Mafiánovi (2013)

Velké zklamání, čekal jsem našláplou jízdu, jakou jsem viděl v traileru, bohužel jsem dostal jen průměrnou krimikomedii, která vlastně všechno zajímavé ukázala už v traileru, takže koukněte na trailer a na zbytek filmu nemusíte koukat, o nic nepříjdete. A to jsem tomu filmu docela věřil. 55%

Sviňák (2013)

Rasistickej, nechutnej a nekompromisní film, kterej jsem si naprosto zamiloval! Zbožňoval jsem ten film od začátku do konce. James McAvoy je je pro mě novej bůh, protože to jak zahrál takovou svini, to jen tak někdo neumí. Uvěřil jsem každý jeho grimase a prostě a jednoduše jsem si ho zamiloval. Bruce byla postava tvořená přímo pro něj, jeho přízvuk, jeho chování a všechno okolo bylo dokonalý. Od začátku se něco děje. Film se od začátku zdá jako primitivní,ale pak začne přituhovat a vy začínáte přemýšlet co tam dělá záhadná lejdy v záběrech a proč je vlastně sviňák sviňákem. A konec je prostě úžasnej,poslední pohled do kamery a já byl v nebi. Kurva mluvim tu jak nějaká náctiletá dilina, ale nemůžu jinak! Některý hlášky jsou nezapomenutelný. "Vopíchal si jí do prdele? No jasně že jo, kundy jsou pro buzny!"............. josieaddms :DDDDD Tak tvůj komentář si zarámuju vedle postele a každý den budu usínat s pocitem, že jsou lidi naprosto dementní stvoření! To co si napsala je ta největší sračka v historii sraček, to že nepochopíš film beru, ale že k tomu napíšeš takovouhle píčovinu a kvůli tomu shodíš film, to fakt není normální :D

Závod s časem (2013)

Pevně doufám, že se dotočí Fast & Furious 7, protože tohle si Paul Walker nezaslouží. Strašně levný nezáživný film, s předvídatelným dějem a naprotosto "nečekaným" koncem. Jediný plus je Walker, který potahal celý film, a ten se tak vyhl odpadu.

MR 73 (2008)

Asi jsem zhýčkanej, ale MR 73 pro mě byla spíš taková průměrná temná kriminálka s úžasným černobílým začátkem a kvalitním koncem, ale všechno mezi tím byla jen taková šedá vata, která mě vůbec nebavila. Na poprvý jsem u filmu usnul, tak jsem si ho pustil dnes znova a znova se mi zavírali oči. Atmosféra byla dobrá, ale rozhodně znám lepší filmy s lepší atmosférou. Podle recenzí jsem byl přesvědčen, že se mi film bude líbit, bohužel se tak nestalo a brzo na něj zase zapomenu.

Banshee (2013) (seriál)

Banshee stojí a padá na Antonym Starrkovi. Buď se vám jeho ksicht líbí a oblíbíte si jeho grimasy a nebo ho od začátku nesnášíte a nevydržíte na seriál koukat dlouho. Ani se nedivím, že tenhle seriál nesnáší. Upřímně, tenhle seriál můžete nesnášet z tolika důvodů, že se mi nechce věřit, že má Bashee tolik procent. První důvod je, jak už jsem řikal Starr, další důvod jsou ženský role, který tam jsou jen od šukání a až potom je na řadě jejich herectví a třetí důvod je dost brutálních scén, které můžou někomu vadit, ale mě ani jedna tahle věc vůbec nevadí, ba naopak. Tonyho jsem si oblíbil už od začátku, má divnej ksicht, ale je sranda čumět na to, jak se jeho obličej deformuje. Ženský se mi v seriálu líbí snad všechny a dokonce i ty postavy který hrajou jsou příjemný a sympatický. No a krev? Ta mě tam těší nejvíc. Na seriálu se nešetří, hromada brutality, nějakej ten parádní počítačovej efekt a k tomu příběh, který zabaví. Bohužel to ke konci přestává být tolik akční a zajímavé, takže na 5* to nestačí, ale uvidíme co ukáže nová série. Oblíbené postavy: Job ( na toho jsem zapomněl, Job je ten největší borec z celýho seriálu!) a zbytek postav! :D

Bling Ring: Jako VIPky (2013)

Úplně jsem si zamiloval Emmu, v Bling Ring vypadá naprosto božsky, ale to je asi jediný důvod, proč jsem se na to vydržel koukat až do konce. Tenhle film šel dost mimo mě, totálně jsem nesnášel všechny postavy až na Emmu, ale to jen kvůli tomu, že jsem se prostě na ní nemohl zlobit :D Ale jinak hromada špatných nepříjemných charakterů, ke kterým si jen těžko uděláte nějaký vztah. K tomu jim vážně nežeru, že se do těch domů dostali takhle snadno. Nikde žádný hlídači nebo alarm, prostě nic. Jo možná ještě 2 kamery u vchodu a jedna uvnitř domu, to je prostě sračka, ať na mě nechodí s tím, že to je podle skutečnosti. Podle zkutečnosti je možná to, že někdo vykradl pár celebrit, zbytek je bulšit. Nejvíc mě dostal otevřenej sejf, ve kterým byla dost slušná částka peněz a Rolexky. Nevim, nebavilo mě to.

You're Next (2011)

Konečně jsem se dočkal, pořádnýho slasheru bez debilních postav a nelogičností v ději! Tohle je naprosto dokonalej horor, ve kterém je všechno naprosto perfektní! Žádný sraní ze začátku! Prostě pár vět a jde se vraždit. Jste s postavami zavlečeni do děje a vůbec netušíte co se děje, prostě najednou mrd a jeden je dole, postupem času přicházíte na kloub tomu, co se vlastně děje a na konci si řikáte, že vás to nenapadlo hned, ale během filmu jsem vůbec netušil, že to bude na jednu stranu až tak primitivní, prostě vás to nenapadne. Další obří plus jsou postavy, který si celkem oblíbíte, ale co je hlavní, nikdy neudělaj žádnou píčovinu, kterou by nikdo jinej neudělal. Prostě přemýšlí racionálně a chytře. Zkoušejí se dostat z domu a chtějí udělat všechno proto, aby se to povedlo. Naprosto dokonalý je finále a scéna s mixérem! Úplně jsem si jí zamiloval, no pro mě jeden z nejlepších hororů roku, né-li nejlepší!

Smetánka v bryndě (2013)

Ono to není tak špatný jak by se mohlo podle názvu zdát, ale je tu jeden velkej problém, kterej prostě nemůžu přehlídnout, a to je děj. Prostě od začátku jste o několik minut před příběhem a celý to začne bejt po chvíli nudný. Pár vtipů je dobrejch a herci nejsou špatný, ale ten děj je příšerně předvídatelnej, tohle se moc nepovedlo.

Konzultant (2013)

Co to kurva bylo? Film kterej se tváří, jako že se tam pořád něco děje, ale ve skutečnosti jen čůmíte na známý ksichty a nevíte proč a jak se tam vůbec dostali. Na co mít ve filmu hromadu známejch herců, když je celej příběh totálně o hovně? Podle mě je to zbytečný mrhání peněz a myslím, že tenhle film si na sebe nemůže vydělat. Ani se nedivím, že se neobtěžovali vůbec nic vysvětlit, protože by to zabralo další hodinu čisté nudy. A vlastně co se snažím, celý to tu popsal StarsFan, kterej jako by mi viděl do mozku. To stejný jsem měl já, doteď vůbec netušim o čem to bylo. Jediný plus byl ten konec, ale jen kvůli tomu, že se to konečně rozjelo a najednou ksicht Cameron Diaz a konec. Celej film je jedno velký WTF. 1* za poslední část filmu a druhá za sumečka :D

Bezva vejška (2006)

Ty vole Špekatej Jonah Hill o_O Respekt, že byl takovejhle cvalík a na první pohled nesympatickej chlápek nominovaný na Oscara a golden globe. Ale k filmu, prostě klasická americká komedie, není tu nic zvláštního co by mohlo překvapit, ale zabaví to, takže to účel splnilo. 65%