Pan účetní jde do důchodu (1988)

Fantozziho prostě můžu a tenhle snímek je podle mne hezky poskládaný a . I trocha toho citového výlevu neuškodí . Ale je pravda že člověk s ním soucítí jak Fantozzi zestárne a už nebude jako dřív.

Expozitura (2009) (seriál)

zajímaví serial , napínavý , hezké obsazení , i herecké výkony , podle mě dobrý serial . a rozhodně bych neřekl na české poměry protože si myslím že se může rovnat i s těmi za mořem taky nevim proč tady všichni hodnotěj serial kterej běží sotva 14 dní. a taky nechápu proč někdo odsuzuje jen kvůli tomu že je českej nebo protože je s produkce Tv Nova jen tak se zamyslete jaké koniny nám nova servíruje , Ordinace,ulice,pojišťovna a další takové kraviny , ale Expozitura je přece jiná liga. Rozhodně je zajímavý a od Tv Nova to byl podle mně výkon.

Partička (2011) (pořad)

Poslední zábavný pořad který pobaví ,

Chuckyho nevěsta (1998) odpad!

už to prostě nemá cenu .Nechte Chucka už konečně mrtvého.

Chuckyho sémě (2004)

Už se mi to prostě nelíbí , a myslím že kdyby někdo udělal z Mike Myerse postavu černé komedie stálo by to taky za hovno , kdybych neviděl první tři díly možná by se mi to i trochu líbilo.

Dětská hra 3 (1991)

Celkem povedený Chuckyho návrat . můžeme být rádi že se stále jedná o příběh malého tedy teď už velkého Andyho Barkley . Sice už film ztrácí tu atmosféru v temném dětském pokoji . Ale to už jsme přece viděly . Tak či onak je dobré po shlédnutí prvních dvou dílů trojku oprášit a zakončit tak Chuckyho sféru .

Dětská hra 2 (1990)

nevím jak ohodnotit protože když vidíte první díl dvojka to hezky doplní , spíše považuji tyto dva díly jako celek ale protože se hodnotí odděleně dávám čtyři .

Dětská hra (1988)

Poprvé jsem viděl "Child´s play 2" poté jsem hledal první díl. Po jeho shlédnutí sem byl spokojen a všechno to co jsem chtěl po dvojce vidět sem v jedničce viděl . Proto dávám plno . Originalita a napínavost to co v dnešních hororech chybí .

Malý unavený Joe (1972)

Dle mého možná lepší než první díl "Pravá a levá ruka ďábla" už od začátku si film drží své kouzlo a tempo , rvačky se kupodivu nepodobají prvnímu dílu a to je dobře.