dělat, sorry ale prostě ne. Je hromada herců, který by to zahráli líp, Jude Law se až moc snaží a přehrává, jde to vidět a celou postavu zkurvil. Po filmu jako je Sviňák je těžký natočit něco, co překoná sympatického hajzla v podání Jamese McAvoye. Jinak příběh je celkem zajímavý a hlavně nečekaný, což je plus, jenže to je všechno, slovní přestřelky ve filmu mě vůbec nebavili a všehovšudy jsem se zasmál asi 3 krát, což je celkem málo na takový film. Je to škoda, chtěl jsem dát slabší 4*, ale debilní konec rozhodl :)

• 30.3.2014  21:07
    Zjevení (2012)

To byla zase sračka. Podprůměrná duchařina bez atmosféry, já k tomu ani nemám moc co říct, prostě to byl hnus, ale znám i horší, proto ty 2*.

• 26.3.2014  22:55
    Noe (2014)

Podle tohohle filmu byl Noe největší kokot! Né vážně, na můj vkus až moc plácání blbostí o náboženství, jasně měl jsem to tušit, i jsem s tím počítal, ale bylo tam toho stvořitele až moc. První polovina byla docela nudná, nic pořádnýho se tam nedělo, nechápu, proč jeden z nejlepších režisérů přejde z božích filmů na takovou Hollywoodovou průměrnost, plný efektů a známých herců, který naprosto nevyužívají své herecké schopnosti. Anthony Hopkins a jeho borůvka byla fakt špatná. Ale zase tak nízko to hodnotit nemůžu, protože nějaké scény byli boží a docela nekompromisní, což se mi dost líbilo, taky jsem si oblíbil Logana Normana, jako Hama, kterej jako jedinej myslel a na jeho místě bych udělal naprosto to stejný. No nebudem si nic nalhávat, tohle je jednoznačně Darrenův nejhorší film, snad se co nejdřív vrátí k jeho klasickým úžasným filmům, tohle mu moc nesedí... Nejdřív to byli 3*, ale doteď mě ten film hrozně sere, nechápu jak může bejt nějakej film s tolika hvězdami, kterej se mi tolik hnusil, to tu snad vážně ještě nebylo.

• 25.3.2014  17:43
    Ona (2013)

Nad komentem k tomuto filmu jsem fakt přemýšlel a došel jsem k názoru, že to vlastně nemá cenu, tenhle film prostě musíte vidět, jde o to, že ani já sám nevím, jestli bych chtěl takový umělý program, který by byl vlastně mým nejlepším kámošem/holkou, podle mě by se jen ztratila úplně komunikace mezi lidmi, každý by měl tu svojí vysněnou polovičku, no to je jedno, ten film je úžasný, i když celkem jednoduchý. Chlápek si koupí umělou inteligenci a je s ní šťastný, pak víc a pak nejvíc, potom se to začne komplikovat a celý se to nakonec zamotá a.. no nechci spoilerovat, prostě se na to koukněte a uvidíte. Jo a není to tak depresivní, jak všichni tvrdí :)

• 25.3.2014  17:24

Wow nikdy bych nečekal, že se mi takovej film může líbit. Zase jsem jednou sám sebe překvapil, byl jsem na projekci a jsem za to rád, protože jinak bych tenhle film nikdy neviděl. Dokonce jsem utíkal domu, abych se stihl z projekce odhlásit, jenže jsem přišel v 15:05, takže už bylo pozdě, ještě že jsem to nestihl. Hodně pomalý film, který mě ale přinutil koukat se celou dobu bez toho, abych se nudil (až na malé výjimky), Tom Hiddleston je na tuhle roli jako stavěnej, takovej klasickej mučednickej upír, kterýho budou všechny ženský milovat. Tilda Swinton ale překvapivě nezaostávala a mezi jí a Tomem bylo až divný spojení, ty dialogy byli strašně příjemný a takový spontální, prostě jim to sedlo. Ale největší plus je soundtrack, vážně co písnička, to úžasnej song, doprovodná hudba byla prostě dokonalá, k tomu se přidali i vtipné narážky na historické postavy, nejvíc potěšilo zmínění Byrona a prokletých básníků, se kterými Adam chlastal :D.. jediný mínus byla reklama na ajfouna, která mě fakt naštvala a pár nudných pasáží, ale jinak vysoce nadprůměrný film. 90%

• 23.3.2014  22:31

Všichni tu říkají, že hlavní hrdina je nevýraznej, ale třeba to bylo naschvál, třeba měli vypadat Atheňané jako největší buzny, aby vynikli Sparťané, teda alespoň tohle mi příjde jako jedinej důvod, proč obsadili do hlavní role takovýho šaška.. Další nelogická věc je použití grafické krve, která je odporná, ve Spartakovi mi vůbec nevadí, ale tady se to prostě nehodilo, vypadalo to debilně, no ale abych nebuzeroval, tak musím pochválit Evu Green, která je prostě božská, pro mě je tohle hlavní postava celého filmu. Eva si svojí postavu strašně užila a dala do toho všechno, jen kvůli ní dávám 3*, protože jinak mě to dost nasralo. Je fajn že to rychle utíká a pořád se tam něco děje, žádný zbytečný kecy, prostě se jde hned na věc, asi jediné výhody. Bohužel od začátku víte jak to skončí, což je taky dost na hovno, ale tak neudělám nic no. 60%

• 22.3.2014  12:12
    =3 (TV seriál) (2009)

Ray William Johnson je úžasný komik a =3 jsem viděl snad všechny, je to úžasná show, ale jak řekl Ray v posledním videu, on už dokázal vážně všechno a nemá cenu v tom pokračovat dál, nemá kam výš stoupat. Je to škoda, ale na druhou stranu to chápu, chce se posunout dál, udělat třeba film nebo něco vytvořit, mrzí mě, že už neuvidím tak krásně rasistickou show, Ray byl v tomhle borec, jsem zvědaví kým ho nahradí, ale už to nebude to pravý =3. Držím palce, ať se mu dál daří v tomhle oboru, má na to, aby to dotáhl ještě výš, třeba ho jednou uvidíme jako režiséra nebo producenta nějakýho božího filmu.

• 21.3.2014  17:19

Je hezký jak to vzal každý z trochu jiného úhlu, jak čtu komentáře, tak někdo to viděl jako film o partě kamarádů, který spolu zažívali věci až se to jednou trochu posralo a někdo to bere prostě jako film o sibiřské komunitě, která má svá pevná pravidla a tak trochu si tím vším sere do huby. Pevný kodex tam je, jen né vždy je dodržován. Film byl na můj vkus až moc ukecaný a zdálo se mi, jakoby se něco dělo jen první půlku a druhá půlka byla jen jako vedlejší film, ve kterém se neukázalo nic zásadního. Nechci spoilerovat, takže řikat nic nebudu, ale vždy když se něco dělo, děj se najednou dal jiným směrem a najednou byl někdo mrtvej nebo se nechal naverbovat atd... prostě vše podstatné ve filmu není. Tak mi to přišlo, Ze začátku to vypadalo nadějně, ale nakonec mě to dost zklamalo.