Fabrika (2018)

Moje první setkání s Bykovem a musím říct, že určitě kouknu i na další jeho filmy, protože tohle je přesně něco, co hledám. Temný thriller, kde se moc nehraje na to, kdo je hodný a kdo zlý, pro mne je tam jedna extrémně záporná postava, ale když jsem film probíral s dalšími lidmi, tak jsem zjistil, že oni brali jako zápornou postavu uplně někoho jiného, takže je to asi dost o úhlu pohledu. Herecké výkony jsou na vysoké úrovni tak, jako samotný scénář. Film je nepředvídatelný a to je jeho největší plus. Tedy ještě s jednou důležitou věcí a to je uvěřitelnost. Reálně bych se ani nedivil, kdyby takovýchto povstání bylo více, jen se zametli pod ruský kobereček a nikdo o nich dodnes neví. Za mě to byl velmi povedený film, bohužel ho shazují malé hlouposti, které se v něm objeví. Plus jsem zjistil, jak moc jsem ovlivněn akčními blbostmi z Ameriky, protože když se odehrávala bitka, tak mi přišlo hrozně divný, že se mlátí a vlastně ty rány nejdou vůbec slyšet, ale je to logický a dost to přidalo té uvěřitelnosti. Trošku tomu chybí, ale na 80% to určitě je. A Bykova budu určitě dál sledovat.

John Wick 3 (2019)

Kdyby byl John Wick 3 pouze o soubojích, tak by to byl masterpiece, ale podle toho, co jsem se někde dočetl by se mělo jednat o film s dějem, né o to, kolik zabije Kaenu lidí v jedné scéně co nejlepším způsobem. Třetí díl je zatím nejhorším dílem série. Jako jo, na začátku vás navnadí krásnými boji a Rkovou brutálností, ale to je vše, co film nabízí. Ta výplň mezi souboji je naprosto o hovně a film potlačuje většinu svých pravidel, které si během série nastavila. Dialogy nedávají smysl a chyb je tam tolik, že už se nad tím nedá přihmouřit oko. Už se těším, až v příštím díle bude John bojovat proti celý zemi, bude skákat z letadla bez padáku, hodí na něj atomovku a nakonec ho sežere Godzilla a John to všechno přežije, upraví si oblek a řekne něco strašně drsnýho, třeba "YEAAAH". Souboje 5/5, zbytek odpad.

Girl on the Third Floor (2019)

Film o cápkovi, co si koupí dům, ve kterém straší. Jediná novinka je asi to, že tady v tom hororovém domě ze všech otvorů vytejká mrdka, protože to byl dřív bordel. A o tom je vlastně celý film, je to totální odpadová sračka, ale CM Punk je roztomilej, když se snaží hrát a občas jsem se i usmál, když zahlásil nějakou blbost. A na Sarah se hezky kouká, takže 2* jsou ideál. Pro každého, kdo nemá chuť vidět naprostou slátaninu bez příběhu a příšerný herce, obejděte tento film obloukem.

Hellboy: Královna krve (2019)

Herecký výkony jsou na bodu mrazu, příběh je totální sračka a celý je to rádoby vtipný, kdyby jste byli mentálně zaostalý děcko ze zvláštní školy, možná by jste se i nějakému tomu vtipu zasmáli. Tenhle film je totální trash a režisérovi by měl někdo dát pořádně přes držku za to, jak dojebal Hellboye. Prosím, už nedělejte žádnej reboot, natož druhej díl. Je to čím dál tím horší. Jednu hvězdu dám jen za to CGI, který muselo bejt kurevsky drahý a je to znát, nevypadá uplně nejhůř ale zbytek filmu je totální utrpení od první do poslední minuty.

Heavy Trip (2018)

Heavy trip je taková rodinná komedie, kterou by většina rodin vypnulo po prvním songu. Tento film je dělán s láskou k tomu nejtvrdšímu metalu. Film se pomalu rozjíždí a pak hrozně rychle skončí, ale ten pocit po skončení filmu je naprosto úžasnej. Hrozně feels good film a ten debilní úsměv z mojí tváře ještě nějakou tu minutu nesundám.

Climax (2018)

Gaspar Noé je magor, co si ujíždí na LSD filmech, prostě trip jak svině a totálně nepobíráš co se děje, ani to pobrat nemáš, je to prostě divný. Má to "jen" hodinu a půl a bylo to pro mě teda větší mučení než Enter the Void, který má přes 2 a půl hodiny. A jako mučení, ono to je kurva zajímavý sledovat, jen se tam nic neděje, jsou tam divný konverzace, střihy, psycho hudba a divný scény. Ale stejně vám ten film nakonec doporučím, protože jste určitě nikdy nic takovýho neviděli a všichni by si měli jednou tento zážitek užít nebo protrpět.

Nebezpečná laskavost (2018)

V jeden den jsem koukl na 2 filmy, jeden z nich byl novej Halloween a druhej právě A Simple Favor. Upřímně jsem si myslel, že Halloween bude pecička a Simple Favor bude sračka, no ale dopadlo to uplně naopak. Od Paula Feiga jsem opravdu nečekal dobrý film, vlastně jen průměr by byl obrovský úspěch pro tohoto režiséra, ale byl jsem mile překvapen, obsazení naprosto skvělé, Blake Lively je prostě nádherná ženská, i kdyby v tom filmu jen stála a nic neříkala, tak jsem spokojenej, ale ona umí i úžasně hrát a s Ančou se krásně doplňovali. Dokonce musím přiznat, že se mi do filmu Anča hodí jak prdel na hrnec a to jí nesnášim, vždy jsem měl za to, že neumí hrát a je prostě příšerná, ale zde to zahrála úžasně a změnil jsem na ní názor. Simple Favor je přesně ten druh filmu, který miluju, černá komedie/thriller. Celou dobu jsem hádal co se stalo a chvilkama jsem nechápal, co se tam děje, ale na konci do sebe všechno krásně zapadlo a já jsem spokojen, až do konce jsem nevěděl, jak to skončí. Objektivně to je na 4*, ale za Blake a Feiga, který poprvé ve své kariéře natočil dobrý film musím dát maximum.

Halloween (2018)

Halloween jsem jako malej viděl několikrát a bavilo mě to, ale nepamatuju si, že by v tom filmu hrálo tolik příšernejch herců, u kterých jsem doufal, že chcípnou co nejdřív. Nepamatuju si, že by ve filmu byli jen 2 pořádný gore momenty a zbytek jen vraždy, kde není nic vidět, ale říkám, viděl jsem to několik let zpátky. Největší problém s novým Halloweenem je to, že je to nudný a je tam takovejch dementních scén, že už to fakt není hezký. Zase jednou nechápu hodnocení zdejších "kritiků", tenhle film je odpad s hromadou nelogických scén, který bijou do očí, fakt mě z toho bolela hlava, jak je ten film blbej. Nikdy víc. 1* za ty 2 gore momenty.

Waco (2018) (seriál)

Tahle minisérie je dokonalá, divím se, že jí natočili Amíci, protože je to příběh o Koreshovi a jeho "sektě", je to točené podle skutečných událostí a takhle drsnej snímek jsem dlouho neviděl. Žádná postava není hodná nebo zlá, nahlíží se na téma objektivně a podle knih vyjednavače a přeživšího "masakru", ale hůř z toho vychází jednoznačně FBI a ATF, takový svinstva, kterých se dopouštěli a určitě pořád dopouští, kolik lží jsme už slyšeli o sektách a hromadných sebevraždách, jen né vždy to byla pravda. Poslední díl je fakt drastickej a prostě bez obalu, přesně tak, jak to vylíčil jeden z mála přeživších. Pokud se vám líbili kriminálky jako True Detective nebo MindHunter, tohle je minisérie pro vás, má jen 6 dílů, ale kurva, je to fakt boží.

Mandy - Kult pomsty (2018) odpad!

Vraťte mi prosim 2 hodiny života. Nevim proč jsem si myslel, že by Cage mohl hrát ještě v nějakém dobrém filmu, tu chybu už neudělám. Sorry ale to, že do filmu mrdnete červenej filtr z něj nedělá Art. Tohle byli 2 hodiny nudy, trapnyho gore a hereckejch výkonů pod úrovní Sharkonada, bez prdele, videl jsem ho minulej tejden a ty herecký výkony tam jsou na lepší úrovni. Už nikdy víc, Cage je mrtvej, uz by neměl točit, dělá si akorat větší a větší ostudu.